Práce v oboru Ekonomika (789) - strana 15

Ekonomika
Junior accountant
Jihomoravský
tento měsíc
Do you want to be a part of a new project? Do you want to work for international and stable company? Do you want to work in center of Brno in modern... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní
Hradec Králové
tento měsíc
 - nabízíme PP na dobu neurčitou  - nižší objem zpracovávaných dat  - flexibilní pracovní dobu  - nástup nejlépe ihned, pracoviště v... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s AJ a NJ - třebíč
Třebíč
tento měsíc
Náplň práce: Vedení obchodních jednání v AJ nebo NJ Aktivní akvizice nových klientů Vyjednávání s obchodními partnery ... zobrazit nabídku»
Accountant - Praha
Praha
tento měsíc
Main tasks: Prepares balance sheets, profit and loss statements, and other financial reports. Analyzes trends, costs, revenues, financial... zobrazit nabídku»
Vedoucí účetní
Jihomoravský
minulý měsíc
Jste ekonomicky vzdělaní a dobře se domluvíte anglicky? Máte víceleté zkušenosti z pozice Hlavní účetní a zkušenosti s vedením týmu... zobrazit nabídku»
Office Manager
Jihomoravský
minulý měsíc
Společnost podnikající na finančním trhu hledá nového kolegu/kolegyni na pozici Office Manager. * účast na projektech našich klientů z... zobrazit nabídku»
Team leader finančních poradců (fix od 30.000,- Kč)
Praha, Jihomoravský, Olomoucký, Moravskoslezský
minulý měsíc
Nebojíte se přijmout osobní zodpovědnost za svá rozhodnutí i výsledky své práce? Nedělá Vám problém přiznat chybu? Chcete se stát... zobrazit nabídku»
Finanční poradce (fix od 20.000,- Kč)
Praha, Jihomoravský, Olomoucký, Moravskoslezský
minulý měsíc
Baví Vás vyhledání a následná starost o zákazníky? Rádi komunikujete přes telefon? Umíte jednat s lidmi? Pokud ano pak hledáme právě... zobrazit nabídku»
Junior finance specialist with German - UP TO 36 000 CZK
Praha
minulý měsíc
Job description - AR activities - communication with clients - credit analysis - evaluation of potential risk - close cooperation with another finance... zobrazit nabídku»
Senior účetní
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte vysokoškolské vzdělání ekonomického směru a zkušenosti z pozice Účetní? Jste analytický typ s organizačními schopnostmi a je na... zobrazit nabídku»
Asistentka prodeje (18.000 - 24.000 Kč)
Praha
minulý měsíc
Baví Vás móda a hledáte si práci v Praze? Máte zkušenosti s prodejem nebo máte chuť se do něj pustit? Jste komunikativní a přátelští?... zobrazit nabídku»
Účetní příspěvkové organizace
Přeloučsko
minulý měsíc
- zázemí stabilní organizace, - odborný růst, PP na dobu neurčitou,  - pružná pracovní doba - dlouhodobá perspektiva uplatnění, -... zobrazit nabídku»
Demand & Asset Planner - Praha
Praha
minulý měsíc
Main tasks: BFE focal point (Buyer Furnished Equipment). Ensure Airlines are placing timely purchase orders for selectable equipment (BFE... zobrazit nabídku»
Specialista zpracování plateb (23.000 - 27.000,- Kč)
Brno
minulý měsíc
- Místo kde pojem "přátelský kolektiv" není jen klišé - Stabilitu zavedené společnosti s možností se profesně rozvíjet -... zobrazit nabídku»
Controller
Bor
minulý měsíc
- Zázemí stabilní nadnárodní společnosti - Uplatnění na zajímavé pozici - Odpovídající finanční ohodnocení, 13. mzda - 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Samostatný účetní
Karlovarský
minulý měsíc
Jste ekonomicky vzdělaní a máte analytické myšlení? Máte víceleté zkušenosti z pozice Samostatný účetní a dobrou znalost podvojného... zobrazit nabídku»
Ekonom s účetnictvím
Karlovarský
minulý měsíc
Máte ekonomické vzdělání a víceleté zkušenosti v oboru ekonomiky a účetnictví? Dobře se orientujete v účetních standardech, finančním... zobrazit nabídku»
Junior účetní - šance pro absolventy
Ostrava
minulý měsíc
Do nové divize nadnárodní společnosti hledáme pro ostravskou pobočku juniory účetní! zobrazit nabídku»
Junior účetní/Junior Accountant
Praha
minulý měsíc
Pracovní náplň Náplň práce: - kontrola správnosti účetních dokladů - zpracování a zaúčtování přijatých faktur, bankovních... zobrazit nabídku»
Referent obchodního oddělení s AJ
okres Rychnov nad Kněžnou
minulý měsíc
Ovládáte dobře anglický jazyk? Máte zkušenosti ze zákaznického servisu, obchodu nebo logistiky? Pokud ano, tak hledáme právě Vás. ... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace