Práce v oboru Informační technologie (2462) - strana 11

Informační technologie
Správce kmenových dat
Vimperk
před 4 dny
Perspektivní a zajímavou práci v mezinárodním týmu. Kvalitní zaškolení. Individuální rozvoj, pravidelné odborné vzdělávání.... zobrazit nabídku»
IOS Developer - iWatch, iOS, OS X (40.000 - 60.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Chceš získat místo ve firmě, která realizuje zajímavé projekty napříč platformami? Miluješ "jablíčkové" produkty a chtěli byste pro ně... zobrazit nabídku»
Front-end vývojář JavaScript (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Máte zájem podílet se na front-end vývoji pro významné společností? Hledáme vývojáře, který se vyzná ve front-end technologiích jako... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce v IT - senior (40.000 - 70.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Hledá se obchodník tělem i duší, který se dobře orientuje ve světě IT! Mladá česká společnost, která neustále roste a upevňuje své... zobrazit nabídku»
Junior front-end vývojář s AJ (20.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
před 5 dny
Zahraniční výrobní společnost s mnohaletou tradicí hledá pro svůj evropsky nejvýznamnější závod samostatného a komunikativního... zobrazit nabídku»
IT service desk (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Na pozici "IT service desk" hledáme kandidáty, kteří jsou zkušení v komunikaci s externími zákazníky, dokáží s nimi dobře navazovat... zobrazit nabídku»
SAP konzultant/ka s AJ - Senior (75.000 - 95.000 Kč)
Středočeský
před 5 dny
Hledáte přátelský kolektiv a zajímavou různorodou práci na projektech v ČR i v zahraničí? Máte zkušenosti s produktem SAP ERP a k tomu se... zobrazit nabídku»
SAP konzultant/ka s AJ - Junior (50.000 - 65.000 Kč)
Praha
před 5 dny
Hledáte mladý, přátelský kolektiv a zajímavou různorodou práci na projektech v ČR i v zahraničí? Nejsou Vám úplně cizí finanční... zobrazit nabídku»
Software inženýr/ka – programátor/ka PLC
Liberec
před 5 dny
HPP v rozvíjející se zahraniční společnosti možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu jazykové kurzy 5 týdnů... zobrazit nabídku»
IT specialist – software
Plzeňský kraj
před 5 dny
práci na plný úvazek velice dobré finanční ohodnocení pracovní smlouvu na dobu neurčitou výkonnostní prémie mimořádné... zobrazit nabídku»
Procesní analytik
Trutnov
před 5 dny
- Zajímavou a zodpovědnou práci v nadnárodní společnosti - Atraktivní platové ohodnocení - Možnost profesního růstu - Zajímavý... zobrazit nabídku»
Asistent/ka služeb zákazníkům České Budějovice
České Budějovice
před 5 dny
- Start kariéry v dynamicky se rozvíjejícím oboru, a to BEZ PŘEDCHOZÍ PRAXE - Dlouhodobou spolupráci a jistotu, práci na HPP - Mzdu... zobrazit nabídku»
Technický konzultant-junior
Praha
před 5 dny
základní nástupní plat 25.000,- kvartální odměny v závislosti na kvalitě odvedené práce a hospodaření firmy (běžně + 10% - 30%) ... zobrazit nabídku»
ECM konzultant
Jihomoravský
před 5 dny
Baví Vás komunikace se zákazníky a rádi navrhujete softwarové řešení? Angličtina pro Vás není žádný problém? Zašlete nám životopis... zobrazit nabídku»
IT support with fluent English
Praha
před 5 dny
Do you speak English and love IT and communication? Would you like to start your career in international company with possibility of growth? Do not... zobrazit nabídku»
Service desk with English, German and Dutch
Praha
před 5 dny
We are looking for suitable candidates for our international well known client, for IT SUPPORT WITH ENGLISH, GERMAN and DUTCH. SUITABLE FOR FRESH... zobrazit nabídku»
Vývojář SW pro inženýring
Plzeň - město
před 5 dny
Pracovní náplň na pozici Vývojáře SW: - vyvíjet nové SW nástroje pro inženýring - komunikace se zákazníky ze zahraničí - řídit... zobrazit nabídku»
IT security specialist
Moravskoslezský
před 5 dny
Máš praxi v bezpečnosti IT systémů a domluvíš se anglicky? Hledáme člověka na pozici IT SECURITY SPECIALIST. Náplní práce je: *... zobrazit nabídku»
Java vývojář - vyvíjejte core systém
Praha
před 5 dny
Jste Javista a znáte dobře finanční prostředí? Zajímala by Vás práce na core systému, který se bude implementovat v několika zemích... zobrazit nabídku»
.NET Nadšenec
Praha
před 5 dny
Hledáme nadšence, kteří zapadnou mezi nadšence :) Budete: - Vyvíjet v .NETu. - Programovat interní aplikace pro našeho klienta, na kterých... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace