Práce v oboru Ekonomika v regionu Plzeň (42)

Ekonomika
Plzeňský kraj
Finanční analytik
Plzeň
dnes
- Prostředí silné a prosperující společnosti s pozitivním výhledem do budoucna - Motivující mzdové ohodnocení odvíjející se od... zobrazit nabídku»
Finanční controller
Plzeň
dnes
- Prostředí silné a prosperující společnosti s pozitivním výhledem do budoucna - Motivující mzdové ohodnocení odvíjející se od... zobrazit nabídku»
Finanční Kontrolor s AJ nebo NJ -
Holýšov
dnes
stabilní zaměstnání u mezinárodní společnosti, nové moderní pracovní prostředí, nadstandardní mzdové ohodnocení odpovídající... zobrazit nabídku»
Správce kmenových dat
Vimperk
dnes
Perspektivní a zajímavou práci v mezinárodním týmu. Kvalitní zaškolení. Individuální rozvoj, pravidelné odborné vzdělávání.... zobrazit nabídku»
Auditor - food industry - 4061
celá ČR
včera
For our client, well established, international company, which provides organisations around the world with information services and solutions for... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní / personalistka
Plzeň - sever
před 5 dny
- Uplatnění na zodpovědné pozici ve stabilní zahraniční společnosti - Odpovídající mzdové ohodnocení - Letní a vánoční prémie - 5... zobrazit nabídku»
Výrobní controller – i pro absolventy VŠ
oblast Plzeň
před 5 dny
– zajímavou práci s možností profesního a odborného růstu – pružnou pracovní dobu – možnost rozvíjet své znalosti a dovednosti... zobrazit nabídku»
Účetní
Tachov
před týdnem
- zázemí stabilní společnosti - zajímavá a zodpovědná práce v přátelském prostředí - osobní a profesní růst, odborné... zobrazit nabídku»
Manufacturing Controller
Plzeň
před týdnem
Prostředí silné a prosperující společnosti s pozitivním výhledem do budoucna Motivující mzdové ohodnocení odvíjející se od... zobrazit nabídku»
Celní deklarant/ka
okres Rokycany
před týdnem
Zázemí silné a stabilní společnosti Příspěvky na dojíždění Příspěvky na stravování Přítomnostní bonus Dovolená... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní/personalista
Stříbro
před týdnem
- motivující práci ve stabilní prosperující společnosti - moderní a čisté pracovní prostředí - velmi dobré mzdové ohodnocení +... zobrazit nabídku»
Pracovník controllingu s AJ
Praha, Středočeský, Plzeňský
před týdnem
Máte ekonomické vzdělání a zkušenosti v controllingovém oddělení ve výrobní společnosti? Pracovali byste rádi pro prestižní automotive... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Plzeňský
před týdnem
stabilní zázemí ve výrobní společnosti možnost seberealizace zajímavé platové ohodnocení týden dovolené navíc možnost jazykových a... zobrazit nabídku»
Finanční controller s AJ
Tachovsko
před týdnem
Silná mezinárodní společnost, která poskytuje stabilní zázemí a možnost kariérního postupu Příspěvek na penzijní... zobrazit nabídku»
Vedoucí účtárny
Plzeňský
před 14 dny
Jste člověkem, který má zkušenosti s vedením finančního oddělení a prostředí výrobní společnosti Vám není cizí? Jste to Vy nebo... zobrazit nabídku»
Vedoucí finančního oddělení
Plzeňský
před 14 dny
Máte praxi cca 5 let v oblasti financí ideálně ve výrobní společnosti a zároveň zkušenosti s vedením týmu? Zajímají Vás nové výzvy?... zobrazit nabídku»
Credit Controller s NJ a AJ
Plzeňský
před 14 dny
Příležitost k růstu a realizovat sebe sama v mezinárodní společnosti Pozitivní firemní kultura založená na úctě k... zobrazit nabídku»
Finanční controller v automotive
Středočeský, Plzeňský
před 14 dny
Máte alespoň krátkou praxi v oblasti controllingu, analytické myšlení a domluvíte se bez problémů anglicky nebo německy? Jste vystudovaný... zobrazit nabídku»
Controller
Plzeňsko
minulý měsíc
- stabilní zaměstnání u mezinárodní společnosti, nové moderní pracovní prostředí, nadstandardní mzdové ohodnocení odpovídající... zobrazit nabídku»
Lean manager pro Plzeňský kraj
Plzeňský
minulý měsíc
Zázemí stabilní společnosti, která je ve svém oboru jedničkou na trhu Systém zaměstnaneckých výhod a prémií za dobře odvedenou... zobrazit nabídku»
1 2 3

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace