Práce v oboru Ekonomika (777) - strana 18

Ekonomika
Finanční účetní s AJ
Plzeňský
minulý měsíc
Úspěšná mezinárodní společnost hledá do ekonomického týmu novou kolegyni/kolegu na pozici FINANČNÍ ÚČETNÍ s AJ. * Zajímavou a... zobrazit nabídku»
Kontroler/ka – junior
Královéhradecký
minulý měsíc
Jste absolventem SŠ či VŠ ekonomického zaměření? Komunikujete v anglickém nebo německém jazyce? Máte technické myšlení a chcete... zobrazit nabídku»
Kalkulant – junior
Královéhradecký
minulý měsíc
Jste absolventem střední či vysoké školy ekonomického zaměření? Máte analytické myšlení a komunikujete anglicky nebo německy? Chcete... zobrazit nabídku»
Materiálová/ý účetní
Hradec Králové
minulý měsíc
- práce v příjemném kolektivu odborníků v úspěšné nadnárodní společnosti - odborná školení a možnost dalšího vzdělávání  - 5... zobrazit nabídku»
Plant Controller cz/ssc Manager cz+de
Brno
minulý měsíc
JOB DESCRIPTION: reports to the plant manager and finance director ensures that the finance strategy of the group is adequately implemented in... zobrazit nabídku»
Účetní se znalostí šj-aj
Jihomoravský, Vysočina
minulý měsíc
Náplň práce: Účtování došlých faktur včetně jejich formální kontroly Komunikace s klientelou a dodavateli buď ve francouzštině a... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Středočeský
minulý měsíc
Jste zkušená/ý účetní? Máte zkušenosti se zpracováním kompletního účetnictví pro výrobní společnost? A Zkušenosti s vedením menší... zobrazit nabídku»
Konzultant pasivní linky bez AJ
Brno
minulý měsíc
- 28 dní dovolené - stravenky - penzijní pojištění - firemní akcie - cafeteria - příjemné prostředí a milý kolektiv zobrazit nabídku»
Kalkulant - plat až 25. 000 Kč
Jičín
minulý měsíc
- platové ohodnocení až 25. 000 Kč - stravenky - 5 dní dovolené navíc - jazykové kurzy a příspěvek na penzijní připojištění zobrazit nabídku»
Všeobecná účetní s NJ
Praha
minulý měsíc
* práci v malém a mladém kolektivu * příjemné prostředí * přátelskou a týmovou atmosféru * pružnou pracovní dobu * týden... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní
Hradec Králové
minulý měsíc
 - nabízíme PP na dobu neurčitou  - nižší objem zpracovávaných dat  - flexibilní pracovní dobu  - nástup nejlépe ihned, pracoviště v... zobrazit nabídku»
Účetní příspěvkové organizace
Přeloučsko
minulý měsíc
- zázemí stabilní organizace, - odborný růst, PP na dobu neurčitou,  - pružná pracovní doba - dlouhodobá perspektiva uplatnění, -... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní se sapem
Jihomoravský
minulý měsíc
Práce s čísly Vás baví a máte zkušenosti s vedením účetnictví od "A" až do "Z". A zároveň umíte pracovat v SAP? Pak nám zašlete... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní - plat až 45 000 Kč
Praha
minulý měsíc
Co Vám na oplátku nabídneme?  Zajímavou a rozmanitou práci pro klienty z různých oblastní podnikání  Zázemí stabilní... zobrazit nabídku»
Vedoucí provozu
Stříbro
minulý měsíc
- stravenky - 5 týdnů dovolené - příplatek za docházku - příplatek na masáže - pružná pracovní doba - notebook, mobil zobrazit nabídku»
Finanční specialista – controlling
okolí Hradce Králové
minulý měsíc
Pro našeho významného klienta, zahraniční výrobní společnost se sídlem nedaleko Hradce Králové, hledáme vhodné kandidáty na pracovní... zobrazit nabídku»
Majetková/-ý účetní
Nový Jičín
minulý měsíc
Zázemí silné mezinárodní společnosti Příjemný pracovní kolektiv, podpora nadřízeného Motivující finanční ohodnocení a variabilní... zobrazit nabídku»
Finanční analytik
Nový Jičín
minulý měsíc
zajímavou a práci v závodu výroby pro automobilový průmysl možnost odborného a kariérního růstu motivující finanční ohodnocení a... zobrazit nabídku»
Specialista finančních reportů
Nový Jičín
minulý měsíc
zajímavou a práci v závodu výroby pro automobilový průmysl možnost odborného a kariérního růstu motivující finanční ohodnocení a... zobrazit nabídku»
Účetní - Nový Jičín
Nový Jičín
minulý měsíc
Zajímavou a práci v závodu výroby pro automobilový průmysl Motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém Nadstandardní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace