Práce v oboru Ekonomika (837) - strana 16

Ekonomika
Účetní
Plzeň
tento měsíc
- zodpovědnou pozici v úspěšné stabilní společnosti s vizí a budoucností - moderní pracovní prostředí - možnost rozvíjet své... zobrazit nabídku»
Credit controller s RJ
okres Hradec Králové
tento měsíc
Pro našeho klienta – mezinárodní výrobní společnost se sídlem v okrese Hradec Králové – obsazujeme pozici CREDIT CONTROLLER ... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Jičín
tento měsíc
- Zajímavou a zodpovědnou práci ve stabilní nadnárodní společnosti - Nástup možný ihned - Propracovaný systém benefitů (týden... zobrazit nabídku»
Obchodní referent
Liberec
tento měsíc
Nabízíme: Zázemí rodinné firmy Klidné pracovní prostředí Možnost zvýhodněného stravování Pružná pracovní doba ... zobrazit nabídku»
Specialista cenotvorby
Ústecký
tento měsíc
Jste ekonomicky vzdělaní a máte analytické myšlení? Ovládáte bez problému práci s kontingenčními tabulkami a láká Vás oblast... zobrazit nabídku»
Ekonom junior
Ústecký
tento měsíc
Jste čerstvými vysokoškolskými absolventy ekonomického oboru a hledáte svou první opravdovou práci na HPP? Dokážete se domluvit anglicky a... zobrazit nabídku»
Junior Workout Specialista
Praha
tento měsíc
Co nabízíme? · Zázemí stabilní české společnosti působící na finančním trhu · Zodpovědnou a zajímavou práci v perspektivním... zobrazit nabídku»
Účetní příspěvkové organizace
Přeloučsko
tento měsíc
- zázemí stabilní organizace, - odborný růst, PP na dobu neurčitou,  - pružná pracovní doba - dlouhodobá perspektiva uplatnění, -... zobrazit nabídku»
Obchodník pro devizové obchody
Praha, Plzeňský
tento měsíc
A co za to od nás dostanete? · Vysoce nadstandardní ohodnocení · Fixní mzdu, neomezenou variabilní složku mzdy a další benefity · Hlavní... zobrazit nabídku»
Junior účetní s anglickým jazykem – vhodné i pro absolventy
Praha
tento měsíc
- zázemí stabilní společnosti - pracovní úvazek na HPP - možnost dalšího vzdělávání se (odborné kurzy) - 5 týdnů dovolené - velmi... zobrazit nabídku»
Sales Office Senior Accountant/ Controller
Královéhradecko
tento měsíc
 - práce v nadnárodní společnosti  - možnost osobního růstu  - 5 týdnů dovolené  - vzdělávací kurzy, školení  - závodní... zobrazit nabídku»
Finanční účetní ve výrobní společnosti (20.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
tento měsíc
Nadnárodní výrobní společnost hledá do svého finančního oddělení posilu - finanční účetní. Nemusíte mít letité zkušenosti, rádi... zobrazit nabídku»
Prodejce kovoobráběcích strojů (20.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
tento měsíc
Firma zaměřená na magnetické výrobky a stroje pro průmysl hledá šikovného technicky zaměřeného "prodejce kovoobráběcích strojů"!... zobrazit nabídku»
Senior finanční controller
okres Hradec Králové
tento měsíc
Pro našeho klienta, výrobní společnost se sídlem nedaleko Hradce Králové, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici: SENIOR FINANČNÍ... zobrazit nabídku»
Credit and Cash Manager pro oblast Francie a Beneluxu!
Praha a zahraničí
tento měsíc
nadstandardní platové ohodnocení! velká příležitost k růstu a realizovat se v mezinárodní společnosti roční bonus pozitivní... zobrazit nabídku»
Administrativní asistentka, Tuchoměřice, nástup ihned
Praha, Středočeský
tento měsíc
HPP, plný úvazek Lokalita Tuchoměřice Moderní a přátelské prostředí Mzda dle domluvy a motivační složka Stravenky, kafetérie, 13. plat,... zobrazit nabídku»
Finanční účetní
okres Chomutov
tento měsíc
- Zázemí u stabilní společnosti - Motivující platové ohodnocení - Zaměstnanecké benefity - Přátelský kolektiv zobrazit nabídku»
Controller/účetní s AJ
Plzeňský
tento měsíc
Máte zkušenosti a znalosti v oblastech controllingu a účetnictví a chcete se v nich dále rozvíjet? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní... zobrazit nabídku»
Účetní s AJ/NJ
Ústecký
tento měsíc
Máte zkušenosti z oblasti účetnictví a je Vašim cílem se v ní dále rozvíjet? Ovládáte anglický či německý jazyk a chcete mít možnost... zobrazit nabídku»
Finanční účetní (AJ/NJ)
Ústecký
tento měsíc
Nadnárodní výrobní společnost Vám nabízí pracovní uplatnění s možností využití cizích jazyků na pozici FINANČNÍ ÚČETNÍ... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace