Práce v oboru Elektrotechnické profese (2050) - strana 16

Elektrotechnické profese
Projektový inženýr - průmyslová automatizace
okolí Nového Bydžova
před 5 dny
Jste technický typ se zájmem o průmyslovou automatizaci? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Chcete se podílet na úspěchu... zobrazit nabídku»
Projektant v eplan
Olomoucký, Moravskoslezský
před 5 dny
Jste elektroprojektant s praxí a své zkušenosti chcete rozvíjet v mezinárodním týmu? Rád pracujete na inovativních projektech? Zašlete nám... zobrazit nabídku»
Letovač/ka
Nymburk
před 5 dny
pro zaměstnance ze vzdálených lokalit nabízíme příspěvek na ubytování !! pracovní poměr na dobu neurčitou po úspěšném zvládnutí... zobrazit nabídku»
Technický ředitel - průmyslová automatizace a MaR
Pardubicko
před 5 dny
- seberealizace v tradiční české společnosti dodávající komplexní řešení průmyslové automatizace pro chemický, potravinářský... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality nových projektů (35.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský, Vysočina, Středočeský
před 5 dny
Láká vás práce v mezinárodním týmu, možnost cestovat, poznávat nové lidi a pracovat s nejmodernějšími technologiemi, které veřejnost... zobrazit nabídku»
Hľadáme 2 elektrikárov s nástupom od 03.07.2017
Nemecko, Osterweddingen
před 5 dny
– mzda 10,50€ /h brutto + 3€ /netto + 27€ diéty na deň + ubytovanie hradené zamestnávateľom. – týždenné zálohy – možnosť... zobrazit nabídku»
Hľadáme priemyselných elektrikárov do Baden Württembergu
Baden Württemberg
před 5 dny
Mzda: 11,50€ brutto/h Diéta: 45€ netto/deň Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom Týždenné zálohy Možnosť pracovať nadčasy... zobrazit nabídku»
Dělnik/ce v elektrovýrobě
Chotěšov, Stříbro
před 5 dny
Nástupní plat: 90 Kč/hod , při pravidelné docházce 100 Kč/hod Bonusy za výkonnost až 3000 Kč Doprava do práce zajištěna Práce... zobrazit nabídku»
Elektromechanik
Brno, Heršpická 13
před 5 dny
- Expandující firmu se strategií dalšího rozšiřování výrobních kapacit, s inovativním přístupem a zaměřením na modernizaci provozů... zobrazit nabídku»
Automechanik
Nemecko
před 5 dny
Napln prace : Oprava osobnych, motorovych vozidiel Analyza chyb a nasledna oprava Pneuservis Podmienky: - skusenosti na vyssie uvedenej... zobrazit nabídku»
Plánovač
Vimperk
před 5 dny
Perspektivní a zajímavou práci v mezinárodním týmu. Kvalitní zaškolení. Individuální rozvoj, pravidelné odborné vzdělávání.... zobrazit nabídku»
Technolog
Vimperk
před 5 dny
Perspektivní a zajímavou práci v mezinárodním týmu Kvalitní zaškolení Individuální rozvoj, pravidelné odborné vzdělávání 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Konstruktér elektro (20.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 6 dny
Máme pro Vás pracovní příležitost na pozici Konstruktér elektro a těšíme se na Vás! Vhodné i pro absolventy!!!! * 25 dní dovolené *... zobrazit nabídku»
Produktový manažer – LED světelné zdroje a svítidla
Přerov
před 6 dny
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá prodejem elektropříslušenství a poskytováním služeb v oblasti montáží a servisu,... zobrazit nabídku»
Vývojový pracovník (27.000 - 28.000,- Kč)
Královéhradecký
před 6 dny
5 týdnů dovolené 13. plat profesní růst odměna za neabsenci příspěvek na stravování individuální přístup v nadnárodní společnosti,... zobrazit nabídku»
Projektant – zkušební technik budicích systémů
Plzeň
před 6 dny
- Uplatnění na zajímavé pozici v nadnárodní společnosti - Odpovídající platové ohodnocení - 5 týdnů dovolené - Čtvrtletní prémie... zobrazit nabídku»
Absolventi VŠ - technické obory
Ústecký
před 6 dny
- start Vaší kariéry v úspěšných nadnárodních společnostech - získání potřebné praxe pro další profesní rozvoj - motivující... zobrazit nabídku»
Vedoucí přípravy výroby
Olomouc
před 6 dny
Co Vám společnost nabídne? - Příjemné pracovní prostředí - Pružnou pracovní dobu - Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu zobrazit nabídku»
Vedoucí plánování výroby
Plzeňský
před 6 dny
práce v mezinárodní výrobní společnosti příspěvek kariérní rozvoj možnost pracovního postupu 4 týdny dovolené + další dny dle počtu... zobrazit nabídku»
Elektroprojektant (30.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 6 dny
Umíte řešit požadavky zákazníka? Pak máme pro Vás pracovní příležitost na pozici elektroprojektant se znalostí E-plan nebo Electric *... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace