Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby (852) - strana 19

Bankovnictví a finanční služby
Finančí manager, 35 000Kč
Jihočeský
minulý měsíc
Pro společnost sídlící na Strakonicku sháníme vhodného kandidáta na pozici Finančního manažera. Vaší pracovní náplní bude: -... zobrazit nabídku»
Účetní se znalostí šj-aj
Jihomoravský, Vysočina
minulý měsíc
Náplň práce: Účtování došlých faktur včetně jejich formální kontroly Komunikace s klientelou a dodavateli buď ve francouzštině a... zobrazit nabídku»
Controlling / Samostatná účetní
Plzeňský
minulý měsíc
Jste zkušený profesionál v oblasti financí a účetnictví a pojmy jako "implementace", "nastavení" nebo "zlepšení" Vám nejsou cizí? Máte... zobrazit nabídku»
Účetní
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte zkušenosti v účetnictví a orientujete se v programu Pohoda? Právě nyní obsazujeme pozici ÚČETNÍ. Náplní práce bude: * Vedení... zobrazit nabídku»
Finanční/Investiční manažer - Nový projekt ruského investora
Jihomoravský
minulý měsíc
Jste výjimečně zkušený profesionál v oblasti financí a investic? Máme pro Vás unikátní, samostatnou roli pro mezinárodní společnost,... zobrazit nabídku»
BOZP & PO specialista | TOP mzda a benefity
Zlín
minulý měsíc
Hledáme BOZP & PO specialistu do mezinárodní společnosti, která je jedničkou na automotive trhu. Pracujte pro špičku v oboru, která Vám... zobrazit nabídku»
Plant Controller cz/ssc Manager cz+de
Brno
minulý měsíc
JOB DESCRIPTION: reports to the plant manager and finance director ensures that the finance strategy of the group is adequately implemented in... zobrazit nabídku»
Účetní
Moravskoslezský
minulý měsíc
ÚČETNÍ! ÚČETNÍ! ÚČETNÍ! Pokud máš zkušenosti na pozici ÚČETNÍ právě teď hledáš nové pracovní uplatnění, dej nám o sobě... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní
Moravskoslezský
minulý měsíc
Práci máte, baví Vás, ale přesto Vám u současného zaměstnavatele něco chybí? Práci právě hledáte a máte chuť a zájem pracovat, máte... zobrazit nabídku»
Finanční manažer
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenost s vedením týmu a orientujete se v účetních operacích? Máte zkušenost z SSC a domluvíte se anglicky? Mezinárodní... zobrazit nabídku»
Closing General Ledger Expert
Brno
minulý měsíc
- Record HR-topics and other provisions in the accounting system - Monitor intercompany reconciliation and clarification - Perform closing preparation... zobrazit nabídku»
Junior Financial Statement Accountant
Brno
minulý měsíc
- Ensure timely and accurate preparation of monthly, quarterly and year-end group reporting packages (IFRS) following group accounting guidelines -... zobrazit nabídku»
Senior Asset Accountant Eng + HU (Brno CZ, up to 2000 EUR))
Brno
minulý měsíc
- Control of asset ledger compliance - Cooperation on audits (fixed assets) - Reporting and analyses related to fixed assets - Fixed assets... zobrazit nabídku»
Junior Asset Accountant (Brno CZ, up to 1000 EUR)
Brno
minulý měsíc
- record fixed asset changes in accounting system - follow up on open projects (assets under construction) - fixed assets tagging - inventory counts... zobrazit nabídku»
Accounts Payable Accountant Eng + Ger (Brno CZ, up to 1200 EUR)
Brno - město
minulý měsíc
- Returned invoices - processing, cancelations, tracking of open items - Follow up on more complex accounting entries - Process improvements zobrazit nabídku»
Team Leader in Asset Accounting Eng + HU (Brno CZ, up to 2000 EUR)
Brno
minulý měsíc
- Leading team of asset accountants - Size of the team up to 15 people - Communication with management and passing info to the team - Responsibility... zobrazit nabídku»
Closing General Ledger Specialist (Brno CZ, up to 2000 EUR)
Brno
minulý měsíc
- Process development for general ledger. - Participation in trainings, conferences, possibly also delivering presentations. - Preparation of training... zobrazit nabídku»
Head of Preparation and Steering
Brno
minulý měsíc
Deutsche Telekom Services Europe is extending its presence to Czech Republic with its new shared service center in Brno, Czech Republic. Excellent... zobrazit nabídku»
Senior Financial Statement Accountant
Brno
minulý měsíc
Deutsche Telekom Services Europe is extending its presence to Czech Republic with its new shared service center in Brno, Czech Republic. Excellent... zobrazit nabídku»
Vedoucí účtárny
Kolín
minulý měsíc
V problematice účetnictví a daní se cítíte jako ryba ve vodě? Nebojíte se vedení týmu? Komunikace v anglickém či německém jazyce Vám... zobrazit nabídku»

Čtěte

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

Chcete být úspěšní? Přečtěte si 12 pravidel Steva Jobse

Výkonný ředitel společnosti Apple Steve Jobs se z nedostudovaného vysokoškoláka bez práce...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace