Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby (892) - strana 23

Bankovnictví a finanční služby
Closing General Ledger Specialist (Brno CZ, up to 2000 EUR)
Brno
před 3 měsíci
- Process development for general ledger. - Participation in trainings, conferences, possibly also delivering presentations. - Preparation of training... zobrazit nabídku»
Senior Financial Statement Accountant
Brno
před 3 měsíci
Deutsche Telekom Services Europe is extending its presence to Czech Republic with its new shared service center in Brno, Czech Republic. Excellent... zobrazit nabídku»
Vedoucí účtárny
Kolín
před 3 měsíci
V problematice účetnictví a daní se cítíte jako ryba ve vodě? Nebojíte se vedení týmu? Komunikace v anglickém či německém jazyce Vám... zobrazit nabídku»
Konzultant finance a mzdy - J24215
okr. Přerov
před 3 měsíci
* Práce v moderní, procesně orientované IT společnosti * Seberealizace a motivující finanční ohodnocení * Práce na zajímavých... zobrazit nabídku»
Účetní materiálu s AJ
Hradec Králové
před 4 měsíci
Hledáme zkušeného člověka na pozici ÚČETNÍ materiálu s možností naplno využít znalost německého jazyka. Přidejte se do... zobrazit nabídku»
Finance Team Leader (PL, CZ, SK, HU)
Brno
před 4 měsíci
Are you great in people management? Are you practical and proactive? Is process improvement your second name? Then we are looking for you! General... zobrazit nabídku»
Referent analytik, i absolventi
Kaplice
před 4 měsíci
Nabízíme šanci pro absolventy ekonomických oborů! Významný zaměstanavatel, výrobní společnost, hledá kandidáty na pozici Referent... zobrazit nabídku»
Finanční controller s RJ i AJ
Hradec Králové
před 4 měsíci
Máte zkušenost z oblasti financní, controllingu či účetnictví alespoň 6 měsíců? Chcete pracovat v moderních kancelářích úspěšné... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Středočeský
před rokem
Máte zkušenosti s vedením účetnictví? Chcete působit pro úspěšnou společnost z automobilového průmyslu? Náplň práce: - vedení... zobrazit nabídku»

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Accounts payable specialist, international company
Prosek
dnes
Do you have work experience Accounts Payable and would like to work in an international environment? Do you want to use English daily? Then the... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní, 35 000Kč
Kaplice
dnes
Máte zkušenosti s kompletním vedením mzdové agendy? Jste znalá/ý daňových zákonů? Umíte zpracovat exekuční srážky? Pracovní... zobrazit nabídku»
Účetní
Karviná
dnes
Samostatná, majetková, nebo hlavní účetní. Někoho takového aktuálně hledáme a rádi vše konkrétně vysvětlíme. Hledáme každou... zobrazit nabídku»
Do you speak italian? AR Accountant wanted! #7977397 (Praha, CZ)
Praha
dnes
People Consulting s.r.o. is seeking a right candidate for a job position of AR Accountant! Do you speak ITALIAN? Would you like to to be part of a... zobrazit nabídku»
SAP konzultant/ka s AJ - Junior (50.000 - 65.000 Kč)
Praha
dnes
Hledáte mladý, přátelský kolektiv a zajímavou různorodou práci na projektech v ČR i v zahraničí? Nejsou Vám úplně cizí finanční... zobrazit nabídku»
Junior BPA - 30. - 37.000,-CZK
Praha
dnes
We offer: - Workplace: Prague 4. - Salary: 30. - 37.000,-CZK + benefits. - Work for prestigious international company. - Start date: immediatetly. zobrazit nabídku»
Administrativní podpora účetního oddělení (20 hod./ týden)
Praha
dnes
- příjemné pracovní prostředí a kolektiv - místo výkonu práce nedaleko metra Budějovická - získání velmi dobré praxe v renomované... zobrazit nabídku»
Finanční poradce
České Budějovice
dnes
- provize z prodeje až 70% - maximální marketinková a inzertní podpora - kancelář s moderním zázemím - odborná školení, kariérní... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznické péče v bance ČB
České Budějovice
dnes
Co Vám jako zaměstnavatel nabídneme? *Stabilní zaměstnání a možnost kariérního růstu. *Zázemí renomované bankovní instituce. ... zobrazit nabídku»
Specialista na neživotní pojištění
Praha - Horní Počernice
dnes
* Smysluplné práce v příjemné prostředí * Dlouhodobé spolupráce * Práce na IČ0 * Vzdělávání v oblasti komunikačních a obchodních... zobrazit nabídku»
Produktový specialista se zaměřením na finance
Uherské Hradiště
dnes
* Dlouhodobé spolupráce * Práce na IČ0 či HPP (dle dohody) * Vzdělávání v oblasti komunikačních a obchodních dovedností *... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace