Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby (892) - strana 21

Bankovnictví a finanční služby
Controller
Ústí nad Labem
minulý měsíc
Právě obsazujeme pozici CONTROLLER - pozice je vhodná i pro absolventy! Disponujete vysokoškolským vzděláním se zaměřením na ekonomii a... zobrazit nabídku»
Účetní
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte praxi v oblasti účetnictví spolu se zkušenostmi a znalostmi programu MS Office - Excel? Pokud nejste v této oblasti nováčkem a máte... zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Plzeň
minulý měsíc
- práce ve stabilní zahraniční společnosti - dobré platové podmínky přiměřené práci v mezinárodní společnosti - příspěvek na... zobrazit nabídku»
Specialista pohledávek (22.000 - 27.000,- Kč)
Brno
minulý měsíc
- Místo, kde pojem „přátelský kolektiv“ není jen klišé - Stabilitu zavedené společnosti s možností profesního rozvoje, Moderní... zobrazit nabídku»
Konzultant v personální agentuře
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáme kolegu pro posilnění našeho týmu. Jsme personální agentura se zaměřením na zprostředkování zaměstnání a hledáme konzultanta... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní se znalostí slovenského účetnictví
Praha
minulý měsíc
Máte praxi s vedením slovenského účetnictví a práce s čísly Vás baví? Chcete se stát součástí úspěšné společnosti s dlouholetou... zobrazit nabídku»
Účetní s AJ - Praha
Praha
minulý měsíc
Stabilní společnost s 20 letou působností v oblasti klientského účetnictví hledá posilu na pozici: ÚČETNÍ S ANGLIČTINOU - PRAHA *... zobrazit nabídku»
Specialista controllingu a reportingu s NJ a AJ
Praha
minulý měsíc
Máte pokročilé znalosti MS Excel a baví Vás práce s rozsáhlými daty a čísly? Máte alespoň základní teoretické znalosti v oblasti... zobrazit nabídku»
Financial accountant
Plzeňský
minulý měsíc
Máte zkušenosti na pozici finanční účetní ve výrobní společnosti a domluvíte se anglicky? Pokud mezi Vaše dovednosti patří samostatnost,... zobrazit nabídku»
Finanční specialista - reporty|flexibilní pracovní doba|až 40 000 KČ|
Moravskoslezský
minulý měsíc
Baví Vás příprava finančních analýz a rádi se šťouráte v číslech? Hovoříte-li anglicky, chce pracovat v mezinárodním prostředí a... zobrazit nabídku»
|zkušený/Á účetní - specialista na majetek|až 45 000 KČ|
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte praxi v oblasti účetnictví majetku spolu se zkušenostmi v programu MS Office - Excel, kde se žádné kontingenční tabulky nezaleknete?... zobrazit nabídku»
Supervizor zákaznického centra
Pardubice
minulý měsíc
Je tu zajímavá pracovní příležitost pro aktivního, dynamického a obchodně založeného člověka nabitého energií. Nabízíme možnost... zobrazit nabídku»
Finanční účetní (oblast hlavní knihy pro Rusko) třebíč
Jihomoravský, Vysočina
minulý měsíc
Pro našeho klienta, globální rodinnou společnost, hledáme vhodné kandidáty. Náplň práce: Měsíční uzávěrky Výpočet a... zobrazit nabídku»
Účetní s AJ/NJ se znalostí navision
Královéhradecký
minulý měsíc
Chcete se profesně posunout, pracujete dlouho jako účetní a chcete povýšit? Myslíte si, že máte na to vést oddělení se 4... zobrazit nabídku»
Účetní
Moravskoslezský
minulý měsíc
Chtěli byste pracovat pro zahraniční společnost a využít tak anglický jazyk? Máte zkušenost s podvojným účetnictvím? Orientujete se v... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zušenosti se zpracováním mezd A chcete zárověň používatv aktivně angličtinu? Nadnárodní společnost ráda doplní svůj tým o... zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Moravskoslezský
minulý měsíc
Chcete se uplatnit na pozici účetní v zahraniční výrobní společnosti? Komunikujete v anglickém nebo německém jazyce? Tak hledáme právě... zobrazit nabídku»
Plant Controller
Karlovarsko
minulý měsíc
- Zázemí stabilní prosperující společnosti - Velmi zajímavé finanční ohodnocení - Možnost profesního růstu - Příspěvky na... zobrazit nabídku»
Credit Back Office Team Leader
Brno
minulý měsíc
Management of the Credit Back Office team overseeing/delivery of the following services: - Assure Credit Back Office operations are in compliance with... zobrazit nabídku»
VAT Compliance Specialist
Brno
minulý měsíc
The (Senior) VAT Compliance Specialist will report to the VAT Compliance Manager of the VAT Compliance Team located in Brno (Czech Republic). The team... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace