Práce v oboru Ekonomika v regionu Plzeň (63)

Ekonomika
Plzeňský kraj
Finanční účetní
Tachov
dnes
- požadavkům pozice odpovídající velmi atraktivní platové ohodnocení - 25 dní dovolené - vánoční prémie - věrnostní bonusy - příspěvek na závodní stravování - příspěvek na dopravu - příspěvek na penzijní... zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Tachov
dnes
- požadavkům pozice odpovídající velmi atraktivní platové ohodnocení - 25 dní dovolené - vánoční prémie - věrnostní bonusy -... zobrazit nabídku»
Správce kmenových dat
Vimperk
dnes
Perspektivní a zajímavou práci v mezinárodním týmu. Kvalitní zaškolení. Individuální rozvoj, pravidelné odborné vzdělávání.... zobrazit nabídku»
Finanční controller v automotive
Středočeský, Plzeňský
včera
Máte alespoň krátkou praxi v oblasti controllingu, analytické myšlení a domluvíte se bez problémů anglicky nebo německy? Jste vystudovaný... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Rokycansko
před 4 dny
- Zázemí stabilní mezinárodní společnosti - Možnost profesního růstu - Příspěvky na dopravu - Příspěvky na stravování ... zobrazit nabídku»
Auditor - food industry - 4061
celá ČR
před 5 dny
For our client, well established, international company, which provides organisations around the world with information services and solutions for... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Domažlice
před 6 dny
Baví Vás práce s čísly a nejen s nimi? Jste rádi v Pohodě, ale zároveň jste odolní vůči stresu? Pak jste na dobré cestě k nové... zobrazit nabídku»
Administrátor Správy Pohledávek
Plzeň
před týdnem
Pro našeho klienta se sídlem v Plzni hledáme vhodného kandidáta/-ku na pozici Administrátor Správy Pohledávek. Náplň práce: Veškeré... zobrazit nabídku»
Senior Credit Controller
Plzeň
před týdnem
Pro našeho klienta se sídlem v Plzni hledáme vhodného kandidáta/-ku na pozici Senior Credit Controller. Náplň práce: - Spolupráce na... zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Plzeň
před týdnem
Pro našeho klienta se sídlem v Plzni hledáme vhodného kandidáta/-ku na pozici finanční účetní. Náplň práce: - Příprava... zobrazit nabídku»
Junior Financial Controller
Plzeň
před týdnem
For our client, an international company with headquarters in Plzen we are looking for a suitable candidate for the positon Junior Financial... zobrazit nabídku»
Vedoucí finanční účtárny
Plzeň
před týdnem
NÁPLŇ PRÁCE: Řízení, koordinace a kontrola celého finančního účetnictví včetně řízení týmu podřízených Kontrola... zobrazit nabídku»
Vedoucí provozu
Stříbro
před týdnem
- stravenky - 5 týdnů dovolené - příplatek za docházku - příplatek na masáže - pružná pracovní doba - notebook, mobil zobrazit nabídku»
Finanční účetní s AJ
oblast Louny
před týdnem
- perspektivní práce s příležitostí k seberealizaci a profesnímu růstu - jazykové a odborné kurzy - 25 dní dovolené a 5 dní osobního... zobrazit nabídku»
Finanční Kontrolor s AJ nebo NJ -
Holýšov
před týdnem
stabilní zaměstnání u mezinárodní společnosti, nové moderní pracovní prostředí, nadstandardní mzdové ohodnocení odpovídající... zobrazit nabídku»
Interní Plánovač/-ka
Plzeň
před týdnem
možnost realizovat se a růst v prostředí nadnárodní společnosti velmi pozitivní firemní kulturu firemní autobus ke směnám ... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní - Plzeň
Plzeň
před týdnem
práce v mezinárodní společnosti se silným jménem na trhu příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění 13. plat týden... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní - personalistka
Plzeň
před 14 dny
- Rozvoj odborných znalostí v mezinárodní společnosti – komplexně ve mzdové i personální oblasti - Pestrou, dobře zorganizovanou práci... zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Plzeň
minulý měsíc
- Dotované stravování v objektu (55% ceny teplého jídla) - Mobilní telefon - Příspěvek na penzijní připojištění - Pozitivní firemní... zobrazit nabídku»
Senior credit controller s NJ
Plzeň
minulý měsíc
- Dotované stravování v objektu (55% ceny teplého jídla) - Mobilní telefon - Příspěvek na penzijní připojištění - Pozitivní firemní... zobrazit nabídku»
1 2 3 4

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace