Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby (890) - strana 18

Bankovnictví a finanční služby
Ekonom s AJ nebo NJ, až 45 000 Kč
Jičín
tento měsíc
- Účetnictví pro mateřskou i dceřinou společnost - Řízení finančních zdrojů a toků - Operativní i dlouhodobé řízení ekonomiky -... zobrazit nabídku»
Finanční účetní ve výrobní společnosti (20.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
tento měsíc
Nadnárodní výrobní společnost hledá do svého finančního oddělení posilu - finanční účetní. Nemusíte mít letité zkušenosti, rádi... zobrazit nabídku»
Prodejce kovoobráběcích strojů (20.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
tento měsíc
Firma zaměřená na magnetické výrobky a stroje pro průmysl hledá šikovného technicky zaměřeného "prodejce kovoobráběcích strojů"!... zobrazit nabídku»
Senior finanční controller
okres Hradec Králové
tento měsíc
Pro našeho klienta, výrobní společnost se sídlem nedaleko Hradce Králové, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici: SENIOR FINANČNÍ... zobrazit nabídku»
Credit and Cash Manager pro oblast Francie a Beneluxu!
Praha a zahraničí
tento měsíc
nadstandardní platové ohodnocení! velká příležitost k růstu a realizovat se v mezinárodní společnosti roční bonus pozitivní... zobrazit nabídku»
Controller/účetní s AJ
Plzeňský
tento měsíc
Máte zkušenosti a znalosti v oblastech controllingu a účetnictví a chcete se v nich dále rozvíjet? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní... zobrazit nabídku»
Účetní s AJ/NJ
Ústecký
tento měsíc
Máte zkušenosti z oblasti účetnictví a je Vašim cílem se v ní dále rozvíjet? Ovládáte anglický či německý jazyk a chcete mít možnost... zobrazit nabídku»
Finanční účetní (AJ/NJ)
Ústecký
tento měsíc
Nadnárodní výrobní společnost Vám nabízí pracovní uplatnění s možností využití cizích jazyků na pozici FINANČNÍ ÚČETNÍ... zobrazit nabídku»
Finanční účetní s AJ
Plzeň - město
tento měsíc
Hledáte nové místo? Cítíte, že je potřeba změny? My hledáme vás! Máte zkušenosti na pozici ÚČETNÍ. Závěrky, daně, audity a... zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Krupka
tento měsíc
Máte zkušenosti s finančním účetnictvím? Ovládáte SAP a jste schopni komunikovat v anglickém nebo německém jazyce? Pak pošlete Váš... zobrazit nabídku»
Účetní s AJ
Hradec Králové
tento měsíc
Hledáte práci jako účetní, která nebude nudným stereotypem? Preferujete pracovat v přátelském kolektivu než být sama v kanceláři? Pak... zobrazit nabídku»
Operátor podpory prodeje u stávajících klientů - až 27.000Kč
Praha
tento měsíc
-Fixní mzda 23.000Kč + bonusy! -Příspěvek na stravování - stravenka v hodnotě 100 Kč za odpracovaný den (zaměstnavatel hradí 74 %)... zobrazit nabídku»
Účetní závazků
Tachov
tento měsíc
- zázemí stabilní společnosti - zajímavá a zodpovědná práce v přátelském prostředí - osobní a profesní růst, odborné... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro Jablonec nad Nisou a okolí -
Česká Lípa, Frýdlant, Liberec
tento měsíc
* Právě NYNÍ pro Vás měsíční náborový PŘÍSPĚVEK 5.000,- Kč, současně PRAVIDELNOU týdenní výplatu provizí * Uhradíme za vás... zobrazit nabídku»
Účetní s AJ
okres Hradec Králové
tento měsíc
Pro našeho významného klienta, výrobní společnost v okrese Hradec Králové, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici: Účetní s AJ... zobrazit nabídku»
Účetní - zkrácený úvazek
Olomoucký
minulý měsíc
Hledáte možnost práce na částečný úvazek a můžete nabídnout praxi ve vedení účetnictví? Těšíme se na Vaši reakci zaslání... zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Liberec
minulý měsíc
Do menšího týmu v centru Liberce hledáme FINANČNÍ ÚČETNÍ Na této pozici Vás čekají následující úkoly: * kontrola a účtování... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro Prahu a okolí
Český Brod, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Praha 10
minulý měsíc
* Právě NYNÍ pro Vás měsíční náborový PŘÍSPĚVEK 5.000,- Kč, současně PRAVIDELNOU týdenní výplatu provizí * Uhradíme za vás... zobrazit nabídku»
Senior účetní
Plzeňský
minulý měsíc
Máte víceletou praxi s účetnictvím a široký přehled v účetní oblasti? Domluvíte se bez problémů anglicky? Pak jste to vy, koho... zobrazit nabídku»
Účetní senior| AJ
Liberec
minulý měsíc
V oblasti účetnictví máte bohaté zkušenosti a cítíte se v tabulkách a účtování jako ryba ve vodě? Anglicky mluvíte skoro stejně dobře... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace