Práce v oboru Elektrotechnické profese (2155) - strana 40

Elektrotechnické profese
Environmental Engineer - výroba elektrotechniky, Praha
Praha
tento měsíc
Pro výrobní společnost v Praze hledáme Environmental Engineera, který bude zodpovídat za soulad se technickými a environmentálními normami v... zobrazit nabídku»
HW vývojář | Praha | až 65 000 Kč
Praha
tento měsíc
Významná společnost, nadnárodní korporace zabývající se vývojem HW pro automatizaci a řízení, nabízí pozice pro nově budované... zobrazit nabídku»
PLC programátor| Praha
Praha
tento měsíc
Stabilní zavedené R&D centrum s dlouholetou tradicí v Praze hledá nového kolegu na pozici PLC PROGRAMÁTOR. Budete zodpovědný za: - vývoj a... zobrazit nabídku»
Údržbář | mladá boleslav
Mladá Boleslav
tento měsíc
Významná mezinárodní společnost v Mladé Boleslavi hledá nového kolegu na pozici ÚDRŽBÁŘ. Náplň práce: * provádění údržeb strojů... zobrazit nabídku»
Montážní výrobník dělnice/dělník!15000Kč/měsíc!Jen RANNÍ směna!
Písek
tento měsíc
Nabízíme: - super mzdu 15000Kč/měsíčně - práci pouze na jednu ranní směnu! - práci na HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR! - stravenky za 70Kč -... zobrazit nabídku»
Vývojový pracovník - konstruktér
Královéhradecko
tento měsíc
- dlouhodobá perspektiva uplatnění - odborný růst v moderní, prosperující společnosti - možnost průběžného vzdělávání -... zobrazit nabídku»
SAP fi-co Processes International Support
Jihomoravský, Vysočina
tento měsíc
Náplň práce: Part of the central CO process management team Support for (FI/)CO key users worldwide Close cooperation with CO Process... zobrazit nabídku»
Elektrikář - elektromontér
Plzeňsko
tento měsíc
- Stabilní a perspektivní zaměstnání - Zázemí nadnárodního koncernu - Odpovídající platové ohodnocení - Zaměstnanecké výhody - 5... zobrazit nabídku»
Zkušební technik - elektro
Plzeň
tento měsíc
- Stabilní a perspektivní zaměstnání - Práce na 2 směny - Práce v příjemném prostředí - Platové ohodnocení odpovídají zkušenostem... zobrazit nabídku»
Konstruktér - projektant elektro rozvaděčů
Teplice
tento měsíc
- práci v mezinárodní společnosti - možnost profesního růstu - atraktivní finanční ohodnocení - dle dosavadní praxe 24000 - 35000 Kč... zobrazit nabídku»
Projektový manažer v automotive
Liberecký
tento měsíc
- perspektivní zaměstnání v zázemí prosperující mezinárodní společnosti - možnost seberealizace a profesního růstu - široké možnosti... zobrazit nabídku»
Projektový pracovník - vývoj infotainmentu
Mladá Boleslav
tento měsíc
- Zajímavou práci s využitím nejmodernější výpočetní techniky - Možnost odborného růstu s dlouhodobou perspektivou - Odpovídající... zobrazit nabídku»
Elektromechanik - 30 000 Kč + 20% prémie
Přestanov
tento měsíc
- zázemí mezinárodní společnosti - stabilní dlouhodobé zaměstnání - zaměstnanecké benefity - přátelský kolektiv zobrazit nabídku»
Konstruktér elektroschémat
Praha
tento měsíc
Máte VŠ elektro a umíte aktivně anglicky? Ovládáte tvorbu elektrotechnické dokumentace a umíte některý z programů na kreslení... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Louny
tento měsíc
* zajímavou práci v perspektivní zahraniční společnosti * účast při nových ambiciózních projektech * možnost odborných i jazykových... zobrazit nabídku»
Elektromechanik
Ústeckoorlicko
tento měsíc
- zaměstnanecké výhody (roční bonus, penzijní připojištění, dovolená navíc, zaměstnanecký program pro výhodné telefonování,... zobrazit nabídku»
Industrial Engineer
Rakovník
tento měsíc
- Zázemí nadnárodní společnosti - Stabilní zaměstnání – smlouva na dobu neurčitou - Příspěvek na dojíždění - 6 týdnů dovolené -... zobrazit nabídku»
Technik s vyhláškou 50, §6 - automotive
Klášterec nad Ohří
tento měsíc
Hledáte nové útočiště na Chomutovsku, kde budete mít šanci ukázat své zkušenosti na pozcici TECHNIKA a kde se budete moci dále posouvat... zobrazit nabídku»
Zástupce manažera údržby
Louny
tento měsíc
Mezinárodní společnost z oblasti automotive hledá nového člena do týmu na pozici Zástupce manažera údržby. Zástupce manažera údržby... zobrazit nabídku»
Project leader
Žatec
tento měsíc
Máte rádi zodpovědnou práci, dokážete komunikovat v anglickém jazyce a jste organizační typ? Pak hledáme právě Vás na pozici Project... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace