Práce v oboru Ekonomika (762) - strana 15

Ekonomika
Účetní – výrobní společnost
Mostecko
minulý měsíc
Získali jste zkušenosti z pozice účetní, rozumíte anglicky a chcete se dále profesně rozvíjet v zahraniční výrobní společnosti –... zobrazit nabídku»
Junior datový analytik v oblasti automotive
Praha
minulý měsíc
Co Vám společnost na oplátku může nabídnout? - možnost uplatnit se v mezinárodní společnosti v multikulturním prostředí - zajímavou... zobrazit nabídku»
Finanční Analytik – oblast Real Estate
Praha
minulý měsíc
Co Vám společnost může na oplátku nabídnou? - práci ve stabilní společnosti s neformální firemní kulturou - možnost získat komplexní... zobrazit nabídku»
Finanční účetní s AJ
Plzeň centrum
minulý měsíc
Úspěšná mezinárodní společnost hledá do ekonomického týmu novou kolegyni/kolegu na pozici FINANČNÍ ÚČETNÍ s AJ. * Zajímavou a... zobrazit nabídku»
Budgeting&Reporting Specialist
Vysoké Mýto
minulý měsíc
Požadavky VŠ vzdělání ekonomického směru - prokazatelná praxe v controllingu min. 3 roky, ideálně v mezinárodní společnosti - znalost... zobrazit nabídku»
Ak slová ako „hlavná kniha, rekonciliace a závěrky“ nie sú pre Teba cud...
Praha
minulý měsíc
Chceš pracovať vo firme, ktorá sa o svojich zamestnancov stará? Náš klient vie, že jeho zamestnanci sú jeho veľkou prednosťou. Každý rok... zobrazit nabídku»
Nákladový analytik
Ústí nad Labem
minulý měsíc
Výrobní společnost hledá do svého týmu novou posilu na pracovní pozici Nákladový analytik. Baví Vás práce s daty a příprava reportů... zobrazit nabídku»
Risk manager
Praha
minulý měsíc
Nabízíme: * zajímavý fixní plat plus velmi motivující odměňování podle kvality odvedené práce * atraktivní zaměstnanecké benefity *... zobrazit nabídku»
Finanční manažer/ka
Královéhradecký
minulý měsíc
Budete pracovat v moderní a rozvíjející se střední společnosti, v malém a příjemném kolektivu. Budete členem top managementu. Spoustu... zobrazit nabídku»
Kalkulant/rozpočtář
Ústí nad Labem
minulý měsíc
Máte zkušenosti s naceňováním projektů a data Vám nejsou cizí? Chcete využívat anglický jazyk na denní komunikaci? Tak pak tato pozice... zobrazit nabídku»
Finanční účetní - výrobní společnost
Mostecko
minulý měsíc
Výrobní společnost hledá do dvého týmu novou posilu na praovní pozici FINANČNÍ ÚČETNÍ. * hlavní pracovní poměr * možnost dalšího... zobrazit nabídku»
Funkční kontrolor s NJ a AJ
Praha
minulý měsíc
Mluvíte plynule německy a domluvíte se v angličtině? Jste silní v práci s Excelem? Máte praxi na pozici v oblasti controllingu a chcete... zobrazit nabídku»
Senior controller s NJ a AJ
Praha
minulý měsíc
Hledáte práci v oblasti controllingu? Komunikujete plynně německy? Pracujete s Excelem na pokročilé úrovni a domluvíte se anglicky? Pak... zobrazit nabídku»
Senior účetní - plat až 50 000 Kč
Praha
minulý měsíc
- získání zkušeností z oblasti účetnictví v prostředí mezinárodní společnosti - odpovídající platové ohodnocení - zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Data analyst s AJ Praha
Praha
minulý měsíc
Baví Vás práce s daty, zpracování analýz a reportů? Máte pokročilou znalost MS Excel? Chcete pracovat v mezinárodním prostředí s... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní s AJ
Brno
minulý měsíc
Máte rádi výzvy, zkušenosti se zpracováním účetnictví a denně využívat anglický jazyk? Pošlete nám své CV ještě dnes!!! Moderní... zobrazit nabídku»
Consultant – fúze, akvizice s NJ a AJ Praha
Praha
minulý měsíc
Máte zkušenosti s poradenskou a konzultační činností v oblastí fúzí a akvizic? Projektové řízení pro Vás také není ničím neznámým... zobrazit nabídku»
Analytik nákladů
Ústí nad Labem
minulý měsíc
Baví Vás práce s daty? Máte zkušenosti s přípravou reportů a finanční analýza je Vám blízká? Výrobní společnost hledá do svého... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní pro výrobní společnost
Praha
minulý měsíc
Co Vám na oplátku můžeme nabídnout? Dobré platové podmínky, kvartální a roční bonusy 25 dní dovolené 3 sick days Flexibilní pracovní... zobrazit nabídku»
Účetní
Tachovsko
minulý měsíc
- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí - atraktivní finanční podmínky - osobní a profesní růst, odborné... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace