Práce v oboru Ekonomika (750) - strana 16

Ekonomika
Team Leader Sales Order Administrator
Plzeň
tento měsíc
- Dotované stravování v objektu (55% ceny teplého jídla) - Mobilní telefon - Příspěvek na penzijní připojištění - Pozitivní firemní... zobrazit nabídku»
Sales director se zaměřením na retail (70.000 - 100.000 Kč)
Jihomoravský
tento měsíc
Hledáme dravého ředitele obchodní firmy, který vládne plynulou angličtinou, má zkušenost s vedením společnosti. Baví Vás obchod? Máte... zobrazit nabídku»
Účetní
Brno
tento měsíc
CO MŮŽETE VY OČEKÁVAT OD ZAMĚSTNAVATELE ZA DOBŘE ODVEDENOU PRÁCI? Perspektivní zaměstnání ve středně velké ryze české společnosti,... zobrazit nabídku»
Junior účetní - až 35 000 Kč
Praha
tento měsíc
Co Vám můžeme na oplátku nabídnout? Skvělou příležitost být součástí rychle se rozvíjející globální společnosti Přátelskou a... zobrazit nabídku»
Senior accountant for pharma company - UP TO 55 000 CZK
Praha
tento měsíc
Job description - month-end closing activities - accounts reconciliations - reporting - provisions and accruals - analyse financial statements -... zobrazit nabídku»
Bankéř pro malé firmy a podnikatele – Praha
Praha
tento měsíc
Zázemí silné finanční instituce Bohatý systém benefitů (5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna, výhodné bankovní produkty,... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Středočeský
tento měsíc
Jste zkušená/ý účetní? Máte zkušenosti se zpracováním kompletního účetnictví pro výrobní společnost? A Zkušenosti s vedením menší... zobrazit nabídku»
Účetní
Středočeský
tento měsíc
Baví Tě účetnictví a chceš se v něm stále dokonalovat? A hledáš motivaci pro zdokonalení své angličtiny? Pošli nám své CV ještě... zobrazit nabídku»
Finanční účetní s AJ - až 40 000 Kč
Strakonicko
tento měsíc
- Zázemí stabilní výrobní společnosti se zahraniční účastí - Motivační platové ohodnocení - Práci na hlavní pracovní poměr -... zobrazit nabídku»
Analytik junior
České Budějovice
tento měsíc
- Zázemí silné mezinárodní společnosti - Dynamickou a různorodou práci - Motivační mzdové ohodnocení - Možnosti dalšího vzdělávání... zobrazit nabídku»
---hlavní finanční účetní---
okr. Chomutov, Žatec
tento měsíc
- Odpovídající mzdové ohodnocení - Práce ve stabilní mezinárodní společnosti (2 střediska, 80 zaměstnanců) - Nabídka firemních... zobrazit nabídku»
Finanční analytik – senior
Praha
tento měsíc
Naše požadavky směrem k Vám: - Minimálně 2 roky zkušeností na pozici finančního analytika - Dobrá znalost finančních procesů a GAAP... zobrazit nabídku»
Materiálová účetní s AJ
okres Hradec Králové
tento měsíc
Pro dynamickou zahraniční výrobní společnost sídlící v okrese Hradec Králové hledáme vhodné kandidáty na pozici: MATERIÁLOVÁ... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní s AJ
okres Kolín
tento měsíc
Pro našeho klienta, výrobní společnost sídlící v Kolíně hledáme vhodného kandidáta/tku na pozici Samostatná účetní s AJ ... zobrazit nabídku»
Senior accounts payable specialist - 45 - 55 000 CZK
Praha
tento měsíc
Job description - coordiation of AP agenda - solving more difficult tasks - responsibility for particular countries - implementation of new... zobrazit nabídku»
Finanční účetní + AJ
Louny
tento měsíc
- perspektivní práce s příležitostí k seberealizaci a profesnímu růstu - jazykové a odborné kurzy - 25 dní dovolené a 5 dní osobního... zobrazit nabídku»
Vedoucí finančního oddělení
Plzeň
tento měsíc
- Uplatnění ve stabilní výrobní společnosti ve stálém kolektivu odborníků - Odpovídající platové ohodnocení, výkonnostní odměny,... zobrazit nabídku»
Účetní závazků
Tachov
tento měsíc
- zázemí stabilní společnosti - zajímavá a zodpovědná práce v přátelském prostředí - osobní a profesní růst, odborné... zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Tachov
tento měsíc
- zázemí stabilní společnosti - zajímavá a zodpovědná práce v přátelském prostředí - osobní a profesní růst, odborné... zobrazit nabídku»
Finanční manažer
Ústecký
tento měsíc
Máte praxi z pozice Vedoucího finančního oddělení a controllingu z nadnárodní výrobní společnosti? Mluvíte německy nebo anglicky? *... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace