Práce v oboru Informační technologie (2169) - strana 32

Informační technologie
Junior JavaScript developer
Královéhradecký
před 14 dny
Dokončil jsi právě školu a chceš naplno rozjet dráhu programátora a zůročit své znalosti ze školní lavice? Řiká ti něco JavaScript nebo... zobrazit nabídku»
Webdesigner
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající se prodejem chytrých telefonů, tabletů a dalšího příslušenství a provozem nabídkového... zobrazit nabídku»
AD/Windows Team Leader
Praha
před 14 dny
International reliable and successful company. Friendly team, modern environment. Mobile phone, notebook. 5 weeks of holidays. Meal vouchers.... zobrazit nabídku»
3D Grafický designer
Brno
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající se výstavbou bazénů a terénních úprav se sídlem v Dubaji, hledáme vhodné kandidáty na pozici... zobrazit nabídku»
3D Graphic Designer
Brno
před 14 dny
For our client, a premium construction company of swimming pools and landcaping - with main office in Dubai, we are looking for suitable candidates to... zobrazit nabídku»
IOS programátor HER
Jihomoravský
před 14 dny
Hrajete rádi hry? Chtěli byste je i programovat? Jste zkušený iOS programátor? Anglický jazyk pro Vás není problém? Tak to hledáme právě... zobrazit nabídku»
Junior C# programátor
Jihomoravský
před 14 dny
Rádi programujete v jazyce C#? Chcete se pracovat s nejmodernějšími technologiemi? Rádi se učíte nové věci a anglický jazyk pro Vás není... zobrazit nabídku»
Application Administrator
Praha
před 14 dny
benefits (travel tickets, meal vouchers, salary in addition, contribution to the pension fund etc.) stable international company zobrazit nabídku»
Senior Application Administrator - Linux / Team Leader
Praha
před 14 dny
International reliable and successful company Friendly team, moderne environment Mobile phone, notebook 5 weeks of holidays Meal vouchers... zobrazit nabídku»
Technical project manager
Praha
před 14 dny
International, reliable & stable company Benefits (travel ticket, vouchers for food, salary in addition etc.) Everyday using english Using... zobrazit nabídku»
C# developer - pro absolventy
Jihomoravský
před 14 dny
Jste absolventem vysoké školy? Máte diplomovou práci napsanou v jazyce C# a chcete získat více praxe v tomto programovacím jazyce? Zajímate se... zobrazit nabídku»
ASP.NET vývojář TOP produktu na trhu
Jihomoravský
před 14 dny
Máte rádi webové technologie a chcete se zdokonalovat v programovacím jazyku C#? Chcete pracovat v kolektivu opravdové špičky ve svém oboru?... zobrazit nabídku»
Aplikační tester
Jihomoravský
před 14 dny
Baví tě práce testera a chceš se tomu věnovat i nadále? Uvítal bys možnost mít své slovo v oblasti nastavení testovacích konceptů a celé... zobrazit nabídku»
IT podpora
Praha
před 14 dny
Orientuješ se v oblasti IT a jsi pro-zákaznicky orientovaný? Máš analytické schopnosti a chceš se dále rozvíjet? Chceš pracovat v... zobrazit nabídku»
IOS Vývojář
Středočeský kraj
před 14 dny
Pro našeho klienta hledáme iOS vývojáře, který se chce podílet na tvorbě, rozvoji a podpoře zajímavé aplikace pro chytré telefony a... zobrazit nabídku»
Android Developer
Středočeský kraj
před 14 dny
Pro našeho klienta hledáme Android vývojáře, který za sebou rád vidí výsledky své práce a chce své znalosti a zkušenosti naplno využít... zobrazit nabídku»
Programátor SQL
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost, poskytující dárkový a balící sortiment, společenské hry a přání do obálky hledáme vhodného uchazeče... zobrazit nabídku»
SAP specialista
Plzeň
před 14 dny
- Zázemí stabilní mezinárodní společnosti - Rozvoj odborných znalostí - Odměňování odpovídající pozici a profesním zkušenostem a... zobrazit nabídku»
Java developer- Německo
Mnichov
před 14 dny
* zajímavé a náročné úkoly a projekty, účast na technologicky orientovaném a flexibilním prostředí *práci pro různorodé mezinárodní... zobrazit nabídku»
Web designer
Zlínský
před 14 dny
Zajímáte se o grafiku a máte smysl pro detail? Ovládáte webové technologie? Chcete pracovat pro lídra inovací na trhu? Pak zašlete svůj... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace