Práce v oboru Elektrotechnické profese (2108) - strana 53

Elektrotechnické profese
Vývojový elektroinženýr s AJ
Jičín
před 5 měsíci
Jste zkušený elektroinženýr? Máte praxi ve vývoji elektro kondenzátorů? Nejsou Vám cizí ISO normy? Domluvíte se anglicky? Pak jste to vy,... zobrazit nabídku»
Elektromechanik v jednosměnném provozu
Ústí nad Orlicí
před 5 měsíci
Jste vyučen v oblasti elektra, máte praxi na pozici elektromechanika a platnou vyhlášku 50 sb. §6? Chcete spolupracovat na projektech pro... zobrazit nabídku»
Manažer vývoje produktů
okres Trutnov
před 5 měsíci
Máte dokončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v oboru zaměřeném na elektro? Vlastníte vyhlášku §6 nebo vyšší?... zobrazit nabídku»
Produktový manažer s AJ
okres Trutnov
před 5 měsíci
Jste absolventem střední nebo vysoké školy v elektrotechnickém oboru? Máte praxi s vedením vývoje nových produktů a domluvíte se anglicky?... zobrazit nabídku»
Designer/konstruktér elektro
Praha
před 5 měsíci
Máte zkušenosti s návrhem hardwaru a domluvíte se anglicky? Rád/a si vyhrajete s návrhem desky plošných spojů a elektro schémat? Pokud ano... zobrazit nabídku»
Absolvent v automatizaci
okres Jindřichův Hradec
před 5 měsíci
Jste absolventem elektrotechniky v oboru automatizace nebo mechatroniky? Hledáte svou první práci, kde budete moct využít nabyté znalosti a... zobrazit nabídku»
Elektrotechnik se znalostí labview
okres Blansko
před 5 měsíci
Na této pozici budete součástí týmu zodpovědného za vývoj nových produktů. Vaše role bude především návrh měřících a testovacích... zobrazit nabídku»
Projektant v automatizaci
Brno
před 5 měsíci
Máte vystudovanou VŠ v oboru elektro se zaměřením na výkonovou elektroniku nebo automatizaci? Zajímáte se o elektromotory, pohony a PLC? Pokud... zobrazit nabídku»
Elektrikář – absolvent
Plzeň
před 6 měsíci
Máš vzdělání v oboru elektro? Chceš se podílet na úspěchu jedné z největších firem na Plzeňsku? Nevadí Ti práce ve třísměnném... zobrazit nabídku»
Electrical design engineer
Praha
před 6 měsíci
Máte VŠ elektro a máte zkušenosti s tvorbou elektrotechnické dokumentace? Ovládáte aktivně anglický jazyk a některý z programů na... zobrazit nabídku»
Fanda do aut
Mladá Boleslav
před 6 měsíci
Baví Tě auta a máš vystudovanou VOŠ nebo VŠ, obor elektro? Chceš využít svůj potenciál a spojit zábavu s prací? Umíš dobře anglicky... zobrazit nabídku»
Konstruktér elektroschémat
Praha
před rokem
Máte VŠ elektro a umíte aktivně anglicky? Ovládáte tvorbu elektrotechnické dokumentace a umíte některý z programů na kreslení... zobrazit nabídku»
Seřizovač
Hradec Králové
před rokem
Pro našeho klienta, stabilní a perspektivní zahraniční společnost působící v oblasti automobilového a leteckého průmyslu, hledáme... zobrazit nabídku»
Tester v automotive
Mladá Boleslav, Praha
před rokem
Jsi absolventem VŠ v oboru elektro? Chceš stát u zrodu nových technologií, které se budou využívat v automobilech nové generace? Rád bys... zobrazit nabídku»
Elektroinženýr – absolvent s AJ
okres Jičín
před rokem
Vystudovali jste VŠ se zaměřením na silnoproudou elektroniku? Chcete se podílet na vývoji nových projektů? Domluvíte se bez problémů... zobrazit nabídku»
Projektant pohonů a PLC
Brno
před rokem
Jste komunikativní osobnost a zajímáte se o projekci nebo programování PLC? Hledáte novou práci, která by měla být kreativní, se... zobrazit nabídku»
Projektant – elektroenergetika
Blanensko
před rokem
Hledáte nové výzvy a chtěli byste uplatnit svoje zkušenosti v oblasti projektování a pracovat na zakázkách od jejich prvopočátků po konec?... zobrazit nabídku»

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Elektrikáři / Německo / bauhaus, haly, byty
Bavorsko, Lipsko
dnes
Hledáme elektrikáře na práce do Německa v různých městech s nástupem ihned. Jedná se o elektroinstalace: BAUHAUS, sportovní hala a byty.... zobrazit nabídku»
Pracovník/ce montáže,skvělé finanční podmínky-nástup do kmene
Brno
dnes
5 týdnů dovolené mzda od 18.000,- po zkušební době navýšení mzdy o 3.000,- motivující mzdové ohodnocení Čistá výroba,... zobrazit nabídku»
Pracovník výroby/montáže,až 27.000+10.000,-bonus, Drásov
Drásov
dnes
A co za to? - mzdu až 27.000,- (po zapracování možné navýšení) - nadstandartních 5 týdnů dovolené, - příspěvek na... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace