Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby (818) - strana 20

Bankovnictví a finanční služby
Účetní
Teplice
minulý měsíc
Pro finanční oddělení výrobní společnosti na Teplicku hledáme finanční účetní ! zobrazit nabídku»
Účetní s AJ
okres Hradec Králové
minulý měsíc
Pro našeho významného klienta, výrobní společnost v okrese Hradec Králové, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici: Účetní s AJ... zobrazit nabídku»
Finance Team Leader (PL, CZ, SK, HU)
Brno
minulý měsíc
Are you great in people management? Are you practical and proactive? Is process improvement your second name? Then we are looking for you! General... zobrazit nabídku»
VAT Compliance Specialist
Brno
minulý měsíc
The (Senior) VAT Compliance Specialist will report to the VAT Compliance Manager of the VAT Compliance Team located in Brno (Czech Republic). The team... zobrazit nabídku»
Finanční ředitel - služební automobil
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máš VŠ vzdělání v oblasti ekonomie a minimálně 10 let zkušeností v oblasti výrobního contrrollingu? Máš silnou motivaci v této oblasti... zobrazit nabídku»
Referent analytik, i absolventi
Český Krumlov
minulý měsíc
Nabízíme šanci pro absolventy ekonomických oborů! Významný zaměstanavatel, výrobní společnost, hledá kandidáty na pozici Referent... zobrazit nabídku»
Finanční controller
Olomoucký
minulý měsíc
Máte controlling jako koníček? Jste sebevědomá, energická osobnost, která ví, že bez pořádku v číslech je společnost v problémech?... zobrazit nabídku»
Účetní s AJ - Praha
Praha
minulý měsíc
Stabilní společnost s 20 letou působností v oblasti klientského účetnictví hledá posilu na pozici: ÚČETNÍ S ANGLIČTINOU - PRAHA *... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní se znalostí slovenského účetnictví
Praha
před 2 měsíci
Máte praxi s vedením slovenského účetnictví a práce s čísly Vás baví? Chcete se stát součástí úspěšné společnosti s dlouholetou... zobrazit nabídku»
Accounts Payable and Payment Specialist with English
Brno - město
před 2 měsíci
For a newly created Account Payable Shared Service Center in Brno, we are looking for an AP Specialist to take in charge processing of invoices. Main... zobrazit nabídku»
Finančí kontrolor – senior
Pardubický
před 2 měsíci
Máte zkušenosti na pozici finančního kontrolora, ideálně ve výrobní společnosti? Anglicky se domluvíte bez problémů? Chcete se ve své... zobrazit nabídku»
Financial controller
Ústecký
před 2 měsíci
Hledáte uplatnění jako finannčí kontroler/ka. Baví vás výkaznictví, statistiky, analýzy a zpracování dat? Máte zkušenosti z obdobné... zobrazit nabídku»
Inženýr controllingu
Moravskoslezský
před 2 měsíci
Jste připravení využít jednu z největších výzev Vaší kariéry? Chcete pracovat ve společnosti, která dokáže ocenit Vaše úspěchy, a ve... zobrazit nabídku»
Accountant - Praha
Praha
před 2 měsíci
Main tasks: Prepares balance sheets, profit and loss statements, and other financial reports. Analyzes trends, costs, revenues, financial... zobrazit nabídku»
Demand & Asset Planner - Praha
Praha
před 2 měsíci
Main tasks: BFE focal point (Buyer Furnished Equipment). Ensure Airlines are placing timely purchase orders for selectable equipment (BFE... zobrazit nabídku»
Finanční účetní (oblast hlavní knihy pro Rusko) třebíč
Jihomoravský, Vysočina
před 2 měsíci
Pro našeho klienta, globální rodinnou společnost, hledáme vhodné kandidáty. Náplň práce: Měsíční uzávěrky Výpočet a... zobrazit nabídku»
Finanční controller - junior s AJ (RJ výhodou)
Hradec Králové
před 2 měsíci
Máte zkušenost z oblasti financní, controllingu či účetnictví alespoň 6 měsíců? Chcete pracovat v moderních kancelářích úspěšné... zobrazit nabídku»
Účetní
Bruntál
před 2 měsíci
Potřebujeme šikovnou účetní do strojírenské společnosti. Práce to nebude lehká, ale dokážeme ji dobře ocenit. Přihlašte se na pozici... zobrazit nabídku»
Accountant with Fr and Eng (Brno, CZ - up to 1100 EUR)
Brno
před 2 měsíci
- pairing of payments and incomes with bank accounts transfers - monthly reconcilation of bank acconts into general ledger - cooperation on audits... zobrazit nabídku»
Účetní
Moravskoslezský
před 2 měsíci
Jste připravení využít jednu z největších výzev Vaší kariéry? Chcete pracovat ve společnosti, která dokáže ocenit Vaše úspěchy, a ve... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace