Práce v oboru Elektrotechnické profese (2204) - strana 40

Elektrotechnické profese
Elektrotechnik – Plzeňsko
Plzeňský
minulý měsíc
Jste absolventem střední nebo vysoké školy elektrotechnického zaměření? Orientujete se v oblasti silnoproudé elektrotechniky a vlastníte... zobrazit nabídku»
Technik elektro
Plzeňský
minulý měsíc
Máte dokončenou střední nebo vysokou školu zaměřenou na elektro? Vyznáte se v elektrotechnických normách a máte také zkušenosti s... zobrazit nabídku»
Projektant elektro
Jihomoravský
minulý měsíc
Jste zkušeným projektantem v elektrotechnice a přemýšlíte o změně? Chcete si své znalosti dále rozšiřovat a pracovat ve společnosti s... zobrazit nabídku»
Projektant elektro pro absolventy
Jihomoravský
minulý měsíc
Jste absolventem vysoké školy se zaměřením na elektrotechniku a hledáte své první zaměstnání v oboru? Chcete pracovat ve společnosti,... zobrazit nabídku»
Designer/konstruktér elektro
Praha
minulý měsíc
Máte zkušenosti s návrhem hardwaru a domluvíte se anglicky? Rád/a si vyhrajete s návrhem desky plošných spojů a elektro schémat? Pokud ano... zobrazit nabídku»
Elektromontér – jednosměnný provoz
Jihomoravský
minulý měsíc
Vystudoval jste SŠ nebo VŠ, obor elektro? Je tento obor i Vaším koníčkem a rád byste se posouval profesně stále dál? Chcete pracovat na... zobrazit nabídku»
Elektromontér - silnoproud
Jihomoravský
minulý měsíc
Vystudoval/a jste SOU/SŠ se zaměřením na elektro a máte platnou vyhlášku č. 50/78 Sb. § 6? Hledáte si novou, různorodou práci a nevadí... zobrazit nabídku»
Elektromontér - junior
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte vzdělání zaměřené na elektro a platnou vyhlášku č. 50/78 Sb. min. § 5? Zajímají Vás práce v oblasti silnoproudu a nevadí Vám... zobrazit nabídku»
Odborník elektrotechnik - Plzeňský kraj
Plzeňský
minulý měsíc
Zázemí silné společnosti s širokou klientelou Možnost rozvoje v rámci praxe v Evropě či Asii Zajímavé finanční ohodnocení 13. plat +... zobrazit nabídku»
Elektro konstruktér - kolejová vozidla - Praha
Liberec
minulý měsíc
Máte vášeň pro vlaky? Významná mezinárodní společnost pro vývoj HW pro automatizaci a řízení, hledá kolegy do nového vývojového... zobrazit nabídku»
Elektromechanik
Teplice
minulý měsíc
Jako elektromechanik budete mít na starost seřizování a opravy balících a montážních strojů v rámci dvousměnneho nebo třísměnného... zobrazit nabídku»
CNC soustružník
Ústeckoorlicko
minulý měsíc
- možnost přesčasové práce - roční prémie 15 000 Kč - dotované stravování a další výhody - možnost ubytování zobrazit nabídku»
Obchodní referent
Hradec Králové
minulý měsíc
 - odborný růst - zaškolení - placené přesčasy - stravenky zobrazit nabídku»
Mistr výroby oken
Brněnsko
minulý měsíc
- dlouhodobá perspektiva uplatnění zobrazit nabídku»
Vedoucí projektu v elektrotechnice
Pardubický
minulý měsíc
Máte dokončené minimálně středoškolské vzdělání a zkušenosti s řízením projektů ve výrobní společnosti? Jste schopný se domluvit... zobrazit nabídku»
Vývojář elektro - vhodné pro absolventy
Královéhradecký
minulý měsíc
Baví Vás vývoj firmware? Domluvíte se anglicky nebo německy? Chcete pracovat s moderními technologiemi? Hledáte stabilního a perspektivního... zobrazit nabídku»
Elektromechanik v jednosměnném provozu
Pardubický
minulý měsíc
Jste vyučen v oblasti elektra, máte praxi na pozici elektromechanika a platnou vyhlášku 50 sb. §6? Chcete spolupracovat na projektech pro... zobrazit nabídku»
Elektromechanik – absolvent
Pardubický
minulý měsíc
Máte SŠ vzdělání v oblasti elektrotechniky a vyhlášku 50 sb. §5? Jste manuálně zručný a chcete pracovat v zakázkové výrobě na... zobrazit nabídku»
Vedoucí divize obrobny a programátor
Královéhradecko
minulý měsíc
- odborný růst v úspěšné firmě - možnost pracovní seberealizace v menším pracovním kolektivu - motivující platové podmínky, prémie a... zobrazit nabídku»
Vývojář firmwaru
Pardubicko
minulý měsíc
- zajímavá a náročná práce v týmu odborníků - přátelský kolektiv - osobní a odborný růst - možnost účasti na unikátních projektech... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace