Práce v oboru Elektrotechnické profese (2096) - strana 28

Elektrotechnické profese
Vývojář GUI pro embedded zařízení - C/C++, Qt (25.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Tuto pracovní příležitost nabízí R&D společnost, která zaměstnává týmy pracující na řešení v oblastech jako je HW, SW, Embedded SW,... zobrazit nabídku»
Embedded SW - Technical / Project Team Lead (40.000 - 55.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Tato skvělá nabídka představuje příležitost pro kandidáta, který vidí svůj další profesní rozvoj na úrovni managementu projektů a... zobrazit nabídku»
Embedded SW Engineer - Hannover, Německo
Zahraničí
před 14 dny
Výborná příležitost pro kandidáty se zájmem o vývoj embedded aplikací v oblasti telekomunikačních zařízení s působištěm v německém... zobrazit nabídku»
Vývojář vhdl/FPGA - bez AJ, i pro absolventy (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Zabýváme se vývojem síťových prvků na ultravýkonných programovatelných čipech, které umožňují vysokorychlostní zpracování datového... zobrazit nabídku»
Obchodně technický konzultant (od 20.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Máte zkušenosti a odborné znalosti v oblasti strojírenství, elektrotechniky či automobilového průmyslu?Máte obchodního ducha? Máme pro Vás... zobrazit nabídku»
Technik údržby - elektro
Brno – město
před 14 dny
Světově nejvýznamnější výrobce kluzných ložisek pro automobilový průmysl hledá do svého týmu zaměstnance na pozici TECHNIK ÚDRŽBY -... zobrazit nabídku»
Strojní mechanik (m/ž)
Drážďany
před 14 dny
- příplatky (za noční směny, za práci o víkendech a ve státní svátky) - Vánoční a dovolenkový bonus - od 22 dnů dovolené - osobní... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s NJ
Pardubicko
před 14 dny
 - nabízíme odborný růst v dynamicky se rozvíjející společností  se zahraniční účastí  - motivační systém hodnocení  - výdělky... zobrazit nabídku»
Technický nákupčí
Pardubicko
před 14 dny
- práce v mezinárodní společnosti - zajímavá práce v oblasti nákupu - spolupráce v rámci mezinárodního týmu - možnost ubytování -... zobrazit nabídku»
CNC soustružník
Ústeckoorlicko
před 14 dny
- možnost přesčasové práce - roční prémie 15 000 Kč - dotované stravování a další výhody - možnost ubytování zobrazit nabídku»
Engineer Document control
Pardubicko
před 14 dny
 - možnost podílet se na nových projektech, možnost návrhů změn a zlepšení  - práce s moderními technologiemi  - 5 týdnů dovolené  -... zobrazit nabídku»
Specialista elektrických měření
Pardubicko
před 14 dny
 - 5 týdnů dovolené  - zajištěné stravování  - příspěvky na penzijní připojištění a životní připojištění  - bonusy ve... zobrazit nabídku»
Samostatný konstruktér
Ústeckoorlicko
před 14 dny
- odborný růst - dlouhodobá perspektiva uplatnění - mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice- zaškolení na 3D konstrukční SW -... zobrazit nabídku»
Technik standardizace
Ústeckoorlicko
před 14 dny
- odborný růst - dlouhodobá perspektiva uplatnění - dovolená navíc - penzijní připojištění - program pro výhodné telefonování -... zobrazit nabídku»
Program Manager
Jihomoravský
před 14 dny
Duties and responsibilities Organize, plan and direct program schedules and budgets Responsible for tracking relevant metrics and drive action... zobrazit nabídku»
Embedded SW Engineer 4 System Tests - Německo
Jihomoravský, Zahraničí
před 14 dny
Výborná příležitost pro kandidáty se zájmem o testování embedded aplikací v oblasti telekomunikačních zařízení s působištěm v... zobrazit nabídku»
Lab inženýr testování elektroniky PCB HW SW (25.000 - 50.000 Kč)
Moravskoslezský, Zlínský
před 14 dny
Ideální pracovní pozice pro kandidáty, kteří chtějí uplatnit své znalosti / praktické dovednosti v laboratoři pro testování, validaci a... zobrazit nabídku»
Mechanik / seřizovač / opravář - výrobní stroje
Praha-východ, okolí Český Brod, Říčany
před 14 dny
Pracovní doba 6.30 – 15.30 (1krát za 4-5 týdnů noční směna) Dobré platové ohodnocení + proplácení přesčasů Zaměstnání na... zobrazit nabídku»
Servisní technik - Praha
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost, která je jedním z předních dodavatelů v oblasti speciálních radiokomunikací a spojovací techniky, hledáme... zobrazit nabídku»
Elektronik
Plzeň sever
před 14 dny
- Uplatnění na samostatné zodpovědné pozici ve stabilní zahraniční společnosti - Možnost odborného růstu a osobního rozvoje -... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace