Práce v oboru Brigády (786) - strana 21

Brigády

Podle zvolených kritérií jsme nenašli žádné inzeráty. Níže se ale nacházejí inzeráty, které by vás také mohly zajímat.

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Asistetnka na prodejně -poloviční či plný úvazek
Praha
včera
Práci jak na plný tak na částečný úvazek 100Kč/hod Práci v luxusním prostředí Výběr z následujících lokalit: Palladium,... zobrazit nabídku»
Víkendová brigáda - asistentka Fashion Arena
Praha
včera
Práce od pátku do neděle 130Kč/hod Práci v luxusním prostředí Práce Praha 10 Štěrboholy - Fashion arena zobrazit nabídku»
Hosteska/Promotér
Jihomoravský
včera
Job Description Pro tradičního a zavedeného výrobce uzenin hledáme šikovné brigádníky/brigádnice na rozdávání letáků a zvaní na... zobrazit nabídku»
Manipulační dělník/ce ve výrobě
Plzeň-sever
včera
Hledáme spolehlivé pracovníky pro ruční kompletace a balení výrobků pro automobilový průmysl, osazování plošných spojů, následná... zobrazit nabídku»
Pokladní/Doplňování zboží v hypermarketu
Plzeň
včera
Hledáme spolehlivé brigádníky do hypermarketu na různé pozice: pokladní, obsluha lahůdek, doplňovaní zboží. Požadujeme: průkaz pro... zobrazit nabídku»
Pracovník/ce v supermarketu
Praha 5
včera
Hledáme spolehlivé brigádníky do supermarketu na různé pozice: pokladní, obsluha lahůdek, doplňovaní zboží. Požadujeme: průkaz pro... zobrazit nabídku»
Doplňování zboží v hypermarketu
Praha 6
včera
Hledáme spolehlivé brigádníky do hypermarketu na různé pozice: pokladní, obsluha lahůdek, doplňovaní zboží. Požadujeme: průkaz pro... zobrazit nabídku»
Operátor/ka, balič/ka kosmetiky
Říčany u Prahy
včera
Hledáme šikovné pracovníky/ce na balení kosmetických balíčků ve skladu: štítkování, balení, foliování, etiketování. Požadujeme:... zobrazit nabídku»
Operátor/ka skladu
Brno
včera
Hledáme vhodné uchazeče na pozici Operátor/ka skladu, vykládka. Tato pozice je vhodnější pro muže - fyzicky náročnější. Požadujeme:... zobrazit nabídku»
Balení výrobků - JEN ranní směna!
Prachatice
včera
- mzda 75Kč/h - stravenky za 65Kč za každou směnu zobrazit nabídku»
Pomocník do skladu - řeporyje
Řeporyje
včera
Hledáme skladníky na dlouhodobou brigádu, jedná se o pomocné manipulační práce ve skladu. Vykládka - nakládka zboží. zobrazit nabídku»
Práce ve fastfoodu
Čestlice
včera
Hledáme spolehlivé pracovníky na dlouhou brigádu. Jedná se o přípravu pokrmů z předem zajištěných surovin a následný prodej u kasy.... zobrazit nabídku»
Kontrola automobilových dílů
Česká Lípa
včera
Hledáme vhodné pracovníky na vizuální kontrolu automobilových dílů. Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost a pečlivost. Nabízíme:... zobrazit nabídku»
Pracovníci na úklid
Průhonice-Čestlice
včera
Hledáme pracovníky/-ce pro úklid obchodního centra. Jedná se o dlouhodobou brigádu na nočních směnách. Na pracovišti k dispozici nápoje... zobrazit nabídku»
Operátor/ka telefonní linky
Praha 9
včera
Hledáme šikovné komunikativní pracovníky na telefonický průzkum trhu a veřejného mínění. Požadujeme: znalonst práce na PC,... zobrazit nabídku»
Pokladní v hypermarketu
Hradec Králové
včera
Hledáme spolehlivé brigádníky do hypermarketu na různé pozice: pokladní, obsluha lahůdek, doplňovaní zboží. Požadujeme: průkaz pro... zobrazit nabídku»
Pomocník do skladu
Říčany u Prahy
včera
Hledáme skladníky na dlouhodobou noční brigádu, jedná se o pomocné manipulační práce ve skladu.vykládka - nakládka zboží. zobrazit nabídku»
Doplnování zboží v supermarketu
Břeclav
včera
Pro našeho významného klienta, hledáme brigádníky na pomocné práce v obchodě. Jedná se o pokladní,obsluha lahůdek, doplňovaní zboží.... zobrazit nabídku»
Brigádník na roznos letáků
Praha 4
včera
Hledáme brigádníky na roznos letáků pro mezinárodní společnost. Termín brigády: 10.5.2017 od 9:00 hod (práce cca 6 hodin) Mzda: 100... zobrazit nabídku»
Doplňování zboží, 115 Kč/h, Neratovice
Neratovice
včera
* smlouva na DPČ * 115 Kč/ h plus příplatky * nový moderní obchod s příjemným kolektivem * lokalita Neratovice * pracovní doba: 17-01 zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace