Práce v oboru Cestovní ruch a ubytování (135) - strana 3

Cestovní ruch a ubytování
Kuwait Cabin crew, Pohovor 22.3.v Praze
Kuwait
před týdnem
SART: 8-12 weeks after interview Salary +Benefits+ Monthly allowance during first 6-8 weeks (cabin crew training period) = 240 Kuwaiti Dinars (KD) =... zobrazit nabídku»
Lodging Customer Service Partner with Finnish & English - 4238
Praha
před týdnem
Do you enjoy meeting new people from all over the world? Are you fluent in Finnish and English and an active and communicative person? Do you want to... zobrazit nabídku»
Lodging Customer Service Partner with German & English - 4193
Praha
před týdnem
Lodging Customer Service Partner (B2B) with German & English: Baví Vás se setkávat s lidmi z celého světa? Mluvíte plynně německy a... zobrazit nabídku»
Administrativa / Zákaznická podpora s denním využitím NJ a AJ
Praha
před týdnem
Naším klientem je expandující výrobně-obchodní společnost se zahraničním zázemím a dlouholetou působností na evropském i českém trhu.... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní - vedoucí finanční účetárny
-
před týdnem
Náš klient, společnost s dlouhodobou tradicí na českém trhu v oblasti poskytování gastronomických služeb, hledá z důvodu rozšíření... zobrazit nabídku»
Kuchař
Olomouc
před týdnem
Pro našeho klienta, stabilní potravinářskou společnost s tradicí, hledáme zručného uchazeče. Vaše náplň práce > kuchař... zobrazit nabídku»
Provozní horské chaty
Staré Hamry
před týdnem
Tradiční horská chata Švarná Hanka přijme do zaměstnaneckého poměru pracovníka na pozici provozní ubytovacích služeb a stravování.... zobrazit nabídku»
Kuchaře do Anglie - Zajištěná práce a ubytování -
Southwest England
před týdnem
Platy se pohybují podle seniority pozice - od 450Tis/rok až po 900Tis/rok dle zkušeností uchazeče Zajištěna podpora s administrativním... zobrazit nabídku»
Kuchaře do Anglie - Zajištěná práce a ubytování -
Southweast England
před týdnem
Platy se pohybují podle seniority pozice - od 450Tis/rok až po 900Tis/rok dle zkušeností uchazeče Zajištěna podpora s administrativním... zobrazit nabídku»
Manažer provozu gastro
Jihomoravský kraj
před týdnem
- zázemí stabilní společnosti - zajímavé finanční ohodnocení - moderní pracovní prostředí - práci na HPP - pestrou zajímavou... zobrazit nabídku»
HR consultant[stabilní společnost]
Lounsko
před týdnem
- silné a stabilní zázemí mezinárodní společnosti - reprezentativní pozice - možnost dalšího vzdělávání a rozvoje - dovolená... zobrazit nabídku»
Recepční a administrativní výpomoc
Praha
před 14 dny
Informace o klientovi / pozici Pro naše klienty hledáme studenty/ky na pozici recepční, hostesky a administrativní výpomoci. Pracovní... zobrazit nabídku»
Jedinečná příležitost - Letiště Praha - Security Assistent
Praha
před 14 dny
Nabízíme Co získáš: · práci v moderním prostředí Letiště Václava Havla · smlouvu na DPČ (brigáda) · mzdu 90 - 10O Kč/hod.... zobrazit nabídku»
Pracovník zákaznického servisu AJ + NJ
Jihomoravský
před 14 dny
Náplň práce: Příjem především příchozích hovorů klientů zákaznické linky Komunikace a kompletní servis zákazníkům... zobrazit nabídku»
Manager hotelu
Benešov
před 14 dny
Pro našeho klienta, hotel, se sídlem u Benešova, hledáme vhodné kandidáty na pozici manager hotelu. Náplň práce Správa hotelu –... zobrazit nabídku»
Letiště václava Havla hledá asistentky prodeje
Praha
před 14 dny
Nabízíme Vám možnost  poznat a zapojit se do zákulisí největšího a nejmodernějšího letiště v Čechách. Budete mít zajímavé platové... zobrazit nabídku»
HR generalista s NJ (25-30k)
Třebíč
tento měsíc
- 13., 14., 15. mzda - příspěvek na zdravotní péči - 6 týdnů dovolené - závodní stravování - penzijní připojištění -... zobrazit nabídku»
Neuklízej jenom doma. Nech si za to zaplatit
Brno
tento měsíc
-80 Kč/hod -Za každou odpracovanou směnu jídlo v naší restauraci -Možnost volit si směny (denně 8:00-16:30) -Škola, MD ani druhá práce u... zobrazit nabídku»
Account manager - cestovní ruch - hotelnictví
Praha 1
minulý měsíc
Proč se přidat právě k nám? Máme pro vás připraveno: - Výborné pracovní podmínky s velmi reálnou možností kariérního růstu v rychle... zobrazit nabídku»
Pracovník do výroby (od 19.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
jedná se o manuální práci.Vhodné pro kandidáty z okolí Pohořelic a Hustopeč u Brna. * zázemí stabilní společnosti * pravidelnou mzdu *... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace