Práce v oboru Elektrotechnické profese (2204) - strana 4

Elektrotechnické profese
Obchodně technický zástupce - pohonná technika
celá ČR
včera
Pro našeho klienta, společnost specializující se na pohonné technologie, pohonnou techniku hledáme do rozšiřujícího se týmu nového... zobrazit nabídku»
Technik servisního centra, až 20.500,- - pouze ranní směna
Brno
včera
Hledáte zaměstnání ve stabilní nadnárodní společnosti v jednosměnném provozu? Společnost je součástí nadnárodní korporace s... zobrazit nabídku»
Diagnostika,opravy základních desek, až 20.500,- pouze ranní
Brno
včera
Hledáte zaměstnání ve stabilní nadnárodní společnosti v jednosměnném provozu? Společnost je součástí nadnárodní korporace s... zobrazit nabídku»
Baví tě opravovat elektroniku? až 20.500,- pouze ranní
Brno
včera
Hledáte zaměstnání ve stabilní nadnárodní společnosti v jednosměnném provozu? Společnost je součástí nadnárodní korporace s... zobrazit nabídku»
Pracovník technického dispečinku energetiky
Ústecký
včera
perspektivu zaměstnání ve společnosti tvořící součást silné energetické skupiny možnosti profesního a osobního rozvoje dobré... zobrazit nabídku»
Provozní elektrikář
Ústecký
včera
platové ohodnocení odpovídající zařazení do 5. tarifního stupně dobré pracovní podmínky a nadstandardní zaměstnanecké výhody... zobrazit nabídku»
Servisní technik iptv systémů
Praha
včera
Praci na HPP (u studentů dle možností). Práce v malém kolektivu v moderním servisním středisku vybaveném špičkovou servisní... zobrazit nabídku»
Technik LED – Elektrotechnik
Středočeský
včera
- stabilní zaměstnání, odpovídající platové ohodnocení - další vzdělávání v oboru - zaměstnanecké benefity - přenášení... zobrazit nabídku»
Výrobní dělník – SMT operátor
Středočeský
včera
- stabilní zaměstnání - odpovídající platové ohodnocení - samostatnou práci ve velmi malém kolektivu - zaměstnanecké benefity zobrazit nabídku»
Produktový specialista (25 - 30.000 Kč)
Brno
včera
Zpozorníte, když slyšíte elektrické přístroje, rozvaděče a příslušenství pro vysoké napětí? Tak zašlete CV a staňte se členem... zobrazit nabídku»
FPGA / Embedded C/C++ Designer - Intel, Brno (85.000 Kč)
Brno
včera
A world leader in the field of digital systems Intel is seeking a candidate with experience and enthusiasm about FPGA / Embedded C/C++ designs.... zobrazit nabídku»
Elektrikář
Tachov
včera
- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí - atraktivní finanční podmínky - osobní a profesní růst, odborné... zobrazit nabídku»
Nástrojař
Plzeňský kraj
včera
práci na plný úvazek pracovní smlouvu na dobu neurčitou výkonnostní prémie mimořádné prémie za řádnou docházku prémie za... zobrazit nabídku»
Rozpoczniemy wspólnie rozwój centrum serwisowego - możliwość awansu
Ostrava
včera
OFERUJEMY Z podjęciem pracy w naszej firmie uzyskasz stabilizację i dużo korzyści - ponadprzeciętne wynagrodzenie z dodatkami 17500 CZK -... zobrazit nabídku»
Skvělá praxe a start kariéry pro absolventy v servisním centru
Ostrava-Hrabová
včera
Společný fotbal a volejbal nejsou jediným benefitem: -základem je jistý příjem 17 500 Kč a smlouva na HPP ve stabilní společnosti -možnost... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby ve strojírenství
Hradec Králové
včera
Čeká Vás práce v menší společnosti (do 100 zaměstnanců), která Vám ale dokáže poskytnout profesní i osobní rozvoj - díky svému... zobrazit nabídku»
Elektroúdržbář výrobních strojů - až 27 000 Kč/měsíc
Bolatice
včera
- zajímavé finanční ohodnocení, prémie - 5 dnů volna navíc (21 dnů dovolené + 4 dny pracovního volna) - dotované stravování -... zobrazit nabídku»
Správce budov - údržbář
Úherce
včera
Máte zkušenosti se správou a údržbou budov? Nedělá Vám problém samostatné řešení úkolů a práci řešíte efektivně? Pokud ano, jste... zobrazit nabídku»
Elektrikář, Opavsko
Moravskoslezský
včera
Chcete pracovat pro stabilní výrobní společnost se sídlem na Opavsku, která dlouhodobě a úspěšně působí na mezinárodních trzích?... zobrazit nabídku»
Inženýr elektro - vývoj SW
Moravskoslezský
včera
Mezinárodní společnost působící v oblasti elektroniky a sídlící na Ostravsku, poptává do svého týmu vhodného kandidáta/tku na pozici... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace