Práce v oboru Elektrotechnické profese (2132) - strana 40

Elektrotechnické profese
Projektant TZB
Hradec Králové
před týdnem
- stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející firmě - odborný růst - pracovní poměr na dobu určitou 12 měsíců s možností  změny... zobrazit nabídku»
Rozpočtář TZB se zaměřením na vzduchotechniku a rtch
Hradec Králové
před týdnem
- stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející firmě - odborný růst - pracovní poměr na dobu určitou 12 měsíců s možností změny... zobrazit nabídku»
Mechanik, svářeč
Královéhradecko
před týdnem
- dlouhodobá perspektiva uplatnění - práce ve finančně stabilní spolenosti - odborný růst - bonusy/prémie/13. plat, sleva na firemní... zobrazit nabídku»
Elektrikář - 38,Bor Nová Hospoda
Tachov
před týdnem
Nabízíme: 85 Kč-145Kč/hod +55% bonus+příspěvky na dopravu a stravu, 5 dní dovolené po zk.době navíc Příspěvek na ubytování... zobrazit nabídku»
Vývojář HW (firmware)
Náchodsko
před týdnem
- otevřená firemní kultura - možnost firemního růstu - zázemí exportně orientované firmy - práce v nově zrekonstruovaných prostorech v... zobrazit nabídku»
Montér
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, dceřinou společnost mezinárodního koncernu s více než 22letou působností na českém trhu, hledáme vhodné kandidáty na... zobrazit nabídku»
Projektant elektro - silnoproud
Pardubice
před týdnem
- dlouhodobá perspektiva uplatnění - odborný růst zobrazit nabídku»
Svářeč
Hradec Králové
před týdnem
- dlouhodobá perspektiva uplatnění u české výrobní společnosti - odborný růst - jednosměnný i dvousměnný provoz - zavedený sociální... zobrazit nabídku»
Database administrator
Pardubice
před týdnem
- perspektivní zaměstnání u stabilní společnosti - odpovídající platové podmínky - bonusy - pracovní poměr na HPP na dobu neurčitou - 5... zobrazit nabídku»
Zkušební technik
Královéhradecko
před týdnem
- motivační mzdové ohodnocení - vzdělávání a osobnostní rozvoj - možnosti ubytování - zázemí stabilní společnosti - jazykové kurzy -... zobrazit nabídku»
Vývojový pracovník - konstruktér
Královéhradecko
před týdnem
- dlouhodobá perspektiva uplatnění - odborný růst v moderní, prosperující společnosti - možnost průběžného vzdělávání -... zobrazit nabídku»
Elektromechanik
Ústeckoorlicko
před týdnem
- zaměstnanecké výhody (roční bonus, penzijní připojištění, dovolená navíc, zaměstnanecký program pro výhodné telefonování,... zobrazit nabídku»
Údržbář - přípravář materiálu
Hradec Králové
před týdnem
- stravenky ve výši 2 000 Kč měsíčně (24 000 Kč ročně) - mobilní telefon s hrazeným paušálem - pracovní smlouva nejprve na dobu... zobrazit nabídku»
Přípravář - rozpočtář
Hradec Králové
před týdnem
- stravenky ve výši 2 000 Kč měsíčně (24 000 Kč ročně) - mobilní telefon s hrazeným paušálem - pracovní smlouva nejprve na dobu... zobrazit nabídku»
Mechanik / seřizovač - elektromechanik
Rohatec
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která je jednou z největších výrobců cukrovinek v České republice, patřící do nadnárodní skupiny, se... zobrazit nabídku»
Servisní technik výtahů hradecko / Pardubicko
Hradec Králové, Pardubice
před týdnem
Pro našeho klienta, dceřinou společnost mezinárodního koncernu s více jak 22letou působností na českém trhu poptáváme vhodného kandidáta... zobrazit nabídku»
Quality Engineer – i pro absolventy
Jihomoravský
před týdnem
Můžete se těšit na příjemné pracovní prostředí, motivující finanční ohodnocení, kariérní růst a mnoho dalších firemních benefitů... zobrazit nabídku»
Elektronik - Mladá Boleslav
Mladá Boleslav - Plazy
před týdnem
Hledáte novou práci a elektronika je Vaším koníčkem? Máte zkušenosti s programováním průmyslových robotů? Absolvoval jste někdy... zobrazit nabídku»
Elektrikář-elektronik
Rumburk
před týdnem
Elektronika a elektrika jsou tvojí prací a zároveň koníčkem? Máš zkušenosti s programováním v PLC? Pojem frekvenční měnič pro tebe... zobrazit nabídku»
Servisní technik CNC strojů
Pardubický kraj
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která se snaží využívat nejmodernější trendy v oblasti CNC obrábění, hledáme vhodné kandidáty na... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace