Práce v oboru Ekonomika (762) - strana 18

Ekonomika
Hlavní účetní - controller
Ústecký
minulý měsíc
Pracovali jste již na obdobné pozici jako HLAVNÍ ÚČETNÍ a máte znalosti controllingových procesů? Orientujete se v mezinárodních... zobrazit nabídku»
Senior účetní/controller
Ústecký
minulý měsíc
Jste systematicky pracující člověk se zálibou v přesně vykonané práci? Chcete zodpovědnou pozici v oblasti účetnictví s možností... zobrazit nabídku»
Process Manager pro SAP pp/pm (Třebíč)
Jihomoravský, Vysočina
minulý měsíc
Náplň práce: Přímá podpora procesů SAP R/3 v modulech PP a PM Spolupráce s mezinárodním týmem při tvorbě koncepce a spolupráce na... zobrazit nabídku»
Pracovník controllingu s AJ
Praha, Středočeský, Plzeňský
minulý měsíc
Máte ekonomické vzdělání a zkušenosti v controllingovém oddělení ve výrobní společnosti? Pracovali byste rádi pro prestižní automotive... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní se sapem
Jihomoravský
minulý měsíc
Práce s čísly Vás baví a máte zkušenosti s vedením účetnictví od "A" až do "Z". A zároveň umíte pracovat v SAP? Pak nám zašlete... zobrazit nabídku»
Účetní se znalostí AJ a portugalštiny
Jihomoravský, Vysočina
minulý měsíc
Náplň práce: Účtování došlých faktur včetně jejich formální kontroly Komunikace s klientelou a dodavateli v angličtině a... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Jihomoravský, Moravskoslezský
minulý měsíc
Pro našeho klienta, kreativní, dynamicky se rozvíjející poradenskou společnost, která nalézá individuální úsporná řešení v oblasti... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Plzeňský
minulý měsíc
stabilní zázemí ve výrobní společnosti možnost seberealizace zajímavé platové ohodnocení týden dovolené navíc možnost jazykových a... zobrazit nabídku»
Back Office Administrátor / Administrátor na burze - od 30.000,- CZK
Praha
minulý měsíc
- prostředí mezinárodní společnosti a možnost využití jazyků na denní bázi -  výborné platové podmínky -  širokou škálu... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní s AJ
Příbram
minulý měsíc
- Zázemí stabilní mezinárodní výrobní společnosti - Motivační finanční ohodnocení  - Týden dovolené navíc - Jazykové a odborné... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní pro mezinárodní společnost
Praha
minulý měsíc
Společnost Vám na oplátku nabídne: Stabilní pracovní pozici v prestižní mezinárodní společnosti Mezinárodní a multikulturní prostředí... zobrazit nabídku»
Rozpočtář TZB se zaměřením na vzduchotechniku a rtch
Hradec Králové
minulý měsíc
- stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející firmě - odborný růst - pracovní poměr na dobu určitou 12 měsíců s možností změny... zobrazit nabídku»
Účetní se znalostí FJ a AJ
Jihomoravský, Vysočina
minulý měsíc
Náplň práce: Účtování došlých faktur včetně jejich formální kontroly Komunikace s francouzsky a anglicky hovořící klientelou a... zobrazit nabídku»
HR administrátor s NJ (okolí třebíče)
Jihomoravský, Vysočina
minulý měsíc
Pro našeho klienta, globální rodinnou společnost, hledáme vhodné kandidáty. Náplň práce: Podpora správy HR procesů v různých... zobrazit nabídku»
Finanční controller s AJ
Tachovsko
minulý měsíc
Silná mezinárodní společnost, která poskytuje stabilní zázemí a možnost kariérního postupu Příspěvek na penzijní... zobrazit nabídku»
Pracovník zákaznického servisu AJ + NJ
Jihomoravský
minulý měsíc
Náplň práce: Příjem především příchozích hovorů klientů zákaznické linky Komunikace a kompletní servis zákazníkům... zobrazit nabídku»
Credit Controller s NJ a AJ
Plzeňský
minulý měsíc
Příležitost k růstu a realizovat sebe sama v mezinárodní společnosti Pozitivní firemní kultura založená na úctě k... zobrazit nabídku»
ODHADCE NEMOVITOSTÍ – NÁSTUP IHNED – Olomouc, PŘEROV, PROSTĚJOV
Olomouc, Přerov, Prostějov
minulý měsíc
Spolupráce se silným partnerem Neustálý přísun zakázek Získání zkušeností a zvýšení kvalifikace Rozvoj znalostí v oblasti... zobrazit nabídku»
Výpomoc v účtárně
Praha
minulý měsíc
práci na HPP do 30. 7. 2017 práci v lokalitě Praha 9 Kyje příspěvek na stravné 25 dní dovolené za rok mzdu 120 Kč/hod, po zaučení 130... zobrazit nabídku»
Interní auditor SOX - junior
Praha, Středočeský
minulý měsíc
Co Vám společnost na oplátku nabídne -Možnost uplatnit se v interním auditu v prestižní automobilové společnosti - Mezinárodní a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace