Práce v oboru Ekonomika (791) - strana 15

Ekonomika
Podpora obchodního oddělení
Třebíčsko
před 14 dny
výkonové prémie dovolená navíc stabilní pracovní pozice využití cizích jazyků + jejich zdokonalení příspěvky na pojištění... zobrazit nabídku»
Úvěrový specialista – pro oblast SME
Praha, Středočeský
před 14 dny
Nabízíme * Obchodní pozici v dynamicky se rozvíjejícím prostředí * Možnosti profesního rozvoje a růstu * Otevřenou firemní kulturu a... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní s AJ - 65 - 75 000 CZK + finanční bonus
Praha
před 14 dny
Job Description NÁPLŇ PRÁCE: - vedení účetnictví - účetní závěrky - realizace plateb, sledování cash flow - spolupráce s auditory -... zobrazit nabídku»
Senior accountant - UP TO 50 000 CZK + benefits,prague andel
Praha
před 14 dny
Introduction of our client / job offer We are looking for SENIOR ACCOUNTANT for our client - well-known successful international company situated in... zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Plzeň
před 14 dny
- práce ve stabilní zahraniční společnosti - dobré platové podmínky přiměřené práci v mezinárodní společnosti - příspěvek na... zobrazit nabídku»
Účetní
okres Rychnov nad Kněžnou
tento měsíc
Máte zkušenosti na pozici účetní? Hledáte příjemné pracovní prostředí, kvalitní zázemí a přátelský tým? Pro zahraniční... zobrazit nabídku»
Administrátor databáze řízené dokumentace - třebíč
Jihomoravský, Vysočina
tento měsíc
Pro našeho klienta, globální rodinnou společnost, hledáme vhodné kandidáty. Náplň práce: Správa globální firemní databáze ... zobrazit nabídku»
Specialista pohledávek (22.000 - 27.000,- Kč)
Brno
tento měsíc
- Místo, kde pojem „přátelský kolektiv“ není jen klišé - Stabilitu zavedené společnosti s možností profesního rozvoje, Moderní... zobrazit nabídku»
Účetní - work-life balance, 40DNÍ dovolené, 10DNÍ sick days, 37,5 h pracov...
Praha
tento měsíc
Co Vám můžeme nabídnout? Zázemí prestižní vzdělávací společnosti Velmi přátelský a rodinný kolektiv Příspěvky na další... zobrazit nabídku»
Ekonom/ka s AJ
Brno
tento měsíc
Co Vás čeká, když uspějete? stabilní zaměstnání a fajn kolektiv profesní zaškolení a možnost dalšího rozvoje ... zobrazit nabídku»
Administrátor nákupu
Lanškroun
tento měsíc
Zajímavou práci v prosperující nadnárodní společnosti Nadstandardní platové ohodnocení Motivující firemní benefity ... zobrazit nabídku»
Administrátor nákupu
Lanškroun
tento měsíc
Zajímavou práci v prosperující nadnárodní společnosti Nadstandardní platové ohodnocení Motivující firemní benefity ... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní se znalostí slovenského účetnictví
Praha
tento měsíc
Máte praxi s vedením slovenského účetnictví a práce s čísly Vás baví? Chcete se stát součástí úspěšné společnosti s dlouholetou... zobrazit nabídku»
Účetní s AJ - Praha
Praha
tento měsíc
Stabilní společnost s 20 letou působností v oblasti klientského účetnictví hledá posilu na pozici: ÚČETNÍ S ANGLIČTINOU - PRAHA *... zobrazit nabídku»
Účetní
Teplice
tento měsíc
- Motivující platové ohodnocení - Práci ve stabilní a dále se rozvíjející mezinárodní firmě - Přátelský kolektiv a příjemné... zobrazit nabídku»
Senior Controller
Litoměřice
tento měsíc
- Stabilní zaměstnání v české výrobní firmě - Dobré finanční ohodnocení - Firemní benefity, roční obědy, závodní stravování... zobrazit nabídku»
Specialista controllingu a reportingu s NJ a AJ
Praha
tento měsíc
Máte pokročilé znalosti MS Excel a baví Vás práce s rozsáhlými daty a čísly? Máte alespoň základní teoretické znalosti v oblasti... zobrazit nabídku»
Financial accountant
Plzeňský
tento měsíc
Máte zkušenosti na pozici finanční účetní ve výrobní společnosti a domluvíte se anglicky? Pokud mezi Vaše dovednosti patří samostatnost,... zobrazit nabídku»
AuditSOXAudit
Praha
tento měsíc
V číslech se budete muset orientovat, tzn. že i my Vás oceníme velmi příjemným finančním číslem :) K tomu samozřejmě získáte řadu... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní
Brno
tento měsíc
práci na plný úvazek v klidném prostředí možnost vzdělávání a školení stravenky zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace