Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby (818) - strana 21

Bankovnictví a finanční služby
Fakturant(ka) s NJ
Brno - město
před 2 měsíci
Kdo je ideální kandidát na tuto pozici? Pokud máš ekonomické vzdělání, zájem či praxi v oblasti účetnictví a domluvíš se německy, tak... zobrazit nabídku»
Manažer obchodního týmu
Pardubice
před 3 měsíci
Nabízíme práci ve výborném kolektivu 6 týdnů dovolené, nadstavbové odměny, zasloužené pracovní večírky v různých lokalitách... zobrazit nabídku»
Obchodní asistent
Pardubice
před 3 měsíci
Nabízíme práci ve výborném kolektivu 6 týdnů dovolené, nadstavbové odměny, zasloužené pracovní večírky v různých lokalitách ČR... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní - Hodonínsko (Kyjovsko)
Jihomoravský
před 3 měsíci
- měsíční zpracování mezd - spolupráce a komunikace se zaměstnanci, řešení dotazů, problémů ze mzdové oblasti - komunikace se... zobrazit nabídku»
Finanční controller, Táborsko
Tábor
před 3 měsíci
Pozice Finančního controllera je náročná na analytické a matematické myšlení. U této pozice budete mít na starosti: - kontrolu a analýzu... zobrazit nabídku»
Účetní, Táborsko
Tábor
před 3 měsíci
Zahraniční výrobní společnost se sídlem na Táborsku rozšiřuje svůj velmi dobře fungující tým účetního oddělení. Pro nového... zobrazit nabídku»
FP&A professional
Praha
před 4 měsíci
Do you like innovation, analysis and do you pay attention to detail? Dou you want to standardize and implement financial processes that unify the... zobrazit nabídku»
Mzdová/mzdový účetní
Jihomoravský
před 4 měsíci
- zpracování komplexní mzdové agendy, nemocenské dávky, srážky z mezd, evidenční listy důchodového pojištění, roční zúčtování... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní s AJ nebo NJ, až 45 000 Kč
Jičín
před 5 měsíci
- Účetnictví pro mateřskou i dceřinou společnost - Řízení finančních zdrojů a toků - Operativní i dlouhodobé řízení ekonomiky -... zobrazit nabídku»
Finanční kontrolor s NJ
Jihomoravský
před 5 měsíci
* finanční controlling pro výrobní závod v Německu a na Jižní Moravě * vedení výrobních statistik, KPI * analýzy marží a ziskovosti *... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní - výrobní společnost
Pardubický
před 5 měsíci
Pro našeho významného klienta, nadnárodní výrobní společnosti působící v oblasti automotive v současné době hledáme vhodného... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Středočeský
před 5 měsíci
Máte zkušenosti s vedením účetnictví? Chcete působit pro úspěšnou společnost z automobilového průmyslu? Náplň práce: - vedení... zobrazit nabídku»

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Hledáš flexibilní a dobře placenou brigádu? i 150 Kč/hod
Praha 7, Dělnická 12
včera
Hledáš brigádu, za kterou se nebudeš stydět? Nechceš být v práci otrokem? Přeješ si vydělat pořádné peníze za námahu, kterou... zobrazit nabídku»
Manažer/ka obchodu
Plzeň
včera
Chcete ovlivňovat výši svého příjmu? Chcete ovlivnit svůj čas strávený v práci? Hledáme právě Vás! Pojišťovna MetLife d.a.c. do... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer - péče o korporátní klienty, Plzeň
Plzeňský
včera
Co bude náplní Vaší práce? Péče o významné korporátní klienty - poradentství a služby Převzetí portfolia stávajících... zobrazit nabídku»
Zlín - Specialista dealingu
Zlínský
včera
Co bude náplní Vaší práce? Aktivní obchodování se stávající klienty společnosti Sjednávání parametrů obchodu Zpracování... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer – korporátní úvěry
Praha
včera
Chcete se podílet na zlepšování vztahů s partnerskými firmami ? Využíváte efektivní komunikační prostředky? Jste specialista na úvěry... zobrazit nabídku»
Specialista pojistných smluv - i 35.000 Kč/měs. - HPP i brigáda
Praha
včera
* Pracovní prostředí na Praze 7. * HPP, DPČ i DPP. * Profesionální zaškolení. * Individuální přístup našich trenérů a supervizorů... zobrazit nabídku»
Materiálová účetní (z51407)
Hradec Králové
včera
Náplň práce: - kalkulace, změny a analýzy v standard costech - příprava a analýza Manufacture Variances Reportu - týdenní Sales report.... zobrazit nabídku»
Telefonní specialista - jistý základ+odměny - i 120 Kč/hod! Most
Josefa Hory 1215, Most
včera
Co získáš spoluprací s námi? * atraktivní výdělek bez horní hranice se základem 70 Kč/hod ( průměr 100 -120Kč ) * příjemné... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace