Práce v oboru Elektrotechnické profese (2155) - strana 24

Elektrotechnické profese
Servisní technik chladících zařízení (klimatizace)
Praha
před 5 dny
Pro našeho klienta, společnost, která zajišťuje služby v oboru technického zařízení budov, hledáme kandidáty na pozici Servisní technik... zobrazit nabídku»
Sales Manager
Praha
před 5 dny
- Zajímavé finanční ohodnocení a půl ročně vyplácenou provizi z prodeje - Kanceláře v centru Prahy (Smíchov) - Notebook, telefon a... zobrazit nabídku»
Procesní Inženýr junior s AJ
Tábor, Písek
před 5 dny
- Zázemí silné rostoucí společnosti - Různorodou a perspektivní práci v mezinárodním prostředí - Zajímavé mzdové ohodnocení -... zobrazit nabídku»
Operations manager s AJ i NJ
Plzeňský
před 5 dny
služební automobil k soukromým účelům zajímavé platové ohodnocení notebook, telefon 5 týdnů dovolené vzdělávání zobrazit nabídku»
Servisní technik
Brno - venkov
před 5 dny
* Zprovoznění vyráběných strojů a zařízení * Testování, optimalizace a nastavení funkcí strojů a zařízení * Technická podpora... zobrazit nabídku»
Electrotechnical engineer - IT specialist
Blansko
před 5 dny
Máte praxi v oblasti systémové konfigurace zabezpečovacích a protipožárních zařízení a rád byste změnil působiště? Chcete své... zobrazit nabídku»
Výpočtář elektro, České Budějovice
České Budějovice
před 5 dny
Máte ÚSO nebo VŠ v oboru elektrotechnickém? Používáte aktivně anglický jazyk? Máte zkušenost s řešením výpočetních úloh v programu... zobrazit nabídku»
Konstruktér elektro
Jihomoravský kraj
před 5 dny
Odpovídající platové ohodnocení + roční bonus Pružná pracovní doba Možnost profesního a odborného růstu Moderní a... zobrazit nabídku»
Údržbář – elektrikář
Brno
před 5 dny
· Odhodnocení dle přístupu k práci a ochotě se učit · Jednosměnný provoz – 8 h směny · Stravenky · Osobní přístup ·... zobrazit nabídku»
Programový vedoucí kvality (#8579666) (Praha východ, CZ)
Středočeský
před 5 dny
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, strojírenskou výrobní společnost, vhodnou osobnost na pozici: PROGRAMOVÝ VEDOUCÍ... zobrazit nabídku»
P1 Quality Project Engineer (#8579699) (okres Beroun, CZ)
Středočeský
před 5 dny
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, strojírenskou výrobní společnost, vhodnou osobnost na pozici: Quality Project Engineer Popis... zobrazit nabídku»
Servisní technik s AJ- průmyslové váhy, snímače a detektory
Praha
před 5 dny
Pro našeho klienta, nadnárodní společnost zabývající se výrobou a prodejem komplexním váhovým řešením do průmyslu, hledáme zkušeného... zobrazit nabídku»
Metrolog - Mladá Boleslav, šance pro absolventy!
Středočeský
před 5 dny
Pro našeho klienta, jednu z nejvýznamnějších společností zabývající se certifikačními a inspekčními činnostmi, hledáme vhodné... zobrazit nabídku»
Projektant elektro – silnoproud, měření a regulace, automatizace
Praha
před 5 dny
Pro našeho klienta, společnost, která nabízí široký rozsah služeb v investiční výstavbě chemických, strojírenských a potravinářských... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Pardubice
před 5 dny
- výkonnostní bonus - pololetní bonus - bonus za mimořádný výkon - příspěvek na dopravu - příspěvek při změně bydliště -... zobrazit nabídku»
Elektromechanik - 30Tis a více -
Plzeň
před 5 dny
Zodpovídá za údržbu, opravy a seřizování svěřeného strojního zařízení po elektronické stránce Opravy a nastavení svářecích... zobrazit nabídku»
Elektromechanik
Ústecký
před 5 dny
Přední výrobcem pro automobilový průmysl hledá pro rozšíření stávajícího týmu, vhodné kandidáty/-ky na... zobrazit nabídku»
Sales Representative
Praha
před 5 dny
Pro našeho klienta, společnost, která je oficiálním technologickým partnerem společnosti SIEMENS v oblasti výroby elektrorozvaděčů v... zobrazit nabídku»
Elektrikář
Praha a Evropa
před 5 dny
mzdové ohodnocení dohodou s ohledem na dosaženou praxi roční výkonové prémie 25 dní dovolené příspěvek zaměstnavatele na... zobrazit nabídku»
Servisní technik v regionu
Praha
před 5 dny
Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost z oblasti intralogistiky, sídlící v Praze hledáme vhodné kandidáty na pozici Servisní... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace