Práce v oboru Informační technologie (2208) - strana 31

Informační technologie
Senior Java Developer - různorodé projekty
Praha
před 14 dny
Chcete uplatnit své znalosti a zkušenosti s vývojem v Javě? Chcete pracovat na vývoji rozličných aplikací, systémů pro velké... zobrazit nabídku»
Senior Network Security Engineer
Praha
před 14 dny
Big, well known IT company providing services to large international clients offers an interesting opportunity related to Network Security - firewall... zobrazit nabídku»
Business Intelligence Consultant
Praha
před 14 dny
Experienced in DWH, BI solution analysis? Large IT company is looking for Business Intelligence Consultant You will be: - defining application... zobrazit nabídku»
QA Enginner/Automation SW tester - automatizace, špičkový plat - dohodou
Praha
před 14 dny
Chcete být za svou práci dobře odměněn(a)??? Chcete pracovat pro globální společnost (pro špičkovou firmu v oblasti svého... zobrazit nabídku»
QA Enginner/Automation SW tester - automation, salary negotiable
Praha
před 14 dny
Do you want to be WELL rewarded??? Do you want to work for a GLOBAL COMPANY (leader in its business)??? Are you a SW tester - EXPERT in test... zobrazit nabídku»
Software Engineer - Java, JavaScript (IT Security)
Praha
před 14 dny
Unikátní příležitost podílet se na vývoji v oblasti IT security!!! Vývojářská práce v globální firmě na globálním... zobrazit nabídku»
Audio-Visual Collaboration Architect
Praha
před 14 dny
Big, well known IT company is building their Global support team providing services to internal clients all around the world. Offered... zobrazit nabídku»
Voice Architect - global support
Praha
před 14 dny
Big, well known IT company is building their Global support team providing services to internal clients all around the world. Offered... zobrazit nabídku»
UI developer
Praha
před 14 dny
Hi, - would you like to model user interface and widgets? - Could you be interested in appliaction which contains big data and the whole team is... zobrazit nabídku»
Správce Microsoft Dynamics NAV
Praha
před 14 dny
|KDE| Praha 10 |KDO| Správce informačního systému - MS Dynamics Navision |CO| - Podpora uživatelů - Školení uživatelů - Úprava... zobrazit nabídku»
Projektový manažer vývoje SW - R&D pro automotive
Praha
před 14 dny
Hledáte atraktivního zaměstnavatele? Baví vás auta? Zajímají vás nejnovější technologie z automobilového prostředí? Zareagujte a... zobrazit nabídku»
SW vývojář C/C++ - vývoj nástrojů pro vývoj a testování
Praha
před 14 dny
Máte rád/a auta a baví vás sledování novinek ze světa automobilů? Chcete se sami podílet na jejich vývoji? Zareagujte a můžete patřit... zobrazit nabídku»
Systémový Test Inženýr - SW vývoj pro automotive
Praha
před 14 dny
Chcete se podílet na vývoji HiTech elektronických zařízení pro automobily světových značek? Zajímá vás Systémové testování při... zobrazit nabídku»
System Test engineer - SW development for automotive
Praha
před 14 dny
Do you want to be a member of the team of specialists developing Hi-tech electronic devices for cars of global car manufacturers??? Are you... zobrazit nabídku»
Aplikační inženýr - SW vývoj pro automobily
Praha
před 14 dny
Máte zkušenosti ze SW vývoje v automobilovém průmyslu? Lákají Vás nové technologie a prostor pro osobní rozvoj? V současnosti se Vám... zobrazit nabídku»
SW Architect/ SW Engineer – vývoj algoritmů
Praha
před 14 dny
Máte vzdělání a zkušenosti v robotice, kybernetice, embedded vývoji, RTOS, vývoji bezpečnostních SW, apod.??? Zajímá vás oblast SW... zobrazit nabídku»
SW Project Manager - laserové technologie/automotive
Praha
před 14 dny
Máte zkušenosti, nebo vás zajímají lasery a jejich využití v automobilovém průmyslu??? Umíte řídit SW projekty, ideálně ve vývoji... zobrazit nabídku»
SW developer - embedded development (autonomous vehicle development)
Prague
před 14 dny
Do you want to participate on the development of HiTech Electronic equipment for worldwide brands of cars? Interested in autonomous vehicle... zobrazit nabídku»
Junior Embedded developer (C programming) - autonomous vehicle development
Prague
před 14 dny
Finished recently your studies? Thinking about your future career? Are you interested in CAR development, especially Advanced systems for cars???... zobrazit nabídku»
Senior vývojář embedded systémů - vývoj autonomních automobilů
Praha
před 14 dny
Vývoj autonomního auta? Zatím ne, ale časem ANO!!! Pokud máte za sebou technické vzdělání a zkušenosti ve vývoji vestavěných systémů... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace