Práce v oboru Informační technologie (2124) - strana 31

Informační technologie
SAP SD specialista
Jihomoravský, Moravskoslezský
před 14 dny
Je pro Vás zajímavá práce, kde využijete anglický jazyk? Máte zkušenosti se systémem SAP SD? Chtěl/a byste pracovat v prostředí... zobrazit nabídku»
IT analytik
Praha
před 14 dny
5 týdnů dovolené Přátelské pracovní prostředí Vzdělávací kurzy a školení Sick days a další volné dny na sportovní či rodinné... zobrazit nabídku»
SW tester | Liberec
Liberec
před 14 dny
Chceš se zapojit do týmu profesionálů a dostat se na novou úroveň v programování? Přihlaš se do výběrového řízení na pozici SW... zobrazit nabídku»
Java Developer
Pilsen
před 14 dny
Ovládáte Javu a chcete se dále rozvíjet v oboru programování a vývoji. Dejte o sobě vědět a ozvěte se nám. Budete mít na starosti: -... zobrazit nabídku»
C# vývojář/ka
Pilsen
před 14 dny
Máte už nějaké zkušenosti s vývojem v C#- Zašlete nám životopis a zkuste to s námi. Vaší náplní práce bude: - Vývoj SW v jazyce C# -... zobrazit nabídku»
Network Admin - New Team
Praha 9
před 14 dny
Want to be part of NEW EMEA Support Center in center of Europe? Excellent opportunity to move forward in your IT career, obtain new skills, valuable... zobrazit nabídku»
ERP Admin - Helios
Praha 5
před 14 dny
Hledáte práci mimo centrum? Ideálně v jižní části Prahy (okolí Zbraslav, Velká Chuchle, Slivenec, Radotín)? A máte zkušenost s ERP... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - investiční bankovnictví
Praha 4
před 14 dny
Máte zkušenosti s vedením projektů v bankách a finančních institucích - ideálně v oblasti investičního bankovnictví? Náš klient, který... zobrazit nabídku»
Junior projektový manažer - investiční bankovnictví
Praha 4
před 14 dny
Zajímáš se o vedením projektů v prostředí bank a finančních institucí? Bavila by Tě oblast investičního bankovnictví? Náš klient,... zobrazit nabídku»
Junior .NET Developer - Front-end
Praha
před 14 dny
- Jsi absolvent nebo student posledního ročníku VŠ, umíš programovat v .NETu? - Máme pro Tebe zajímavou příležitost ke skvělému startu... zobrazit nabídku»
.NET Developer – web Front-end
Praha
před 14 dny
Jste zkušený .NET vývojář a máte zkušenosti s vývojem v oblasti investičního bankovnictví? - Hledáme zkušené specialisty pro vývoj... zobrazit nabídku»
Administrátor serverů - Linux Administrator
Hradec Králové
před 14 dny
- inspirující, zajímavá a tvůrčí práce na atraktivních projektech, - práce v mladém kolektivu a v příjemném pracovním prostředí, -... zobrazit nabídku»
Projekt manager - webová řešení
Hradec Králové
před 14 dny
- práce na HPP Výhody:  - inspirující a tvůrčí práce na atraktivních projektech v mladém kolektivu a v příjemném pracovním... zobrazit nabídku»
Web developer
Hradec Králové
před 14 dny
- trvalý pracovní poměr u expandující IT společnosti - samostatná, zajímavá a tvůrčí práce v dobrém týmu - příjemná firemní... zobrazit nabídku»
Vývojář webových aplikací
Hradec Králové
před 14 dny
 Nabízíme: - zajímavou, kreativní práci na projektech nadnárodní společnosti se zaměřením na informační systémy -  vývoj WEBových... zobrazit nabídku»
Facility&it support - Praha Východ (Jažlovice)
Praha
před 14 dny
Naším klientem je mezinárodní výrobce obráběcích strojů. Společnost se řadí mezi špičky ve svém oboru a v současné chvíli hledá... zobrazit nabídku»
DataStage developer
Praha
před 14 dny
Introduction of job offer As a member of Service design team, you will support central Configuration management to implement automated data transfer... zobrazit nabídku»
Fullstack Java programátor
Jihomoravský
před 14 dny
Máš chuť pracovat jako fullstack developer na revolučním produktu? Máš rád jistotu stabilní společnosti, ale chceš pracovat v týmu s... zobrazit nabídku»
Tester
Jihomoravský
před 14 dny
Chcete být u vývoje nové inovativní platformy a vytvářet zajímavé projekty, se kterými se budete stále rozvíjet? Angličtina Vám nedělá... zobrazit nabídku»
Scrum master
Praha
před 14 dny
5 týdnů dovolené Přátelské pracovní prostředí Vzdělávací kurzy a školení Sick days a další volné dny na sportovní či rodinné... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace