Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby (808) - strana 18

Bankovnictví a finanční služby
Plant Controller cz/ssc Manager cz+de
Brno
minulý měsíc
JOB DESCRIPTION: reports to the plant manager and finance director ensures that the finance strategy of the group is adequately implemented in... zobrazit nabídku»
Účetní se znalostí šj-aj
Jihomoravský, Vysočina
minulý měsíc
Náplň práce: Účtování došlých faktur včetně jejich formální kontroly Komunikace s klientelou a dodavateli buď ve francouzštině a... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznického centra
Pardubice
minulý měsíc
Je tu zajímavá pracovní příležitost pro aktivního, komunikativního, proklientsky a obchodně založeného člověka nabitého energií. ... zobrazit nabídku»
Administrátor/ka s AJ nebo NJ
Třebíčsko
minulý měsíc
Kdo je ideální kandidát na tuto pozici? Pokud máš ekonomické vzdělání, zájem či praxi (alespoň při studiu) v oblasti ÚČETNICTVÍ či... zobrazit nabídku»
Finanční účetní s FJ
Třebíčsko
minulý měsíc
Mluvíš francouzsky a máš praxi v administrativě? Nebo máš alespoň vystudovanou SŠ ekonomického směru? Ráda bys získala praxi ve výrobní... zobrazit nabídku»
Mistr výrobní logistiky
Třebíčsko
minulý měsíc
Hledáme zkušeného člověka z oblasti logistiky, ideálně v automotive, který by byl na pozici vedoucího/mistra ve výrobní společnosti. Pokud... zobrazit nabídku»
Finanční účetní s AJ
Třebíčsko
minulý měsíc
Jste zkušená/ý účetní a rád/a byste zúročila své zkušenosti v nadnárodní výrobní společnosti se silným zázemím? Jste dobrá/ý v... zobrazit nabídku»
Fakturant(ka) s NJ
Třebíč
minulý měsíc
Kdo je ideální kandidát na tuto pozici? Pokud máš ekonomické vzdělání, zájem či praxi v oblasti účetnictví a domluvíš se německy, tak... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Středočeský
minulý měsíc
Jste zkušená/ý účetní? Máte zkušenosti se zpracováním kompletního účetnictví pro výrobní společnost? A Zkušenosti s vedením menší... zobrazit nabídku»
Supervizor zákaznického centra
Hradec Králové
minulý měsíc
Je tu zajímavá pracovní příležitost pro aktivního, dynamického a obchodně založeného člověka nabitého energií. Nabízíme možnost... zobrazit nabídku»
Konzultant pasivní linky bez AJ
Brno
minulý měsíc
- 28 dní dovolené - stravenky - penzijní pojištění - firemní akcie - cafeteria - příjemné prostředí a milý kolektiv zobrazit nabídku»
Účetní senior | italština
Liberec
minulý měsíc
V oblasti účetnictví máte bohaté zkušenosti a hovoříte italsky a k tomu anglicky nebo německy? Pak neváhajte a přihlaste se nám! Na... zobrazit nabídku»
Účetní s francouzštinou
Liberec
minulý měsíc
Hovoříte francouzsky a chcete tuto znalost aplikovat v praxi? Máte zkušenosti s účetnictvím? Pak hledáme právě Vás! Na pozici ÚČETNÍ s... zobrazit nabídku»
Účetní metodik - specialista
Liberec
minulý měsíc
ÚČETNÍ SPECIALISTA! Na této pozici dostanete jedinečnou možnost ovlivnit a rozvíjet účetní metodiku v rámci jednotlivých závodů... zobrazit nabídku»
Osobní bankéř
Plzeň
minulý měsíc
- Ukážeme Vám, že bankovnictví může být zábava - Prostředí, ve kterém je radost a čest pracovat - Moderní technologie a postupy -... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní se sapem
Jihomoravský
minulý měsíc
Práce s čísly Vás baví a máte zkušenosti s vedením účetnictví od "A" až do "Z". A zároveň umíte pracovat v SAP? Pak nám zašlete... zobrazit nabídku»
Finanční specialista - platby
Liberec
minulý měsíc
Máte výborné analytické schopnosti, jste flexibilní a rád/a pracujete s čísly ? Hledáme pozitivně naladěnou osobnost, se s myslem pro... zobrazit nabídku»
Auditor kvality | Metodik pro Quality Management System
Liberec
minulý měsíc
Máte praxi v kvalitě ve výrobní společnosti? Orientujete se v systému QMS? Právě Vám nabízíme možnosti profesního uplatnění na... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Olomouc
minulý měsíc
Máte zkušenosti s komplexním účetnictvím a rádi byste vedli tým účetního oddělení veí výrobní společnosti? Pokud se nebojíte... zobrazit nabídku»
Koordinátor procesů - právní oddělení
Hradec Králové
minulý měsíc
Jste systematický, máte dobré organizační schopnosti a vztah či zájem o právo? Pak by vás mohla zaujmout právě tato pozice, kterou nyní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace