Práce v oboru Elektrotechnické profese (2096) - strana 16

Elektrotechnické profese
Výkupčí - nákladní vozy a technika
Královéhradecko
před 5 dny
- nabídka pro výkupčí (obchodníky), kteří mají povědomí o nákladních vozidlech a stavební technice ( řidiči MKD, technici údržby a... zobrazit nabídku»
Dělnik/ce v elektrovýrobě
Chotěšov, Stříbro
před 5 dny
Nástupní plat: 90 Kč/hod , při pravidelné docházce 100 Kč/hod Bonusy za výkonnost až 3000 Kč Doprava do práce zajištěna Práce... zobrazit nabídku»
Elektrikář automatizační techniky (Brno-Modřice)
Jihomoravský, Olomoucký, Vysočina, Zlínský
před 5 dny
Pro našeho klienta, výrobní společnost se zahraniční účastí, která se zabývá výrobou a prodejem moderních izolačních a dalších... zobrazit nabídku»
Elektromechanik
Brno, Heršpická 13
před 5 dny
- Expandující firmu se strategií dalšího rozšiřování výrobních kapacit, s inovativním přístupem a zaměřením na modernizaci provozů... zobrazit nabídku»
Elektrikar - Schaltschrankbauer
Nemecko
před 5 dny
Na elektrikarsku pozici se hleda uchadzec se skusenostami se zapajenim a rozvodem rozvodovych skrin Tvoj profil: - mas skusenosti na dane pozicii... zobrazit nabídku»
Plánovač
Vimperk
před 5 dny
Perspektivní a zajímavou práci v mezinárodním týmu. Kvalitní zaškolení. Individuální rozvoj, pravidelné odborné vzdělávání.... zobrazit nabídku»
Technolog
Vimperk
před 5 dny
Perspektivní a zajímavou práci v mezinárodním týmu Kvalitní zaškolení Individuální rozvoj, pravidelné odborné vzdělávání 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Vedoucí montážní skupiny - EZS, EPS, CCTV, ACS, SK
Blansko
před 6 dny
* vedení týmu pracovníků společnosti a dodavatelů (obvykle 3 až 10 lidí) * organizace prací na místě realizace * reporting o postupu práce... zobrazit nabídku»
Elektromontér
Blansko
před 6 dny
Máte znalosti v oblasti elektrotechniky a umíte vzít za práci? Nechcete sedět na jednom místě, ale láká Vás rozmanitá práce v terénu?... zobrazit nabídku»
Servisní technik slaboproudé instalace
Blansko
před 6 dny
* Servisní výjezdy k zákazníkům - EZS, EPS, CCTV, ACS a slaboproudy * Spolupráce s montážním úsekem při opravách, montážích a instalaci... zobrazit nabídku»
Projektant elektrotechnických zařízení
Blansko
před 6 dny
Máte vzdělání v oblasti elektrotechniky a za sebou i praxi na pozici projektanta? Rád byste uplatil dál svoje zkušenosti a naučil se i něco... zobrazit nabídku»
Electrotechnical engineer - IT specialist
Blansko
před 6 dny
Máte vystudovaný obor elektrotechnika a chcete své znalosti uplatňit v menší rodinné firmě, kde mají svůj prostor nejnovější technologie... zobrazit nabídku»
PLC programátor vhodné pro absolventy elektro škol
Havlíčkobrodsko
před 6 dny
Hledáme programátory PLC, kteří chtějí pracovat v příjemném pracovním kolektivu úspěšné společnosti, domluví se anglicky a jsou... zobrazit nabídku»
Elektrotechnik – údržba VZT, Fancoil a split jednotek
Praha
před 6 dny
* Zázemí nadnárodní společnosti se silným vlastníkem * Mobilní telefon * Možnost profesního a odborného růstu * Nástupní plat... zobrazit nabídku»
Údržbář s vyhláškou 50 / Praha - HS001
Praha
před 6 dny
* Zázemí nadnárodní společnosti se silným vlastníkem * Mobilní telefon * Možnost profesního a odborného růstu * Nástupní plat... zobrazit nabídku»
Inženýr pro instalaci řídících systémů
okres Ostrava
před 6 dny
* Pružná pracovní doba. * Home office. * 5-ti týdenní dovolená. * Stravenky, cafeterie. * Mobilní telefon pro soukromé použití, notebook. *... zobrazit nabídku»
Vývojář - Inženýr elektro přístrojů
okr.Chomutov
před 6 dny
Čím tě odměníme my? - bude to znít jako klišé, ale jsme přátelský kolektiv s individuálním přístupem ze strany vedení - platové... zobrazit nabídku»
Mistr údržby elektro a MaR
Lovosice
před 6 dny
Pro našeho klienta, společnost s dlouholetou tradicí, která je čelním výrobcem a zpracovatelem vysoce pevného viskózového vlákna k... zobrazit nabídku»
Vedoucí zakázek – elektrotechnik
Středočeský
před 6 dny
Máte SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického zaměření a orientujete se v elektrotechnických normách a technické dokumentaci elektrorozvaděčů... zobrazit nabídku»
Elektromontér – absolvent
okres Kutná Hora
před 6 dny
Jste absolventem školy se zaměřením na elektro? Hledáte své první pracovní uplatnění ve společnosti, která Vám pomůže s Vaším... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace