Práce v oboru Elektrotechnické profese (2235) - strana 24

Elektrotechnické profese
Sw/hw Engineer wanted! #7135467 (Praha, CZ)
Praha
před týdnem
SW/HW Engineer WANTED!    What a great challenge to participate on the development of the newest Advanced driving assistance systems? Working with... zobrazit nabídku»
Projektant obor měření a regulace (-mpb-)
okr. Brno
před týdnem
- projekční zpracování technické dokumentace, zpracování specifikace instrumentace a řídicích systémů, tvorba podkladů pro výrobu... zobrazit nabídku»
Mechanik Elektronik
Klášterec nad Ohří
před týdnem
Provádění výrobní, dokončovací a servisní práce elektro a elektroniky pro zajištění výkonného, kvalitního a bezpečného provozu... zobrazit nabídku»
Zkušební technik - el. zařízení (-mpb-)
Brno
před týdnem
* praxe ve firmě s dlouholetou tradicí a dobrým renomé na českém i zahraničním trhu * 5 týdnů dovolené, proplácení přesčasů, pružná... zobrazit nabídku»
Nákupčí do strojírenské firmy (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský, Vysočina
před týdnem
Stabilní česká společnost hledá do svého týmu posilu na pozici nákupčího materiálů a subdodávek v oblasti energetiky/strojírenství.... zobrazit nabídku»
Domovní technik/čka, Kaufland
Mělník
před týdnem
13. mzda a až 5 týdnů dovolené (v rámci věrnostního programu), pracovní smlouva na dobu neurčitou, motivující mzdové ohodnocení,... zobrazit nabídku»
Servisní technik v terénu - průmyslové chlazení
na místě u zákazníka
před týdnem
Stabilní, dlouhodobé zaměstnání Možnost profesního rozvoje Velký prostor pro samostatnost a vlastní organizaci práce Kvalitní... zobrazit nabídku»
Obchodník - vytápění - HPP, 35 000,-
Praha
před týdnem
- Zázemí zavedené a prosperující firmy - Hlavní pracovní poměr - Dobré platové podmínky - Stravenky - 5 týdnů dovolené - Systém... zobrazit nabídku»
Technická podpora výroby -
Klatovy, Nýrsko
před týdnem
zpracování výkresů a potřebné dokumentace dle požadavků prodeje / zákazníka zadávání a úprava dat v SAPu spolupráce na vývojových... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektu - Lisování -
Klášterec nad Ohří
před týdnem
Samostatné vedení výrobního úseku zaměřeného na výrobu dílů pro automobilový průmysl Úzká spolupráce s konečnými zákazníky,... zobrazit nabídku»
Servisní technik - mechanik pro stavební a zemědělské stroje
Praha
před týdnem
Nabízíme: - práci na HPP - velmi dobré platové podmínky - moderní pracovní prostředí - zajímavé a náročné zaměstnání v... zobrazit nabídku»
Podnikový Linux rhel/Unix administrátor s AJ (50.000 - 70.000 Kč)
Vysočina, Zlínský, Jihomoravský
před týdnem
Hledáme zkušeného i začínajícího správce podnikových Linux/UNIX serverů, který je schopen vytvořit vhodné podmínky pro komunikaci v... zobrazit nabídku»
Vedoucí strojní výroby (40.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Menší společnost zajišťující prodej a servis automatizační techniky vč. vývoje a výroby kompletních jednoúčelových strojů hledá... zobrazit nabídku»
Specialista s certifikátem level II dle EN (35.000 - 45.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Máte certifikát level II dle EN? Pracujete na obdobné pozici, rád získáte nové zkušenosti a posunete svoji kariéru dál? Proto jsme tu my!... zobrazit nabídku»
Provozní elektrikář, elektronik
Nýrsko
před týdnem
Pro našeho klienta, významnou českou výrobní společnost zabývající se zpracováním plastů, hledáme vhodného kandidáta / tku. Vaše... zobrazit nabídku»
Test technik
Liberec
před týdnem
- Práci v silné mezinárodní společnosti - Možnost seberealizace v dynamickém týmu - Možnost využití profesních zkušeností -... zobrazit nabídku»
Mistr údržby
Klášterec nad Ohří
před týdnem
* mzdu dle dosavadních zkušeností a schopností * dotované závodní stravování * příspěvek na životní pojištění * roční bonus *... zobrazit nabídku»
Engineer (Programátor CNC, Nástrojař)
Chomutov
před týdnem
* Odpovídající mzdu dle dosažené praxe * Zázemí stabilní společnosti * Závodní stravování * Dny dovolené navíc * Potenciál k... zobrazit nabídku»
Technik údržby elektro [Bohaté zam. benefity] (svkkw)
Louny
před týdnem
- odpovídající platové ohodnocení - možnost osobního rozvoje - práci v renomované zahraniční výrobní firmě - bohaté benefity... zobrazit nabídku»
Manažer kvality v potravinářství - seniorní pozice
Táborsko
před týdnem
- Zázemí expandující mezinárodní výrobní společnosti - Pozici přímo podřízenou řediteli závodu - Motivační systém ohodnocení -... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace