Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby (804) - strana 19

Bankovnictví a finanční služby
Mzdová účetní
Mělník
minulý měsíc
zajímavá a samostatná pracovní příležitost ve stabilní společnosti možnost rozvoje a dalšího vzdělávání v mzdové agendě bonusy... zobrazit nabídku»
Asistentka ředitele (20.000 - 30.000 Kč)
Středočeský, Praha
minulý měsíc
Chceš se podívat do Las Vegas? Domluvíš se bez problémů anglicky? Jsi komunikativní a samostatná? Zahraniční společnost s tradicí hledá... zobrazit nabídku»
Účetní mezd s NJ
Plzeňský
minulý měsíc
Máte zkušenosti se zpracováním mezd ve výrobní společnosti? Jste z Tachovska a hovoříte anglickým jazykem? Pokud ANO, neváhejte a zašlete... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Jihomoravský, Moravskoslezský
minulý měsíc
Pro našeho klienta, kreativní, dynamicky se rozvíjející poradenskou společnost, která nalézá individuální úsporná řešení v oblasti... zobrazit nabídku»
Účetní se znalostí AJ a portugalštiny
Jihomoravský, Vysočina
minulý měsíc
Náplň práce: Účtování došlých faktur včetně jejich formální kontroly Komunikace s klientelou a dodavateli v angličtině a... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti se zpracováním mezd a chcete zároveň používat aktivně angličtinu? Nadnárodní společnost ráda doplní svůj tým o... zobrazit nabídku»
Účetní s AJ/NJ se znalostí navision
Královéhradecký
minulý měsíc
Chcete se profesně posunout, pracujete dlouho jako účetní a chcete povýšit? Myslíte si, že máte na to vést oddělení se 4... zobrazit nabídku»
Odborný referent práce a mezd
Ústecký
minulý měsíc
Máte již zkušenosti v mzdové oblasti, které chcete rozvíjet a zároveň získat nové? Pracovní místo je koncipováno jako trvalý pracovní... zobrazit nabídku»
Mzdový/mzdová účetní
Ústecký
minulý měsíc
Do výrobní společnosti hledáme nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici mzdový/mzdová účetní. * Hlavní pracovní poměr * 25 dní... zobrazit nabídku»
Účetní se znalostí FJ a AJ
Jihomoravský, Vysočina
minulý měsíc
Náplň práce: Účtování došlých faktur včetně jejich formální kontroly Komunikace s francouzsky a anglicky hovořící klientelou a... zobrazit nabídku»
HR administrátor s NJ (okolí třebíče)
Jihomoravský, Vysočina
minulý měsíc
Pro našeho klienta, globální rodinnou společnost, hledáme vhodné kandidáty. Náplň práce: Podpora správy HR procesů v různých... zobrazit nabídku»
Účetní junior| NJ | pro absolventy
Liberec
před 2 měsíci
Máte základní zkušenosti s účetnictvím? Německy mluvíte skoro stejně dobře jako česky? Pak neváhajte a přihlaste se nám! Na... zobrazit nabídku»
Specialista pohledávek (22.000 - 27.000,- Kč)
Brno
před 2 měsíci
- Místo, kde pojem „přátelský kolektiv“ není jen klišé - Stabilitu zavedené společnosti s možností profesního rozvoje, Moderní... zobrazit nabídku»
Účetní s angličtinou
Liberec
před 2 měsíci
V oblasti účetnictví máte bohaté zkušenosti a cítíte se v tabulkách a účtování jako ryba ve vodě? Anglicky mluvíte skoro stejně dobře... zobrazit nabídku»
Účetní se znalostí NJ - AJ
Jihomoravský, Vysočina
před 2 měsíci
Náplň práce: Zpracování příchozích plateb a řešení nejasností Upomínání zákazníků Komunikace s německou centrálou a... zobrazit nabídku»
Účetní závazků
Tachovsko
před 2 měsíci
- zázemí stabilní společnosti - zajímavá a zodpovědná práce v přátelském prostředí - osobní a profesní růst, odborné... zobrazit nabídku»
Junior účetní s NJ a AJ
Jihomoravský
před 2 měsíci
Jsi komunikativní, spolehlivá osobnost a zvládáš plynule mluvit německy? Chceš nastartovat kariéru v oblasti financí? Tak nám pošli svůj... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní s NJ (AJ)
Plzeňský, Karlovarský
před 2 měsíci
Nadnárodní společnost hledá zkušenou mzdovou účetní pro svůj výrobní závod na Tachovsku. * Mzdové ohodnocení včetně 13. a 14 platu *... zobrazit nabídku»
SAP konzultant/ka s AJ - Junior (50.000 - 65.000 Kč)
Praha
před 2 měsíci
Hledáte mladý, přátelský kolektiv a zajímavou různorodou práci na projektech v ČR i v zahraničí? Nejsou Vám úplně cizí finanční... zobrazit nabídku»
AP or AR Specialist with English (Relocation to Brno, CZ - up to 1300 EUR)
Brno
před 2 měsíci
We are looking for people who want to relocate to Czech Republic, enjoy new experiences and grow their potential with new opportunities! Can you... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace