Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby (796) - strana 4

Bankovnictví a finanční služby
Obchodní zástupce / reprezentant
celá ČR
dnes
Člen pojišťovací skupiny ERGO Versicherungsgruppe a dceřiná společnost největšího evropského specialisty na pojištění právní ochrany,... zobrazit nabídku»
Účetní (25.000 - 32.000 Kč)
Jihomoravský
včera
Hádanka: Osoba, která vyřeší váš problém, o kterém nevíte, způsobem, který nechápete. Kdo to je? Jste to Vy? Pak čtěte dál.... zobrazit nabídku»
Firemní právník - junior (25.000 - 35.000 Kč)
Vysočina
včera
Hledáme firemního právníka, co se paragrafů neleká, paragrafy, smlouvy, znalost zákona – hledáme svého šampiona, své zkušenosti krátce... zobrazit nabídku»
Účetní
Brno
včera
Pro našeho klienta - firmu, která se zabývá poskytováním služeb vlastníkům, managementu společností a podnikatelům a fyzickým osobám v... zobrazit nabídku»
Specialista finančních služeb
Kroměříž
včera
smysluplná práce na HPP zázemí nové pobočky služební telefon i k osobnímu užívání neustálé vzdělávání v oblasti financí i... zobrazit nabídku»
Marketingový a obchodní zástupce - Praha
Ostrava
včera
Nabízíme: možnosti seberealizace a zázemí silné stabilní společnosti prostor pro získávání nových zkušeností šance i pro absolventy... zobrazit nabídku»
Marketingový a obchodní zástupce - Praha
Praha
včera
Nabízíme: možnosti seberealizace a zázemí silné stabilní společnosti prostor pro získávání nových zkušeností šance i pro... zobrazit nabídku»
Junior manažer prodejního týmu - Praha
Praha
včera
Co můžeme nabídnout? Práce na plný úvazek v prestižním oboru Fajn firemní kulturu a příjemné pracovní prostředí s dobrou... zobrazit nabídku»
Junior manažer prodejního týmu - Ostrava/HPP
Ostrava
včera
Co můžeme nabídnout? Práce na plný úvazek v prestižním oboru Práce v open office (ale každý má dost svého prostoru) Občerstvení... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer/ka pro Hradec Králové, Náchod, Jaroměř, Broumov
Pardubice
včera
Co Vám nabízíme? * Zázemí stabilní české společnosti * Pracovní poměr na dobu neurčitou * Nadstandardní finanční ohodnocení +... zobrazit nabídku»
Data analyst s AJ Praha
Praha
včera
Baví Vás práce s daty, zpracování analýz a reportů? Máte pokročilou znalost MS Excel? Chcete pracovat v mezinárodním prostředí s... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní s AJ
Jihomoravský
včera
Máte rádi výzvy, zkušenosti se zpracováním účetnictví a denně využívat anglický jazyk? Pošlete nám své CV ještě dnes!!! Moderní... zobrazit nabídku»
Consultant – fúze, akvizice s NJ a AJ Praha
Praha
včera
Máte zkušenosti s poradenskou a konzultační činností v oblastí fúzí a akvizic? Projektové řízení pro Vás také není ničím neznámým... zobrazit nabídku»
Analytik nákladů
Ústecký
včera
Baví Vás práce s daty? Máte zkušenosti s přípravou reportů a finanční analýza je Vám blízká? Výrobní společnost hledá do svého... zobrazit nabídku»
AP accountant senior/junior with German and English
Brno
včera
-processes returned invoices, cancels invoices and checks open items -processes and /or checks more complex accounting entries -cooperates on... zobrazit nabídku»
Administrátor/ka s NJ nebo ŠJ
Brno
včera
Kdo je ideální kandidát na tuto pozici? Pokud máš ekonomické vzdělání, zájem či praxi v oblasti ÚČETNICTVÍ a domluvíš se hlavně... zobrazit nabídku»
Účetní s angličtinou
Libeň
včera
Hledáme zkušenou účetní, která se domluví anglicky a nebojí se výzev. Pokud máš zkušenosti v oblasti účetnictví již nějaký ten... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní s angličtinou
Liberec
včera
Hledá se HLAVNÍ ÚČETNÍ S ANGLIČTINOU do nevýrobní společnosti! Jako HLAVNÍ ÚČETNÍ budete mít na starost: * Optimalizaci stávajících... zobrazit nabídku»
Kalkulant- zpracování cenových nabídek 20.000 Kč
Náklo
včera
- mzda 15.000 – 20.000 Kč/měsíc - stravenky Sodexo Gastro Pass - kvalitní školicí systém - vzdělávání v oboru - hlavní pracovní... zobrazit nabídku»
Assistant accounting
Praha
včera
- práci ve velmi přátelském prostředí - příjemné mzdové ohodnocení - různorodou a zajímavou náplň práce - prestižní značku se... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace