Práce v oboru Informační technologie (2421) - strana 31

Informační technologie
Junior Java developer
Praha
před 14 dny
Hledáš kromě práce i příjemné a neformální pracovní prostředí? Chceš, aby tě projekty bavily? Neváhej a přihlas se na... zobrazit nabídku»
Security Engineer - Database
Praha
před 14 dny
We are looking for Database Security Engineer who will support an international company in it's mission to provide security of data of it's... zobrazit nabídku»
Senior Java Developer
Praha
před 14 dny
Are you looking for attractive job? Do you want to progress your career in well-known international company? Do you like Java! Don't hesitate and... zobrazit nabídku»
Security Analyst in Computer Emergency Readiness Team
Praha
před 14 dny
We are looking for Security Analyst who will support an international company in it's mission to provide security of data of it's customers. All is... zobrazit nabídku»
Odborný konzultant
Mělník
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající se prodejem komplexních IT řešení, počítačových komponent a vývojem internetových a... zobrazit nabídku»
Senior Application Administrator for Windows environment
Hlavní město Praha
před 14 dny
benefits (travel tickets, vouchers for food, salary in addition etc.) stable international company start immediately/according to candidate ... zobrazit nabídku»
Programátor webových aplikací/Vedoucí týmu vývoje
Brno
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost, která je lídrem na trhu platebních a stravovacích systémů a služeb, hledáme do hlavního pracovního poměru... zobrazit nabídku»
Java Vývojář - Team Leader
Plzeň
před 14 dny
Pro našeho klienta, německou společnost zabývající se vývojem SW pro bankomaty a platební terminály v ČR i zahraničí, hledáme vhodného... zobrazit nabídku»
Script engineer
Jihomoravský
před 14 dny
Do you have experience with programming in multiple languages such as C + + or Python? Do you have a good knowledge of network problems and TCP / IP?... zobrazit nabídku»
Java vývojář
Olomoucký
před 14 dny
Chceš programovat v jazyku Java a máš zájem o cleancode? Jsi nadšený programátor s alespoň roční zkušenostÍ s vývojem? Chtěl bys... zobrazit nabídku»
Java vývojář
Olomoucký
před 14 dny
Chceš programovat v jazyku Java a máš zájem o cleancode? Jsi nadšený programátor s dobrou zkušeností s vývojem? Chtěl bys pracovat v... zobrazit nabídku»
JavaScript developer
Jihomoravský
před 14 dny
Baví Tě programování v Javascriptu a zajímají Tě cloudová řešení? Chceš najít práci, kde můžeš uplatnit své nápady a pracovat s... zobrazit nabídku»
Junior .NET vývojář
Jihomoravský
před 14 dny
Umíš programovat v C#? Chtěl by ses profesně zdokonalit a naučit se nové věci? Pošli nám svůj životopis! Hledáme nového kolegu na... zobrazit nabídku»
Junior Java developer
Jihomoravský
před 14 dny
Do you know Java or C++ programming languages? Do you have experience with Linux and IP networks? Are you a team player who speaks English? Send us... zobrazit nabídku»
MS sharepoint programátor
Jihomoravský
před 14 dny
Je tvojí doménou C# a .NET? A jsou ti sympatické MS technologie? Vyznáš se v MS SharePoint a rád bys ho programoval? Chceš být součástí... zobrazit nabídku»
Programátor .NET
Jihomoravský
před 14 dny
Orientuje se v IT jako doma? Baví Vás práce v multikulturním prostředí? Rádi by jste využili anglický jazyk? Chtěli byste pracovat na pozici... zobrazit nabídku»
Programátor C++
Jihomoravský
před 14 dny
Máš zkušenosti v programování C++ a k tomu tě baví grafika? Chceš pracovat pro stabilní společnost s atmosférou start-upu, která ti... zobrazit nabídku»
Programátor C/C++ embedded
Jihomoravský
před 14 dny
Chcete pracovat pro stabilní společnost jako programátor C/C++ Embedded? Pokud chcete využít anglický jazyk a cestovat v zemích EU, pak je tato... zobrazit nabídku»
Senior .NET developer
Jihomoravský
před 14 dny
Do you have good experience in C# programming? Are you used to work in agile development? Do you have experience with SOLID principles? Send us your... zobrazit nabídku»
Senior tester
Jihomoravský
před 14 dny
Máš rozsáhlé zkušenosti v testování a rád si práci ulehčuješ pomocí skriptů? Chceš pracovat pro americkou společnost, která ti... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace