Práce v oboru Elektrotechnické profese (2257) - strana 20

Elektrotechnické profese
Elektro projektant – příležitost nejen pro absolventy
Neratovice
před 6 dny
- Odpovídající finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností - Práce na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito - Zázemí silné... zobrazit nabídku»
Domovní technik/čka, Kaufland
Varnsdorf
před 6 dny
13. mzda a až 5 týdnů dovolené (v rámci věrnostního programu), pracovní smlouva na dobu neurčitou, motivující mzdové ohodnocení,... zobrazit nabídku»
Svářeč TIG
Praha
před 6 dny
Pro našeho klienta, dynamicky se rozvíjející strojírenskou firmu, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Svářeč TIG Náplň práce: ... zobrazit nabídku»
Montér - elektro
Brno
před 6 dny
Pro našeho klienta, společnost, jejímž hlavním zaměřením je oblast odvodňování kalů a tlaková filtrace průmyslových suspenzí, hledáme... zobrazit nabídku»
Technik údržby - elektrikář
Jablonec nad Nisou
před 6 dny
Nabídka: práce v renomované a stabilní mezinárodní společnosti s pevným postavením na trhu příležitost pro kariérní, profesní a... zobrazit nabídku»
Elektromontér
Praha
před 6 dny
Nabízíme: - práce ve stabilní společnosti - dobrá pracovní doba - příspěvek na stravování - odměny za odvedenou práci - další... zobrazit nabídku»
Elektromechanik - údržbář, 1.směna, Brno
Brno
před 6 dny
NABÍZÍME VÁM mzdu odpovídající zkušenostem a znalostem zázemí stabilní a zavedené společnosti dlouhodobou spolupráci na... zobrazit nabídku»
Vedoucí řízení útvaru jakosti
Brno
před 6 dny
Požadavky: SŠ/ VŠ vzdělání v oboru elektro praxe v oboru výroby rozvaděčů AJ nebo NJ - aktivní znalost dobré komunikační a... zobrazit nabídku»
Servisní inženýr- elektro
okr. Přerov
před 6 dny
zprovozňuje dodávané stroje ve výrobním závodě, podílí se na jejich finální montáži a testování řídícího systému cestuje za... zobrazit nabídku»
Technik správy a údržby nemovitostí
Praha
před 6 dny
Jistota zaměstnání u lídra českého developerského trhu úspěšně prosperujícího již 25 let. EKOSPOL a.s. patří mezi 50 největších... zobrazit nabídku»
Inženýr pro měřící techniku
Jihomoravský
před 6 dny
Vystudovali jste VŠ v oboru elektro a ovládáte anglický jazyk na středně pokročilé úrovni? Přístrojová technika Vás na škole bavila a... zobrazit nabídku»
Elektro konstruktér s AJ
Olomoucký
před 6 dny
Hledáte uplatnění v oblasti konstrukce silnoproudých elektrozařízení? Hledáte zaměstnavatele, který dokáže šikovného zaměstnance... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr – pro absolventy
Jihomoravský
před 6 dny
Jste čerstvým absolventem VŠ v oboru elektro a hledáte svou první práci v Brně? Zajímá Vás měřící a přístrojová technika a chtěli... zobrazit nabídku»
Údržbář - elektrikář
Náchodsko
před 6 dny
- perspektivní stabilní zaměstnání - zaměstnanecké výhody zobrazit nabídku»
Global strategic purchase - electrical box assembly
(Brno)
před 6 dny
An interesting and independent work in an international environment for successful international concern Development of key competencies in the... zobrazit nabídku»
Elektrikář/Údržbář
Pardubice
před 6 dny
HPP, důkladné zaškolení na pozici, možnost kariérního růstu a rozvoje Příspěvek na dopravu Zajímavé finanční ohodnocení,... zobrazit nabídku»
Automechanik
Sušice
před 6 dny
Nabízíme Vám zajímavou a různorodou práci se zajímavými benefity: - zázemí úspěšné české firmy - práci v blízkosti Vašeho domova;... zobrazit nabídku»
Supervisor výrobního teamu -
Bor u Tachova, CT park
před 6 dny
velmi dobré finanční ohodnocení, možnost přesčasů bonusový systém pro zaměstnance stravenky v hodnotě 80 Kč příplatky za práci o... zobrazit nabídku»
Provozní elektrikář
Moravskoslezský
před 6 dny
- základní hodinová mzda + prémiová složka - 21 dnů dovolené + sick days - příspěvek na stravování v podnikové jídelně - příspěvek... zobrazit nabídku»
Samostatný technik elektro/chladících zařízení
(Hodonín)
před 6 dny
- Zajímavé finanční ohodnocení (+ % ze zisku na kvartální bázi) - Kreativní a rozmanitou práci v perspektivním oboru a ve stále... zobrazit nabídku»

Čtěte

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

Chcete být úspěšní? Přečtěte si 12 pravidel Steva Jobse

Výkonný ředitel společnosti Apple Steve Jobs se z nedostudovaného vysokoškoláka bez práce...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace