Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby (864) - strana 19

Bankovnictví a finanční služby
Finance Team Leader (PL, CZ, SK, HU)
Brno
tento měsíc
Are you great in people management? Are you practical and proactive? Is process improvement your second name? Then we are looking for you! General... zobrazit nabídku»
Finanční analytik (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 1 měsíci
Česká, středně velká společnost, která se zabývá vývojem softwaru, hledá uchazeče na pozici "finanční analytik". Jestliže máte na... zobrazit nabídku»
Konzultant IS / technická podpora (20.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 1 měsíci
Česká softwarová společnost, která se zabývá vývojem podnikových a účetních systému, přijme do týmu šikovného konzultanta. Pokud Vás... zobrazit nabídku»
Finanční účetní s AJ - senior
Plzeň - město
minulý měsíc
Hledáte nové místo? Cítíte, že je potřeba změny? My hledáme vás! Máte zkušenosti na pozici ÚČETNÍ. Závěrky, daně, audity a... zobrazit nabídku»
Vedoucí účtárny
Kolín
minulý měsíc
V problematice účetnictví a daní se cítíte jako ryba ve vodě? Nebojíte se vedení týmu? Komunikace v anglickém či německém jazyce Vám... zobrazit nabídku»
Finančí kontrolor – senior
Pardubický
minulý měsíc
Máte zkušenosti na pozici finančního kontrolora, ideálně ve výrobní společnosti? Anglicky se domluvíte bez problémů? Chcete se ve své... zobrazit nabídku»
Financial controller
Ústecký
minulý měsíc
Hledáte uplatnění jako finannčí kontroler/ka. Baví vás výkaznictví, statistiky, analýzy a zpracování dat? Máte zkušenosti z obdobné... zobrazit nabídku»
Financial Administrative Assistant
Jihomoravský
minulý měsíc
Would you like to work for an international company, which will provide you support and stability? Do you have experiences with accounting? Do you... zobrazit nabídku»
Financial controller
Moravskoslezský
minulý měsíc
FINANCIAL CONTROLLER!!!FINANCIAL CONTROLLER!!! Pokud máš zkušenosti na této pozici nejlépe z výrobní společnosti a domluvíš se anglicky, pak... zobrazit nabídku»
Účetní s AJ
okres Hradec Králové
minulý měsíc
Pro našeho významného klienta, výrobní společnost v okrese Hradec Králové, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici: Účetní s AJ... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Slavkov u Brna
minulý měsíc
- práci v mezinárodní společnosti - motivující příjem - zajímavou a perspektivní práci - možnost osobního rozvoje - a další... zobrazit nabídku»
Skladník (24.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Zahraniční společnost zabývající se strojírenskou výrobou hledá skladníka pro fyzicky náročnou práci . Práce na 2 směny. * pracovní... zobrazit nabídku»
Specialista péče o zákazníky (18.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Jste komunikativní člověk a máte tah na branku? Jste rádi motivování a rádi přijímáte nové výzvy?! Stabilní callcentrum v centru Brna s... zobrazit nabídku»
BOZP & PO technik
Zlín
minulý měsíc
Hledáme BOZP & PO specialistu do mezinárodní společnosti, která je jedničkou na automotive trhu. Pracujte pro špičku v oboru, která Vám... zobrazit nabídku»
Financial controller junior
Hlinsko
minulý měsíc
Ekonomické vzdělání úspěšně dokončeno? Čísla a Excel jsou tvoje hobby? Zvládneš se domluvit anglicky? Pak je tu příležitost... zobrazit nabídku»
Koordinátor procesů - právní oddělení
Hradec Králové
minulý měsíc
Jste systematický, máte dobré organizační schopnosti a vztah či zájem o právo? Pak by vás mohla zaujmout právě tato pozice, kterou nyní... zobrazit nabídku»
Asistentka ředitele (20.000 - 30.000 Kč)
Praha, Středočeský
minulý měsíc
Chceš se podívat do Las Vegas? Domluvíš se bez problémů anglicky? Jsi komunikativní a samostatná? Zahraniční společnost s tradicí hledá... zobrazit nabídku»
Investiční specialista
Chomutov
minulý měsíc
Co za to? *uplatnění v oblasti Chomutov *možnost pracovního poměru na dobu neurčitou ve stabilní společnosti. *firemní benefity... zobrazit nabídku»
Klientský/ bankovní poradce
Teplice
minulý měsíc
Co za to? *uplatnění v oblasti Teplice *možnost pracovního poměru na dobu neurčitou ve stabilní společnosti. *firemní benefity... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní
Jihomoravský
minulý měsíc
Práce s čísly Vás baví a máte zkušenosti s vedením účetnictví od "A" až do "Z". A zároveň umíte pracovat s ABRA? Pak nám zašlete... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace