Práce v oboru Ekonomika (782) - strana 16

Ekonomika
Účetní s AJ - Praha
Praha
před 1 měsíci
Stabilní společnost s 20 letou působností v oblasti klientského účetnictví hledá posilu na pozici: ÚČETNÍ S ANGLIČTINOU - PRAHA *... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní se znalostí slovenského účetnictví
Praha
minulý měsíc
Máte praxi s vedením slovenského účetnictví a práce s čísly Vás baví? Chcete se stát součástí úspěšné společnosti s dlouholetou... zobrazit nabídku»
Controlling - účetnictví
Ústecký
minulý měsíc
Hledáte pozici ve významné nadnárodní společnosti? Baví Vás čísla, analýzy a tabulky? Máte zkušenosti z controllingu??? * Zázemí... zobrazit nabídku»
Controlling
Ústecký
minulý měsíc
Čísla, tabulky, analýzy, výstupy, reporting a prezentace... Hledáte podobnou pozici a máte praxi? Mluvíte anglicky nebo německy??? * Zázemí... zobrazit nabídku»
Fakturant/ka se znalostí ruského jazyka
Ostrava
minulý měsíc
Kariéru ve stabilní zahraniční společnosti Možnost profesního růstu Zaměstnanecké výhody Firemní vzdělávání a školení ... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Pardubicko
minulý měsíc
- práce v mezinárodní společnosti - zajímavá práce v oblasti nákupu - spolupráce v rámci mezinárodního týmu - možnost ubytování -... zobrazit nabídku»
Financial controller (junior) – vhodné i pro absolventy
Praha
minulý měsíc
* pracovní činnost na HPP * zázemí stabilní mezinárodní společnosti * možnost profesního rozvoje a růstu * nabídka vzdělávání a... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Náchodsko
minulý měsíc
- PP na dobu určitou, po zapracování na dobu neurčitou - pružná pracovní doba - odpovídající finanční nabídka - příjemné pracovní... zobrazit nabídku»
Finanční specialista – controlling
okolí Hradce Králové
minulý měsíc
Pro našeho významného klienta, zahraniční výrobní společnost se sídlem nedaleko Hradce Králové, hledáme vhodné kandidáty na pracovní... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní
Jihomoravský
minulý měsíc
Práce s čísly Vás baví a máte zkušenosti s vedením účetnictví od "A" až do "Z". A zároveň umíte pracovat s ABRA? Pak nám zašlete... zobrazit nabídku»
Controller
Vysočina
minulý měsíc
Máte zkušenosti jako samostatný Controller ve výrobní společnosti? Chcete se stát součástí moderní výrobní firmy, která se neustále... zobrazit nabídku»
Senior financial controller
Ústecký
minulý měsíc
Hledáte novou výzvu? Máte bohaté zkušenosti z controllingu v nadnárodní výrobní společnosti. Chcete se podílet na koordinaci středisek v... zobrazit nabídku»
Finanční kontrolor ve výrobní společnosti
Pardubický
minulý měsíc
Jste absolventem vysoké školy v technickém či ekonomickém oboru? Máte zkušenosti s kontrolou toku podnikových financí ve výrobní... zobrazit nabídku»
Finančí kontrolor – senior
Pardubický
minulý měsíc
Máte zkušenosti na pozici finančního kontrolora, ideálně ve výrobní společnosti? Anglicky se domluvíte bez problémů? Chcete se ve své... zobrazit nabídku»
Financial controller
Ústecký
minulý měsíc
Hledáte uplatnění jako finannčí kontroler/ka. Baví vás výkaznictví, statistiky, analýzy a zpracování dat? Máte zkušenosti z obdobné... zobrazit nabídku»
Asistentka personalistiky
Olomoucký
minulý měsíc
Máte praxi se zpracováním mezd a hovoříte anglicky? Pak nám pomozte na oddělení personalistiky! Možno i na částečný úvazek, dle Vašich... zobrazit nabídku»
Senior účetní s AJ
Královéhradecký
minulý měsíc
Máte VŠ vzdělání v oblasti financí a účetnictví? Orientujete se v účetních standardech a daňové problematice ve výrobní společnosti?... zobrazit nabídku»
Zástupce vedoucí účetního oddělení
Královéhradecký
minulý měsíc
Jste komunikativní osobnost se vzděláním a praxí v oblasti účetnictví? Jste schopen převzít odpovědnost za účetní oddělení... zobrazit nabídku»
Operation manager
Náchodsko
minulý měsíc
- dlouhodobou pracovní perspektivu - perspektivní zaměstnání v mezinárodní společnosti - možnost seberealizace - manažersky finanční... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní - metodik
Zlaté hory, Jeseníky
minulý měsíc
- samostatná, různorodá a zodpovědná činnost s prostorem pro vlastní iniciativu - seberealizace, další vzdělávání a profesní rozvoj -... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace