Práce v oboru Elektrotechnické profese (2236) - strana 55

Elektrotechnické profese
Technolog
Jihomoravský, Moravskoslezský, Pardubický, Vysočina,...
před 2 měsíci
HLEDÁME ŠIKOVNÉ TECHNOLOGY - ABSOLVENTY I PROFÍKY Nabízíme zajímavavá zaměstnání s možnost získání praxe či dalšího profesního... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Praha
před 2 měsíci
No a kromě odpivídajícimu platovému ohodnocení Vám nabídneme také: * možnost podílet se na spoustě zajímavých projektů * být... zobrazit nabídku»
Dělník v elektrotechnice - 2 směny, až 22 000 Kč
Liberec
před 2 měsíci
- zázemí stabilní mezinárodní společnosti - mzda až 22 000 Kč - příplatky za přesčas, odpolední směnu, za svátek, víkendy -... zobrazit nabídku»
SAP FI Helpdesk
Jihomoravský, Vysočina
před 2 měsíci
Job Offer: FI support for international Accounting shared service centre in CZ FI support for locations worldwide Support BPI process in FI... zobrazit nabídku»
SAP fi-co Processes International Support
Jihomoravský, Vysočina
před 2 měsíci
Náplň práce: Part of the central CO process management team Support for (FI/)CO key users worldwide Close cooperation with CO Process... zobrazit nabídku»
Elektrikář automatizační techniky (Brno-Modřice)
Jihomoravský, Olomoucký, Vysočina, Zlínský
před 2 měsíci
Pro našeho klienta, výrobní společnost se zahraniční účastí, která se zabývá výrobou a prodejem moderních izolačních a dalších... zobrazit nabídku»
Projektant/ka
Karlovarsko
před 3 měsíci
Zázemí stabilní společnosti Pružná pracovní doba Možnost dalšího rozvoje a profesního růstu Dotované zavodní stravování ... zobrazit nabídku»
Technik údržby elektro
Triangle, Žatec
před 3 měsíci
- dotovaná závodní strava - práce na HPP - příspěvek na dojíždění - práce pro rostoucí společnost rozšiřující stávající... zobrazit nabídku»
Vedoucí výrobní jednotky
Praha
před 3 měsíci
* Samostatnou a rozmanitou pracovní náplň * Možnost dalšího rozvoje - školení pro manažery, jazykové kurzy * Prémie ze zisku... zobrazit nabídku»
Inženýr zázaknické kvality
Lovosice
před 3 měsíci
Kromě odpovídajícímu platovému ohodnocení Vám nabídneme: * stabilní zázemí v mezinárodní společnosti napojené na prestižní skupinu... zobrazit nabídku»
Elektrokonstruktér s AJ
Olomouc
před 3 měsíci
Usilujete o profesionální seberealizaci? Máte zkušenost v konstrukci? Umíte anglicky? Náš klient, zahraniční výrobní společnost, nabízí... zobrazit nabídku»
Konstruktér – team leader (Velká bíteš)
Vysočina
před 3 měsíci
Pro našeho klienta, významného dodavatele vysoce kvalitních parních protitlakových a kondenzačních turbín a expanzních plynových turbín,... zobrazit nabídku»
Embedded SW Developer - Infra & Night Vision (40.000 - 80.000 Kč)
Jihomoravský
před 3 měsíci
Firma zabývající se vlastním vývojem a výrobou optických přístrojů pro noční a infra vidění hledá kandidáta, který má zájem... zobrazit nabídku»
Technical Support/ Junior Trainer in Belgium
Královéhradecký
před 3 měsíci
Would you like to work abroad for international company in Belgium? There is a great opportunity for technician with presentation and mentoring... zobrazit nabídku»
Elekrotechnik optické inspekce
Pardubice
před 3 měsíci
Skvělá příležitost pro šikovné elektrotechniky, kteří by rádi pracovali pro mezinárodní společnost, angličtina využívána denně, a... zobrazit nabídku»
Produktový specialista (25 - 30.000 Kč)
Brno
před 3 měsíci
Zpozorníte, když slyšíte elektrické přístroje, rozvaděče a příslušenství pro vysoké napětí? Tak zašlete CV a staňte se členem... zobrazit nabídku»
Elektromechanik - Rychnovsko, až 35 000 CZK
Rychnov nad Kněžnou
před 3 měsíci
Chcete pracovat pro výrobní společnost se sídlem na Rychnovsku? Elektronika a elektrika jsou Vaší prací a zároveň i koníčkem? Pokud ano,... zobrazit nabídku»
Technická podpora (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 3 měsíci
Pro rodinnou firmu sídlící v Brně s více jak 10 letou tradicí hledáme vhodného kandidáta na pozici Technická podpora. Baví tě automatizace... zobrazit nabídku»
Embedded vývoj, TOP zaměstnavatel
Šumperk
před 3 měsíci
Pro společnost se sídlem na Olomoucku hledáme vhodné kandidáty na pozici EMBEDDED vývoj, TOP zaměstnavatel. Náplň práce: - zodpovědnost za... zobrazit nabídku»
Vhdl Designer - FPGA Xilinx (30.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
před 3 měsíci
Jsme mladý kolektiv vývojářů nadšených pro vývoj HW / SW určeného pro zpracování objemné datové komunikace a IT bezpečnosti. Vyvíjíme... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace