Práce v oboru Elektrotechnické profese (2138) - strana 16

Elektrotechnické profese
Elektrikář - technik (22.000 - 24.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Jako Elektrikář - technik budete mít na starosti veškeré opravy a údržbu na strojích. Budete mít samostatnou práci, proto by jste měl mít... zobrazit nabídku»
Údržbář na výrobní linky (21.000 - 24.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Hledáme údržbáře do strojírenské výroby se znalostí svařování CO2, možností tvorby náhradních dílů na soustruhu, frézce, pro práci... zobrazit nabídku»
Technolog výrobních linek (30.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Máte dobou orientaci v automatizaci ve výrobě? ... a vyhlášku 50 §6? * zázemí stabilní společnosti * odpovídající mzdové ohodnocení... zobrazit nabídku»
Seřizovač stroje (20.000 - 22.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Hledáme seřizovače stroje - vhodné pro technicky nadané ( obráběče, operátory NC a CNC, zámečníky, automechaniky). Můžeme nabídnou... zobrazit nabídku»
Údržbář obráběcích strojů (až 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Pro opravu a údržbu NC a CNC obráběcích strojů hledáme údržbáře na 2 směny - týden dopolední, týden odpolední. Měl by mít zkušenost... zobrazit nabídku»
Inženýr montáže/Technolg výrobních linek (27.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Máte zkušenost s montážemi strojního zasřízení? Máte zkušenost s údržbou a opravami strojního zařízení? Baví vás zlepšovat... zobrazit nabídku»
Elektromechanik/údržba strojů s vyhl. 50 (23.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Máte zkušenosti s opravami a údržbou výrobních strojů? Můžete pracovat ve směnném provozu? Nabízíme práci Elektromechanika a... zobrazit nabídku»
Konstruktér - elektro (až 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Hledáme K O N S T R U K T É R A , který by uskutečňoval vývoj nového výrobku, vytvářel jeho konečnou specifikaci a vytvářel a upravoval... zobrazit nabídku»
Elektro-údržbář strojů (17.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Pozor...... umíte převzít odpovědnost za bezproblémový chod výrobních strojů a strojních zařízení, za jejich údržbu, opravy a máte... zobrazit nabídku»
Technolog montážních procesů (32.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Máte zkušenosti? Máte dobré organizační schopnosti, umíte připravit cenové kalkulace a technologické postupy? Pak hledáme právě Vás! *... zobrazit nabídku»
Technical product manager
Jihomoravský
před 2 dny
* Zázemí stabilní a moderní společnosti * Možnost seberealizace a příjemný kolektiv * 5 týdnů dovolené * Příspěvek na stravování... zobrazit nabídku»
Produktový specialista - elektro
Jihomoravský
před 2 dny
* Různorodou práci ve stabilní společnosti * Motivující finanční ohodnocení * Příjemné pracovní zázemí * Notebook a mobilní telefon... zobrazit nabídku»
Technický specialista - elektro
Jihomoravský
před 2 dny
* Zajímavou práci v rozvíjející se společnosti * Motivující finanční ohodnocení * Notebook a mobilní telefon * 5 týdnů dovolené *... zobrazit nabídku»
Technolog údržby
Jihomoravský
před 2 dny
* Pestrou práci v úspěšné společnosti * Další odborné a jazykové vzdělávání * Šanci na profesní a osobní růst * Zajímavé... zobrazit nabídku»
Specialista údržby
Jihomoravský
před 2 dny
* Různorodou práci v úspěšné společnosti * Možnost profesního a osobního růstu * Další odborné a jazykové vzdělávání *... zobrazit nabídku»
Elektromechanik
Jihomoravský
před 2 dny
* Zázemí stabilní mezinárodní společnosti * Příspěvek na stravování * Finanční odměny * Čistou a moderní výroba * Samostatnou a... zobrazit nabídku»
Industrial Engineer
Pardubice
před 2 dny
Práce v prosperující zahraniční společnosti, účast na nových projektech, možnost osobního a profesního růstu, odpovídající platové... zobrazit nabídku»
Servisní technik s AJ - junior
Středočeský
před 2 dny
* Zajímavou a různorodou práci ve stabilní společnosti * Šanci na profesní a osobní rozvoj * Možnost vlastní seberealizace v práci *... zobrazit nabídku»
Montér - elektro
Jihomoravský
před 2 dny
* Stabilní a zajímavou práci v mezinárodní společnosti * Motivující finanční ohodnocení a bonusy * 5 týdnů dovolené * Firemní... zobrazit nabídku»
Elektromontér
Jihomoravský
před 2 dny
* Různorodou, stabilní práci ve významné společnosti * Motivující finanční ohodnocení a bonusy * Firemní stravování * 5 týdnů... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace