Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby (706) - strana 18

Bankovnictví a finanční služby
Hlavní účetní, Český Krumlov
Český Krumlov
před 2 měsíci
Umíte zaúčtovat mzdové položky? Jste zkušená/ý ve vedení ševidence hmotného majetku a odpisů společnosti? Umíte vypracovat daňové... zobrazit nabídku»
Účetní s AJ - Praha
Praha
před 2 měsíci
Stabilní společnost s 20 letou působností v oblasti klientského účetnictví hledá posilu na pozici: ÚČETNÍ S ANGLIČTINOU - PRAHA *... zobrazit nabídku»
Vedoucí mzdové účtárny
Brno
před 2 měsíci
Nabízíme Vám Stabilní podmínky zaměstnání, smlouva na HPP spravedlivé finanční ohodnocení zohledňující kvalifikaci a zkušenost... zobrazit nabídku»
Technická podpora prodeje (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Hledáme vhodného kandidáta na pozici technické podpory prodeje. Máte vzdělání z oboru elektrotechniky a zkušenosti se vzduchotechnikou? Máte... zobrazit nabídku»
Vedoucí účetního oddělení
okres Chrudim
před 3 měsíci
Chcete vést svůj vlastní tým účetních a máte zkušenosti se zpracováním kompletní účetní agendy? Líbilo by se vám předávat své... zobrazit nabídku»
Asistentka ředitele (20.000 - 30.000 Kč)
Středočeský, Praha
před 3 měsíci
Chceš se podívat do Las Vegas? Domluvíš se bez problémů anglicky? Jsi komunikativní a samostatná? Zahraniční společnost s tradicí hledá... zobrazit nabídku»
Účetní mezd s NJ
Tachovsko
před 3 měsíci
Máte zkušenosti se zpracováním mezd ve výrobní společnosti? Jste z Tachovska a hovoříte anglickým jazykem? Pokud ANO, neváhejte a zašlete... zobrazit nabídku»
AP or AR Specialist with English (Relocation to Brno, CZ - up to 1300 EUR)
Brno
před 3 měsíci
We are looking for people who want to relocate to Czech Republic, enjoy new experiences and grow their potential with new opportunities! Can you... zobrazit nabídku»
General Ledger Accountant with Eng
Brno
před 3 měsíci
Do you have previous experience as accountant (preferably from SSC)? Do you speak fluent English? Great, because we are just looking for GL... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní se sapem
Brno
před 3 měsíci
Práce s čísly Vás baví a máte zkušenosti s vedením účetnictví od "A" až do "Z". A zároveň umíte pracovat v SAP? Pak nám zašlete... zobrazit nabídku»
Účetní AJ
Hradec Králové
před 3 měsíci
Chcete se stát součástí týmu účetních na finančním oddělení ve významné výrobní společnosti, které působí po celé Evropě a... zobrazit nabídku»
Controlling - účetnictví
Ústí nad Labem
před 4 měsíci
Hledáte pozici ve významné nadnárodní společnosti? Baví Vás čísla, analýzy a tabulky? Máte zkušenosti z controllingu??? * Zázemí... zobrazit nabídku»
Specialista reportingu s NJ a AJ
Praha
před 5 měsíci
Máte pokročilé znalosti MS Excel a baví Vás práce s rozsáhlými daty a čísly? Máte alespoň základní teoretické znalosti v oblasti... zobrazit nabídku»
VAT Compliance Specialist
Brno
před 5 měsíci
The (Senior) VAT Compliance Specialist will report to the VAT Compliance Manager of the VAT Compliance Team located in Brno (Czech Republic). The team... zobrazit nabídku»
Finance Team Leader (PL, CZ, SK, HU)
Brno
před 5 měsíci
Are you great in people management? Are you practical and proactive? Is process improvement your second name? Then we are looking for you! General... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní
Brno
před 5 měsíci
Práce s čísly Vás baví a máte zkušenosti s vedením účetnictví od "A" až do "Z". A zároveň umíte pracovat s ABRA? Pak nám zašlete... zobrazit nabídku»

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Finanční koncipient, finanční poradce
Zlín
dnes
Nástupní plat 25 000 Kč, po 6 měsících praxe 50 000 Kč Služební vůz pro osobní jízdy, notebook, mobilní telefon Know How získané... zobrazit nabídku»
Klientský bankéř
Karlovy Vary
dnes
-práce ve velké a úspěšné bance -motivující finanční ohodnocení -možnost kariérního růstu -přátelské pracovní podmínky... zobrazit nabídku»
Manažer/-ka kontroly pro pobočku v Jablonci nad Nisou
Jablonec nad Nisou
dnes
Co Vám nabízíme? * Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito * Kvalitní systém zaškolení a následnou pomoc... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer/-ka pro Vodňany, Prachatice a Vimperk
Vodňany, Prachatice a Vimperk
dnes
Co Vám můžeme nabídnou? * Zázemí stabilní české společnosti * Pracovní poměr na dobu neurčitou * Nadstandardní finanční ohodnocení... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nejsou ve vašem oboru volná místa? Zkuste rekvalifikaci

Marně sháníte práci ve svém oboru? K tomu, abyste nestrávili na úřadu práce zbytek života,...

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace