Práce v oboru Ekonomika (711) - strana 15

Ekonomika
Junior účetní s aj/šj - vhodné pro absolventy
Praha
minulý měsíc
Společnost Vám nabízí: - práci pro jeden z nejvýznamnějších hotelových řetězeců na světě - speciální zaměstnanecké slevy -... zobrazit nabídku»
Chief Accountant
Hradec Králové
minulý měsíc
- práci v mezinárodní úspěšné společnosti, která Vám poskytne dostatečný osobní rozvoj - možnost účastnit se částečného... zobrazit nabídku»
Finanční účetní (v blízkosti metra Zličín)
Praha
minulý měsíc
Co Vám nabízíme? * Propracovaný plán zaškolení * společnost, kde je vzájemná spolupráce založená na důvěře * příjemné, moderní... zobrazit nabídku»
Finanční controller (AJ)
Liberecký
minulý měsíc
* Zázemí mezinárodní společnosti * Motivující finanční ohodnocení * Možnost profesního rozvoje a osobního růstu * Zajištění... zobrazit nabídku»
Controller
okr. Břeclav
minulý měsíc
- prostředí stabilní a rozvíjející se společnosti s nadnárodní působností - odborný profesní rozvoj - práci v profesionálním... zobrazit nabídku»
Finanční specialista / konzultant
Praha
minulý měsíc
Ihned Vám můžeme nabídnout: Práci na HPP (plný i částečný úvazek) nebo na ŽL – dle Vašich preferencí Zázemí nové dynamické... zobrazit nabídku»
Senior účetní
Mělník
minulý měsíc
* Každoroční navýšení mzdy o v průměru 3% * Dvakrát ročně prémie ve výši 50% základní mzdy * Věrnostní odměny za každých 5... zobrazit nabídku»
Klientské centrum - pasivní linka
Brno
minulý měsíc
Motivační bonusový systém složený z fixní a provizní složky Zázemí stabilní mezinárodní společnosti Možnost kariérního... zobrazit nabídku»
Zákaznický servis - banka
Brno
minulý měsíc
- Motivační schéma odměňování, fixní a provizní složka - Zázemí stabilní mezinárodní společnosti, systém zaškolení - Balíček... zobrazit nabídku»
Finanční konzulatnt(ka) pro Brno (-mpb-)
Brno
minulý měsíc
zázemí zavedené a stále se rozvíjející společnosti s příjemnou pracovní atmosférou, možnost profesního růstu, osobního rozvoje ... zobrazit nabídku»
Administrativní referent/ka
Chebsko
minulý měsíc
jedinečnou příležitost podílet se na vzniku nového projektu samostatnou a odpovědnou práci, možnost seberealizace v oblasti... zobrazit nabídku»
Vedoucí ekonom
Frýdek-Místek
minulý měsíc
Co Vám můžeme nabídnout: Mzdové ohodnocení v platovém tarifu - 11. platová třída Příplatek za vedení Osobní ohodnocení 1x týdně... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí, vedoucí stavby
Svitavy
minulý měsíc
práci v kmenovém stavu společnosti místo výkonu práce - základna Svitavy a celá ČR dle zakázek firemní notebook, mobilní telefon,... zobrazit nabídku»
Fakturantka s anglickým jazykem
Praha
minulý měsíc
Samostatnou, atraktivní a odpovědnou práci na plný pracovní úvazek Zázemí nadnárodní stabilní společnosti, pracoviště v centru Prahy (u... zobrazit nabídku»
Branch manager
Praha
minulý měsíc
- služební notebook, PC a telefon - stravenky - zázemí stabilní mezinárodní společnosti - kancelář v centru Prahy - služební cesty do... zobrazit nabídku»
Asistentka oddělení nákupu s němčinou, Praha
Praha
minulý měsíc
- jistota zaměstnání v mezinárodní společnosti - dlouhodobá spolupráce, motivující finanční podmínky (mzda cca 28.000... zobrazit nabídku»
Chief Accountant with English
Praha
minulý měsíc
- zázemí v úspěšné nadnárodní společnosti - možnost dalšího kariérního postupu v rámci skupiny - nadstandardní finanční podmínky... zobrazit nabídku»
Pracovník pro platební styk
Praha
před 2 měsíci
Odpovídající platové ohodnocení Možnost dalšího vzdělávání v oboru Příjemné a reprezentativní pracovní prostředí Osobní... zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Tachovsko
před 2 měsíci
stabilní pracovní místo s možností kariérního růstu práci v příjemném kolektivu příspěvek na dojíždění  prémie za 100%... zobrazit nabídku»
Specialista Dealingu
Zlínský
před 2 měsíci
Nabízíme: zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace