Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby (702) - strana 18

Bankovnictví a finanční služby
Chief Accountant with English
Praha
před 3 měsíci
- zázemí v úspěšné nadnárodní společnosti - možnost dalšího kariérního postupu v rámci skupiny - nadstandardní finanční podmínky... zobrazit nabídku»
Accountant - Praha
Praha
před 4 měsíci
Main tasks: Prepares balance sheets, profit and loss statements, and other financial reports. Analyzes trends, costs, revenues, financial... zobrazit nabídku»
Demand & Asset Planner - Praha
Praha
před 4 měsíci
Main tasks: BFE focal point (Buyer Furnished Equipment). Ensure Airlines are placing timely purchase orders for selectable equipment (BFE... zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Ústecký
před 4 měsíci
Nadnárodní společnost, jež v posledních několika letech zažívá růst, hledá do svého týmu novou posilu na pozici FINANČNÍ (VŠEOBECNÁ)... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní - Praha 6
Praha
před 4 měsíci
Pro naši personální agenturu hledáme mzdovou účetní se smyslem pro pořádek Pracovní náplň: Kompletní měsíční zpracování mezd... zobrazit nabídku»
Controller
Ústecký
před 4 měsíci
Pro našeho klienta hledáme posilu na pozici controller Náplň práce: Zpracování účetnictví, daňové agendy. Zpracování a hodnocení... zobrazit nabídku»
Provozní účetní - pozice vhodná i pro absolventa VŠ
Ústecký
před 4 měsíci
Pro našeho významného klienta v oboru strojírenství hledáme vhodného kandidáta na pozici provozní účetní. Náplň práce: Účtování... zobrazit nabídku»
Finanční účetní (oblast hlavní knihy pro Rusko) třebíč
Jihomoravský, Vysočina
před 4 měsíci
Pro našeho klienta, globální rodinnou společnost, hledáme vhodné kandidáty. Náplň práce: Měsíční uzávěrky Výpočet a... zobrazit nabídku»
Účetní se znalostí AJ a portugalštiny
Jihomoravský, Vysočina
před 5 měsíci
Náplň práce: Účtování došlých faktur včetně jejich formální kontroly Komunikace s klientelou a dodavateli v angličtině a... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Jihomoravský, Moravskoslezský
před 5 měsíci
Pro našeho klienta, kreativní, dynamicky se rozvíjející poradenskou společnost, která nalézá individuální úsporná řešení v oblasti... zobrazit nabídku»
Účetní se znalostí FJ a AJ
Jihomoravský, Vysočina
před 6 měsíci
Náplň práce: Účtování došlých faktur včetně jejich formální kontroly Komunikace s francouzsky a anglicky hovořící klientelou a... zobrazit nabídku»
HR administrátor s NJ (okolí třebíče)
Jihomoravský, Vysočina
před 6 měsíci
Pro našeho klienta, globální rodinnou společnost, hledáme vhodné kandidáty. Náplň práce: Podpora správy HR procesů v různých... zobrazit nabídku»
Účetní se znalostí NJ - AJ
Jihomoravský, Vysočina
před 6 měsíci
Náplň práce: Zpracování příchozích plateb a řešení nejasností Upomínání zákazníků Komunikace s německou centrálou a... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní – vedoucí ekonomického úseku
Pardubický, Vysočina
před 6 měsíci
Pro našeho klienta, významného výrobce zařízení pro potravinářský, farmaceutický a chemický průmysl, hledáme kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Pojišťovací poradce, exkluzivní - ČSOB pojišťovna a.s.
Prostějov a okolí
dnes
Individuální odborné zaškolení zkušenou kolegyní, se kterou budeš sdílet vlastní kancelář. Nadstandardní finanční podpora v průběhu... zobrazit nabídku»
Key account manager
Praha 1
dnes
HPP, finanční ohodnocení 1.500EUR/měsíc fix. + bonusy Služební telefon, luxusní automobil i k soukromým účelům, a další benefity... zobrazit nabídku»
Account Manager
Praha 1
dnes
HPP, finanční ohodnocení 30.000Kč fix. + bonusy Služební telefon, automobil i k soukromým účelům, a další benefity Moderní prostředí... zobrazit nabídku»
Správce klientských účtů
Kyjov, Hodonín, Uherské Hradiště, Břeclav
dnes
- stabilní a dlouhodobá práce pro největší firmu ve svém oboru - nadprůměrný výdělek + prémie + benefity - možnost seberealizace a... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer/ka pro okres Náchod
Okres Náchod
dnes
Co Vám nabízíme? * Zázemí stabilní české společnosti * Pracovní poměr na dobu neurčitou * Nadstandardní finanční ohodnocení +... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora s AJ
Jihomoravský
dnes
Máš organizační schopnosti a jsi komunikativní? Jsi učenlivý/á a baví tě administrativní práce? Ovládáš angličtinu a nebojíš se jí... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace