Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby (828) - strana 20

Bankovnictví a finanční služby
Účetní s FJ nebo NJ
Jihomoravský
minulý měsíc
Mluvíte plynule německy nebo francouzsky a máte ekonomické vzdělání. Práce s čísly Tě baví? Pošli svoje CV ještě dnes!!! Mezinárodní... zobrazit nabídku»
Finanční účetní s AJ
Pardubický
minulý měsíc
Nabízíme skvělou příležitost pro zkušené účetní, které se nebojí komunikovat v angličtině, pracovat pro mezinárodní úspěšnou... zobrazit nabídku»
Účetní
Jihomoravský
minulý měsíc
Baví Tě účetnictví, jsi pečlivá a upřednostňuješ přátelské prostředí české obchodní společnosti? Pak pošli své CV ještě... zobrazit nabídku»
Účetní se znalostí NJ - AJ
Jihomoravský, Vysočina
minulý měsíc
Náplň práce: Zpracování příchozích plateb a řešení nejasností Upomínání zákazníků Komunikace s německou centrálou a... zobrazit nabídku»
Likvidátor/ka i absolventi, Pardubice
Pardubice
minulý měsíc
Pracujte v jedné z nejlépe kapitálově vybavených pojišťoven. Hledáme vhodné kandidáty se zdravotním vzděláním na pozici... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Středočeský
minulý měsíc
Jste zkušená/ý účetní? Máte zkušenosti se zpracováním kompletního účetnictví pro výrobní společnost? A Zkušenosti s vedením menší... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní se znalostí AJ nebo NJ
Ústecký
minulý měsíc
Jste komunikativní a vedoucí osobnost, která se orientuje v účetnictví? Zodpovídali jste za účetní oddělení? Domluvíte se plynule... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní – vedoucí ekonomického úseku
Pardubický, Vysočina
minulý měsíc
Pro našeho klienta, významného výrobce zařízení pro potravinářský, farmaceutický a chemický průmysl, hledáme kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
Cenař - kalkulace
Olomoucký
před 2 měsíci
Jedinečná příležitost pracovat ve výrobní firmě, která vyrábí jedinečný produkt. Vaší pracovní náplní bude: - kalkulace nákladů,... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní - výrobní společnost
Pardubice
před 2 měsíci
Baví Vás účetnictví a práce s čísly? V současné chvíli hledáme vhodného kandidáta do výrobní společnosti na pozici: MZDOVÁ... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní se sapem
Jihomoravský
před 2 měsíci
Práce s čísly Vás baví a máte zkušenosti s vedením účetnictví od "A" až do "Z". A zároveň umíte pracovat v SAP? Pak nám zašlete... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní - controller
Ústecký
před 2 měsíci
Pracovali jste již na obdobné pozici jako HLAVNÍ ÚČETNÍ a máte znalosti controllingových procesů? Orientujete se v mezinárodních... zobrazit nabídku»
Senior účetní/controller
Ústecký
před 2 měsíci
Jste systematicky pracující člověk se zálibou v přesně vykonané práci? Chcete zodpovědnou pozici v oblasti účetnictví s možností... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní/personalistka
Olomouc
před 2 měsíci
Máte zájem o proniknutí do oblasti personalistiky? Jste již zkušení v oblasti zpracování mezd a máte mzdovou agendu v malíku? Pak právě... zobrazit nabídku»
Finančí manager, 50 000Kč
Jihočeský
před 2 měsíci
Pro společnost sídlící na Strakonicku sháníme vhodného kandidáta na pozici Finančního manažera. Vaší pracovní náplní bude: -... zobrazit nabídku»
Účetní se znalostí šj-aj
Jihomoravský, Vysočina
před 2 měsíci
Náplň práce: Účtování došlých faktur včetně jejich formální kontroly Komunikace s klientelou a dodavateli buď ve francouzštině a... zobrazit nabídku»
Plant Controller cz/ssc Manager cz+de
Brno
před 2 měsíci
JOB DESCRIPTION: reports to the plant manager and finance director ensures that the finance strategy of the group is adequately implemented in... zobrazit nabídku»
Finanční manažer
Jihomoravský
před 2 měsíci
Máte zkušenost s vedením týmu a orientujete se v účetních operacích? Máte zkušenost z SSC a domluvíte se anglicky? Mezinárodní... zobrazit nabídku»
Closing General Ledger Expert
Brno
před 2 měsíci
- Record HR-topics and other provisions in the accounting system - Monitor intercompany reconciliation and clarification - Perform closing preparation... zobrazit nabídku»
Junior Financial Statement Accountant
Brno
před 2 měsíci
- Ensure timely and accurate preparation of monthly, quarterly and year-end group reporting packages (IFRS) following group accounting guidelines -... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace