Práce v oboru Ekonomika (742) - strana 18

Ekonomika
Finanční účetní (oblast hlavní knihy pro Rusko) třebíč
Jihomoravský, Vysočina
před 2 měsíci
Pro našeho klienta, globální rodinnou společnost, hledáme vhodné kandidáty. Náplň práce: Měsíční uzávěrky Výpočet a... zobrazit nabídku»
Senior účetní (35.000 - 48.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Chcete dělat pro jednu z největších obchodních společností na trhu s elektrospotřebiči? Máte finanční účetnictví v malíčku?... zobrazit nabídku»
Finanční účetní - junior
Plzeňský
před 2 měsíci
Práci ve stabilní mezinárodní společnosti Příspěvek na dopravu 5 týdnů dovolené Příspěvek na penzijní připojištění Příspěvek na... zobrazit nabídku»
Specialista kontroly DAT s AJ
Praha
před 2 měsíci
Baví Vás práce v MS Excel a máte kladný vztah ke zpracování nejrůznějších reportů? Máte alespoň základní teoretické znalosti v... zobrazit nabídku»
Účetní do týmu s AJ
Kolín
před 2 měsíci
- poskytneme práci s pružnou pracovní dobou - smlouva Vám bude nabídnuta na neurčitou dobu - obdržíte mzdové ohodnocení dle Vaší praxe -... zobrazit nabídku»
Účetní s AJ - Praha
Praha
před 2 měsíci
Stabilní společnost s 20 letou působností v oblasti klientského účetnictví hledá posilu na pozici: ÚČETNÍ S ANGLIČTINOU - PRAHA *... zobrazit nabídku»
Vedoucí mzdové účtárny
Brno
před 2 měsíci
Nabízíme Vám Stabilní podmínky zaměstnání, smlouva na HPP spravedlivé finanční ohodnocení zohledňující kvalifikaci a zkušenost... zobrazit nabídku»
Technická podpora prodeje (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Hledáme vhodného kandidáta na pozici technické podpory prodeje. Máte vzdělání z oboru elektrotechniky a zkušenosti se vzduchotechnikou? Máte... zobrazit nabídku»
Mzdová/ý účetní / HR generalist - vhodné pro absolventy
Klášterec nad Ohří
před 2 měsíci
- perspektivní zaměstnání v zázemí prosperující mezinárodní společnosti - široké možnosti vzdělávání a rozvoje - intenzivní... zobrazit nabídku»
Vedoucí účetního oddělení
okres Chrudim
před 3 měsíci
Chcete vést svůj vlastní tým účetních a máte zkušenosti se zpracováním kompletní účetní agendy? Líbilo by se vám předávat své... zobrazit nabídku»
Junior účetní / Controller
Praha
před 3 měsíci
Co Vám můžeme na oplátku nabídnout? Zajímavé finanční ohodnocení Zázemí menší společnosti s mezinárodním zázemím Možnost rychlého... zobrazit nabídku»
Asistentka ředitele (20.000 - 30.000 Kč)
Středočeský, Praha
před 3 měsíci
Chceš se podívat do Las Vegas? Domluvíš se bez problémů anglicky? Jsi komunikativní a samostatná? Zahraniční společnost s tradicí hledá... zobrazit nabídku»
Účetní mezd s NJ
Tachovsko
před 3 měsíci
Máte zkušenosti se zpracováním mezd ve výrobní společnosti? Jste z Tachovska a hovoříte anglickým jazykem? Pokud ANO, neváhejte a zašlete... zobrazit nabídku»
Start v účetnictví/fakturanti s aktivní AJ
Praha
před 3 měsíci
Nabídnout ti můžeme zázemí silné a stabilní společnosti, která je na trhu více než 50 let. Nástupní mzdu můžeme prohlásit také za... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní - rakovník
Středočeský
před 3 měsíci
· 5 týdnů dovolené · Velmi dobré platové ohodnocení · Kariérní růst a vzdělávání · Homeoffice zobrazit nabídku»
Junior účetní - až 35 000 Kč - okres kladno
Praha, Středočeský
před 3 měsíci
Co na oplátku můžeme nabídnout? - zázemí mezinárodní stabilní společnosti - velmi dobré finanční ohodnocení plus další benefity -... zobrazit nabídku»
Nejvyšší čas nastartovat svou kariéru-Finance-Účetnictví/junior
Praha
před 3 měsíci
U nás tratit rozhodně nebudeš :) jde o americkou firmu, takže i mzdy jsou odpovídající + ti dáme bonusy, které tě více než potěší.... zobrazit nabídku»
Účetnictví/finance s využitím cizích jazyků (aj + nj)
Praha
před 3 měsíci
Na české poměry získáš velmi příjemnou mzdu a řadu krásných benefitů (stravenky, flexibilní pracovní doba, týden dovolené navíc, home... zobrazit nabídku»
Office Assistant/ účetní s AJ
Praha
před 3 měsíci
Příjemné pracovní prostředí, zázemí stabilní mezinárodní společnosti Motivující platové ohodnocení Možnost kariérního... zobrazit nabídku»
Finanční účetní - Tachovsko
Tachov
před 3 měsíci
Bonusový systém společnosti Profesní vzdělávací kurzy Příspěvek na penzijní připojištění Závodní stravování, stravenky Příspěvek... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nejsou ve vašem oboru volná místa? Zkuste rekvalifikaci

Marně sháníte práci ve svém oboru? K tomu, abyste nestrávili na úřadu práce zbytek života,...

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace