Práce v oboru Informační technologie (2163) - strana 31

Informační technologie
Frontend programátor
Jihomoravský
před týdnem
Chcete se podílet na vývoji UI? Máte zkušenosti s vývojem v JavaScriptu? Anglicky se dorozumíte bez obtíží? Tak jste to právě vy, koho... zobrazit nabídku»
Programátor Java
Jihomoravský
před týdnem
Chcete pracovat v úspěšné mezinárodní společnosti? Máte zkušenosti s vývojem softwaru a umíte programovat v jazyku Java? Pokud ano, pak je... zobrazit nabídku»
Technická podpora - 3rd level
Jihomoravský
před týdnem
Máte zkušenost s technickou podporou? Máte dobrou znalost Unix/Linux? Máte zkušenost se sítěmi, například TCP/IP nebo LAN/WAN? Domluvíte se... zobrazit nabídku»
C# programátor s cestováním
Jihomoravský
před týdnem
Máte dobrou znalost anglického jazyka a umíte programovat v jazyku C#? Zajímalo by Vás vycestovat za zákazníky do celého světa? Hledáte... zobrazit nabídku»
IT Administrátor - ERP systém -
Ostrov nad Ohří
před týdnem
Odpovědnost za funkčnost sítě a IT vybavení administrace ERP systému příprava a rozvíjení firemního intranetu na bázi MS Sharepoint... zobrazit nabídku»
IT specialista [měsíční bonusy] (svexe)
okres Louny
před týdnem
- Měsíční bonusy v návaznosti na plnění individuálních cílů i cílů závodu - Zaměstnanecké benefity (stravenky, dotovaná kantýna,... zobrazit nabídku»
IT Quality Manager
Praha
před týdnem
For our client, a company that, provides Business Consulting, application development, security, collaboration and web application development, we are... zobrazit nabídku»
SW Product owner - on-line systém (35.000 - 70.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Jsme parta, která hraje fair a děláme "hračky" pro velké. Naše hračka je opravdu velmi rozsáhlá platforma s napojením na mobilní klienty a... zobrazit nabídku»
IT specialista junior
Plzeň
před týdnem
- Stabilní zázemí mezinárodní společnosti - Možnost získání nových zkušeností - Moderní pracovní prostředí - Systém odměn a... zobrazit nabídku»
Baví Vás IT Business analýza? Chcete se v ní rozvíjet?
Praha
před týdnem
Chcete pracovat na IT projektech pro stabilní, ale přesto dynamickou společnost a jedničku na trhu?   Koho hledáme? Máte již zkušenost... zobrazit nabídku»
Programátor servisní podpory IS
okr. Přerov
před týdnem
* práce v moderní, procesně orientované IT společnosti * seberealizace a motivující finanční ohodnocení * práce na zajímavých... zobrazit nabídku»
Embedded System Designer - automotive
Středočeský, Praha
před týdnem
Máte zkušenost s programováním embedded systémů v jazyce C? Chcete pracovat pro přední mezinárodní společnost, která si zakládá na... zobrazit nabídku»
IT Specialista SW
okres Rokycany
před 14 dny
- Zázemí silné a stabilní společnosti - Příspěvky na dopravu - Příspěvky na stravování - Přítomnostní bonus - Dovolená navíc zobrazit nabídku»
C++ Developer - Linux TCP/IP Network app (35.000 - 45.000 Kč)
Brno, Praha, Olomouc
před 14 dny
Zabýváme se vývojem síťových HW i SW aplikací na ultravýkonných HW platformách, které umožňují vysokorychlostní zpracování datového... zobrazit nabídku»
Vývojář software (Frontend nebo Backend) ve Svobodné Evropě
Praha
před 14 dny
Rádio Svobodná Evropa je médium, které prostřednictvím rádia, televize i internetu vysílá nezávislé zpravodajství do 23 zemí ve 28... zobrazit nabídku»
JavaScript junior developer
Olomoucký
před 14 dny
Hledáš práci, ve které uplatníš svůj potenciál? Baví Tě front-endový vývoj v JavaScriptu? Chceš pracovat s moderními technologiemi a... zobrazit nabídku»
Webový programátor junior
Moravskoslezský
před 14 dny
Hledáš práci, ve které uplatníš svůj potenciál? Baví Tě front-endový vývoj v JavaScriptu? Chceš pracovat s moderními technologiemi a... zobrazit nabídku»
Java programátor
Zlínský
před 14 dny
Máte zkušenosti s vývojem v jazyce JAVA? Rád byste byl součástí týmu odborníků a podílel se na prestižních projektech? Jste... zobrazit nabídku»
Junior JavaScript developer
Královéhradecký
před 14 dny
Dokončil jsi právě školu a chceš naplno rozjet dráhu programátora a zůročit své znalosti ze školní lavice? Řiká ti něco JavaScript nebo... zobrazit nabídku»
Webdesigner
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající se prodejem chytrých telefonů, tabletů a dalšího příslušenství a provozem nabídkového... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace