Práce v oboru Elektrotechnické profese (2310) - strana 57

Elektrotechnické profese
Inženýr testování, automotive
Pardubice
před 3 měsíci
Skvělá příležitost pro absolventy vysokých i středních průmyslových škol! Velmi vhodné i pro zkušené!! Staňte se součástní... zobrazit nabídku»
Produktový inženýr, 25-40 000 Kč, Trutnovsko
Trutnov
před 3 měsíci
Chcete pracovat na nových projektech? Máte vzdělání technického směru? Domluvíte se anglicky? V tom případě se staňte členy... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality, 25 - 40 000 Kč, Trutnovsko
Trutnov
před 3 měsíci
Baví Vás komunikace se zákazníky? Máte zkušenosti s kvalitou a chcete se v tomto oboru dále rozvíjet? Domluvíte se anglicky? Přidejte se... zobrazit nabídku»
Vývojový elektro inženýr
Pardubice
před 3 měsíci
Zkušeným, ale i absolventům elektrotechnických oborů nabízíme jedinečnou příležitost podílet se na mezinárodních projektech vývoje a... zobrazit nabídku»
Strojní elektrikář - až 30 000 Kč, okres Ústí nad Orlicí
Pardubický
před 3 měsíci
Staňte se i Vy součástí úspěšného týmu mezinárodní výrobní společnosti působící v oblasti automotive na pozici STROJNÍ... zobrazit nabídku»
Seřizovač vstřikolisy hranice až 38 000Kč
Hranice
před 4 měsíci
SEŘIZUJETE VSTŘIKOLISY A UMÍTE TO? NABÍZÍME VÁM JEDINEČNOU PŘÍLEŽITOST! Pro expandující mezinárodní společnost v Hranicích s více... zobrazit nabídku»
Elektroúdržba až 28000 Kč
Olomouc
před 4 měsíci
DĚLÁŠ V OBORU ELEKTROÚDRŽBY a nevadí ti 3 směnný provoz? PAK POKRAČUJ VE ČTENÍ NABÍDKY PRÁCE ELEKTROMECHANIKA! Náplň práce: -... zobrazit nabídku»
Zástupce vedoucího výroby, automotive
Pardubice
před 4 měsíci
Máte zkušenosti s řízením výroby a rádi byste vedli tým zkušených lidí? Pojďte pracovat do úspěšné nadnárodní společnosti... zobrazit nabídku»
Elektrokonstruktér junior/senior
Kaplice
před 4 měsíci
Pro společnost zabývající se výrobou strojů hledáme schopné kandidáty na pozici Elektrokonstruktérů. Dle Vašich dosavadních zkušeností... zobrazit nabídku»
Technolog elektro
Kaplice
před 4 měsíci
Staňte se součástí prosperující mezinárodní společnosti a převezměte zodpovědnost za : - zpracování technické dokumentace - tvorbu... zobrazit nabídku»
Mechanik elektrorozvaděčů, vhodné i pro absolventy
Kaplice
před 4 měsíci
Máte elektro vzdělání? Hledáte uplatnění v oboru a chcete pracovat u silného a stabilního zaměstnavatele, který Vám umožní profesně se... zobrazit nabídku»
Elektromechanik, 13. a 14. plat
Kaplice
před 4 měsíci
Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici Elektromechanik. Kde budete pracovat? Firma se nachází v... zobrazit nabídku»
Vývojář backend
Pardubice
před 4 měsíci
Jsou pro vás technologie jako Java SE 1.6 a OOP denním chlebem? Máte zkušenost se Spring DM, OSGi či OCJP6 a rádi by jste pracovali na... zobrazit nabídku»
Vývojář frontend
Pardubice
před 4 měsíci
Jsou pro vás technologie jako Javascript, HTML, CSS denním chlebem? Máte zkušenost s Bootstrapem a rádi by jste pracovali pro úspěšnou... zobrazit nabídku»
Elektroinženýr
Královéhradecký
před 4 měsíci
Hledáme Elekroinženýra. Hledáme možná Vás. Můžete dostat možnost : * Podílet se na bezchybném chodu strojů, zařízení a přístrojů *... zobrazit nabídku»
Technolog elektro, programování PLC
Hradec Králové
před 4 měsíci
Máte zkušenosti s programováním a nastavováním řídících systémů PLC SIMATIC S5/S7 a výrobních linek? Hledáte stabilní práci přímo v... zobrazit nabídku»
Seřizovač
Hradec Králové
před 4 měsíci
Pro našeho klienta, stabilní a perspektivní zahraniční společnost působící v oblasti automobilového a leteckého průmyslu, hledáme... zobrazit nabídku»
Technik testování (elektro)
Jihomoravský
před 4 měsíci
Vaším úkolem bude: - zodpovídat za správné nastavení a funkčnost všech testovacích zařízení a jejich příslušenství podle platné... zobrazit nabídku»
Elektro projektant M&R
Brno - město
před 4 měsíci
Využijte jedinečnou příležitost pracovat pro zajímavou mezinárodní společnost, významného evropského dodavatele řešení v oblasti... zobrazit nabídku»
Servisní technik - Mikulov
Jihomoravský
před 4 měsíci
- Oprava a servis ručního nářadí - Kontrola a řešení stavu oprav zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace