Práce v oboru Ekonomika (633) - strana 15

Ekonomika
Účetní – mzdy
Olomoucký
minulý měsíc
Jste zkušená mzdová účetní, která může rovnou usednout za stůl a levou zadní by zvládla i poučit kolegy ve mzdové problematice? Hledáme... zobrazit nabídku»
Controller
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti jako samostatný controller ve výrobní společnosti? Chcete se stát součástí moderní výrobní firmy, která se neustále... zobrazit nabídku»
Mzdový účetní s AJ
Olomoucký
minulý měsíc
Máte praxi v oblasti zpracování mzdové agendy společnosti? Jste pečlivá, zodpovědná a samostatná osobnost? Hledáte práci v renomované... zobrazit nabídku»
Finanční kontrolor s AJ
Středočeský, Vysočina
minulý měsíc
Jsou čísla, analýzy a plánování to, co Vás baví? Máte zkušenosti s controllingem ve výrobní společnosti? Domluvíte se plynule anglicky a... zobrazit nabídku»
Specialista kontrolingu s AJ
Středočeský, Vysočina
minulý měsíc
Jste absolventem VŠ ekonomického směru? Baví Vás problematika controllingu? Není pro Vás angličtina překážkou? Napište! Mezinárodní... zobrazit nabídku»
Účetní s AJ – mzdová agenda
Jihomoravský, Olomoucký
minulý měsíc
Máte praxi jako mzdová účetní a domluvíte se anglicky? Výrobní společnost s dobrým jménem na trhu, hledá do svého týmu nového... zobrazit nabídku»
Senior accountant
Pardubický, Olomoucký
minulý měsíc
Are you able to effectively handle multiple financial projects simultaneously in a deadline driven environment? This is the time for you, an... zobrazit nabídku»
Finanční účetní s AJ
Pardubický, Olomoucký
minulý měsíc
Máte zkušenosti s vedením podvojného účetnictví a domluvíte se anglickým jazykem? Hledáme pečlivou posilu do týmu, neváhejte zaslat Váš... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní s AJ
Pardubický, Olomoucký
minulý měsíc
Máte ekonomické vzdělání a hledáte práci jako účetní? Pak reagujte na tuto pracovní nabídku! HLAVNÍ ÚČETNÍ S AJ * Zázemí... zobrazit nabídku»
Finanční účetní (v blízkosti metra Zličín)
Praha
minulý měsíc
Co Vám nabízíme? * Propracovaný plán zaškolení * společnost, kde je vzájemná spolupráce založená na důvěře * příjemné, moderní... zobrazit nabídku»
Materiálová/ý účetní
Hradec Králové
minulý měsíc
- práce v příjemném kolektivu odborníků v úspěšné nadnárodní společnosti - odborná školení a možnost dalšího vzdělávání  - 5... zobrazit nabídku»
Pracovník back office s maďarštinou
Ostrava
minulý měsíc
Zázemí perspektivní společnosti s pevnou pozicí na trhu Práci ve společnosti s možností kariérního růstu Motivující finanční... zobrazit nabídku»
Účetní s AJ
okres Hradec Králové
minulý měsíc
Pro našeho významného klienta, výrobní společnost v okrese Hradec Králové, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici: Účetní s AJ... zobrazit nabídku»
Finanční účetní pro výrobní společnost na Praze 4
Praha, Středočeský
minulý měsíc
Nabízíme: - Různorodou a odpovědnou práci v mezinárodní společnosti - Další vzdělávání a školení - Možnost nákupu firemních... zobrazit nabídku»
Controller
Plzeňsko
minulý měsíc
- stabilní zaměstnání u mezinárodní společnosti, nové moderní pracovní prostředí, nadstandardní mzdové ohodnocení odpovídající... zobrazit nabídku»
Materiálová účetní s AJ
okres Hradec Králové
minulý měsíc
Pro dynamickou zahraniční výrobní společnost sídlící v okrese Hradec Králové hledáme vhodné kandidáty na pozici: MATERIÁLOVÁ... zobrazit nabídku»
Finanční analytik
Plzeň
minulý měsíc
- Prostředí silné a prosperující společnosti s pozitivním výhledem do budoucna - Motivující mzdové ohodnocení odvíjející se od... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Jihomoravský
minulý měsíc
 – 13. plat, měsíční i čtvrletní bonusy – Příspěvek na stravování – Týden dovolené navíc – Flexibilní pracovní dobu -... zobrazit nabídku»
Neseď doma, pojď si vydělat!
Ostrava
minulý měsíc
Co ti nabídneme my: brigádu ve spolehlivé společnosti s dlouholetou tradicí možnost volby směn (8-12 a 12-16) zaručených 20 hodin práce... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Pardubice
minulý měsíc
- zaměstnání ve společnosti, která je významným dodavatelem pro automobilový průmysl - odpovídající mzdové ohodnocení - příspěvek... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace