Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby (717) - strana 27

Bankovnictví a finanční služby

Podle zvolených kritérií jsme nenašli žádné inzeráty. Níže se ale nacházejí inzeráty, které by vás také mohly zajímat.

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Účetní - vhodné i pro absolventy
Praha
před týdnem
práci v příjemném pracovním prostředí a přátelském, malém kolektivu, 5 min. od stanice metra Petřiny benefity, stravenky, prémie zobrazit nabídku»
Administrativní pracovník
Ostrava
před týdnem
Hovoříte chorvatsky a chcete tento jazyk využívat v praxi? Nemáte dostatek pracovních zkušeností a hledáte pozici, kde Vás čeká postupné... zobrazit nabídku»
Účetní s jazykem, pružná pracovní doba
Písek
před týdnem
Máter zkušenost na pozici Účetní? Umíte účtovat závazky, pohledávky nebo majetek? Domluvíte se anglickým nebo německým jazykem?... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní s angličtinou
Středočeský
před týdnem
Velká výrobní mezinárodní společnost hledá k sobě do týmu zkušenou samostatnou účetní. Pokud máte zkušenosti z výrobního... zobrazit nabídku»
Payments Produktový Manažer – unikátní online řešení
Praha
před týdnem
Chcete zastřešovat vývoj zcela nového produktu s globální působností? Máte zkušenosti z online prostředí a láká Vás vést svůj... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní do úspěšné společnosti
Středočeský
před týdnem
Máte praxi v mzdovém účetnictví? Nevadí Vám občas vycestovat i mimo svou kancelář? Pak mi pošlete Váš životopis! Co bude náplní... zobrazit nabídku»
Analyst for client verification
Praha
před týdnem
Are you based in Prague, can you speak Russian and English very well and would you like to work for a successful Russian company that operates in the... zobrazit nabídku»
Konzultant Transfer prices
Praha
před týdnem
Prestižní nadnárodní poradenská kancelář hledá vhodného kandidáta pro pozici Konzultanta pro převodní/transferové ceny a mezinárodní... zobrazit nabídku»
Finanční ředitel
Praha
před týdnem
⋙ Globální finanční ředitel ⋘ Máte zkušenosti z BIG4? Znáte US GAAP? Možná pozice v TOP managementu americké společnosti je pro... zobrazit nabídku»
Dosáhněte obchodního Olympu v bankovnictví
Praha
před týdnem
Ovládáte dokonale rozsáhlé úvěrové analýzy firem? Jste zkušeným obchodníkem a chcete se posunout na top pozici v rámci... zobrazit nabídku»
Senior účetní - Mladá Boleslav
Středočeský
před týdnem
Máte rozhled v oblasti účetnictví a financí? Jste pečlivá, zodpovědná a baví Vás komplexní zajištění podnikového účetnictví? Pak... zobrazit nabídku»
Účetní specialista v oblasti platebních účtů s AJ nebo AJ a Fr
Praha
před týdnem
⋙ Účetní specialista v oblasti platebních účtů s AJ nebo AJ a FR⋘   Máte chuť zpracovávat účetnictví pro zahraniční... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní s aktivní znalostí AJ nebo AJ a Fr
Praha
před týdnem
⋙Samostatná účetní s aktivní znalostí AJ nebo AJ a FR⋘   Máte chuť zpracovávat účetnictví pro zahraniční klientelu? Chcete... zobrazit nabídku»
Obchodník pro exportní/importní financování
Praha
před týdnem
Jste zkušený B2B obchodník? Orientujete se v problematice exportního/importního financování? Máte vhled do finančních výkazů? Jaká bude... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Olomoucký
před týdnem
Pečlivost je Vaše silná stránka? Zpracovávání finančních operací je pro Vás výzva i zábava?   Máte zkušenosti z výrobní... zobrazit nabídku»
Specialista správy smluv - administrativní práce
Praha
před týdnem
Máte zkušenost se smlouvami, fakturami a celkově administrativní prací? Jste spolehlivá a samostatná osobnost? Chcete pracovat pro... zobrazit nabídku»
Technik expedice (20.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Hledáte si zajímavou práci v logistice? Máte už alespoň nějakou praxi ve výrobní společnosti a rádi komunikujete s lidmi a zařizujete vše... zobrazit nabídku»
Datový analytik
Praha
před týdnem
HPP na dobu neurčitou Propracovaný systém kvartálních bonusů Příjemný tým spolupracovníků Stravenky 5 týdnů dovolené Sick days... zobrazit nabídku»
Seniorní úvěrový analytik
Praha
před týdnem
Co bude náplní Vaší práce? Budete připravovat návrhy úvěrových případů pro firemní klienty Spolupráce s obchodníky, schvalovateli... zobrazit nabídku»
Zlín - Specialista dealingu - obchodník na telefonu
Zlínský
před týdnem
Co bude náplní Vaší práce? Aktivní obchodování se stávající klienty společnosti Sjednávání parametrů obchodu Zpracování... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace