Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby (796) - strana 21

Bankovnictví a finanční služby
Finanční controller s RJ i AJ
Hradec Králové
před 5 měsíci
Máte zkušenost z oblasti financní, controllingu či účetnictví alespoň 6 měsíců? Chcete pracovat v moderních kancelářích úspěšné... zobrazit nabídku»

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Analyst for client verification
Praha
dnes
Are you based in Prague, can you speak Russian and English very well and would you like to work for a successful Russian company that operates in the... zobrazit nabídku»
Konzultant junior - TP
Praha
dnes
Prestižní nadnárodní poradenská kancelář hledá vhodného kandidáta pro pozici Asistenta/Konzultanta pro převodní/transferové ceny a... zobrazit nabídku»
Finanční ředitel
Praha
dnes
⋙ Globální finanční ředitel ⋘ Máte zkušenosti z BIG4? Znáte US GAAP? Možná pozice v TOP managementu americké společnosti je pro... zobrazit nabídku»
Dosáhněte obchodního Olympu v bankovnictví
Praha
dnes
Ovládáte dokonale rozsáhlé úvěrové analýzy firem? Jste zkušeným obchodníkem a chcete se posunout na top pozici v rámci... zobrazit nabídku»
Sales manager pro ČR - finanční produkty - retail
Praha
dnes
Příležitost pro zkušeného Sales managera z finančního sektoru – řízení offline prodejních kanálů, koordinace partnerských... zobrazit nabídku»
Senior účetní - Mladá Boleslav
Středočeský
dnes
Máte rozhled v oblasti účetnictví a financí? Jste pečlivá, zodpovědná a baví Vás komplexní zajištění podnikového účetnictví? Pak... zobrazit nabídku»
Sales analytik / junior controller - pro ty, co chtějí růst
Praha
dnes
Záleží Ti na firemní kultuře a chceš mít super šéfa? Si Excel guru? Umíš přemýšlet v souvislostech a jsi analytik? Moderní... zobrazit nabídku»
Risk specialista
Praha
dnes
Máte praxi s finančními analýzami firem? Orientujete se ve finančních výkazech? Baví Vás se v číslech neustále hrabat a bavit se o... zobrazit nabídku»
Účetní specialista v oblasti platebních účtů s AJ nebo AJ a Fr
Praha
dnes
⋙ Účetní specialista v oblasti platebních účtů s AJ nebo AJ a FR⋘   Máte chuť zpracovávat účetnictví pro zahraniční... zobrazit nabídku»
Samostatná asistentka provozu (20.000 - 22.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Máte ve svých věcech naprostý pořádek a všude chodíte o 5 minut dřív? Rádi vše kolem sebe organizujete a nemusí Vám nikdo diktovat... zobrazit nabídku»
Účetní (25.000 - 32.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Hádanka: Osoba, která vyřeší váš problém, o kterém nevíte, způsobem, který nechápete. Kdo to je? Jste to Vy? Pak čtěte dál.... zobrazit nabídku»
Office Manager
Jihomoravský
dnes
Společnost podnikající na finančním trhu hledá nového kolegu/kolegyni na pozici Office Manager. * účast na projektech našich klientů z... zobrazit nabídku»
Asistentka technického oddělení (24.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Práce v kanceláři, zadávání dat do PC v podnikového softwaru Navision. * 25 dní dovolené * stravenky * smlouva na dobu neurčitou *... zobrazit nabídku»
Specialista finančních služeb - Jihlava
Jihlava
dnes
* 30.000 – 60.000 Kč dle výsledků (ale strop nemáme, výše výdělku závisí jen na Vás) * HPP se smlouvou na dobu neurčitou * 15 dní v... zobrazit nabídku»
Asistent v transferových cenách - rozjezd kariéry
Praha
dnes
Hledáme svěží posily týmu prestižní mezinárodní poradenské kanceláře na pozice Asistent/Konzultant pro transferové ceny a mezinárodní... zobrazit nabídku»
Realitní makléř (Z19771)
Praha
dnes
Společnost ARCHER reality, a.s., vypisuje výběrové řízení na pozici realitní makléř/ka – prodejce nemovitostí do pobočky na Praze 3. ... zobrazit nabídku»
Credit Risk & Underwriting Senior specialist
Praha
dnes
Máte zkušenost z oblasti Credit Risk & Underwriting? Jste analytický člověk, chcete se podílet na vývoji úvěrových produktů? Velká... zobrazit nabídku»
Konzultant oceňování – enterprises appraisal
Praha
dnes
Prestižní nadnárodní poradenská kancelář hledá vhodného kandidáta pro pozici Konzultanta oceňování společností. Co bude náplní... zobrazit nabídku»
Konzultant oceňování – developerské projekty
Praha
dnes
Prestižní nadnárodní poradenská kancelář hledá vhodného kandidáta pro pozici Konzultanta oceňování nemovitých investic. Co bude... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace