Práce v oboru Ekonomika (837) - strana 15

Ekonomika
Účetní - Nový Jičín
Nový Jičín
před 14 dny
Zajímavou a práci v závodu výroby pro automobilový průmysl Motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém Nadstandardní... zobrazit nabídku»
Vedoucí ekonomického odboru – controlling
Brno
před 14 dny
Pro našeho klienta působícího v oblasti strojírenství hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Vedoucí ekonomického odboru – controlling... zobrazit nabídku»
Akviziční obchodník
Praha
před 14 dny
Akviziční obchodník Pro našeho klienta, působícího především v oblasti venture kapitálu, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici:... zobrazit nabídku»
Personální konzultant Brno
BRNO
před 14 dny
zázemí stabilní společnosti, složené z profesionálů vstupní a průběžná školení každodenní podporu vedoucího pobočky ... zobrazit nabídku»
Hledáte práci v Controllingu?
Středočeský
před 14 dny
Job Description Pro našeho významného klienta, který je součástí mezinárodního koncernu a má dlouholetou tradici v poskytování... zobrazit nabídku»
Join global lego Family: Senior Manager for General Ledger
Praha
před 14 dny
Job Description Utilise your leadership skills and general ledger expertise as you help establish a new department. Take on this key role to develop... zobrazit nabídku»
Kontrolor nákladů
Plzeň
před 14 dny
Zajímá Vás odvětví logistiky a rádi pracujete v dynamickém mezinárodním prostředí? Pokud ANO, máme pro Vás zajímavou příležitost.... zobrazit nabídku»
Disponent
Mnichovo Hradiště
před 14 dny
- výběr zaměstnaneckých benefitů - odpovídající mzdové ohodnocení - zázemí nadnárodní dynamické společnosti - pracoviště: okr.... zobrazit nabídku»
Matematik - statistik / vedoucí týmu matematiků
Praha
před 14 dny
Co Vám můžeme na oplátku nabídnout? · Zajímavou a kreativní práci na prestižním výzkumu ve stabilní a renomované společnosti ·... zobrazit nabídku»
SAP konzultant/ka s AJ - Senior (75.000 - 95.000 Kč)
Středočeský
před 14 dny
Hledáte přátelský kolektiv a zajímavou různorodou práci na projektech v ČR i v zahraničí? Máte zkušenosti s produktem SAP ERP a k tomu se... zobrazit nabídku»
Asistentka ředitele (20.000 - 30.000 Kč)
Středočeský, Praha
před 14 dny
Chceš se podívat do Las Vegas? Domluvíš se bez problémů anglicky? Jsi komunikativní a samostatná? Zahraniční společnost s tradicí hledá... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Liberec
před 14 dny
Kromě práce v každým rokem více prosperující firmě, Vám nabízíme práci v dobrém kolektivu účetního oddělení. Dále se u nás... zobrazit nabídku»
Finanční manažer
Cheb
před 14 dny
- zajímavou práci v perspektivní společnosti patřící na světovém trhu mezi lídry v oboru - značná možnost osobního a profesního... zobrazit nabídku»
Programový nákupčí
Praha
před 14 dny
Možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru; systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů; využití... zobrazit nabídku»
Fakturant/ka s německým jazykem (23.000 - 27.000,- Kč)
Brno
před 14 dny
- Místo kde pojem "přátelský kolektiv" není jen klišé - Stabilitu zavedené společnosti s možností se profesně rozvíjet -... zobrazit nabídku»
Ekonom/ka s AJ
Jihomoravský
před 14 dny
Jste sebevědomá, energická a samostatná osobnost, která ví, že bez pořádku v číslech nemůže společnost dobře fungovat? Máte za sebou... zobrazit nabídku»
Controlling
Ústecký
tento měsíc
Čísla, tabulky, analýzy, výstupy, reporting a prezentace... Hledáte podobnou pozici a máte praxi? Mluvíte anglicky nebo německy??? * Zázemí... zobrazit nabídku»
Controlling - účetnictví
Ústecký
tento měsíc
Hledáte pozici ve významné nadnárodní společnosti? Baví Vás čísla, analýzy a tabulky? Máte zkušenosti z controllingu??? * Zázemí... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora týmu platebního styku
Zlínský
tento měsíc
Fixní mzdu + variabilní složku mzdy Zajímavé benefity Práci v mladém a dynamickém prostředí Hlavní pracovní poměr v naší... zobrazit nabídku»
Finanční analytik - Zlín
Zlínský
tento měsíc
Velmi zajímavé finanční ohodnocení Příjemné a reprezentativní prostředí Přátelský kolektiv Možnost osobního rozvoje a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace