Práce v oboru Ekonomika (750) - strana 18

Ekonomika
Samostatná účetní
Kolínsko
minulý měsíc
Zajímavou práci ve stabilní nadnárodní společnosti - Pracovní poměr na dobu neurčitou - Motivující mzdové podmínky - Program... zobrazit nabídku»
Financial manager with English
Pardubický, Olomoucký
minulý měsíc
Are you abble to effectively handle financial projects? Do you want to work in the international company? Do you have experience of manufacturing... zobrazit nabídku»
Finanční manažer s AJ
Pardubický, Olomoucký
minulý měsíc
Hledáte práci v mezinárodní firmě? Jste zkušený finanční manažer? Mluvíte plynule anglicky? Baví Vás finance a ekonomika ve výrobní... zobrazit nabídku»
Pricing & tender specialista
Praha
minulý měsíc
Co Vám na oplátku nabídneme? - Zajímavou a různorodou práci - Zázemí jedná z TOP společností ve svém oboru - Být součástí... zobrazit nabídku»
Vedoucí provozu
Stříbro
minulý měsíc
- stravenky - 5 týdnů dovolené - příplatek za docházku - příplatek na masáže - pružná pracovní doba - notebook, mobil zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Ústeckoorlicko
minulý měsíc
 - nabízíme zázemí stabilní mezinárodní společnosti  - pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou  -... zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Liberec
minulý měsíc
Zázemí stabilní společnosti Vzdělávací kurzy Zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů (stravenky…) 5 týdnů dovolené ... zobrazit nabídku»
CRM analyst
Praha
minulý měsíc
Co Vám společnost může nabídnout? · Pozice je možná i na částečný úvazek (dle domluvy). · Různorodou a zodpovědnou práci. ·... zobrazit nabídku»
Všeobecná účetní
Úvaly u Prahy
minulý měsíc
Co Vám můžeme nabídnout? - Zajímavé finanční ohodnocení - Práci v příjemném prostředí - Týden dovolené navíc - Závodní... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní - Plzeň
Plzeň
minulý měsíc
práce v mezinárodní společnosti se silným jménem na trhu příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění 13. plat týden... zobrazit nabídku»
Majetková účetní
Moravskoslezský kraj
minulý měsíc
* zajímavou práci v prosperující nadnárodní společnosti * finanční ohodnocení odpovídající významu pozice a výsledkům * podporu... zobrazit nabídku»
Fakturant/ka s NJ
Ostrava
minulý měsíc
- Zázemí stabilní společnosti - Profesní příležitost pro absolventy - Odpovídající zaškolení - Zaměstnanecké benefity - Možnost... zobrazit nabídku»
Datový specialista (AJ/NJ)
Praha
minulý měsíc
Domluvíte se německy i anglicky a máte zkušenosti či zájem o obor financí? Baví Vás práce s Excelem a kontingenční tabulky či... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní / personalista - do Slaného
Praha, Středočeský
minulý měsíc
Co Vám na oplátku můžeme nabídnout? · perspektivní práci u nadnárodní společnosti · zajímavou, velmi různorodou a odpovědnou práci ·... zobrazit nabídku»
Asistent/ka ekonoma
Středočeský
minulý měsíc
Máte ekonomické vzdělání a mluvíte plynule anglicky? Máte zkušenosti s vedením pokladny a ovládáte výborně EXCEL? A rádi by jste dále... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní
Praha
minulý měsíc
Máte praxi na pozici SAMOSTATNÉ ÚČETNÍ ve firmě zabývající se poskytováním účetního a daňového servisu firmám? Rádi komunikujete s... zobrazit nabídku»
Relationship manager pro SME
Praha, Středočeský
minulý měsíc
* Zázemí nejsilnější jedné z nejsilnějších bankovních skupin * Obchodní pozici v bance se silně rostoucím segmentem SME *... zobrazit nabídku»
HR administrátor/mzdová účetní
Liberec
minulý měsíc
Zázemí stabilní nadnárodní společnosti Atraktivní mzdové ohodnocení Vzdělávací kurzy Zajímavý balíček zaměstnaneckých... zobrazit nabídku»
Finanční controller
Olomoucký
minulý měsíc
Máte controlling jako koníček? Jste sebevědomá, energická osobnost, která ví, že bez pořádku v číslech je společnost v problémech?... zobrazit nabídku»
Účetní s AJ - Praha
Praha
minulý měsíc
Stabilní společnost s 20 letou působností v oblasti klientského účetnictví hledá posilu na pozici: ÚČETNÍ S ANGLIČTINOU - PRAHA *... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace