Práce v oboru Informační technologie (2167) - strana 11

Informační technologie
Systémový administrátor 35 - 40 000 Kč
okres Rychnov nad Kněžnou
před 4 dny
Zaměstnání na hlavní pracovní poměr ve stabilní a prosperující společnosti působící v automobilovém průmyslu Zajímavé finanční... zobrazit nabídku»
IT specialista pro správu aplikací a vedení projektů
Praha 4
před 4 dny
Ředitelství silnic a dálnic ČR je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem její činnosti je výkon... zobrazit nabídku»
IT specialista pro správu aplikací
Praha 4
před 4 dny
Ředitelství silnic a dálnic ČR je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem její činnosti je výkon... zobrazit nabídku»
Java programátor
Praha
před 4 dny
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá poskytováním softwaru, hledáme vhodné kandidáty na pozici Java programátor. Náplň... zobrazit nabídku»
Consultant Microsoft Dynamics AX pro oblast retail
Praha a okolí
před 4 dny
Nabídka zaměstnavatele Náš klient Vám nabízí výborné pracovní zázemí s možností pracovat až 80% pracovní doby v rámci home office,... zobrazit nabídku»
System tester
Jihomoravský
před 4 dny
Máte zkušenosti s automatizovaným testováním? Láká Vás práce na mezinárodních R&D projektech? Komunikace v angličtině Vám nedělá... zobrazit nabídku»
Application support
Zahraničí
před 4 dny
Máte základní znalosti programování, ve kterých se chcete dále zlepšovat? Rádi byste pracovali v mezinárodní společnosti a uplatňovali... zobrazit nabídku»
Java Vývojář
Brno
před 4 dny
Je JAVA tvoje doména? Znáš REST nebo JSON? Sítě a protokoly ti nejsou cizí? Máš zkušenost s konfigurací velký routerů a nastavením... zobrazit nabídku»
Senior programátor C++/Linux - až 75000 Kč
Brno
před 4 dny
Rychle rostoucí mezinárodní společnost se zastoupením po celém světě hledá kvalifikovaného uchazeče na pozici Senior programátor... zobrazit nabídku»
QA specialist
Brno
před 4 dny
Na pozici QA specialist budete pracovat ve vývojovém týmu, který pracuje na jedné z největších e-commerce platformách v Evropě. - Budete... zobrazit nabídku»
Programátor/developer (C++)
Brno
před 4 dny
Chceš se podílet na vývoji softwaru používaném ve stavebnictví po celém světě? Zajímáš se o aktuální IT trendy a chceš si vyzkoušet... zobrazit nabídku»
Business Intelligence Analyst - emea region
Praha 9
před 4 dny
We’re looking for Business Intelligence Analyst for brand NEW Support Center in Prague. Become a part of NEW center, NEW team and start your NEW... zobrazit nabídku»
.NET Developer - Správa Dat/ ECM Junior/Senior
Praha
před 4 dny
Zajímáte se o oblast správy dat a Enterprise content managementu? Baví Vás vývoj v .NETU, ale rádi byste občas vyjeli ke klientovi? Chcete... zobrazit nabídku»
IT Administrátor/Operátor/Helpdesk
Praha 7
před 4 dny
MY POTŘEBUJEME SPRAVOVAT: - Interní systémy - Windows servery - Desktopy - OS Win/Unix PODPOROVAT: - Uživatele ZAJIŠŤOVAT: - Správu... zobrazit nabídku»
Angular 2/4 & .NET master
Praha 5
před 4 dny
Do you have passion for new technologies? And do you have good command of Angular 2? Wants to go deeper in Angular 4? And what about .Net skills? Are... zobrazit nabídku»
Sharepoint admin - Junior
Praha
před 4 dny
Nebaví vás dojíždět každý den do centra? Pokud znáte Sharepoint (2016, 2010), máte zkušenost s Active Directory a chcete se naučit s... zobrazit nabídku»
Business Analytik - Online nákupy
Praha 8
před 4 dny
Chcete být součástí nového týmu pracujícím na produktu, který bude za chvíli používat celá republika a možná i vy- Tak čtěte... zobrazit nabídku»
PL/SQL - HPP i IČO
Praha
před 4 dny
Databáze-Vývoj-Aplikace-Oracle-Analýza-Návrh-struktura-architektura-Implementace-Logika-Testy-Bankovnictví-Retail ------------- Jste to vy? :) zobrazit nabídku»
Bi-reportingový specialista - Retail
Praha 5
před 4 dny
Zajímáte se o oblast Business Intelligence? Baví vás práce s velkými objemy dat, tvorba různých reportů, dashboardů a řešení BI... zobrazit nabídku»
C# přeborník - appky co zachraňují životy
Praha 6
před 4 dny
- Chceš být vývojář originálního SW? - Baví tě analýza potřeb klienta? - Chceš pracovat v teamu zkušených lidí, od kterých se máš co... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace