Práce v oboru Chemie a potravinářství (532) - strana 13

Chemie a potravinářství
Prodavač/ka masa, uzenin a lahůdek - Zábřeh
Zábřeh
minulý měsíc
pracovní poměr na dobu neurčitou, HPP, brigáda DPP, DPČ bonusy za plnění tržeb zaměstnání v tradičním českém řeznictví ... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka masa, uzenin a lahůdek Prachatice
Prachatice
minulý měsíc
pracovní poměr na dobu neurčitou a pravidelně vyplácená mzda bonusy za plnění tržeb zaměstnání v rozvíjející se firmě skupiny... zobrazit nabídku»
Vedoucí prodejny masa a uzenin Jihlava
Jihlava
minulý měsíc
pracovní poměr na dobu neurčitou a pravidelně vyplácenou mzdu zaměstnanecké benefity jako odměny za plnění tržeb, stravenky,... zobrazit nabídku»
Hospodyně
Kutná Hora, Čáslav
minulý měsíc
práci na hlavní pracovní poměr velmi dobré finanční podmínky možnost 13.platu stravenky další benefity V případě zájmu volejte ihned... zobrazit nabídku»
Zkušený prodejce střev / technolog pro střeva
Praha
minulý měsíc
Co Vám můžeme nabídnout? Seniorní a samostatnou rolí Nadstandardní mzdové ohodnocení Stabilní zázemí českého výrobce potravin... zobrazit nabídku»
Chemik - absolvent (OD 20.000 Kč)
Praha
minulý měsíc
Máte chemické vzdělání? Hledáte perspektivní práci, kde byste mohli odstartovat svoji kariéru a vypracovat se na vyšší pozici v rámci... zobrazit nabídku»
Chemik – operátor výroby (20-25. 000 Kč)
Praha
minulý měsíc
Máte vystudovaný obor chemie a měli jste již možnost pracovat v chemické výrobě? Hledáte perspektivní práci pro firmu s dobrou... zobrazit nabídku»
Manažer laboratoře
Praha
minulý měsíc
Máte chemické vzdělání a manažerské zkušenosti? Jste pečliví, samostatní a odolní vůči stresu? Setkali jste se ve své praxi s ICP a... zobrazit nabídku»
Vedoucí laboratoře analýzy kovů (35-45.000,-Kč)
Praha
minulý měsíc
Máte chemické vzdělání a manažerské zkušenosti? Jste komunikativní a bez problému se domluvíte anglicky? Jste pečliví, samostatní a... zobrazit nabídku»
100Kč/h! Prodavač/ka pokladní či v lahůdkách v supermarketu!
České Budějovice
minulý měsíc
Mzda: 100 Kč / hodina zobrazit nabídku»
Zástupce supervizora laboratoře
Praha
minulý měsíc
Máte vysokoškolské vzdělání se zaměřením na analytickou chemii, či farmacii? Měli jste již možnost vést tým lidí, rozvíjet je? Baví... zobrazit nabídku»
Zástupce vedoucího laboratoře
Praha
minulý měsíc
Máte vysokoškolské vzdělání se zaměřením na analytickou chemii, či farmacii? Měli jste již možnost vést tým lidí, rozvíjet je? Baví... zobrazit nabídku»
Dělník v chemickém průmyslu Kolín
Kolín
minulý měsíc
dlouhodobá nabídka - hlavní pracovní poměr 13 100 - 13 800 Kč/měsíc základní mzda + osobní ohodnocení a bonusy již od 1 měsíce 6... zobrazit nabídku»
Pardubice: Pokladní/Obsluha pultu/Řezník
Pardubice
před 2 měsíci
Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou - Odborná školení - Bonusy a příplatky - Příspěvek na penzijní připojištění -... zobrazit nabídku»
Technicko-obchodní manažér/Technik
Olomoucký
před 2 měsíci
V rámci benefitů společnosti se k Vám dostane: - Abyste si odpočinuli, od druhého roku ve společnosti dostanete týden dovolené navíc - Bude... zobrazit nabídku»
Chemik – analytická chemie
Liberecký
před 2 měsíci
Máte chemické vzdělání a jste zaměřeni na analytickou chemii? Jste v laboratoři jako doma? Máte zkušenosti s prováděním analýz různých... zobrazit nabídku»
Bezpečnostní koordinátor stavby / technik HSE
Litvínov
před 2 měsíci
Co za to? *nadstandardní platové ohodnocení *možnost práce na živnost, případně HPP *možnost uplatnění ve velkém projektu výstavby... zobrazit nabídku»
Mzda od 15000Kč za měsíc! operátor jablečné linky!
Vodňany
před 2 měsíci
Nabízíme: - mzdu OD 15000 Kč/měsíčně - práci na HPP - osobní ohodnocení až 2500 Kč/měsíčně - dvousměnný provoz (ranní,... zobrazit nabídku»
Pracovník potisku - mzda 25 - 30.000,- měsíčně
České Budějovice
před 2 měsíci
- základní mzdu 18240,- měsíčně - příplatky za potisk 18,-/h - příplatky za noční a víkendy 30,-/h - příplatky za přesčas + 35% +... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby - oleje
Bohumín
před 2 měsíci
práci v úspěšné a moderní společnosti výkonnostní motivace služební mobilní telefon, příspěvek na stravování, flexibilní pracovní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace