Práce v oboru Informační technologie (2163) - strana 21

Informační technologie
IT správce - junior
Praha
před týdnem
Pro našeho významného klienta, českého distributora stavebních materiálů, hledáme novou posilu do týmu na pozici IT SPRÁVCE - JUNIOR. ... zobrazit nabídku»
Programátor - Brno
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která v současnosti vyrábí a implementuje do národního prostředí systémy WinyX a UniS-W, hledáme vhodné... zobrazit nabídku»
Podpora SW, servisní pracovník
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost zabývající se vývojem specializovaného software pro zdravotnictví, hledáme nového kolegu na pozici... zobrazit nabídku»
.NET Developer
České Budějovice
před týdnem
Zajímavou a zodpovědnou práci ve stabilní a perspektivní společnosti Odpovídající platové ohodnocení Mobilní telefon, notebook... zobrazit nabídku»
Projektový engineer
Chemnitz
před týdnem
– stabilní ověřená společnost s vlastními produkty – nástup ihned/dohodou – pozice s AJ jazykem, NJ výhodou pro... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Jablonec na Nisou
před týdnem
Pro našeho klienta, českou stabilní společnost, která se zabývá průmyslovou automatizací, hledáme vhodné kandidáty na... zobrazit nabídku»
Analytik/architekt
Praha 5
před týdnem
Pro našeho klienta, stabilní a na trhu dlouho působící softwarovou firmu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Analytik/Architekt. Hodnotami... zobrazit nabídku»
Java vývojář pro projekt inteligentních křižovatek
Jihomoravský
před týdnem
Chcete pracovat pro dynamickou mezinárodní společnost v oblasti IT? Máte dobrou znalost anglického jazyka? Umíte programovat v jazyku Java a... zobrazit nabídku»
Web developer
Jihomoravský
před týdnem
Baví tě vývoj moderních webů? Máš komerční zkušenosti s vývojem v JavaScriptu a HTML5? Láká tě tvůrčí práce s moderními... zobrazit nabídku»
IT support specialist
Jihomoravský
před týdnem
Chtěli byste se realizovat v dynamickém týmu v zázemí mezinárodní společnosti? Máte dobré komunikační schopnosti a chcete vytvářet... zobrazit nabídku»
Developer / industrial applications
Moravskoslezský
před týdnem
Do you have experience as a fronted developer and are you technical type? Do you speak English very well and are you looking for long-term... zobrazit nabídku»
IT podpora
Praha
před týdnem
Orientuješ se v oblasti IT a jsi pro-zákaznicky orientovaný? Máš analytické schopnosti a chceš se dále rozvíjet? Chceš pracovat v... zobrazit nabídku»
Specialista procesů (lean management)
Praha
před týdnem
Pro našeho významného klienta, který působí v oblasti financování, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na nově otevřenou pozici: ... zobrazit nabídku»
Applications engineer
Plzeň
před týdnem
- stabilitu - zázemí nadnárodního koncernu - zaškolení na veškerý používaný SW - možnost poznat svět - flexibilní pracovní dobu... zobrazit nabídku»
Vývojář C++
Jihomoravský
před týdnem
Máte zkušenosti s programováním v jazyce C++? Chtěli byste se stát součástí nového týmu softwarových inženýrů v mezinárodní... zobrazit nabídku»
Linux administrátor
Zlínský
před týdnem
Ovládáte administraci OS Linux? Máte alespoň základní znalost databází? Orientujete se v oblasti sítí? Pak hledáme právě Vás! *... zobrazit nabídku»
DataStage Developer
Hlavní město Praha
před týdnem
benefits (travel tickets, meal vouchers, salary in addition, contribution to the pension fund etc.) stable international company zobrazit nabídku»
Project Manager - Zlín
Zlín
před týdnem
práci se zajímavými technologiemi zajímavé platové ohodnocení benefity přátelský kolektiv moderní zázemí a podpora úspěšného... zobrazit nabídku»
Servisní pracovník elektronických zabezpečovacích zařízení
Ústí nad Labem
před týdnem
- perspektivní práci v zavedené a prosperující společnosti - možnost aktivně ovlivnit svůj příjem - příjemné pracovní prostředí ... zobrazit nabídku»
Programátor analytik java/gwt #4361781 (Brno, CZ)
Jihomoravský
před týdnem
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, mezinárodní IT společnost působící na českém trhu přes patnáct let parťáka /... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace