Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby (752) - strana 9

Bankovnictví a finanční služby
Team Leader - Asset Accountants (ENG + PL, 55 000 czk, Relocation to Brno CZ)
Brno
před 2 dny
Deutsche Telekom Services Europe is extending its presence to Czech Republic with its new shared service center in Brno, Czech Republic. Excellent... zobrazit nabídku»
Senior Asset Accountant (ENG + PL, 55 000 czk, Relocation to Brno CZ)
Brno
před 2 dny
Deutsche Telekom Services Europe is extending its presence to Czech Republic with its new shared service center in Brno, Czech Republic. Excellent... zobrazit nabídku»
Finanční specialista Senior
Ústí nad Labem
před 2 dny
Máte ekonomické vzdělání ? Vyznáte se v aktuálních daňových předpisech ? Pak hledáme právě vás ! Na pozici Fimnančního specialisty... zobrazit nabídku»
Finanční účetní Senior
Ústí nad Labem
před 2 dny
Máte zkušenost s kompletním vedením podvojného účetnictví ? S přípravou účetních výkazů ? Obsazujeme seniorní pozici Finanční... zobrazit nabídku»
Specialista Odděleni Controllingu Senior
Ústí nad Labem
před 2 dny
Máte alespoň 2letou praxi v controllingu ? Domluvíte se anglicky nebo německy? V tom případě hledáme právě Vás na pozici Seniorní... zobrazit nabídku»
Finanční účetní Junior
Ústí nad Labem
před 2 dny
Zajímá vás svět financí ? Chcete pracovat v jedné z největších výrobních společností v Ústí nad Labem ? Obsazujeme pozici Finanční... zobrazit nabídku»
Referent – finance a daně
Ústí nad Labem
před 2 dny
Pro významnou výrobní společnost v Ústí nad Labem obsazujeme pozici Finančního referenta ! Vaší náplní práce na pozici... zobrazit nabídku»
Pracovník/ce přepážky pošta Mariánské lázně
Mariánské Lázně
před 2 dny
- Naučíme Vás vše, co budete k práci u nás potřebovat. - Pokud Vás to bude bavit, naučíme Vás být i šéfem. - Už po roce práce... zobrazit nabídku»
Banking specialist - nástup ihned
Praha
před 2 dny
Významná mezinárodní společnost působící na finančním trhu hledá specialistu/specialistku do oddělení banking. Společnost sídlí... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní - Chodov
Praha
před 2 dny
Máte praxi v oblasti účetnictví? Chcete dlouhodobé a stabilní zaměstnání? Pošlete mi Váš životopis   Co bude náplní Vaší... zobrazit nabídku»
Specialista zpracování cenných papírů
Praha
před 2 dny
Věnujete se problematice zpracování cenných papírů už pár let? Akcie, obligace, kapitálové trhy pro vás jsou denní chleba a jste v této... zobrazit nabídku»
Účetní
Praha
před 2 dny
Pro našeho klienta, který vyrábí světlovody již do roku 1999 a nabízí profesionální řešení osvětlení na různých tmavých místech,... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní - Brno
Brno
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá poskytováním služeb vlastníkům, managementu společností a podnikatelům fyzickým osobám... zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Praha
před 2 dny
- dobré platové ohodnocení v návaznosti na zkušenosti - 5 týdnů dovolené, stravenky - práce v mladé dynamické společnosti, příjemné... zobrazit nabídku»
General Ledger Accountant english & french (#7977376) (Praha, CR)
Celá ČR
před 2 dny
People Consulting s.r.o. is seeking a right candidate for a job position of Accountant! Would you like to to be part of a start up company? Do you... zobrazit nabídku»
Personální konzultant/ka - Hodonín
Hodonín
před 2 dny
motivační fixní mzda + atraktivní bonusový systém firemní notebook a telefon i k soukromým účelům pracovní doba od 8:00 do 16:30 Po -... zobrazit nabídku»
Customer Service Agent with italian (prague, prague)
Celá ČR, Praha
před 2 dny
People Consulting s.r.o. is seeking a right candidate for a job position of CUSTOMER SERVICE AGENT Would you like to to be part of a start up... zobrazit nabídku»
Manažer pro novou pobočku
Plzeň, Karlovy Vary, Sokolov, Cheb
před 2 dny
- zázemí nadnárodní společností s 21 letou tradicí v ČR - motivační finanční ohodnocení od 30.000,-Kč na manažerské pozici + další... zobrazit nabídku»
Účetní/ Finanční specialista - 30.000,-Kč
Praha 4
před 2 dny
Vzdělávání a rozvoj. Možnost účastnit se zajímavých projektů. Flexibilní pracovní doba, možnost práce z domova. Více dní dovolené.... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní – vedoucí ekonomického úseku
Pardubický, Vysočina
před 2 dny
Pro našeho klienta, významného výrobce zařízení pro potravinářský, farmaceutický a chemický průmysl, hledáme kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Platy šly v Česku nahoru, alespoň to tvrdí statistici

Průměrná mzda v Česku jde nahoru. Ve třetím čtvrtletí meziročně vzrostla o 1 170 korun na...

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace