Práce v oboru Elektrotechnické profese (2354) - strana 57

Elektrotechnické profese
Plánovač - supply chain
okres Prachatice
před 2 měsíci
- Perspektivní pracovní uplatnění v mezinárodní společnosti - Velmi dobré finanční ohodnocení - Osobní i profesní růst - Odborné... zobrazit nabídku»
Elektromechanik
Ústí nad Labem
před 2 měsíci
Do společnosti v okrese Ústí nad Labem obsazujeme pozici elektromechanik! A míst je hned několik, z řad elektormechaniků hledáme více i... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby pro kusovou výrobu (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Máte zkušenosti s plánováním zakázkové výroby a jste analytický typ, který má rád ve své práci pořádek? Máte zkušenosti se... zobrazit nabídku»
Vývojář zbraní - designer (35.000 - 45.000 Kč)
Praha
před 2 měsíci
Jsou zbraně a jejich design a mechanismy Vaší vášní? Chcete se podílet na vývoji prototypů, které obletí celý svět? Hledáte zázemí... zobrazit nabídku»
Obráběč kovů (od 26.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Rádi Vás pozveme na pohovor a prohlíku firmy. Snažíme se co nejvíce zpříjemnit práci např. závodním stravováním, nadstandardní mzdou +... zobrazit nabídku»
Auditor procesu (od 24.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Budete kontrolovat výrobní proces montážní linky a produkty z pohledu kvality. Práce na 2 směny. Nabídnout můžeme moderní pracovní... zobrazit nabídku»
Manažer nákupu s AJ (40.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Společnost zaměřená na výrobu a kompletaci přístrojové techniky hledá manažera nákupu. Vaším úkolem bude vedení týmu operativních... zobrazit nabídku»
Konstruktér v automotive oblasti
Středočeský
před 2 měsíci
Možnost spojit kariéru s perspektivou automobilového průmyslu Zajímavou práci v nadnárodní společnosti Rozvoj, stabilitu a jistotu Moderní... zobrazit nabídku»
PLC programátor
Plzeň
před 2 měsíci
- zajímavou práci v mladém týmu - flexibilní pracovní dobu - možnost profesního růstu - 25 dnů dovolené a jazykové kurzy na pracovišti... zobrazit nabídku»
Zkušební technik elektro
Prachatice
před 2 měsíci
Staňte se součástí mezinárodní stabilní společnosti. Pracovní pozice Zkušebního technika je vhodná pro zkušené elektrotechniky stejně... zobrazit nabídku»
Elektroinženýr/strojař s NJ, vhodné i pro absolventy
Jihočeský
před 2 měsíci
Absolvoval/a jste VŠ, máte teoretické znalosti a těšíte se, až je konečně využijete v praxi ? Nebo se Vám studium líbí a chcete se... zobrazit nabídku»
Technolog elektro
Prachatice
před 2 měsíci
Rozšiřte tým specialistů ve stabilní mezinárodní společnosti. Jedná se o strojírenskou a elektro výrobu a montáž - ne automotive sféra.... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality - zákaznická kvalita
jihočeský
před 2 měsíci
Pro našeho významného klienta, výrobní společnost se závodem v Českých Budějovicích, hledáme vhodného kandidáta na pozici Inženýr v... zobrazit nabídku»
Konstruktér - i absolventi VŠ
Jihočeský
před 2 měsíci
Pro našeho významného klienta, mezinárodní výrobní společnost se závodem v Českých Budějovicích, hledáme vhodného kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
Inženýr testování elektronických obvodů s AJ (30.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Ideální pracovní pozice pro kandidáty, kteří dokáží / chtějí se zabývat jak vývojem aplikované elektroniky tak i SW pro komunikaci /... zobrazit nabídku»
Vhdl / Verilog Designer (30.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Jedinečná příležitost stát se členem týmu vývoje digitálních systémů a podílet se na výsledném produktu na různých úrovních... zobrazit nabídku»
Vývojář digitálních systémů - junior i senior (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Zapomeňte na stereotyp ==> Jedinečná příležitost stát se členem týmu vývoje digitálních systémů a podílet se na výsledném produktu od... zobrazit nabídku»
Designer analog/mixed obvodů - junior i senior (27.000 - 40.000 Kč)
Moravskoslezský, Zlínský
před 2 měsíci
Zajímá Tě polovodičový svět vidtelný pouze elektronovým mikroskopem a přitom je všude kolem nás? Pokud ano, pak je tu volná PRESTIŽNÍ... zobrazit nabídku»
C# Developer (i pro absolventy) (od 35.000 Kč)
Olomoucký, Zlínský, Jihomoravský, Zahraničí
před 2 měsíci
Záleží Vám na prostředí a kolektivu, ve kterém pracujete a jste třeba i čerstvým absolventem? Perspektivní společnost nabízí pracovní... zobrazit nabídku»
Project manager - elektro
Jihomoravský
před 2 měsíci
Máte organizační talent a nebojíte se zodpovědnosti? Nebojíte se komunikovat v anglickém jazyce? Disponujete vzděláním v oblasti... zobrazit nabídku»

Čtěte

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

Na co mám nárok ve zkušební době?

Tápete v tom, jak má být vlastně zkušební doba dlouhá, co můžete vy a co může váš...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace