Práce v oboru Elektrotechnické profese (2064) - strana 20

Elektrotechnické profese
° Projektový manažer - absolventi, junioři °
Plzeň
před 6 dny
Práce v trvale rostoucí společnosti Motivační finanční ohodnocení a systém benefitů Využití cizího jazyka Možnost osobního rozvoje i... zobrazit nabídku»
Hledáme zkušeňáky i absolventy - kontrola kvality v automotive
Bor
před 6 dny
Co za svou práci obdržíte? - jistotu práce na HPP - práci v čistém a moderním prostředí - dopravu na pracoviště zdarma - mzdu 110Kč/hod -... zobrazit nabídku»
Seřizovač - Stará Boleslav
Stará Boleslav
před 6 dny
Pro našeho významného klienta, společnost působící v oblasti automobilového průmyslu, hledáme kandidáty na pozici Seřizovače. Hlavní... zobrazit nabídku»
Servisní technik - oblast bezpečnostních systémů
Praha
před 6 dny
Nabízíme zázemí stabilní české společnosti, která má zájem o dlouhodobou spolupráci! Máte zkušenosti v oblasti montáží či servisu... zobrazit nabídku»
Montážní technik, až 30 000 Kč/měs.
Praha
před 6 dny
Vystudovali jste střední školu elektrotechnického zaměření a chcete získat praxi? Nebo naopak máte praxi v oblasti montáží a chcete... zobrazit nabídku»
Automechanik - vhodné i pro absolventy, 32 000 Kč/měs.
Praha
před 6 dny
Máte vystudovanou střední školu obor automechanik a chcete získat praxi? Nebo jste již zkušený automechanik a rád byste se dostal do nového... zobrazit nabídku»
Quality engineer, 30-40 000 Kč,
Trutnov
před 6 dny
Máme pro Vás výjimečnou pracovní příležitost z oblasti KVALITY! Pro našeho klienta, mezinárodní zahraniční výrobní společnost... zobrazit nabídku»
PLC programátor - unikátní projekty v potravinářství
Praha
před 6 dny
Jste zkušený PLC programátor a máte dost korporátních firem, kde Vám chybí osobní přístup? Pro menší firmu z oblasti automatizace se... zobrazit nabídku»
Elektro projektant - řídící systémy, Praha
Praha
před 6 dny
Jste zkušený Elektroprojektant a máte dost korporátních firem, kde Vám chybí osobní přístup? Pro menší firmu, se skvělou pracovní... zobrazit nabídku»
Field service engineer | prague
Praha
před 6 dny
Our client, an international company, a supplier of industry automation, is looking for suitable candidate for positions FIELD SERVICE... zobrazit nabídku»
Servisní technik výtahů
Praha
před 6 dny
Pro našeho klienta, globálního lídra v oblasti výtahů a eskalátorů, hledáme vhodné kandidáty. Vaše náplň práce > provádění... zobrazit nabídku»
Projektant elektro – silnoproud, měření a regulace, automatizace
Praha
před 6 dny
Pro našeho klienta, společnost, která nabízí široký rozsah služeb v investiční výstavbě chemických, strojírenských a potravinářských... zobrazit nabídku»
Servisní technik pro CEE (řídící systémy strojů)
Brno - jih
před 6 dny
Práci pro zavedenou zahraniční firmu s více než 100 letou tradicí stability a jistoty stálého zaměstnání Pracovní ochranné pomůcky,... zobrazit nabídku»
Referent řízení zakázek
okr. Přerov
před 6 dny
zázemí silné mezinárodní společnosti podnikající v oblasti automotiv přátelské pracovní prostředí, práci v mezinárodních týmech... zobrazit nabídku»
Dělnice /dělník v elektrotechnice Velké Meziříčí nástup od ledna 2017
Velké Meziříčí
před 6 dny
dělnice /dělník v elektrotechnice Velké Meziříčí nástup od ledna 2017 Vaše náplň práce Práce v týmu Obsluha strojů při výrobě... zobrazit nabídku»
Kariérní příležitost v oblasti údržby!
Moravskoslezský kraj
před 6 dny
Považujete se za odborníka v oblasti ÚDRŽBY a toužíte uplatnit své zkušenosti ve stabilní strojírenské společnosti zaměřující se na... zobrazit nabídku»
Mistr výroby
Náchodsko
před 6 dny
- dlouhodobé a perspektivní zaměstnání s možností profesního a osobního růstu - odpovídající finanční ohodnocení - příspěvek na... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
Chrudimsko
před 6 dny
- dlouhodobá perspektiva uplatnění - odborný růst ve stabilní společnosti - stravenky, stravování v areálu - 5 týdnů dovolené - Flexi... zobrazit nabídku»
Procesní inžneýr
Pardubice
před 6 dny
- zázemí stabilní výrobní společnosti - dynamické pracovní prostředí automobilového průmyslu se silným důrazem na kvalitu a orientací... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace