Práce v oboru Ekonomika (711) - strana 6

Ekonomika
Mzdová/ý účetní se znalostí AJ
Praha
včera
Nabídka zaměstnavatele - Možnost získat kvalitní zkušenosti při zpracování mezd pro jednoho či více zákazníků - Prohlubování... zobrazit nabídku»
Finanční controller - junior - 3656
Praha
včera
Pro našeho klienta, nadnárodní stavební společnost hledáme schopného člověka s analytickým myšlením na pozici "Finanční... zobrazit nabídku»
Asistent/ka back office
Praha 7
včera
Pro českou agenturu práce přijmeme nového kolegu/ kolegyni na pozici asistent /ka (back office) Náplň práce: - vkládání dat do... zobrazit nabídku»
Finanční analytik - cost manager s AJ
Praha (SZ okraj)
včera
- Zajímavou pracovní příležitost kombinující více profesních rolí - Možnost cestovat do zahraničí v rámci regionu CEE - Příležitost... zobrazit nabídku»
Specialista na prodej nemovitostí
Praha
včera
- nadstandardní příjmy dle provizního systému - špičková regionální a marketingová podpora - vizitky, plachty, letáky, časopis -... zobrazit nabídku»
Realitní specialista, nadstandardní příjmy
Praha
včera
- nadstandardní příjmy dle provizního systému - rychlý kariérní růst od obchodníka juniora až po manažera pobočky - 100% podpora do... zobrazit nabídku»
Finanční účetní - Praha 4/ čestlice
Praha
včera
Nabízíme: - zaměstnání ve stabilní a úspěšné společnosti - možnost profesního rozvoje - nástup dohodou - možnost ihned, počkáme i... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní s AJ
okres Hradec Králové
včera
Pro dynamickou výrobní společnost se sídlem v okrese Hradec Králové hledáme vhodného kandidáta na pozici: HLAVNÍ ÚČETNÍ s AJ ... zobrazit nabídku»
Finanční kontrolor/ka s AJ - čejč
Čejč
včera
CO NABÍZÍME? zázemí silné, stabilní a prosperující nadnárodní společnosti 25 dnů dovolené dotované firemní stravování... zobrazit nabídku»
Projektový manažer
Hustopeče
včera
CO VÁS ČEKÁ, KDYŽ USPĚJETE? příležitost rozvíjet svoje dovednosti a znalosti v rámci stabilní mezinárodní společnosti s nejvyššími... zobrazit nabídku»
Účetní/ Finanční specialista - 30.000,-Kč
Praha 4
včera
Vzdělávání a rozvoj. Možnost účastnit se zajímavých projektů. Flexibilní pracovní doba, možnost práce z domova. Více dní dovolené.... zobrazit nabídku»
Finanční konzulatnt(ka) pro Brno (-mpb-)
Brno
včera
zázemí zavedené a stále se rozvíjející společnosti s příjemnou pracovní atmosférou, možnost profesního růstu, osobního rozvoje ... zobrazit nabídku»
Účetní [Liberec ]
Liberec
včera
- zdravotní péče a rehabilitace - příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění - příspěvek na stravování, vlastní... zobrazit nabídku»
Finanční účetní - Praha
Praha
včera
stabilní práci u zavedené nadnárodní společnosti dobré platové ohodnocení, věrnostní příplatky příjemné pracovní prostředí,... zobrazit nabídku»
Projektový manažer – dotace EU
Praha
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost, která dlouhodobě působí v oblasti komplexního poradenství při čerpání dotací ze strukturálních fondů... zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Březnice
před 2 dny
Příjemné pracovní prostředí a výborný kolektiv Pracovní dobu od 7.30 – 16.00 Zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní / Vedoucí účetního oddělení
Březnice
před 2 dny
Příjemné pracovní prostředí a výborný kolektiv Pracovní dobu od 7.30 – 16.00 Zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu... zobrazit nabídku»
Administrativní pracovník - back office s AJ
okres Pardubice směr jih
před 2 dny
Co vlastně získáte? - práci v mezinárodním prostředí, kde budete neustále komunikovat v cizím jazyce - atraktivní mzdu dle zkušeností (23... zobrazit nabídku»
Materiálová účetní se znalostí NJ
Hradec Králové
před 2 dny
práce v úspěšné výrobní nadnárodní společnosti finanční ohodnocení dle zkušeností 25 - 33tis. Kč odborná školení a možnost... zobrazit nabídku»
Samostatný/á účetní a možná i víc
Praha
před 2 dny
Silná mezinárodní logistická firma hledá fajn účetní(ho) - přivítáme vás rádi v naší  moderní kanceláři, kde komplexně povedete... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace