Práce v oboru Elektrotechnické profese (2094) - strana 4

Elektrotechnické profese
Technolog elektro
Prachatice
dnes
Rozšiřte tým specialistů ve stabilní mezinárodní společnosti. Jedná se o strojírenskou a elektro výrobu a montáž - ne automotive sféra.... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality - zákaznická kvalita
jihočeský
dnes
Pro našeho významného klienta, výrobní společnost se závodem v Českých Budějovicích, hledáme vhodného kandidáta na pozici Inženýr v... zobrazit nabídku»
Konstruktér - i absolventi VŠ
Jihočeský
dnes
Pro našeho významného klienta, mezinárodní výrobní společnost se závodem v Českých Budějovicích, hledáme vhodného kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
Údržba strojů, 13. mzda
Písek
dnes
Sháníme do Strakonic vhodného kandidáta na pozici Údržbář strojů. Pokud jste vyučení v oboru elektro, máte zkušenosti s elektroúdržbou... zobrazit nabídku»
Programátor, vhodné pro absolventy
Písek
dnes
Pokud Vás zajímají moderní technologie, a právě hledáte uplatnění v dynamickém automotive průmyslu je tady nabídka určená přímo... zobrazit nabídku»
Technická podpora servisu s AJ | šance pro absolventy
Třebíč
dnes
Máš za sebou VŠ strojní nebo elektro? Anglicky zvládáš komunikovat face to face, po telefonu i přes maily? Pro technicky zdatné kabrňáky je... zobrazit nabídku»
Elektro inženýr - nástroje a zařízení (vývoj)
Vysočina
dnes
Pojďte uplatnit zkušenosti z údržby zařízení po elektro stránce! Vyznáte se v elektro servisu, umíte zařídit kalibrace měřidel a... zobrazit nabídku»
PLC programátor, žďársko, 25 - 40 000 Kč
Žďár nad Sázavou
dnes
Automotive už ti leze krkem? Nekonečně velké kanceláře nejsou nic pro tebe, nebo naopak jsi v malé firmě bez možnosti růstu? Nabízíme... zobrazit nabídku»
Strojní údržbář
Žďár nad Sázavou
dnes
Chcete pracovat na oddělení údržby? Bydlíte na Žďársku? Váš úkol bude zabezpečovat strojní zařízení. Máte už zkušenost z výrobní... zobrazit nabídku»
Servisní technik, elektro, CNC stroje, 45-60000 Kč
Jihlava
dnes
Jako dodavatel CNC zařízení přijmeme do týmu Servisního technika, který nám pomůže s péčí o naše zákazníky. Hledáme absolventy, CNC... zobrazit nabídku»
Supervizor výroby, elektro
Pardubice
dnes
Děláme různé výrobky pro další lidi a zrovna nyní potřebujeme někoho, kdo bude ovládat pájení a hodí se na pozici Supervizor strojního... zobrazit nabídku»
Elektroinženýr
Královéhradecký
dnes
Hledáme Elekroinženýra. Hledáme možná Vás. Můžete dostat možnost : * Podílet se na bezchybném chodu strojů, zařízení a přístrojů *... zobrazit nabídku»
Inženýr testování, automotive
Pardubice
dnes
Skvělá příležitost pro absolventy vysokých i středních průmyslových škol! Velmi vhodné i pro zkušené!! Staňte se součástní... zobrazit nabídku»
Technical Support/ Junior Trainer in Belgium
Královéhradecký
dnes
Would you like to work abroad for international company in Belgium? There is a great opportunity for technician with presentation and mentoring... zobrazit nabídku»
Mistr/mistrová
Nové Město nad Metují
dnes
Chtěli byste uplatnit své dosavadní zkušenosti a znalosti a stát se členem mezinárodní německé společnosti se sídlem na Náchodsku? Jste... zobrazit nabídku»
Technik oddělení kvality
Nové Město nad Metují
dnes
Chcete se realizovat v oblasti kvality a ovládáte německy jazyk? Pokud máte v kvalitě praxi, je to plus pro Vás, vítáme však i šikovné... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr, elektro
Pardubice
dnes
Máte vzdělání elektro směru a baví Vás vymýšlet nové výrobní postupy- Staňte se členem týmu stabilní mezinárodní společnosti z... zobrazit nabídku»
Seřizovač, nástup ihned
Nové Město nad Metují
dnes
Jste technický typ a máte zkušenosti z výrobní společnosti? Umíte seřizovat stroje a vyznáte se v technické dokumentaci? Pokud máte praxi... zobrazit nabídku»
Technik testovacích zařízení
Pardubice
dnes
Zajímate se o elektrotechniku a máte zkušenost s odstraňováním poruch elektronických systémů? Hledáte stabilního zaměstnavatele, u... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - kalkulace
Ústí nad Orlicí
dnes
Pro dynamickou, rozvíjející se společnost z oblasti strojírenství hledáme kandidáty na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER -KALKULACE. Jaká bude... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace