Práce v oboru Ekonomika (777) - strana 22

Ekonomika

Podle zvolených kritérií jsme nenašli žádné inzeráty. Níže se ale nacházejí inzeráty, které by vás také mohly zajímat.

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Finanční manažer/ka - Státní fond životního prostředí ČR
Praha
včera
- hlavní pracovní poměr na plný úvazek na dobu určitou - zástup za MD/RD, nejdéle na 3 roky ode dne nástupu; - zajímavou práci v... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní do úspěšné společnosti
Středočeský
včera
Máte praxi v mzdovém účetnictví? Nevadí Vám občas vycestovat i mimo svou kancelář? Pak mi pošlete Váš životopis! Co bude náplní... zobrazit nabídku»
Konzultant Transfer prices
Praha
včera
Prestižní nadnárodní poradenská kancelář hledá vhodného kandidáta pro pozici Konzultanta pro převodní/transferové ceny a mezinárodní... zobrazit nabídku»
Finanční ředitel
Praha
včera
⋙ Globální finanční ředitel ⋘ Máte zkušenosti z BIG4? Znáte US GAAP? Možná pozice v TOP managementu americké společnosti je pro... zobrazit nabídku»
Samostatná/ý účetní / Office manažer/ka
Praha 3
včera
Nabízíme: - odpovídající platové ohodnocení - stabilní zaměstnání a zázemí prosperující společnosti - smlouva na dobu neurčitou... zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Středočeský
včera
Hlavní pracovní poměr Firemní benefity Dovolená navíc Mzda 25000,- - 30000,-Kč zobrazit nabídku»
Konzultant zákaznického servisu-průměrná mzda od 22 000Kč
Ostrava
včera
Nástup přímo do kmene! Práci na HPP v zákaznickém centru společnosti innogy Školení vedené opravdovými profesionály v oboru ... zobrazit nabídku»
Referent finančního odd. - vedení malého týmu
Praha
včera
Co bude vaším úkolem: Vedení týmu brigádníků finančního oddělení Plánování, evidence a kontrola docházky Zadávání mezd týmu... zobrazit nabídku»
Finanční manažer/ka
Praha
včera
hlavní pracovní poměr na plný úvazek na dobu určitou (po dobu MD/RD), nejdéle do 31. 12. 2018; perspektivní a zajímavou práci v... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora Fleet managementu
Praha
včera
- pracoviště na Praze 4 - nástup ihned - mzda 100 Kč/ hod. - dlouhodobá spolupráce - zázemí nadnárodní společnosti - příjemné... zobrazit nabídku»
Asistent/ka vedení společnosti
Praha 4
včera
Nabízíme: - stabilní zázemí velké hotelové společnosti, - dobré platové ohodnocení, - prostor pro seberealizaci a profesní rozvoj, ... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Tachovsko
včera
- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí - atraktivní finanční podmínky - osobní a profesní růst, odborné... zobrazit nabídku»
Účetní závazků
Tachovsko
včera
- zázemí stabilní společnosti - zajímavá a zodpovědná práce v přátelském prostředí - osobní a profesní růst, odborné... zobrazit nabídku»
Finanční účetní - interní pozice
Ostrava
včera
Dlouhodobá spolupráce na HPP Pravidelná pracovní doba PO-PÁ 7:30-15:30 / 8:00-16:00 Příjemné pracovní prostředí v moderní... zobrazit nabídku»
Účetní
Teplice
včera
- Motivující platové ohodnocení - Práci ve stabilní a dále se rozvíjející mezinárodní firmě - Přátelský kolektiv a příjemné... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní Junior
Ostrava
včera
Dlouhodobá spolupráce na HPP Pravidelná pracovní doba PO-PÁ 7:30-15:30 Příjemné pracovní prostředí v moderní kancelářské... zobrazit nabídku»
Konzultant/ka - Finance/účetnictví
Královéhradecko
včera
Těšit se můžete na práci se špičkovými aplikačními systémy v dynamickém kolektivu, průběžná školení a odborný růst, možnost... zobrazit nabídku»
Vedoucí provozu
Stříbro
včera
- stravenky - 5 týdnů dovolené - příplatek za docházku - příplatek na masáže - pružná pracovní doba - notebook, mobil zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Hradec Králové
včera
zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci, odpovídající finanční ohodnocení podle zkušeností kandidáta, podíl na HV podniku, ... zobrazit nabídku»
Zprostředkovatel prodeje rezidenčních nemovitostí
Praha
včera
Co Vám můžeme nabídnout: - nadstandardní systém odměňování (provize za zprostředkování, provize z hypoték, doporučitelné provize)... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace