Práce v oboru Elektrotechnické profese (2175) - strana 20

Elektrotechnické profese
Vývojář zbraní - designer (35.000 - 45.000 Kč)
Praha
před 6 dny
Jsou zbraně a jejich design a mechanismy Vaší vášní? Chcete se podílet na vývoji prototypů, které obletí celý svět? Hledáte zázemí... zobrazit nabídku»
Elektromechanik - 30 000 Kč + 20% prémie
Přestanov
před 6 dny
- zázemí mezinárodní společnosti - stabilní dlouhodobé zaměstnání - zaměstnanecké benefity - přátelský kolektiv zobrazit nabídku»
Seřizovač vstřikolisy hranice - příspěvek na dopravu
Hranice
před 6 dny
SEŘIZUJETE VSTŘIKOLISY A UMÍTE TO? NABÍZÍME VÁM JEDINEČNOU PŘÍLEŽITOST! Pro výrobu v Hranicích s 40letou tradicí, která vyrábí... zobrazit nabídku»
Elektrikář
Uherskobrodsko
před 6 dny
Hledáme pracovníka na pozici SPECIALISTA PLC. Náplň práce: - spolupráce při hledání HW a SW řešení - odpovědnost za správu PLC... zobrazit nabídku»
Mechanical design engineer in new R&D team
Jihočeský
před 6 dny
We offer you: - A chance to be at the start of new R&D team - Competitive salary - Meal vouchers - 25 days holiday - Flexible working hours zobrazit nabídku»
Nový projekt - Specialisté do výroby a vývoje
Kolínsko
před 6 dny
- závodní stravování, 5 týdnů dovolené - flexibilní pracovní doba - roční bonus ve výši (0-30% mzdy) - příspěvek na dojíždění,... zobrazit nabídku»
Programátor PLC - zajímavé projekty
Plzeňský
před 6 dny
Máte zkušenosti s PLC programováním? Znáte řídící systém Siemens? Domluvíte se anglicky nebo německy? Ozvěte se nám! Programátor... zobrazit nabídku»
R&D Testovací Inženýr
Praha
před 6 dny
Pro výrobní společnost v oblasti polovodičů hledáme vhodného kandidáta na pozici: R&D TESTOVACÍ INŽENÝR Na pozici budete zodpovědní... zobrazit nabídku»
Aplikační inženýr - instalace elektro systémů u zákazníků v zahraničí
Praha
před 6 dny
Hledáme inženýra, který bude testovat a instalovat systémy pro autonomní řízení do prototypů nejznámějších automobilek. Na vlastní oči... zobrazit nabídku»
Elektrotechnik - vyjímečná příležitost bez VŠ
Praha
před 6 dny
Zajímá Vás oblast chytrých automobilů? Chcete vidět výsledky své práce v autech, která budou jezdit kolem Vás? Pro vývojové centrum... zobrazit nabídku»
Test Inženýr - elektrotechnika
Praha 10
před 6 dny
Zajímá Vás vývoj nejnovějších technologií v oblasti senzorů, laserových, radarových a kamerových systémů? Chcete pracovat v uvolněném... zobrazit nabídku»
Test Engineer - electronic automotive systems, Prague
Praha 8
před 6 dny
Are you interested in automotive and electronic engineering? We are looking for experienced Electrical Engineers for Research and development center... zobrazit nabídku»
HW design engineer - foreigners welcome
Praha
před 6 dny
We are looking for experienced HW Engineers for R&D center in Prague. Company with international environment and great spirit offers opportunity to... zobrazit nabídku»
HW Inženýr- vývoj systémů pro autonomní vozidla
Praha
před 6 dny
Zajímá Vás oblast "chytrých automobilů"? Chcete vidět výsledky své práce v autech, která budou za několik let jezdit kolem Vás? Pro... zobrazit nabídku»
Projektant - konstruktér - elektro
Liberecký kraj
před 6 dny
HPP v rozvíjející se zahraniční společnosti. možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu. jazykové kurzy. 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Liberecký kraj
před 6 dny
HPP v rozvíjející se zahraniční společnosti možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu. jazykové kurzy. 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Technik správy a údržby nemovitostí
Praha
před 6 dny
Jistota zaměstnání u lídra českého developerského trhu úspěšně prosperujícího již 25 let. EKOSPOL a.s. patří mezi 50 největších... zobrazit nabídku»
Servisní technik výtahů
Praha
před 6 dny
Nabízíme: - práce ve stabilní společnosti - práce na zajímavých projektech - možnost pracovat na HPP i IČO - služební automobil -... zobrazit nabídku»
Údržbář - elektrikář
Náchodsko
před 6 dny
- perspektivní stabilní zaměstnání - zaměstnanecké výhody zobrazit nabídku»
Servisní technik měření a regulací
Brno
před 6 dny
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá projekční, obchodní, dodavatelskou a zprostředkovatelskou činností, hledáme vhodné... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace