Práce v oboru Elektrotechnické profese (2342) - strana 39

Elektrotechnické profese
Elektrikář do provozu (26.000 - 28.000 Kč)
Jihomoravský
tento měsíc
Do strojírenské výroby u Oslavan (Brno-venkov) hledáme zkušeného elektrikáře pro elektroinstalace, zapojování elektromotorů a další... zobrazit nabídku»
Vývojový inženýr
Královehradecko
tento měsíc
 - dlouhodobé a perspektivní zaměstnání, osobní i profesní rozvoj  - zajímavou práci v mezinárodně orientované společnosti  - PP na... zobrazit nabídku»
Vedoucí výrobní jednotky
Praha
tento měsíc
* Samostatnou a rozmanitou pracovní náplň * Možnost dalšího rozvoje - školení pro manažery, jazykové kurzy * Prémie ze zisku... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce
Hradec Králové
tento měsíc
- úspěšná firma s otevřeným výrobním programem - silná zahraniční mateřská společnost - možnost seberealizace - PP na dobu určitou 1... zobrazit nabídku»
Technik Outgoing quality
Pardubice
tento měsíc
- zázemí stabilní mezinárodní společnosti - zajímavá a různorodá práce s možností seberealizace - možnost podílet se na nových... zobrazit nabídku»
Vývojář softwaru
Pardubicko
tento měsíc
- zajímavá a náročná práce v týmu odborníků - přátelský kolektiv - osobní a odborný růst - možnost účasti na unikátních projektech... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Ústeckoorlicko
tento měsíc
- dlouhodobá perspektiva uplatnění - náročná a zajímavá práce - odpovídající mzdové ohodnocení - možnost ubytování, závodní... zobrazit nabídku»
SAP FI Helpdesk
Jihomoravský, Vysočina
tento měsíc
Job Offer: FI support for international Accounting shared service centre in CZ FI support for locations worldwide Support BPI process in FI... zobrazit nabídku»
Technolog
Jihomoravský, Moravskoslezský, Pardubický, Vysočina,...
tento měsíc
HLEDÁME ŠIKOVNÉ TECHNOLOGY - ABSOLVENTY I PROFÍKY Nabízíme zajímavavá zaměstnání s možnost získání praxe či dalšího profesního... zobrazit nabídku»
Elektroenergetický inženýr
Olomoucký
tento měsíc
Působíte v oblasti elektroenergetiky a hledáte práci, ve které budete pracovat na projektech pro partnery jako je ČEZ? Pokud takovou práci... zobrazit nabídku»
Operátor výroby, týdenní zálohy 1300 Kč
Pardubice
tento měsíc
Mzda od 87 Kč/hod + příplatky     +  6 Kč/h za odpolední směnu     + 12 Kč/h za noční směnu     +  8 Kč/h za práci v... zobrazit nabídku»
Směnový mistr / tým lídr
České Budějovice
tento měsíc
- Zázemí silné mezinárodní společnosti - Odborné zaškolení  - Základní mzda + motivační složka - 25 dní placené dovolené -... zobrazit nabídku»
Ředitel výroby
České Budějovice
tento měsíc
- Perspektivní pracovní příležitost v Top Managementu - Možnost seberealizace, profesního i osobního růstu - Finanční ohodnocení dle... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - oblast automotive
Bruntálsko
tento měsíc
Budete součástí týmu nadšenců a budete u něčeho velkého - jedná se o začátek rozjíždějícího se projektu u stabilní společnosti,... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality – vhodné i pro absolventy (PLAT do 40.000,-)
okres Kladno
tento měsíc
Nabízíme: - zázemí stabilní japonské společnosti - komplexní zaškolení - možnost účastnit se školení v zahraničí (UK/Japonsko) -... zobrazit nabídku»
Elektrikář
Bojkovice
tento měsíc
Hledáme pracovníka na pozici SPECIALISTA PLC. Náplň práce: - spolupráce při hledání HW a SW řešení - odpovědnost za správu PLC... zobrazit nabídku»
Elektroprojektant - kolejová vozidla
Pilsen
tento měsíc
Významná společnost zabývající se vývojem HW pro automatizaci a řízení kolejových vozidel, nabízí pozice pro zbrusu nové... zobrazit nabídku»
Elektromechanik, Hradec Králové - až 25 000 Kč/měs.
Hradec Králové
tento měsíc
Hledáte fajn práci, kde nebudete pracovat na směny, ale nevadí Vám cestování za zakázkami? Máte ŘP sk. B? Vyznáte se v elekromechanice,... zobrazit nabídku»
Zámečník, Hradec Králové - až 25 000 Kč/měs.
Hradec Králové
tento měsíc
Hledáte fajn práci, kde nebudete pracovat na směny, ale nevadí Vám cestování za zakázkami? Máte ŘP sk. B? Máte zkušenosti s obráběním... zobrazit nabídku»
Projektový manažer|elektro|
Ostrava
tento měsíc
Jste profík se znalostí elektro, anglickým jazykem na dobré komunikativní úrovni a praxí v oblasti projektového řízení? Nebojíte se nové... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace