Práce v oboru Elektrotechnické profese (2241) - strana 56

Elektrotechnické profese
Seřizovač
Hradec Králové
před 3 měsíci
Pro našeho klienta, stabilní a perspektivní zahraniční společnost působící v oblasti automobilového a leteckého průmyslu, hledáme... zobrazit nabídku»
Technik testování (elektro)
Jihomoravský
před 3 měsíci
Vaším úkolem bude: - zodpovídat za správné nastavení a funkčnost všech testovacích zařízení a jejich příslušenství podle platné... zobrazit nabídku»
Elektro projektant M&R
Brno - město
před 4 měsíci
Využijte jedinečnou příležitost pracovat pro zajímavou mezinárodní společnost, významného evropského dodavatele řešení v oblasti... zobrazit nabídku»
Servisní technik - Mikulov
Jihomoravský
před 4 měsíci
- Oprava a servis ručního nářadí - Kontrola a řešení stavu oprav zobrazit nabídku»
Provozní elektronik
Blatná
před 4 měsíci
Pro našeho klienta hledáme nového kolegu s praxí v oboru elektro. Máte platnou vyhlášku, jste vyučen v oboru a jste ochotný učit se novým... zobrazit nabídku»
Produktový inženýr
Kuřim
před 4 měsíci
- Příprava a vedení projektu zavádění výrobků - Definice produktu, podpora pro PPAP, řízení hodnocení produktu - Příprava tolerančních... zobrazit nabídku»
Supervizor výroby, elektro
Pardubický
před 4 měsíci
Děláme různé výrobky pro další lidi a zrovna nyní potřebujeme někoho, kdo bude ovládat pájení a hodí se na pozici Supervizor strojního... zobrazit nabídku»
Quality engineer, 30-40 000 Kč,
Trutnov
před 4 měsíci
Máme pro Vás výjimečnou pracovní příležitost z oblasti KVALITY! Pro našeho klienta, mezinárodní zahraniční výrobní společnost... zobrazit nabídku»
Test inženýr, elektrotechnika, Praha
Jihočeský
před 4 měsíci
Zajímá Vás vývoj nejnovějších technologií v oblasti senzorů, laserových, radarových a kamerových systémů? Chcete pracovat v uvolněném... zobrazit nabídku»
Elektronik / programátor PLC mzda od 35 000 Kč výše
Královéhradecký
před 5 měsíci
Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici: ELEKTRONIK / PROGRAMÁTOR PLC Co bude na této pozici Vaší pracovní náplní? *... zobrazit nabídku»
Konstruktér galvanovny s AJ
Brno - venkov
před 5 měsíci
-implementace, zavádění a testování nových nástrojů pro galvanickou výrobu -optimalizace výrobních technologií, správa výrobních... zobrazit nabídku»
Elektronik - Rychnovsko, 26-33 000 Kč
Kvasiny
před 5 měsíci
Máte technické vzdělání a alespoň krátkou zkušenost v oblasti odstraňování elektronických závad? Pak hledáme právě Vás - nového... zobrazit nabídku»
Robotik - Rychnovsko, 26-33 000 Kč
Kvasiny
před 5 měsíci
Hledáme právě Vás, máte-li elektro vzdělání a alespoň krátkou zkušenost v oblasti seřizování a údržby robotických stanic! Do týmu... zobrazit nabídku»
Eletrikář/zámečník - Rychnovsko, 23-28 000 Kč
Kvasiny
před 5 měsíci
Hledáme právě Vás - ELEKTRIKÁŘE/ZÁMEČNÍKA, máte-li víceletou zkušenost v oblasti elektrotechniky. Co Vás nemime? - opravy... zobrazit nabídku»
Servisní technik - Zabezpečovací systémy
Brno - město
před 5 měsíci
* Servisní výjezdy k zákazníkům * Oprava, montáže a instalace zabezpečovacích systémů * Telefonická podpora pro zákazníky * Podpora při... zobrazit nabídku»
Projektant slaboproud
Brno - město
před 5 měsíci
* Návrh technického řešení projektu * Zpracování projektové dokumentace * Komunikace s obchodními zástupci * Autorský dozor zobrazit nabídku»
Operátor v elektrotechnice - až 26 000 Kč/měs.
Staré Čívice
před 5 měsíci
Nebaví Vás stát u pásu? Pojďte pracovat do stabilní výrobní společnosti v Pardubicích, kde si k práci můžete i v klidu sednout! Vaší... zobrazit nabídku»
Quality planner, 30-35 000Kč
Královéhradecký
před 5 měsíci
Jste technický typ a máte zkušenosti v oblasti řízení jakosti? Pokud je Vám blízký obor elektro a domluvíte se německy nebo anglicky, pak... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr - vývoj
Královéhradecký
před 5 měsíci
Domluvíte se anglickým a německý jazykem a máte zkušenosti s řízením projektů? Právě nyní hledáme vhodné uchazeče na pozici... zobrazit nabídku»
Operátor/ka ve výrobě - práce vhodná pro muže i ženy 78-112Kč/hod
Hradec Králové
před 5 měsíci
Chcete si vydělat slušnou mzdu a odcházet domů s čistou hlavou? Máte šikovné ruce na drobnou práci? Nechcete pracovat u pásu? Pak... zobrazit nabídku»

Čtěte

Fatální chyby zaměstnanců, kteří na ně dlouho nemohou zapomenout

Chyby děláme každý, ale některé mohou být fatální. Nyní nemluvíme o chybách ve vztazích...

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace