Práce v oboru Ekonomika (771) - strana 16

Ekonomika
Sales Office Senior Accountant/ Controller
Královéhradecko
minulý měsíc
 - práce v nadnárodní společnosti  - možnost osobního růstu  - 5 týdnů dovolené  - vzdělávací kurzy, školení  - závodní... zobrazit nabídku»
Controller
Tachovsko
minulý měsíc
- Uplatnění na zajímavé pozici - Zázemí stabilní nadnárodní společnosti - Odpovídající finanční ohodnocení, 13. mzda - 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Správce pohledávek s NJ
Plzeňský
minulý měsíc
Rozumíte si s čísly a hledáte uplatnění německého jazyka? Pokud ano, tak nám zašlete Váš životopis. Čeká Vás práce v moderním... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Ústeckoorlicko
minulý měsíc
 - nabízíme zázemí stabilní mezinárodní společnosti  - pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou  -... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Plzeň
minulý měsíc
- zodpovědnou pozici v úspěšné stabilní společnosti s vizí a budoucností - moderní pracovní prostředí - možnost rozvíjet své... zobrazit nabídku»
Nákupčí / disponent - Plzeň
Plzeň
minulý měsíc
práce ve stabilní mezinárodní společnosti s centrálou ve Švýcarsku po ZD příspěvek na stravování prémie po prvním roce navýšení... zobrazit nabídku»
Finanční účetní - junior
Plzeňský
minulý měsíc
Práci ve stabilní mezinárodní společnosti Příspěvek na dopravu 5 týdnů dovolené Příspěvek na penzijní připojištění Příspěvek na... zobrazit nabídku»
Asistenka manažera (18.000 - 23.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Jste zodpovědná, dynamická osoba s výbornými organizačními schopnostmi? Chcete být součástí rostoucí české firmy? Pak jste pro nás... zobrazit nabídku»
Finanční controller - výrobní firma
Praha, Středočeský, Ústecký
minulý měsíc
Máte praxi na pozici Finančního controllera? Baví Vás práce s čísly a máte zkušenosti s finančními analýzami? Pak hledáme právě... zobrazit nabídku»
Finanční analytik
Praha, Středočeský, Ústecký
minulý měsíc
Máte praxi na pozici Finančního analytika? Baví Vás práce s čísly a máte zkušenosti s finančními analýzami? Rádi byste se uplatnili v... zobrazit nabídku»
Technik expedice (20.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
minulý měsíc
Hledáte si zajímavou práci v logistice? Máte už alespoň nějakou praxi ve výrobní společnosti a rádi komunikujete s lidmi a zařizujete vše... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Nové Město nad Metují
minulý měsíc
- perspektivní zaměstnání, stabilitu a zázemí silné nadnárodní společnosti - příjemné pracovní prostředí - možnost dalšího... zobrazit nabídku»
Specialista pohledávek s NJ a AJ
Plzeňský
minulý měsíc
Zajímá Vás pracovat pro mezinárodní firmu a využívat denně cizí jazyk? Máte zájem se pracovně rozvíjet a budovat kariéru? Jestli jste... zobrazit nabídku»
Credit controller with English
Plzeňský
minulý měsíc
Máte praxi ve finančním sektoru a hovoříte anglickým jazykem na komunikativní úrovni? Chcete své zkušenosti dále rozvíjet a kariérně... zobrazit nabídku»
Junior specialista controllingu s NJ
Praha
minulý měsíc
Baví Vás práce v MS Excel a máte kladný vztah ke zpracování nejrůznějších reportů? Máte alespoň základní teoretické znalosti v... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Pardubicko
minulý měsíc
- práce v mezinárodní společnosti - zajímavá práce v oblasti nákupu - spolupráce v rámci mezinárodního týmu - možnost ubytování -... zobrazit nabídku»
Účetní do týmu s AJ
Kolín
minulý měsíc
- poskytneme práci s pružnou pracovní dobou - smlouva Vám bude nabídnuta na neurčitou dobu - obdržíte mzdové ohodnocení dle Vaší praxe -... zobrazit nabídku»
Účetní s AJ - Praha
Praha
minulý měsíc
Stabilní společnost s 20 letou působností v oblasti klientského účetnictví hledá posilu na pozici: ÚČETNÍ S ANGLIČTINOU - PRAHA *... zobrazit nabídku»
Vedoucí mzdové účtárny
Brno
minulý měsíc
Nabízíme Vám Stabilní podmínky zaměstnání, smlouva na HPP spravedlivé finanční ohodnocení zohledňující kvalifikaci a zkušenost... zobrazit nabídku»
Technická podpora prodeje (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáme vhodného kandidáta na pozici technické podpory prodeje. Máte vzdělání z oboru elektrotechniky a zkušenosti se vzduchotechnikou? Máte... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace