Práce v oboru Informační technologie (2406) - strana 11

Informační technologie
IT konzultant - realizace zakázek (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Baví Vás IT a hledáte pestrou práci, kde uplatníte své organizační a komunikační schopnosti? Hledáme technicky zdatné konzultanty pro... zobrazit nabídku»
Linux administrátor Brno - nastartuj svou kariéru v IT
Jihomoravský
před 5 dny
Chceš pracovat v oblasti IT a hledáš pozici, která tě nakopne? Pozice aplikační podpory je dobrým startem, ze kterého můžeš dále růst a... zobrazit nabídku»
Technik servisního centra, až 21.00,- pouze ranní směna Brno
Brno
před 5 dny
Hledáte zaměstnání ve stabilní nadnárodní společnosti v jednosměnném provozu? Společnost je součástí nadnárodní korporace s... zobrazit nabídku»
Projektový manažer ICT
Praha
před 5 dny
Významná společnost pracující s nejnovějšími a jedinečnými technologiemi v oblasti ICT hledá do svého týmu projektového... zobrazit nabídku»
Aspiruješ na novou .NET hvězdu?
Praha
před 5 dny
Jsi šikovný junior, absolvent nebo klidně i student/ka se znalostí .NET/C#? Chceš si zdokonalit své pracně nabyté znalosti? Nevíš ještě,... zobrazit nabídku»
Procesní specialista – online platební řešení
Praha
před 5 dny
Chcete pracovat ve startupovém prostředí a podílet se na vývoji zcela nového produktu s globální působností? Máte zkušenosti... zobrazit nabídku»
Business Analytik – unikátní online platby
Praha
před 5 dny
Chcete pracovat ve startupovém prostředí a podílet se na vývoji zcela nového produktu s globální působností? Máte zkušenosti s business... zobrazit nabídku»
Specialista vývoje unikátního IS – řízení výroby
Královéhradecký
před 5 dny
Práce v rodinném prostředí SW společnosti, která vyvíjí aplikace, určující stěžejní procesy ve výrobě, analýzy dat a komunikaci mezi... zobrazit nabídku»
Enhusiast for PHP programming
Jihočeský
před 5 dny
Pojďte nám pomoci s vývojem webové části našeho cloudového řešení (CMS, ERP IS, CRM) a to nejen v České republice. Prostředí je ryze... zobrazit nabídku»
BI/DWH Anaylst: greenfield project financial sector
Praha
před 5 dny
For an international company with finance and banking background we are looking for BI/ DWH Analyst. You will have a unique opportunity to design... zobrazit nabídku»
Computer Visioin Developer for innovative R&D start-up
Praha
před 5 dny
Láká Tě nastartovat svoji kariéru pro zbrusu novou R&D společnost s přátelským přístupem? Chceš se stát computer vision & machine... zobrazit nabídku»
ETL Data Consultant – datové integrace, Big data výhodou
Praha
před 5 dny
Máte chuť pracovat pro přední světovou IT společnost a technologicky se podílet na největších DWH a Big data projektech v ČR?  Chcete... zobrazit nabídku»
Chcete se stát expertem v oblasti virtualizace?
Praha
před 5 dny
Stabilní a přesto velmi dynamická společnost využívající nejmodernější technologie v rámci digitální infrastruktury hledá nového... zobrazit nabídku»
ETL Developer – cestujte a poznejte hlavní města Evropy
Praha
před 5 dny
Máte chuť pracovat pro přední světovou IT společnost a technologicky se podílet na největších DWH/BI projektech v Evropě? Chcete být... zobrazit nabídku»
Webshop Specialist
Praha
před 5 dny
Máte zkušenost se správou e-shopu? Chcete denně využívat a tím rozvíjet svou znalost angličtiny? Pošlete mi Váš životopis! Co budete... zobrazit nabídku»
Full-stack .NET developer, cutting edge technologies
Praha
před 5 dny
Are you experienced and smart full stack developer willing to learn new stuff (e.g. Angular2, .NET Core)? Do you wish to to work in smaller,... zobrazit nabídku»
Seniorní administrátor se zaměřením na virtualizaci
Praha
před 5 dny
Stabilní a přesto velmi dynamická společnost využívající nejmodernější technologie v rámci digitální infrastruktury hledá nového... zobrazit nabídku»
ERP Analytik pro oblast výroby, mezinárodní společnost
Praha
před 5 dny
Máte analytickou duši a odborný přehled o IT systémech v oblasti výroby? Dokážete přesně analyzovat business požadavky a přenést je... zobrazit nabídku»
Konzultant ERP - Student
Praha
před 5 dny
Jsi studentem VŠ se zájmem o ERP? Říká Ti něco pojem PL/SQL a ORACLE? Zajímá Tě, jak funguje mezinárodní firma, která vyvíjí atraktivní... zobrazit nabídku»
Vývojář - Student
Praha
před 5 dny
Jsi studentem VŠ se zájmem o vývoj softwarových aplikací? Říká Ti něco pojem PL/SQL a ORACLE? Zajímá Tě, jak funguje mezinárodní firma,... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace