Práce v oboru Informační technologie (2223) - strana 11

Informační technologie
Developer for Design Tools / Frameworks (28.000 - 43.000 Kč)
Zlínský
před 4 dny
Skvělá interdisciplinární pracovní příležitost pro kandidáta, který se zajímá o elektroniku a baví ho programování (nebo naopak). Na... zobrazit nabídku»
Senior Programátor C# ASP.NET MVC (35.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Úspěšná mezinárodní společnost hledá do svého týmu nového kolegu nebo kolegyni. Očekáváme, že máš již zkušenosti ve vývoji... zobrazit nabídku»
Delphi Junior Programátor (20.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Delphi != Oldies. Hledáme nadšence pro programování, který nejde nebo se nebojí vybočit z mainstreamu. Potřebujeme delphistu nebo delphistku... zobrazit nabídku»
C# senior programátor – bez AJ (35.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
virtuální metoda? statická třída? interface? vlákno? try:catch:finally? trigger? DB transakce? ACID? cizí klíč? mutex? agregační funkce?... zobrazit nabídku»
Tester digitálních systémů (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Tykáš si s osciloskopem, logickým analyzátorem a jinými? Chtěl bys poznat high-end testovací přístroje digitálních systémů? Pak máš... zobrazit nabídku»
Test Engineer - vývoj HW / embedded SW / PC SW (30.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Ideální pracovní pozice pro kandidáty, kteří dokáží / chtějí se zabývat vývojem aplikované elektroniky (testovací přípravky),... zobrazit nabídku»
Specialista SAP/ FI modul
Praha
před 4 dny
- poskytování podpory ostatním evropským pobočkám a dceřiným společnostem - týmová spolupráce - řešení a odstraňování... zobrazit nabídku»
Specialista IT
Praha
před 4 dny
Pro našeho klienta - obchodní společnost s technickými produkty se sítí poboček v České republice – hledáme kandidáta na pozici:... zobrazit nabídku»
Obchodní asistent/ka
Moravskoslezský
před 4 dny
Práce v příjemném prostředí a menším kolektivu. Důkladné produktové zaškolení. Možnost sdíleného pracovního místa (možnost... zobrazit nabídku»
Správce sítí, technik HW
Náchod
před 4 dny
- perspektivní zaměstnání - možnost profesního růstu - dobré platové podmínky - zaměstnanecké bonusy - vstřícný pracovní tým zobrazit nabídku»
Vývojář/Programátor
Praha
před 4 dny
Pro našeho klienta, IT společnost, která dodává řešení zákazníkům již od roku 1994, hledáme vhodné kandidáty na pozici... zobrazit nabídku»
IT Technical Specialist
Praha
před 4 dny
Chceš převádět nové a upravené IT procesy do firemní praxe? Školit a podporovat ostatní týmy v rámci IT oddělení? Používat virtualizaci... zobrazit nabídku»
SharePoint Administrator
Praha
před 4 dny
Umíš s SharePointem na úrovni administrátora? Vyznáš se v požadavcích na jeho bezpečnost? Znáš platformu Nintex Workflow? Chceš se... zobrazit nabídku»
Senior Electronics Design Engineer
Brno
před 4 dny
Pro našeho klienta, společnost, která je předním poskytovatelem inovativních řešení v oblasti hlasové technologie a prostředků pro ochranu... zobrazit nabídku»
Java programátor
Brno
před 4 dny
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá vývojem SW na míru a realizací rozsáhlejších projektů v technologiích jako jsou Node JS,... zobrazit nabídku»
Administrátor pro webové aplikace
Jihomoravský
před 4 dny
Rádi pracujete v kolektivu a dokážete se přizpůsobovat změnám? Chtěli byste se podílet na projektech zabývající se správou webových... zobrazit nabídku»
Databázový specialista
Zahraničí
před 4 dny
Láká Vás práce s daty a příjemné pracovní prostředí s přátelským kolektivem? Ovládáte SQL na pokročilé úrovni? Pokud ano, zašlete... zobrazit nabídku»
.NET Developer
Zlín
před 4 dny
Zázemí stabilní a prosperující společnosti Možnost dalšího odborného růstu Práci na plný úvazek v přátelském kolektivu zobrazit nabídku»
Obchodní manager
Praha
před 4 dny
- příjemné pracovní prostředí v rostoucí společnosti - motivující platové ohodnocení - mobilní telefon, PC, stravenky - služební... zobrazit nabídku»
C embedded developer - Germany - Nuremberg
NUREMBERG
před 4 dny
- Challenges on the forefront of technology. - Recognition of individual and team contribution. - Training and education in the areas of technology... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace