Práce v oboru Ekonomika (849) - strana 22

Ekonomika
HR administrátor s NJ (okolí třebíče)
Jihomoravský, Vysočina
před 2 měsíci
Pro našeho klienta, globální rodinnou společnost, hledáme vhodné kandidáty. Náplň práce: Podpora správy HR procesů v různých... zobrazit nabídku»
SAP fi-co Processes International Support
Jihomoravský, Vysočina
před 3 měsíci
Náplň práce: Part of the central CO process management team Support for (FI/)CO key users worldwide Close cooperation with CO Process... zobrazit nabídku»
Účetní se znalostí NJ - AJ
Jihomoravský, Vysočina
před 3 měsíci
Náplň práce: Zpracování příchozích plateb a řešení nejasností Upomínání zákazníků Komunikace s německou centrálou a... zobrazit nabídku»
Bankéř pro malé firmy a podnikatele – Praha
Praha
před 3 měsíci
Zázemí silné finanční instituce Bohatý systém benefitů (5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna, výhodné bankovní produkty,... zobrazit nabídku»
Konzultant ERP - odbyt/výroba - J7714
okr. Přerov
před 3 měsíci
* práce v moderní IT společnosti * seberealizace a motivující finanční ohodnocení * práce na zajímavých projektech pro významné klienty... zobrazit nabídku»
Investiční specialista - Praha
Praha
před 3 měsíci
Zázemí stabilní společnosti – vítěze soutěže Top Zaměstnavatel 2016 Bohatý systém benefitů (5 týdnů dovolené, slevy na produkty,... zobrazit nabídku»
Konzultant finance a mzdy - J24215
okr. Přerov
před 3 měsíci
* Práce v moderní, procesně orientované IT společnosti * Seberealizace a motivující finanční ohodnocení * Práce na zajímavých... zobrazit nabídku»

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Junior účetní s NJ a AJ
Jihomoravský
dnes
Jsi komunikativní, spolehlivá osobnost a zvládáš plynule mluvit německy? Chceš nastartovat kariéru v oblasti financí? Tak nám pošli svůj... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Olomoucký
dnes
Pečlivost je Vaše silná stránka? Zpracovávání finančních operací je pro Vás výzva i zábava?   Máte zkušenosti z výrobní... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní bez AJ - nástup ihned
Praha
dnes
Chcete se stát součástí mezinárodní společnosti? Máte praxi v oblasti mzdového účetnictví? Chcete být mezi fajn lidmi? Tak nám... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní
Praha
dnes
Chcete se stát součástí mezinárodní společnosti? Máte dlouholetou praxi v oblasti účetnictví? Chcete být mezi fajn lidmi? Tak nám... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Ústecký
dnes
Máte zkušenost s vedením účetního oddělení? Domluvíte se anglicky? Chcete pracovat v perspektivní mezinárodní společnosti? Pošlete mi... zobrazit nabídku»
Hledá se Seniorní mzdová účetní pro skvělý tým, centrum Prahy
Praha
dnes
Ovládáte mzdové účetnictví a máte zkušenosti se zpracováním mezd pro různé klienty? Chcete pracovat pro malou českou firmu, která... zobrazit nabídku»
Interní daňový specialista
Praha
dnes
Vyznáte se v DPH? Chcete se rozvíjet v úspěšné mezinárodní společnosti? Pošlete mi Váš životopis! Co bude náplní Vaší... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní – Anděl
Praha
dnes
Baví Vás účetnictví a chcete se v tomto oboru dále rozvíjet? Pošlete mi svůj životopis! Mezinárodní výrobní a distribuční... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní – Anděl
Praha
dnes
Baví Vás vést účetnictví a nastavovat interní procesy? Máte zkušenosti s účtováním ve výrobní firmě?   Pošlete mi svůj... zobrazit nabídku»
Technická podpora prodeje (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Hledáme vhodného kandidáta na pozici technické podpory prodeje. Máte vzdělání z oboru elektrotechniky a zkušenosti se vzduchotechnikou? Máte... zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Tachov
dnes
Nabízíme Vám: Hlavní pracovní poměr Odpovídající platové ohodnocení + prémie Stravenky Jednosměnná pracovní doba (možnost... zobrazit nabídku»
Administrativní pracovnice
Praha
dnes
- příjemné pracovní prostředí na pobočce Vrchlického 5a, Praha 5 - stravenky - mobilní telefon - přátelská atmosféra v celé... zobrazit nabídku»
Specialista finančních služeb - Plzeň
Plzeň
dnes
* 30.000 – 60.000 Kč dle výsledků (ale strop nemáme, výše výdělku závisí jen na Vás) * HPP se smlouvou na dobu neurčitou * 15 dní v... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace