Práce v oboru Ekonomika (844) - strana 20

Ekonomika
Specialista controllingu a reportingu s NJ a AJ
Praha
minulý měsíc
Máte pokročilé znalosti MS Excel a baví Vás práce s rozsáhlými daty a čísly? Máte alespoň základní teoretické znalosti v oblasti... zobrazit nabídku»
Financial accountant
Plzeňský
minulý měsíc
Máte zkušenosti na pozici finanční účetní ve výrobní společnosti a domluvíte se anglicky? Pokud mezi Vaše dovednosti patří samostatnost,... zobrazit nabídku»
AuditSOXAudit
Praha
minulý měsíc
V číslech se budete muset orientovat, tzn. že i my Vás oceníme velmi příjemným finančním číslem :) K tomu samozřejmě získáte řadu... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní
Brno
minulý měsíc
práci na plný úvazek v klidném prostředí možnost vzdělávání a školení stravenky zobrazit nabídku»
Senior finanční controller
okolí Hradce Králové
minulý měsíc
Pro našeho klienta, výrobní společnost se sídlem nedaleko Hradce Králové, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici: SENIOR FINANČNÍ... zobrazit nabídku»
Finanční analytik/controller - senior
Plzeňský
minulý měsíc
Práce ve stabilní společnosti Zajímavé platové ohodnocení Příjemné pracovní prostředí Flexibilní pracovní doba Závodní stravování zobrazit nabídku»
Rozpočtář TZB se zaměřením na vzduchotechniku a rtch
Hradec Králové
minulý měsíc
- stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející firmě - odborný růst - pracovní poměr na dobu určitou 12 měsíců s možností změny... zobrazit nabídku»
Finanční účetní (oblast hlavní knihy pro Rusko) třebíč
Jihomoravský, Vysočina
minulý měsíc
Pro našeho klienta, globální rodinnou společnost, hledáme vhodné kandidáty. Náplň práce: Měsíční uzávěrky Výpočet a... zobrazit nabídku»
Všeobecná účetní
Litomyšl
minulý měsíc
- zázemí jedničky na trhu - kolektiv s přátelskými vztahy - odpovídající finanční ohodnocení - závodní stravování - jazykové kurzy -... zobrazit nabídku»
Manažer – devizové obchody - Zlín
Zlínský
minulý měsíc
Nabízíme: * Nadstandardní finanční ohodnocení. * Fixní mzdu, neomezenou variabilní složku mzdy a další benefity. * Firemní automobil i... zobrazit nabídku»
Úvěrový specialista senior
Praha
minulý měsíc
· Odpovídající platové ohodnocení · Možnost dalšího vzdělávání v oboru · Příjemné a reprezentativní pracovní prostředí · Vysoce... zobrazit nabídku»
Specialista zpracování úvěrů – Zlín
Zlínský
minulý měsíc
Co Vám společnost na oplátku nabídne: * Zajímavou práci na HPP * Velmi dobré finanční ohodnocení Další benefity: systematické odborné... zobrazit nabídku»
SAP Consultant - Simple finance
Praha
minulý měsíc
We can offer you:  Being part of the biggest IT project in the history of the company and chance to contribute to building of our new future ... zobrazit nabídku»
Team leader nákupu
Lanškroun
minulý měsíc
Zajímavou práci v prosperující nadnárodní společnosti Nadstandardní ohodnocení Motivující firemní benefity Přátelské... zobrazit nabídku»
Účetní s AJ/NJ se znalostí navision
Královéhradecký
minulý měsíc
Chcete se profesně posunout, pracujete dlouho jako účetní a chcete povýšit? Myslíte si, že máte na to vést oddělení se 4... zobrazit nabídku»
Obchodní asistent junior/senior
Praha
minulý měsíc
- zajímavou práci ve stabilní české firmě - osobní vzdělávání a další zaměstnanecké výhody - výrazné slevy na tovar firmy... zobrazit nabídku»
Rozjeď svou kariéru ve financích-Treasury Specialist
Praha
minulý měsíc
Za to ti dokážeme nabídnout velmi příjemné mzdové ohodnocení s řadou benefitů..od 25 dnů dovolené, stravenek, flexibilní pracovní doby a... zobrazit nabídku»
Účetní
Moravskoslezský
minulý měsíc
Chtěli byste pracovat pro zahraniční společnost a využít tak anglický jazyk? Máte zkušenost s podvojným účetnictvím? Orientujete se v... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zušenosti se zpracováním mezd A chcete zárověň používatv aktivně angličtinu? Nadnárodní společnost ráda doplní svůj tým o... zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Moravskoslezský
minulý měsíc
Chcete se uplatnit na pozici účetní v zahraniční výrobní společnosti? Komunikujete v anglickém nebo německém jazyce? Tak hledáme právě... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace