Práce v oboru Elektrotechnické profese (2134) - strana 24

Elektrotechnické profese
Samostatný projektant/ka, potrubář, výpočtář
Pardubicko nebo Ústí nad Labem nebo Praha
před 4 dny
- dlouhodobá perspektiva uplatnění, zázemí nadnárodní společnosti, možnost dalšího odborného vzdělávání a profesního růstu -... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - měřící technika i pro absolventy!
Praha
před 4 dny
* práci na HPP * další finanční ohodnocení dle výsledků * firemní vozidlo * 4 týdny dovolené * příspěvek na penzijní... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - měřící technika
Praha
před 4 dny
* práci na HPP * další finanční ohodnocení dle obchodních výsledků * firemní vozidlo * 4 týdny dovolené * příspěvek na penzijní... zobrazit nabídku»
Elektromechanik-údržba strojů
Středočeský
před 4 dny
* 13. Plat + 1 x ročně věrnostní bonus * 1 týden dovolené navíc * Zkrácenou pracovní dobu 7,5 hodiny * Příspěvek na penzijní... zobrazit nabídku»
Technický obchodník junior
Moravskoslezský
před 4 dny
* Zázemí stabilní společnosti s přátelským kolektivem * Motivující finanční ohodnocení (fixní mzda + prémie z prodeje) * Možnost... zobrazit nabídku»
Designer elektro senior
Středočeský
před 4 dny
* Moderní pracoviště * Mezinárodní a dynamický pracovní tým * Flexibilní pracovní dobu * Plně hrazenou stravu * 25 dnů dovolené *... zobrazit nabídku»
Designer elektro - junior
Praha
před 4 dny
* Moderní pracoviště * Mezinárodní a dynamický pracovní tým * Flexibilní pracovní dobu * Plně hrazenou stravu * 25 dnů dovolené *... zobrazit nabídku»
Specialista technické dokumentace #6007592 (Praha východ, CZ)
Praha
před 4 dny
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, významnou výrobní a exportní společnost s dlouholetou tradicí na evropském trhu, vhodnou... zobrazit nabídku»
Elektromechanik/elektronik
Celá ČR
před 4 dny
* Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti * 13. mzdu * Příspěvek na stravování * Motivující finanční ohodnocení * Odborné a... zobrazit nabídku»
Mechanik elektro
Celá ČR
před 4 dny
* Zajímavé platové ohodnocení * Firemní vzdělávání * Možnost profesního růstu * Firemní stravování * 5 dnů placeného volna navíc... zobrazit nabídku»
Vývojový inženýr - automotive
Středočeský
před 4 dny
* zajímavou a různorodou práci v oboru * příležitost k osobnímu růstu * vybavené pracoviště na špičkové úrovni * pružnou pracovní... zobrazit nabídku»
Embedded SW Engineer, autosar - Německo
Jihomoravský, Zahraničí
před 4 dny
Výzva pro seniorního vývojáře embedded SW se zkušenostmi z automobilového průmyslu a znalostí německého jazyka, který má zájem o... zobrazit nabídku»
Obsluha výrobní linky a seřizování (18.000 - 22.000 Kč)
Jihomoravský, Vysočina
před 4 dny
Máme moderní výrobní závod v Brně a hledáme obsluhu na naší výrobní linku. Nutná je orientace ve výkresové dokumentaci a zodpovědnost.... zobrazit nabídku»
Projektant elektro - slaboproud
Praha, Brno
před 4 dny
Pro našeho klienta, významnou českou společnost, která poskytuje služby v oblasti zabezpečovacích technologií a doplňkových slaboproudých... zobrazit nabídku»
Servisní technik TZB
Praha, Středočeský
před 4 dny
* Odpovídající finanční ohodnocení * Služební automobil k soukromým účelům * Stabilní zázemí v prosperující společnosti * Místo... zobrazit nabídku»
Projektant-elektro
Praha, Jihomoravský
před 4 dny
* Možnost kariérního růstu * Služební automobil k soukromému využití * Podílení se na mezinárodních projektech * Místo výkonu:... zobrazit nabídku»
Elektroprojektant s AJ
Praha, Jihomoravský
před 4 dny
* Účast na národních a mezinárodních projektech * Zaměstnání ve stabilní společnosti * Služební automobil k soukromému užívání *... zobrazit nabídku»
Elektroprojektant-automatizace
Praha, Jihomoravský
před 4 dny
* 5 dní dovolené navíc * Roční výkonové prémie * Příspěvek na pojištění * Odborná školení a jazykové kurzy * Perspektivu a... zobrazit nabídku»
Projektant elektro/mar
Praha, Jihomoravský
před 4 dny
* 25 dní dovolené * Roční výkonové prémie * Jazykové kurzy * Notebook a mobilní telefon * Prostor pro seberealizaci * Místo výkonu:... zobrazit nabídku»
Specialista designu elektro
Praha, Středočeský
před 4 dny
* Pracovní uplatnění pro absolventy s praxí * Příspěvek na stravování * Práci v rozvíjející se společnosti * Nástup: Ihned *... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace