Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby (868) - strana 19

Bankovnictví a finanční služby
Vedoucí účtárny s AJ
Plzeňský
minulý měsíc
Jste kovaná/ý v oblasti účetnictví, máte zkušenosti s vedením týmu a ovládáte anglický jazyk? Pak právě Vám nabízí mezinárodní... zobrazit nabídku»
Specialista pohledávek se znalostí německého jazyka
VSETÍNSKO
minulý měsíc
Máte zkušenosti z podobné pozice? Chcete získat stabilní místo v moderní zahraniční společnosti? Pak neváhejte poslat svůj... zobrazit nabídku»
Účetní, mezinárodní společnost
Královéhradecký
minulý měsíc
Prosperující zahraniční společnost působící v Královéhradeckám kraji hledá vhodné kandidáty na pozici Účetní. Vaším úkolem... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Plzeň - město
minulý měsíc
Hledáte nové místo na pozici Hlavní účetní? Cítíte, že je potřeba změny? Máte zkušenosti na stejné pozici a komplexní vedení... zobrazit nabídku»
Finance controller, Písek
Jihočeský
minulý měsíc
Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti sídlící na Písecku na pozici Controller. Náplň práce: - reporty... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Praha
minulý měsíc
* Samostatnou a odpovědnou pracovní pozici * Možnost dalšího profesního rozvoje v oblasti mezd a personalistiky * Stabilní zázemí... zobrazit nabídku»
Účetní senior| NJ
Liberec
minulý měsíc
V oblasti účetnictví máte bohaté zkušenosti a cítíte se v tabulkách a účtování jako ryba ve vodě? Německy mluvíte skoro stejně dobře... zobrazit nabídku»
Finanční účetní - šance také pro šikovné absolventy
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máš ekonomické vzdělání? Baví Tě účtovat a máš zájem aby se tímto směrem ubírala Tvá kariéra? Preciznost, systematičnost a... zobrazit nabídku»
Samostatná finanční účetní
Rokycansko
minulý měsíc
- zázemí silné a stabilní společnosti - příspěvky na stravování - příspěvky na dopravu - přítomnostní bonus - dovolenou navíc zobrazit nabídku»
Finanční kontroler
Královéhradecký
minulý měsíc
Toužíte pracovat v mezinárodní firmě, která má stabilní pozici na trhu? Máte zkušenosti s controllingem z výrobního... zobrazit nabídku»
Fakturantka-účetní s NJ/AJ
Plzeňský
minulý měsíc
Disponujete dobrými znalostmi a přehledem v účetnictví a chcete v něm získat zkušenosti a mít zároveň možnost využití angličtiny nebo... zobrazit nabídku»
Účetní s AJ/NJ
Plzeňský
minulý měsíc
Máte zkušenosti a znalosti v oblasti účetnictví a chcete se v ní dále rozvíjet? Ovládáte anglický či německý jazyk? Pak neváhejte a... zobrazit nabídku»
Finanční specialista / účetní
VSETÍNSKO
minulý měsíc
Hledáš práci v oblasti financí či účetnictví? Rád(a) bys pracoval(a) v mezinárodním prostředí a denně využíval(a) ANGLICKÝ ... zobrazit nabídku»
Účetní, Táborsko
Tábor
minulý měsíc
Zahraniční výrobní společnost se sídlem na Táborsku rozšiřuje svůj velmi dobře fungující tým účetního oddělení. Pro nového... zobrazit nabídku»
Účetní - nitra
Zahraničí
minulý měsíc
Jste účetní s praxí a hledáte možnost částečného úvazku? Nabízíme práci účetní v Nitře na částečný úvazek. Neváhejte reagovat... zobrazit nabídku»
Správce pohledávek s NJ
Plzeňský
minulý měsíc
Rozumíte si s čísly a hledáte uplatnění německého jazyka? Pokud ano, tak nám zašlete Váš životopis. Čeká Vás práce v moderním... zobrazit nabídku»
Team leader/accounting manager
VSETÍNSKO
minulý měsíc
You’re an experienced professional in the field of accounting with several years of experience with double-entry bookkeeping in a complex... zobrazit nabídku»
Finanční controller - výrobní, 22 - 35 000 Kč
Třebíč
minulý měsíc
Stabilita, jistota, tradice! To jsme my! Na trhu působíme více jak 100 let. Zabýváme se výrobou plastových dílců do automotive. Nevidíš v... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní
Moravskoslezský
minulý měsíc
Jednoduše hledáme SAMOSTATNOU ÚČETNÍ do strojírenské společnosti. Potřebujete více informací? Čtěte dále a případně nám o sobě... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní – nástup duben/květen
Plzeňský
minulý měsíc
Úspěšná nadnárodní společnost obsazuje pozici: MZDOVÁ ÚČETNÍ – NÁSTUP DUBEN/KVĚTEN!! * různorodou práci s možností dalšího... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace