Práce v oboru Elektrotechnické profese (2258) - strana 28

Elektrotechnické profese
Obchodní zástupce certifikace #666857 (Praha, CZ)
Praha
před týdnem
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, mezinárodní obchodní společnost působící v oblasti služeb kandidáty/kandidátky na... zobrazit nabídku»
Elektrikář do teamu údržby, výrobní společnost -
Ostrov u Stříbra
před týdnem
V naší společnosti posilujeme team údržby na elektrotechnických pozicích, různé úrovně a zkušenosti. Výroba se týká nejvíce... zobrazit nabídku»
Sw/hw Engineer wanted! #7135467 (Praha, CZ)
Praha
před týdnem
SW/HW Engineer WANTED!    What a great challenge to participate on the development of the newest Advanced driving assistance systems? Working with... zobrazit nabídku»
Technik přípravy výroby - elektro oddělení
Přerovsko
před týdnem
stabilní zaměstnání v prosperující zahraniční společnosti 5 týdnů dovolené náborový příspěvek 10.000 Kč motivující finanční... zobrazit nabídku»
Vedoucí stavební technik – mistr – silnoproud
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá elektroinstalací a elektronickými zabezpečovacími systémy s dlouholetou praxí, hledáme... zobrazit nabídku»
Projektant vedení NN/VN
Praha
před týdnem
Co vám můžeme nabídnout: * stabilní místo ve velké společnosti s nadnárodním zázemím * velmi dobré platové podmínky a * benefity ... zobrazit nabídku»
Strojní zámečník
Bystřice nad Perštejnem
před týdnem
oprava a údržba strojů a strojních zařízení montáž jednoúčelových strojů výroba dílů dle výkresové dokumentace výroba a opravy... zobrazit nabídku»
Sales Manager – LED technologie
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje strategická a obchodní řešení v oblasti světelné a ekonomické optimalizace formou LED... zobrazit nabídku»
Servisní a montážní technik (20.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
před 14 dny
Servis, montáž technika, to je úkol pro člověka. Čerpací zařízení čekají na . . ., třeba právě Vás, pokud se ovšem chcete učit,... zobrazit nabídku»
Projektový manažer junior (35.000-40.000)
Brno
před 14 dny
Pro svého klienta, významnou zahraniční výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku Vaše náplň práce > Komunikace... zobrazit nabídku»
Elektrokonstruktér – telekomunikace
Olomoucký
před 14 dny
Máte elektrotechnické vzdělání s osvědčením dle vyhlášky 50/1978 s alespoň §6 a praxi v projektování rozvaděčů apod.? Hledáte... zobrazit nabídku»
Správce budov a technik bozp a PO
Českokrumlovsko
před 14 dny
- Zaměstnání v mezinárodní výrobní společnosti - Motivační finanční ohodnocení - Průběžné firemní vzdělávání - Týden dovolené... zobrazit nabídku»
Quality leader
Liberecký
před 14 dny
What can the company offer you? - Important and responsible position - Corresponding salary - Bonus twice a year - Company car - Annual bonus - Mobile... zobrazit nabídku»
Aplikační inženýr
Brno
před 14 dny
Proč pracovat právě pro nás a co nabízíme? Zajímavou práci ve stabilní mezinárodní společnosti Odpovídající platové... zobrazit nabídku»
Manager kvality - Plzeň
Plzeňský
před 14 dny
práci ve stabilní mezinárodní společnosti Možnost seberealizace a pracovního postupu 5 týdnů dovolené, sick days Příspěvek na penzijní... zobrazit nabídku»
Programátor PLC
Plzeň - jih
před 14 dny
Hledáme PLC programátora! Je automatizace Vaším oborem? Umíte s PLC programy, zejména Siemens Simatic? Umíte anglicky nebo německy? Můžete... zobrazit nabídku»
Technical Support/ Junior Trainer in Belgium
Zahraničí
před 14 dny
Hola Hola Belgie volá!! Příležitost pro absolventy elektrotechniky! Pracoval(a) bys jako technická podpora pro společnost v Belgii, která je... zobrazit nabídku»
HW designer
Praha
před 14 dny
** PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY ** Hledají se absolventi technických univerzit se zájmem o HW design! zobrazit nabídku»
Testovací inženýr | Mladá Boleslav
Mladá Boleslav
před 14 dny
Máš technické vzdělání a zajímáš se o vývoj funkcí v automobilech? Chceš se stát součástí vývojového oddělení a učit se od těch... zobrazit nabídku»
Elektro konstruktér
Praha
před 14 dny
Stabilní a zavedené R&D centrum v Praze, mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí, zabývající se vývojem v oboru automotive hledá... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace