Práce v oboru Elektrotechnické profese (2198) - strana 33

Elektrotechnické profese
Projektový manažer – zabezpečovací technologie, Praha
Praha
před 14 dny
Pro našeho významného klienta, společnost poskytující komplexní služby v oblasti bezpečnostních technologií, která patří ke špičce na... zobrazit nabídku»
Elektromechanik
Olomoucký
před 14 dny
Máte zkušenosti jako elektromechanik, elektrotechnik či elektrikář? Není pro Vás problém pracovat ve třísměnném provozu? Máte... zobrazit nabídku»
Projektant elektro
Zlínský
před 14 dny
Hledáte novou pracovní výzvu a chtěli byste uplatnit svoje zkušenosti v oblasti projektování a konstrukce? Rádi byste řešili projekty od... zobrazit nabídku»
Projektant elektro - junior
Zlínský
před 14 dny
Máte vzdělání elektrotechnického směru a vyhlášku č. 50/78 Sb. § 6? Rádi byste pracovali na pozici, kde budete řešit zakázky od... zobrazit nabídku»
Technolog výroby LED TV
Plzeň - Borská pole
před 14 dny
Pro našeho klienta, zahraniční výrobní společnost Hisense Czech s.r.o., Plzeň – Borská pole, který patří mezi největší světové... zobrazit nabídku»
Technik kvality LED TV
Plzeň - Borská pole
před 14 dny
Pro našeho klienta, zahraniční výrobní společnost Hisense Czech s.r.o., Plzeň – Borská pole, který patří mezi největší světové... zobrazit nabídku»
Elektrotechnik - absolvent
Litoměřice
před 14 dny
Dokončujete střední školu a hledáte uplatnění na trhu práce? Nebo zkušenosti již máte a toužíte po změně? Pozice elektrotechnik je... zobrazit nabídku»
Servisní technik - kompresory
Brno
před 14 dny
zajímavé finanční ohodnocení stravenky, příspěvek na penzijní připojištění stabilní, dlouhodobé zaměstnání profesní... zobrazit nabídku»
Manažer servisních techniků
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, která působí ve výrobě a odbytu dřevoobráběcích strojů, hledáme kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
Elektomontér
Zlínský
před 14 dny
Jste elektrotechnik s praxí v zapojování elektrovýbavy strojů? Potom jste to Vy, koho hledáme! * zázemí stabilní nadnárodní firmy *... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí
Praha východ
před 14 dny
příležitosti k odbornému růstu a vzdělávání v prospektivní oblasti interní a externí školení, včetně různých jazykových kurzů... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce, ref.č. lu-029
Čechy
před 14 dny
Pro našeho významného klienta, předního výrobce a dodavatele kabelů a kabelové techniky, hledáme do rozšiřujícího se týmu pozitivního,... zobrazit nabídku»
Vývojový inženýr hardware - digitální (embedded)
Nové Město na Moravě
před 14 dny
CO VÁS ČEKÁ, KDYŽ USPĚJETE? zajímavá práce v oblasti komunikačních technologií férový přístup a přátelské firemní prostředí... zobrazit nabídku»
Pracovník údržby strojů - elektrikář
Brno
před 14 dny
Co Vás čeká, když uspějete? 5 týdnů dovolené stravenky příspěvek na penzijní připojištění mimořádné odměny za dobře... zobrazit nabídku»
Technik údržby - Elektromechanik
Nýřany
před 14 dny
Nadstandardní mzdové ohodnocení , dle domluvy a zkušeností Dotované stravování Nástup ihned zobrazit nabídku»
Servisní technik výtahů
Karlovy Vary
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající se servisem a montáží výtahů a eskalátorů, hledáme vhodného kandidáta / tku. Vaše... zobrazit nabídku»
Výrobní inženýr automotive až 42 000
Klášterec nad Ohří
před 14 dny
HLEDÁ SE VÝROBNÍ INŽENÝR!! Pojďte se k nám přidat a zúročit své zkušenosti. Náplň práce: - stabilizace procesů - úprava strojů... zobrazit nabídku»
Elektrotechnik - vývoj
Jihlava
před 14 dny
- využití nejmodernějších technologií - profesní a kariérní růst - podpora při relokaci či příspěvek na dojíždění - dotované... zobrazit nabídku»
Konstruktér elektro
Jihomoravský kraj
před 14 dny
Odpovídající platové ohodnocení + roční bonus Pružná pracovní doba Možnost profesního a odborného růstu Moderní a... zobrazit nabídku»
Technik údržby/ technik údržby elektro
Olomoucký kraj
před 14 dny
Zajímá Vás oblast ÚDRŽBY a hledáte profesní uplatnění ve stabilní mezinárodní společnosti? Pak máte jedinečnou šanci, právě nyní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace