Práce v oboru Informační technologie (2204) - strana 21

Informační technologie
Administrátor serverů - Linux Administrator
Hradec Králové
před týdnem
- inspirující, zajímavá a tvůrčí práce na atraktivních projektech, - práce v mladém kolektivu a v příjemném pracovním prostředí, -... zobrazit nabídku»
Projekt manažer/ka
Hradec Králové
před týdnem
- práce na HPP Výhody:  - inspirující a tvůrčí práce na atraktivních projektech v mladém kolektivu a v příjemném pracovním... zobrazit nabídku»
Web developer
Hradec Králové
před týdnem
- trvalý pracovní poměr u expandující IT společnosti - samostatná, zajímavá a tvůrčí práce v dobrém týmu - příjemná firemní... zobrazit nabídku»
Program Manager
Jihomoravský
před týdnem
Duties and responsibilities Organize, plan and direct program schedules and budgets Responsible for tracking relevant metrics and drive action... zobrazit nabídku»
Software Engineer
Jihomoravský
před týdnem
Pro našeho klienta, mezinárodní společnost zabývající se vývojem v oblasti letecké techniky a dopravních systémů, hledáme schopné... zobrazit nabídku»
IT specialista / administrátor - junior
Praha-východ, Říčany
před týdnem
Platové ohodnocení ve výši 28.000Kč + odměny Zaměstnání na hlavní pracovní poměr Mobilní telefon, notebook Stravenky,... zobrazit nabídku»
Junior Programátor PHP
Praha - centrum
před týdnem
Velmi přátelská neformální atmosféra Volná pracovní doba, možnost Home Office Moderní kanceláře v centru Prahy Velmi dobré... zobrazit nabídku»
Projektant MaR a elektro
Pardubicko
před týdnem
- dlouhodobá perspektiva uplatnění - práce ve velmi přátelském kolektivu - možnost dalšího odborného růstu a seberealizace - příspěvěk... zobrazit nabídku»
IT technik
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost poskytující komplexní outsourcing IT služeb, hledáme zajímavé kandidáty na pozici IT technik. Pozice je... zobrazit nabídku»
Projektový manažer
Brno
před týdnem
- práci na HPP v mladé dynamické firmě - zajímavou pracovní náplň, možnost seberealizace - možnost částečného home office - účast... zobrazit nabídku»
Obchodník pro zahraniční trhy
Brno
před týdnem
- práci na HPP v mladé dynamické firmě - zajímavou pracovní náplň, možnost seberealizace - kontakt se zajímavými lidmi na vrcholových... zobrazit nabídku»
Front-end developer
Moravskoslezský
před týdnem
Máte za sebou úspěšný projekt v JavaScriptu? Disponujete znalostí HTML? Hledáte práci, ve které uplatníte svůj potenciál? Pak hledáme... zobrazit nabídku»
Junior BI Specialist
Jihomoravský
před týdnem
We have a vacancy in 2nd level support team for our Business Warehouse solution – junior position. What we are looking for is a bright candidate who... zobrazit nabídku»
Business consultant CRM
Jihomoravský
před týdnem
Zajímáte se o oblast CRM systémů a máte zkušenost s SQL reportingem? Chtěli byste pracovat v mezinárodním prostředí a aktivně zužitkovat... zobrazit nabídku»
Java programátor revolučního produktu
Jihomoravský
před týdnem
Chceš být součástí vývoje nové generace produktů velké mezinárodní společnosti? Rád se vzděláváš a chceš pracovat s nejnovějšími... zobrazit nabídku»
Programátor C# .NET
Jihomoravský
před týdnem
Chceš pracovat na unikátním projektu, který ovlivní budoucnost veškeré organizace v odvětví týmových sportů? Kódit v C# .NET nebo ASP.NET... zobrazit nabídku»
SW engineer - 12 months project
Brno
před týdnem
Hledáme šikovné developery, kteří se chtějí věnovat vývoji embedded SW a ocení možnost kratší spolupráce. Jestliže jsi člověk, který... zobrazit nabídku»
IT specialista, od 35.000 Kč
České Velenice
před týdnem
Hledáte celoživotní změnu ve své kariéře IT? Chcete pracovat v moderním oboru automotive? Do společnosti, která dokáže ocenit Vaše... zobrazit nabídku»
ABAP developer - junior
Vysočina
před týdnem
-zaučení na programovací jazyk ABAP, SAP HR modul a jeho specifika -programátorská činnost v oblasti SAP R/3, především v HR modulu - vývoj... zobrazit nabídku»
Technický specialista infrastruktury - Windows
Praha
před týdnem
Nebaví vás dojíždět každý den do centra? Máte přehled MS produktech, serverech a virtualizačních nástrojích? A co tak přehled v HW... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace