Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby (814) - strana 19

Bankovnictví a finanční služby
Účetní metodik - specialista
Liberec
minulý měsíc
ÚČETNÍ SPECIALISTA! Na této pozici dostanete jedinečnou možnost ovlivnit a rozvíjet účetní metodiku v rámci jednotlivých závodů... zobrazit nabídku»
Osobní bankéř
Plzeň
minulý měsíc
- Ukážeme Vám, že bankovnictví může být zábava - Prostředí, ve kterém je radost a čest pracovat - Moderní technologie a postupy -... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní se sapem
Jihomoravský
minulý měsíc
Práce s čísly Vás baví a máte zkušenosti s vedením účetnictví od "A" až do "Z". A zároveň umíte pracovat v SAP? Pak nám zašlete... zobrazit nabídku»
Finanční specialista - platby
Liberec
minulý měsíc
Máte výborné analytické schopnosti, jste flexibilní a rád/a pracujete s čísly ? Hledáme pozitivně naladěnou osobnost, se s myslem pro... zobrazit nabídku»
Auditor kvality | Metodik pro Quality Management System
Liberec
minulý měsíc
Máte praxi v kvalitě ve výrobní společnosti? Orientujete se v systému QMS? Právě Vám nabízíme možnosti profesního uplatnění na... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Olomouc
minulý měsíc
Máte zkušenosti s komplexním účetnictvím a rádi byste vedli tým účetního oddělení veí výrobní společnosti? Pokud se nebojíte... zobrazit nabídku»
Koordinátor procesů - právní oddělení
Hradec Králové
minulý měsíc
Jste systematický, máte dobré organizační schopnosti a vztah či zájem o právo? Pak by vás mohla zaujmout právě tato pozice, kterou nyní... zobrazit nabídku»
Finanční kontroler
Veselí nad Lužnicí
minulý měsíc
Máte výborné analytické schopnosti a jste samostatní a spolehliví? Pracovali jste v programu SAP a zajímáte se o oblast controllingu? Pak... zobrazit nabídku»
Controller
Hradec Králové
minulý měsíc
Chcete se stát součástí týmu na obchodním oddělení ve významné výrobní společnosti, které působí po celé Evropě a neustále se její... zobrazit nabídku»
Účetní AJ
Hradec Králové
minulý měsíc
Chcete se stát součástí týmu účetních na finančním oddělení ve významné výrobní společnosti, které působí po celé Evropě a... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Liberec
minulý měsíc
Máte zkušenosti se mzdových účetnictvím a hledáte spíše menší výrobní společnost v Liberci? Neváhejte, hlašte se. Řekneme Vám... zobrazit nabídku»
SAP konzultant/ka s AJ - Senior (75.000 - 95.000 Kč)
Středočeský
minulý měsíc
Hledáte přátelský kolektiv a zajímavou různorodou práci na projektech v ČR i v zahraničí? Máte zkušenosti s produktem SAP ERP a k tomu se... zobrazit nabídku»
Fakturant/ka s německým jazykem (23.000 - 27.000,- Kč)
Brno
minulý měsíc
- Místo kde pojem "přátelský kolektiv" není jen klišé - Stabilitu zavedené společnosti s možností se profesně rozvíjet -... zobrazit nabídku»
Controlling
Ústecký
minulý měsíc
Čísla, tabulky, analýzy, výstupy, reporting a prezentace... Hledáte podobnou pozici a máte praxi? Mluvíte anglicky nebo německy??? * Zázemí... zobrazit nabídku»
Controlling - účetnictví
Ústecký
minulý měsíc
Hledáte pozici ve významné nadnárodní společnosti? Baví Vás čísla, analýzy a tabulky? Máte zkušenosti z controllingu??? * Zázemí... zobrazit nabídku»
| finanční účetní | s angličtinou na Chomutovsku
Chomutov
minulý měsíc
V číslech jste jednička, máte zkušenosti na pozici účetní - Pak se přidejte k nám do nově otevřené výrobní společnosti na... zobrazit nabídku»
Klientský/ bankovní poradce
Teplice
minulý měsíc
Co za to? *uplatnění v oblasti Teplice *možnost pracovního poměru na dobu neurčitou ve stabilní společnosti. *firemní benefity... zobrazit nabídku»
Credit controller s RJ
okres Hradec Králové
minulý měsíc
Pro našeho klienta – mezinárodní výrobní společnost se sídlem v okrese Hradec Králové – obsazujeme pozici CREDIT CONTROLLER ... zobrazit nabídku»
Obchodní referent
Liberec
minulý měsíc
Nabízíme: Zázemí rodinné firmy Klidné pracovní prostředí Možnost zvýhodněného stravování Pružná pracovní doba ... zobrazit nabídku»
Ekonom- pricing manager
Ústí nad Labem
minulý měsíc
Do Ústí nad Labem hledáme EKONOMA S LÁSKOU K EXCELU! Baví Vás práce s daty a kontingenční tabulky jsou pro Vás hračka? Pak neváhejte,... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace