Práce v oboru Ekonomika (630) - strana 15

Ekonomika
Billing analyst - salary UP TO 40 000 CZK
Praha
před 2 měsíci
We offer: - Great opportunity to realize, improve yourself and grow with the company - Our client offers a wide range of benefits and very attractive... zobrazit nabídku»
Financial support - vhodné i pro absolventy
Praha
před 2 měsíci
Společnost Vám nabízí: - možnost uplatnit se v zázemí mezinárodní společnosti - práci na HPP - možnost každodenně využívat anglický... zobrazit nabídku»
Příležitost pro absolventy ekonomického směru
Frýdek Místek
před 2 měsíci
- práce na HPP - motivující finanční ohodnocení - možnost budování své kariéry v rámci společnosti - jistota zaměstnání v silné... zobrazit nabídku»
Chief Accountant
Hradec Králové
před 2 měsíci
- práci v mezinárodní úspěšné společnosti, která Vám poskytne dostatečný osobní rozvoj - možnost účastnit se částečného... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí, vedoucí stavby
Svitavy
před 3 měsíci
mzdu 40 000 - 50 000 Kč/měsíc dle schopností automobil, notebook, mobilní telefon a jiné benefity spolupráci na zajímavých projektech práci... zobrazit nabídku»
Fakturantka s anglickým jazykem
Praha
před 3 měsíci
Samostatnou, atraktivní a odpovědnou práci na plný pracovní úvazek Zázemí nadnárodní stabilní společnosti, pracoviště v centru Prahy (u... zobrazit nabídku»
Asistentka oddělení nákupu s němčinou, Praha
Praha
před 3 měsíci
- jistota zaměstnání v mezinárodní společnosti - dlouhodobá spolupráce, motivující finanční podmínky (mzda cca 28.000... zobrazit nabídku»
Chief Accountant with English
Praha
před 3 měsíci
- zázemí v úspěšné nadnárodní společnosti - možnost dalšího kariérního postupu v rámci skupiny - nadstandardní finanční podmínky... zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Tachovsko
před 3 měsíci
stabilní pracovní místo s možností kariérního růstu práci v příjemném kolektivu příspěvek na dojíždění  prémie za 100%... zobrazit nabídku»
Enviromental, health & safety assistant
Karviná
před 3 měsíci
- HPP na dobu neurčitou - příspěvek na penzijní a životní připojištění - závodní stravování - příspěvek na stravování -... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s AJ a NJ - třebíč
Třebíč
před 4 měsíci
Náplň práce: Vedení obchodních jednání v AJ nebo NJ Aktivní akvizice nových klientů Vyjednávání s obchodními partnery ... zobrazit nabídku»
Referent zákaznické podpory pro Rumunsko
BRNO
před 4 měsíci
Náplň práce: péče o rumunské zákazníky prostřednictvím mailů a telefonátů poskytovat informace o dostupnosti zboží a stavu... zobrazit nabídku»
Nákupčí nemovitostí s aktivní němčinou
Praha
před 4 měsíci
Pro našeho klienta, německou obchodní společnost, hledáme zkušeného Nákupčího nemovitostí s aktivní němčinou (oodělení expanze). ... zobrazit nabídku»
Accountant - Praha
Praha
před 4 měsíci
Main tasks: Prepares balance sheets, profit and loss statements, and other financial reports. Analyzes trends, costs, revenues, financial... zobrazit nabídku»
Demand & Asset Planner - Praha
Praha
před 4 měsíci
Main tasks: BFE focal point (Buyer Furnished Equipment). Ensure Airlines are placing timely purchase orders for selectable equipment (BFE... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní - Praha 6
Praha
před 4 měsíci
Pro naši personální agenturu hledáme mzdovou účetní se smyslem pro pořádek Pracovní náplň: Kompletní měsíční zpracování mezd... zobrazit nabídku»
Controller
Ústecký
před 4 měsíci
Pro našeho klienta hledáme posilu na pozici controller Náplň práce: Zpracování účetnictví, daňové agendy. Zpracování a hodnocení... zobrazit nabídku»
Administrátor databáze řízené dokumentace - třebíč
Jihomoravský, Vysočina
před 4 měsíci
Pro našeho klienta, globální rodinnou společnost, hledáme vhodné kandidáty. Náplň práce: Správa globální firemní databáze ... zobrazit nabídku»
Finanční účetní (oblast hlavní knihy pro Rusko) třebíč
Jihomoravský, Vysočina
před 4 měsíci
Pro našeho klienta, globální rodinnou společnost, hledáme vhodné kandidáty. Náplň práce: Měsíční uzávěrky Výpočet a... zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Ústecký
před 4 měsíci
- 5 týdnů dovolené - Příspěvek na stravování - Možnost odborného růstu a vzdělávání - Příjemné pracovní prostředí v mezinárodní... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace