Práce v oboru Informační technologie (1934) - strana 21

Informační technologie
IT správce
Plzeňský
před týdnem
Náplň práce: - zajištění technické podpory zaměstnancům - administrativní činnost - školení uživatelů, řešení a analýza... zobrazit nabídku»
IT aplikace
Plzeňský
před týdnem
Náplň práce: - zajištění technické podpory - podpora vývoj aplikací - spolupráce v rámci celé společnosti - aplikace pro... zobrazit nabídku»
Program Manager
Jihomoravský
před týdnem
Duties and responsibilities Organize, plan and direct program schedules and budgets Responsible for tracking relevant metrics and drive action... zobrazit nabídku»
Trainee - mezinárodní manažerský program
Liberecký kraj
před týdnem
Tento program je určen pro Vás absolventy VŠ, max. 1 rok po ukončení studií, s alespoň krátkou praxí v oblasti, které se chcete do budoucna... zobrazit nabídku»
ICT Správce - junior
Pardubice
před týdnem
Možnost dalšího kariérního postupu. Odpovídající mzdové ohodnocení s možností finanční růstu. Možnost dalšího osobního a... zobrazit nabídku»
HR Asistent - studentská pozice
Pardubice
před týdnem
Zajímavou práci ve stabilní pardubické společnosti. Získání praxe v oblasti personalistiky. Možnost dalšího osobního a odborného... zobrazit nabídku»
Verifikátor SW
Plzeň
před týdnem
- 5 týdnů dovolené - příspěvky na životní a penzijní pojištění - Flexipassy - dotované firemní stravování - jazykové... zobrazit nabídku»
SW inženýr
Plzeň
před týdnem
- 5 týdnů dovolené ( týden navíc nad rámec Zákoníku práce) - možnost seberealizace, profesního růstu a dalšího vzdělávání -... zobrazit nabídku»
IT programátor
Plzeň
před týdnem
- 5 týdnů dovolené - příspěvky na životní a penzijní pojištění - Flexipassy - dotované firemní stravování - jazykové... zobrazit nabídku»
2nd Level Support - SW Specialist
Praha
před týdnem
International reliable and successful company Friendly team, modern environment Mobile phone, notebook 5 weeks of holidays Meal vouchers... zobrazit nabídku»
IT specialista
Plzeň
před týdnem
- Stabilní zázemí perspektivní společnosti - Moderní pracovní prostředí - Možnost získání nových znalostí z oblasti leteckého... zobrazit nabídku»
Programátor PLC
Brno
před týdnem
PROGRAMÁTOR PLC Pro našeho klienta, společnost, která dodává technologická zařízení a materiály pro elektrotechnickou a elektronickou... zobrazit nabídku»
Vývojář C# / SQL Developer
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která je jedničkou na trhu v oblasti logistiky a distribuce ve zdravotnictví, hledáme novou kolegyni / nového... zobrazit nabídku»
IT Helpdesk German
Jihomoravský
před týdnem
Job Description Our client provides business consulting, technology, engineering and outsourcing services for clients in over 30 countries. Their... zobrazit nabídku»
Systémový specialista ERP systému a databáze Oracle
Královéhradecko, Trutnovsko
před týdnem
- týmová práce v malém dynamickém kolektivu - práce se špičkovými vývojovými nástroji - průběžné školení a odborný růst zobrazit nabídku»
Programátor
Praha 1
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost která je světovým lídrem na trhu v oblasti vývoje softwaru pro filmové festivaly, hledáme vhodné kandidáty... zobrazit nabídku»
.NET vývojář
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá vývojem, implementací a podporou řešení v oboru dopravní telematiky, telemetrie a... zobrazit nabídku»
Asistent/ka služeb zákazníkům České Budějovice
České Budějovice
před týdnem
- Start kariéry v dynamicky se rozvíjejícím oboru, a to BEZ PŘEDCHOZÍ PRAXE - Dlouhodobou spolupráci a jistotu, práci na HPP - Mzdu... zobrazit nabídku»
Senior Technical Specialist
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, českou společnost s dlouholetou tradicí, zabývající se poskytováním produktů a služeb v oboru IT infrastruktury a... zobrazit nabídku»
Obchodník - webová řešení - portály, e-shopy, seo, ON line marketing
Hradec Králové
před týdnem
- trvalý pracovní poměr u expandující IT firmy zaměřené na softwarová řešení webových portálů, e-shopy napojení sw aplikací na ERP... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace