Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby (828) - strana 18

Bankovnictví a finanční služby
Senior účetní/controller
Ústecký
minulý měsíc
Jste systematicky pracující člověk se zálibou v přesně vykonané práci? Chcete zodpovědnou pozici v oblasti účetnictví s možností... zobrazit nabídku»
Příležitost pro účetní s italštinou | junior
Liberec
minulý měsíc
Umíte italsky i anglicky a máte vystudovanou školu s ekonomickým zaměřím? K účetnictví jste již v praxi přičuchl a máte chuť se... zobrazit nabídku»
Účetní senior | italština
Liberec
minulý měsíc
V oblasti účetnictví máte bohaté zkušenosti a hovoříte italsky a k tomu anglicky nebo německy? Pak neváhajte a přihlaste se nám! Na... zobrazit nabídku»
Finanční controller
Liberec
minulý měsíc
Vaše nadšení pro controlling z Vás jen čiší a máte v této oblasti již pár let praxe? Tvorba finančních plánů Vám zní jako rajská... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní/personalistka
Olomouc
minulý měsíc
Máte zájem o proniknutí do oblasti personalistiky? Jste již zkušení v oblasti zpracování mezd a máte mzdovou agendu v malíku? Pak právě... zobrazit nabídku»
|zkušený/Á účetní - specialista na majetek|až 45 000 KČ|
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte praxi v oblasti účetnictví majetku spolu se zkušenostmi v programu MS Office - Excel, kde se žádné kontingenční tabulky nezaleknete?... zobrazit nabídku»
Účetní s NJ - i pro absolventy
Ústecký
minulý měsíc
Skončili jste na vysoké škole a hledáte své první pracovní uplatnění? Rádi byste zahájili svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud... zobrazit nabídku»
Finanční manažer | Chomutovsko
Chomutov
minulý měsíc
Jste zkušený/-á finanční účetní a chcete se posunout dál? Mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni... zobrazit nabídku»
Finančí manager, 35 000Kč
Jihočeský
minulý měsíc
Pro společnost sídlící na Strakonicku sháníme vhodného kandidáta na pozici Finančního manažera. Vaší pracovní náplní bude: -... zobrazit nabídku»
Účetní se znalostí šj-aj
Jihomoravský, Vysočina
minulý měsíc
Náplň práce: Účtování došlých faktur včetně jejich formální kontroly Komunikace s klientelou a dodavateli buď ve francouzštině a... zobrazit nabídku»
Controlling / Samostatná účetní
Plzeňský
minulý měsíc
Jste zkušený profesionál v oblasti financí a účetnictví a pojmy jako "implementace", "nastavení" nebo "zlepšení" Vám nejsou cizí? Máte... zobrazit nabídku»
Účetní
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte zkušenosti v účetnictví a orientujete se v programu Pohoda? Právě nyní obsazujeme pozici ÚČETNÍ. Náplní práce bude: * Vedení... zobrazit nabídku»
Finanční/Investiční manažer - Nový projekt ruského investora
Jihomoravský
minulý měsíc
Jste výjimečně zkušený profesionál v oblasti financí a investic? Máme pro Vás unikátní, samostatnou roli pro mezinárodní společnost,... zobrazit nabídku»
BOZP & PO specialista | TOP mzda a benefity
Zlín
minulý měsíc
Hledáme BOZP & PO specialistu do mezinárodní společnosti, která je jedničkou na automotive trhu. Pracujte pro špičku v oboru, která Vám... zobrazit nabídku»
Plant Controller cz/ssc Manager cz+de
Brno
minulý měsíc
JOB DESCRIPTION: reports to the plant manager and finance director ensures that the finance strategy of the group is adequately implemented in... zobrazit nabídku»
Účetní
Moravskoslezský
minulý měsíc
ÚČETNÍ! ÚČETNÍ! ÚČETNÍ! Pokud máš zkušenosti na pozici ÚČETNÍ právě teď hledáš nové pracovní uplatnění, dej nám o sobě... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní
Moravskoslezský
minulý měsíc
Práci máte, baví Vás, ale přesto Vám u současného zaměstnavatele něco chybí? Práci právě hledáte a máte chuť a zájem pracovat, máte... zobrazit nabídku»
Finanční manažer
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenost s vedením týmu a orientujete se v účetních operacích? Máte zkušenost z SSC a domluvíte se anglicky? Mezinárodní... zobrazit nabídku»
Closing General Ledger Expert
Brno
minulý měsíc
- Record HR-topics and other provisions in the accounting system - Monitor intercompany reconciliation and clarification - Perform closing preparation... zobrazit nabídku»
Junior Financial Statement Accountant
Brno
minulý měsíc
- Ensure timely and accurate preparation of monthly, quarterly and year-end group reporting packages (IFRS) following group accounting guidelines -... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace