Práce v oboru Elektrotechnické profese (2223) - strana 44

Elektrotechnické profese
Project manager in electronics
Jihomoravský, Vysočina, Zlínský
minulý měsíc
Duties and responsibilities Establish project schedule, financial parameters and technical requirements, managing project from initiation... zobrazit nabídku»
Servisní inženýr s vyhl.50 (35.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Láká Vás práce v nadnárodní firmě s více jak padesátiletou tradicí? Dokážete se rychle rozhodovat a samostatně nacházet řešení? Jste... zobrazit nabídku»
Technik údržby
Plzeňský
minulý měsíc
Máte vystudované elektro a za svůj život jste již nasbíral zkušenosti s údržbou a opravami strojů? Chcete pracovat pro špičku ve svém... zobrazit nabídku»
Správce budov - údržbář
Úherce
minulý měsíc
Máte zkušenosti se správou a údržbou budov? Nedělá Vám problém samostatné řešení úkolů a práci řešíte efektivně? Pokud ano, jste... zobrazit nabídku»
Elektrikář, Opavsko - šance i pro absolventy
Moravskoslezský
minulý měsíc
Chcete pracovat pro stabilní výrobní společnost se sídlem na Opavsku, která dlouhodobě a úspěšně působí na mezinárodních trzích?... zobrazit nabídku»
Inženýr elektro - vývoj SW
Moravskoslezský
minulý měsíc
Mezinárodní společnost působící v oblasti elektroniky a sídlící na Ostravsku, poptává do svého týmu vhodného kandidáta/tku na pozici... zobrazit nabídku»
HW vývojář
Moravskoslezský
minulý měsíc
Mezinárodní společnost působící v oblasti elektroniky a sídlící na Ostravsku, poptává do svého týmu vhodného kandidáta/tku na pozici HW... zobrazit nabídku»
Elektronik, nové projekty
Nový Jičín
minulý měsíc
Máte zkušenosti s novými projekty a pohybujete se ve světě elektroniky? Nyní obsazujeme pozici Elektronika, který se bude zaměřovat na nové... zobrazit nabídku»
Mechanik SMT (Pardubice) - vhodné i pro absolventy
Pardubice
minulý měsíc
- nástupní plat od 18 000 Kč - docházkový bonus - osobní ohodnocení - příspěvek na stravování - příspěvek za zaškolení zobrazit nabídku»
---inženýr kvality---
Chomutov, Žatec, Most, aj.
minulý měsíc
- Zajímavé mzdové ohodnocení (dle zkušeností) - Flexibilní pracovní doba  - Další benefity zobrazit nabídku»
Zkušený elektro specialista
Plzeňský
minulý měsíc
Spolupráce s profesionály v daném oboru Možnost účastnit se na zahraničních projektech 13. plat Týden dovolené navíc Příspěvek na... zobrazit nabídku»
Servisní technik | elektro
Liberec
minulý měsíc
Máte praxi v oboru elektro? Využijte lákavou nabídku na nové pracovní uplatnění! Budete mít možnost pracovat v rámci Home office s... zobrazit nabídku»
Technická podpora (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Pro rodinnou firmu sídlící v Brně s více jak 10 letou tradicí hledáme vhodného kandidáta na pozici Technická podpora. Baví tě automatizace... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer - průmyslová automatizace
Pardubicko
minulý měsíc
seberealizaci v tradiční české společnosti - dodavatele řešní v oboru průmyslové automatizace;práce v týmu lidí, které jejich práce... zobrazit nabídku»
Systémový inženýr
Pardubicko
minulý měsíc
- seberealizace v tradiční české společnosti - práce v týmu lidí, které jejich práce baví - osobní rozvoj, možnost vlastní seberealizace... zobrazit nabídku»
Obsluha ohraňovacího lisu
Rychnovsko
minulý měsíc
- dlouhodobá perspektiva uplatnění - odborný růst - dvousměnný provoz - příspěvek na stravování, stravování ve firmě - nabídka... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr-Technolog extruze (Žďársko)
Vysočina
minulý měsíc
Pro našeho klienta, výrobní firmu s moderním výrobním provozem hledáme kandidáty na pozici Procesní inženýr – technolog extruze. Vhodný... zobrazit nabídku»
Embedded vývoj, TOP zaměstnavatel
Šumperk
minulý měsíc
Pro společnost se sídlem na Olomoucku hledáme vhodné kandidáty na pozici EMBEDDED vývoj, TOP zaměstnavatel. Náplň práce: - zodpovědnost za... zobrazit nabídku»
Technical Support/ Junior Trainer in Belgium
Ústecký
minulý měsíc
Would you like to work abroad for international company in Belgium? There is a great opportunity for technician with presentation and mentoring... zobrazit nabídku»
Servisní technik - elektrotechnika
Pardubický
minulý měsíc
Máte SŠ elektro a rozumíte si s anglickým jazykem? Využijte lákavou nabídku svobodné práce! Budete mít možnost pracovat v rámci Home... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace