Práce v oboru Elektrotechnické profese (2062) - strana 22

Elektrotechnické profese
Konstruktér (Velká bíteš)
Jihomoravský, Vysočina
před týdnem
Náš klient je jedním z významných dodavatelů vysoce kvalitních parních protitlakových a kondenzačních turbín a expanzních plynových... zobrazit nabídku»
Zámečník okres Kladno
Praha, Středočeský, Ústecký
před týdnem
Společnost zabývající se výrobou ocelových konstrukcí vypsala výběrové řízení na níže uvedenou pracovní pozici. Hledáte uplatnění v... zobrazit nabídku»
Technik poloautomatických linek
Louny
před týdnem
Pro našeho klienta, výrobce termostatických expanzních ventilů do klimatizací, hledáme vhodného kandidáta/ku. Vaše náplň práce >... zobrazit nabídku»
Projektant/tka vn/nn/mar
Karlovy Vary
před týdnem
Pro našeho klienta, českou inženýrskou společnost, hledáme vhodného kandidáta / tku. Vaše náplň práce > samostatné projektování... zobrazit nabídku»
Servisní technik výtahů
Stříbro, Tachov
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost zabývající se servisem a montáží výtahů a eskalátorů, hledáme vhodného kandidáta / tku. Vaše... zobrazit nabídku»
Technik SEK a výstavby SEK
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na výstavbu a správu televizních kabelových rozvodů a rozvodů slaboproudé... zobrazit nabídku»
Strojní konstruktér technolog
Královéhradecko
před týdnem
- odborný růst v úspěšné firmě - možnost pracovní seberealizace v menším pracovním kolektivu - dlouhodobá perspektiva uplatnění - sl.... zobrazit nabídku»
Strojírenský pracovník- kmenový zaměstnanec
Brno, Modřice
před týdnem
- stabilní zaměstnaní v prosperující společnosti na hlavní pracovní poměr (kmenový zaměstnanec) - nadstandartní finanční ohodnocení +... zobrazit nabídku»
Programátor/ka PLC - junior
Jihomoravský
před týdnem
* Pestrou a zajímavou práci pro významnou společnost v oboru * Možnost uplatnit vlastní nápady a vize * Šanci na profesní a osobní rozvoj... zobrazit nabídku»
Programátor/ka PLC - senior
Jihomoravský
před týdnem
* Zajímavou a různorodou práci ve stabilní společnosti * Šanci realizovat zajímavé nápady a řešení * Možnost profesního a osobního... zobrazit nabídku»
Technik výroby
okr. Kadaň
před týdnem
- zajímavá pracovní příležitost v rostoucí mezinárodní společnosti - motivující mzdové ohodnocení a zajímavý bonusový systém -... zobrazit nabídku»
Systémový inženýr projektant - Plzeň
Plzeňský
před týdnem
*** CHCETE SE UPLATNIT VE STROJÍRENSTVÍ? *** *** STABILNÍ MEZINÁRODNÍ SPOLEČNOSTI HLEDÁ PRÁVĚ VÁS!*** * Návrh, programování a... zobrazit nabídku»
PLC programátor|zahraniční projekty|
Plzeňský
před týdnem
Rychle rostoucí mezinárodní společnost se zastoupením po celém světě hledá kvalifikovaného uchazeče na pozici "PLC... zobrazit nabídku»
Systémový projektant - designer grafického prostředí - Plzeň
Plzeňský
před týdnem
*** CHCETE SE UPLATNIT VE STROJÍRENSTVÍ? *** *** STABILNÍ MEZINÁRODNÍ SPOLEČNOSTI HLEDÁ PRÁVĚ VÁS!*** - tvorba a úprava grafického... zobrazit nabídku»
Projektant elektro - Plzeň jih
Plzeň - jih
před týdnem
Chcete dělat elektro projektanta ve společnosti, která má zajímavé portfolio produktů a je lídrem na trhu ve svém oboru? Pak to zkuste u... zobrazit nabídku»
Programátor PLC - zajímavé projekty
Plzeňský
před týdnem
Máte zkušenosti s PLC programováním? Znáte řídící systém Siemens? Domluvíte se anglicky nebo německy? Pak nám napište! Programátor... zobrazit nabídku»
Servisní technik - ČR + SR (auto i pro soukr. účely)
Vysočina
před týdnem
* Zprovoznění vyráběných strojů a zařízení * Testování, optimalizace a nastavení funkcí strojů a zařízení * Zaškolení obsluhy... zobrazit nabídku»
Operátor servisního centra - Brno Slatina
Brno
před týdnem
Máte zájem o stabilní práci v čistém prostředí? Zajímá Vás oblast elektrovýroby? Pokud ano, máme pro Vás skvělou nabídku! Hledáme... zobrazit nabídku»
Konstruktér (STROJÍRENSTVÍ)
Jihomoravský kraj
před týdnem
Motivující finanční ohodnocení Moderní pracovní prostředí v přátelském kolektivu s možnosti dalšího rozvoje Stravování ve... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - průmyslová automatizace
Mladá Boleslav
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá průmyslovou automatizací, vývojem a implementací vlastních AGV systémů, a která navázala... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace