Práce v oboru Informační technologie (2437) - strana 11

Informační technologie
Manažer IT společnosti
Moravskoslezský
před 4 dny
Otevíráme TOP pracovní pozici pro manažery, schopné komplexně vést pobočku společnosti v oboru IT. Není nutné být odborníkem v... zobrazit nabídku»
Specialista podpory aplikací - implementační řešení
Praha
před 4 dny
Zajímají Vás technická řešení na míru? Bavilo by Vás účastnit se implementací rozsáhlých systémů a zajišťovat podporu... zobrazit nabídku»
Webmethods Architect
Praha
před 4 dny
This is an excellent opportunity to work in a well-established international company as a Webmethods Architect. Responsibilities: - Acts as an... zobrazit nabídku»
Experinced PHP Software Engineer
Praha
před 4 dny
- Are you PHP developer? - Would you like to work in an international environment? - Do you want to develop applications in PHP which will be used... zobrazit nabídku»
Software Engineer - Java
Praha
před 4 dny
Are you a Java Engineer who is looking for a job in an international company? We are looking for professionals who will take care of following... zobrazit nabídku»
Programátor Java
Praha
před 4 dny
Co nabízíme: Velmi zajímavé platové ohodnocení 30 – 80 000,- Kč HPP, možnost i na IČO Možnost zkráceného úvazku Volná pracovní... zobrazit nabídku»
Graphic/web designer - Praha
Praha
před 4 dny
* Zajímavé finanční ohodnocení * Kreativní práci v mladém kolektivu * Příjemné pracovní prostředí a vstřícný přístup * Možnost... zobrazit nabídku»
Obchodník bez limitu (Z48005)
Praha
před 4 dny
Hledáte zajímavou pracovní příležitost, ve které pro Vás nebudou platit žádné limity? Právě dáváme dohromady nový dynamický tým... zobrazit nabídku»
Jr. Softwarový vývojář/ka (i pro studenty)
Praha Vysočany
před 4 dny
Hlavním cílem start-upu společnosti Foxconn 4Tech je vývoj a rozšíření chytrých průmyslových řešení v automatizaci a robotice s... zobrazit nabídku»
SAP key user / Customer Service Supervisor
Praha
před 4 dny
Nabídka zaměstnavatele Jako člen logistického týmu se budete přímo podílet na zajištění včasných dodávek zákazníkům v rámci celé... zobrazit nabídku»
Industrial software engineer or Industrial software architect
Praha Vysočany
před 4 dny
Work with up-to-date open standards (MQTT, LoRaWAN,..) Developing real product as a part of complete IoT ecosystem work in an international... zobrazit nabídku»
Network Communication Programmer
Praha Vysočany
před 4 dny
Work with up-to-date open standards (MQTT, LoRaWAN,..) Developing real product as a part of complete IoT ecosystem work in an international... zobrazit nabídku»
Specialista ICT
Ostrava
před 4 dny
Správa a rozvoj síťové infrastruktury - aktivní prvky Cisco, HP, správa sítí (LAN, WAN, Wi-Fi), bezpečnost (Cisco ASA) Administrace... zobrazit nabídku»
Programátor/ka Java
Praha
před 4 dny
* Pokud nemáš žádnou praxi, vezmeme si tě pod svá křídla a zapracujeme tě. * Uvidíš, že práce může být i tvým koníčkem.... zobrazit nabídku»
DWH Business Analytik – TOP projekty v ČR
Praha
před 4 dny
Máte chuť pracovat v prostředí TOP mezinárodní společnosti a komunikovat s klienty předních firem? Máte předchozí zkušenost s DWH a... zobrazit nabídku»
Překladatel z němčiny pro oblast IT
Praha 9
před 4 dny
Našim klientem je zahraniční firma, která se zabývá pronájmem pracovních oděvů a prodejem ochranných pracovních pomůcek. Firma je v ČR... zobrazit nabídku»
IT specialista [Bohaté benefity]
Louny
před 4 dny
- odpovídající platové ohodnocení - možnost osobního rozvoje - práci v renomované zahraniční výrobní firmě - bohaté benefity... zobrazit nabídku»
IT Správce databází a serverů s AJ
České Budějovice
před 4 dny
Pro zahraniční marketingovou společnost obsazujeme pozici IT Správce databází a serverů Vaše náplň práce Pozice je výzvou pro... zobrazit nabídku»
Obchodně technický konzultant pro softwarová řešení
Praha
před 4 dny
Orientujete se v oblasti IT a máte dobré analytické a koncepční schopnosti? Chcete se rozvíjet v oblasti podnikových portálů? Rychle se... zobrazit nabídku»
Application Engineer - Automotive
Praha
před 4 dny
Nabídka zaměstnavatele Náš klient Vám nabízí možnost získání špičkových pracovních zkušeností na převážně zahraničních... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace