Práce v oboru Elektrotechnické profese (2096) - strana 22

Elektrotechnické profese
Programátor/ka PLC pro výrobu autodílů
Ústeckoorlicko
před týdnem
- možnost osobního a profesního růstu - příspěvek na závodní stravování, na penzijní připojištění - příspěvek na sportovní... zobrazit nabídku»
SAP fi-co Processes International Support
Jihomoravský, Vysočina
před týdnem
Náplň práce: Part of the central CO process management team Support for (FI/)CO key users worldwide Close cooperation with CO Process... zobrazit nabídku»
Projektant/ka
Karlovarsko
před týdnem
Zázemí stabilní společnosti Pružná pracovní doba Možnost dalšího rozvoje a profesního růstu Dotované zavodní stravování ... zobrazit nabídku»
Servisní technik profesionální fotografické techniky - vhodné i pro absolve...
Praha
před týdnem
- práce v klidném a čistém prostředí - časová flexibilita - dobré platové podmínky s možností rychlého navýšení na úroveň... zobrazit nabídku»
Elektrikář - Elektromechanik
Středočeský
před týdnem
zajímavé pracovní uplatnění odpovídající finanční ohodnocení četné firemní výhody (stravenky v hodnotě 90,-Kč, 13. plat, pět... zobrazit nabídku»
Projektant elektro pro průmyslovou automatizaci
Středočeský
před týdnem
zajímavé pracovní uplatnění odpovídající finanční ohodnocení četné firemní výhody (stravenky v hodnotě 90,-Kč, 13. plat, pět... zobrazit nabídku»
Údržbář - elektro (i absolvent) (20.000 - 30.000 Kč)
Praha
před týdnem
Máte elektro vzdělání, nějaké zkušenosti s údržbou strojů a případně se i trochu orientujete v PLC řídídích systémech? Jste... zobrazit nabídku»
Elektromontáž v Německu (40.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Hola, hola, Německo volá!! Hledáš dobře placenou práci, ale být pořád na jednom místě je nuda? Tak pojď pracovat k nám! Nabízíme ti... zobrazit nabídku»
Operátor montážní linky (21.500 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Hledáme za povýšeného kolegu náhradu k montážní lince. Očekáváme manuální zručnost a technické myšlení. * motivující mzdové... zobrazit nabídku»
Elektromechanik - údržbář
Ostrava
před týdnem
Pozor, pozor! Na vědomí se dává, že pro našeho klienta a jeho týmu profesionálů hledáme posilu! Jste-li pracovitý a zručný, ať už... zobrazit nabídku»
Mechanik/elektro
Ostrava
před týdnem
Jste odpovědný a zručný elektromechanik, ať už praxí zkušený, či ambiciózní absolvent? Záleží Vám na tom, aby byl výsledek Vaši... zobrazit nabídku»
Elektromechanik, 165Kč/hod, nástup ihned Praha
Praha
před týdnem
- Zajištění plynulého provozu výrobních linek a výrobních technologií - Kompletní údržba ostatních výrobních technologií - Údržby... zobrazit nabídku»
Elektromechanik
Mladá Boleslav
před týdnem
ELEKTROMECHANIK V MLADÉ BOLESLAVI. Firma rodinného typu (do 200 zaměstnanců) s nejmodernějšími technologiemi hledá kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
Strojní konstruktér - senior/junior [Bohaté benefity] (svzam)
Plzeň
před týdnem
- Práci při tvorbě výrobních podkladů pro jednu z největších světových firem - Flexibilní pracovní dobu - Možnost profesního i... zobrazit nabídku»
PLC programátor senior [Pružná prac. doba] (svzah)
Plzeň
před týdnem
- Pracoviště v Plzni - Flexibilní pracovní dobu - Možnost profesního růstu - 25 dnů dovolené a jazykové kurzy na pracovišti - Roční,... zobrazit nabídku»
Konstruktér junior (20.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Studenti VŠ nebo absolventi SŠ - tak co? Chcete získat praxi, nabrat zkušenosti a stát se jednou žádaným konstrukrérem? Tak je nejvyšší... zobrazit nabídku»
Embedded SW Developer - R&D lab instruments (35.000 - 70.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Pro společnost, jež je centrem inovací a vědy na mezinárodním poli, hledáme dalšího nadšence do vývoje klíčových komponent našich... zobrazit nabídku»
Operátor lisovacích automatů (21.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Hledáte si nenáročnou práci na hodonínsku a nemáte moc zkušeností v oboru? Chcete mít zároveň zázemí stabilní nadnárodní firmy? Pokud... zobrazit nabídku»
Průmyslový inženýr - LSS Process Optimizer
Hradec Králové okr.
před týdnem
práce v úspěšné mezinárodní výrobní společnosti možnost dalšího vzdělávání a kariérního růstu finanční ohodnocení dle... zobrazit nabídku»
Konstruktér (M/Ž)
 Brno Termín nástupu:
před týdnem
JAKÉ AKTIVITY BUDE KONSTRUKTÉR VYKONÁVAT? * vývoj řešení v různých sektorech na trhu vyvažovací techniky * vývoj nových strojů a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace