Práce v oboru Elektrotechnické profese (2084) - strana 46

Elektrotechnické profese
Koordinátor zakázek – elektro
Vysočina, Jihomoravský
minulý měsíc
Máte vzdělání elektro a rádi komunikujete s lidmi? Chcete vést vlastní zakázky a koordinovat práci projektantů a servisních techniků?... zobrazit nabídku»
Projektový manažer / příprava výroby - Plzeň
Plzeň
minulý měsíc
Práce v mezinárodní společnosti Možnost osobního i kariérního růstu 25 dní dovolené Příspěvek na stravování zobrazit nabídku»
PLC programátor
Královéhradecký
minulý měsíc
- zaměstnání ve spol. s dlouholetou tradicí, neustálým rozvojem a vlastním vývojovým oddělením - možnost dalšího vzdělávání a... zobrazit nabídku»
Technik testovacích vozidel - Německo / ČR
Mladá Boleslav
minulý měsíc
Šikovní automechanici nebo autoelektrikáři s němčinou zbystřete! Nabízím se Vám jedinečná možnost pracovat na projektech týkajících se... zobrazit nabídku»
Automechanik, České Budějovice
České Budějovice
minulý měsíc
Máš automobilní učiliště nebo SŠ a víš, co práce mechanika obnáší? Hledáš příležitost, kde uplatníš své znalosti a dostaneš... zobrazit nabídku»
SAP FI Helpdesk
Jihomoravský, Vysočina
minulý měsíc
Job Offer: FI support for international Accounting shared service centre in CZ FI support for locations worldwide Support BPI process in FI... zobrazit nabídku»
Technolog
Jihomoravský, Moravskoslezský, Pardubický, Vysočina,...
minulý měsíc
HLEDÁME ŠIKOVNÉ TECHNOLOGY - ABSOLVENTY I PROFÍKY Nabízíme zajímavavá zaměstnání s možnost získání praxe či dalšího profesního... zobrazit nabídku»
Elektroenergetický inženýr
Olomoucký
minulý měsíc
Působíte v oblasti elektroenergetiky a hledáte práci, ve které budete pracovat na projektech pro partnery jako je ČEZ? Pokud takovou práci... zobrazit nabídku»
Získej práci, která Tě bude bavit
Pardubice
minulý měsíc
Za Tvůj výkon Tě odměníme:    Mzda od 87 Kč/hod + příplatky     +  6 Kč/h za odpolední směnu     + 12 Kč/h za noční směnu    ... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - oblast automotive
Bruntálsko
minulý měsíc
Budete součástí týmu nadšenců a budete u něčeho velkého - jedná se o začátek rozjíždějícího se projektu u stabilní společnosti,... zobrazit nabídku»
Elektrikář
Bojkovice
minulý měsíc
Hledáme pracovníka na pozici SPECIALISTA PLC. Náplň práce: - spolupráce při hledání HW a SW řešení - odpovědnost za správu PLC... zobrazit nabídku»
Zámečník/obsluha stroje (až 25.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáme kolegu do strojírenské výroby na 1 směnu. Práce v zámečnické dílně, obsluhou strojů a popř. i s občasným svařováním. *... zobrazit nabídku»
Pracovník elektromontáže
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáme nového člena týmu elektromontáže. Neváhejte a pošlete nám svůj životopis! * zázemí stabilní společnosti * zajímavé platové... zobrazit nabídku»
Technicko - obchodní zástupce junior (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáme obchdního zástupce pro komponenty do automatizace. Vítáme i absolventy s technickým VŠ vzděláním a ambicemi pro obchod. * 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Elektrotechnik s angličtinou/němčinou
Královéhradecký
minulý měsíc
Baví Vás elektro? Zajímáte se o analogovou techniku? Vyznáte se v senzorech a analogových obvodech? Mluvíte německy nebo anglicky a chcete se... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektu v elektrotechnice
Pardubický
minulý měsíc
Máte dokončené minimálně středoškolské vzdělání a zkušenosti s řízením projektů ve výrobní společnosti? Jste schopný se domluvit... zobrazit nabídku»
Správa budov
Liberecký
minulý měsíc
* Zázemí mezinárodní společnosti * Motivující finanční ohodnocení * 5 týdnů dovolené * Možnost osobního rozvoje a - profesního... zobrazit nabídku»
Vedoucí zakázek – elektrotechnik
Středočeský
minulý měsíc
Máte SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického zaměření a orientujete se v elektrotechnických normách a technické dokumentaci elektrorozvaděčů... zobrazit nabídku»
Elektromontér – absolvent
Středočeský
minulý měsíc
Jste absolventem školy se zaměřením na elektro? Hledáte své první pracovní uplatnění ve společnosti, která Vám pomůže s Vaším... zobrazit nabídku»
Elektromontér – okres kutná hora
Středočeský
minulý měsíc
Jste absolventem střední školy či odborného učiliště se zaměřením na elektro? Hledáte novou či první pracovní výzvu? Chcete pracovat... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace