Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby (834) - strana 18

Bankovnictví a finanční služby
Vedoucí pobočky (zákaznické centrum)
HRADEC KRÁLOVÉ
tento měsíc
Pro našeho významného klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici: VEDOUCÍ POBOČKY (ZÁKAZNICKÉ CENTRUM) Požadujeme: SŠ/VŠ... zobrazit nabídku»
Supervizor zákaznického centra
Pardubice
tento měsíc
Je tu zajímavá pracovní příležitost pro aktivního, dynamického a obchodně založeného člověka nabitého energií. Nabízíme možnost... zobrazit nabídku»
Účetní
Měšice u Prahy
tento měsíc
- pracovní poměr na dobu neurčitou - zázemí stabilní a dynamické společnosti - vysoce moderní a atraktivní pracovní prostředí -... zobrazit nabídku»
Finanční účetní (oblast hlavní knihy pro Rusko) třebíč
Jihomoravský, Vysočina
tento měsíc
Pro našeho klienta, globální rodinnou společnost, hledáme vhodné kandidáty. Náplň práce: Měsíční uzávěrky Výpočet a... zobrazit nabídku»
Fakturant(ka) s NJ
Třebíč
tento měsíc
Kdo je ideální kandidát na tuto pozici? Pokud máš ekonomické vzdělání, zájem či praxi v oblasti účetnictví a domluvíš se německy, tak... zobrazit nabídku»
Účetní s AJ/NJ se znalostí navision
Královéhradecký
tento měsíc
Chcete se profesně posunout, pracujete dlouho jako účetní a chcete povýšit? Myslíte si, že máte na to vést oddělení se 4... zobrazit nabídku»
Credit Administrator
Plzeň - město
tento měsíc
Správa účtů, administrace, denní komunikace v anglickém jazyce a rozvíjení vztahů se zákazníky? Že byste to zvládli? Pošlete nám svůj... zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Tachov
tento měsíc
* Účtování pokladních dokladů * Vedení bankovních účtů * Příprava platebních příkazů * Evidence a účtování stálých aktiv *... zobrazit nabídku»
Pozice do oblasti administrativy
Plzeňský
tento měsíc
Máte zkušenosti z administrativy? Hledáte možnost pracovat v mezinárodní společnosti a získat další praxi v oblasti administrativy ? Práce... zobrazit nabídku»
Credit Controller s AJ
Plzeň - město
tento měsíc
Umíte komunikovat s různými typy lidí, vyjednávat a to i v cizích jazycích? Pak není na co čekat. Ozvěte se nám. Náplní Vaší práce... zobrazit nabídku»
Financial controller junior
Hlinsko
tento měsíc
Ekonomické vzdělání úspěšně dokončeno? Čísla a Excel jsou tvoje hobby? Zvládneš se domluvit anglicky? Pak je tu příležitost... zobrazit nabídku»
Účetní
Moravskoslezský
tento měsíc
Chtěli byste pracovat pro zahraniční společnost a využít tak anglický jazyk? Máte zkušenost s podvojným účetnictvím? Orientujete se v... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Jihomoravský
tento měsíc
Máte zušenosti se zpracováním mezd A chcete zárověň používatv aktivně angličtinu? Nadnárodní společnost ráda doplní svůj tým o... zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Moravskoslezský
tento měsíc
Chcete se uplatnit na pozici účetní v zahraniční výrobní společnosti? Komunikujete v anglickém nebo německém jazyce? Tak hledáme právě... zobrazit nabídku»
Plant Controller
Karlovarsko
tento měsíc
- Zázemí stabilní prosperující společnosti - Velmi zajímavé finanční ohodnocení - Možnost profesního růstu - Příspěvky na... zobrazit nabídku»
Credit Back Office Team Leader
Brno
tento měsíc
Management of the Credit Back Office team overseeing/delivery of the following services: - Assure Credit Back Office operations are in compliance with... zobrazit nabídku»
VAT Compliance Specialist
Brno
tento měsíc
The (Senior) VAT Compliance Specialist will report to the VAT Compliance Manager of the VAT Compliance Team located in Brno (Czech Republic). The team... zobrazit nabídku»
Finance Team Leader (PL, CZ, SK, HU)
Brno
tento měsíc
Are you great in people management? Are you practical and proactive? Is process improvement your second name? Then we are looking for you! General... zobrazit nabídku»
Finanční účetní s AJ - senior
Plzeň - město
minulý měsíc
Hledáte nové místo? Cítíte, že je potřeba změny? My hledáme vás! Máte zkušenosti na pozici ÚČETNÍ. Závěrky, daně, audity a... zobrazit nabídku»
Vedoucí účtárny
Kolín
minulý měsíc
V problematice účetnictví a daní se cítíte jako ryba ve vodě? Nebojíte se vedení týmu? Komunikace v anglickém či německém jazyce Vám... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace