Práce v oboru Informační technologie (2462) - strana 32

Informační technologie
SAP FI Helpdesk
Jihomoravský, Vysočina
před 14 dny
Job Offer: FI support for international Accounting shared service centre in CZ FI support for locations worldwide Support BPI process in FI... zobrazit nabídku»
SAP fi-co Processes International Support
Jihomoravský, Vysočina
před 14 dny
Náplň práce: Part of the central CO process management team Support for (FI/)CO key users worldwide Close cooperation with CO Process... zobrazit nabídku»
IT technik
Lanškroun
před 14 dny
nástupní plat 20.000-25.000 Kč + roční cílový bonus benefity jako IT školení, kurzy angličtiny, mobilní čísla s výhodnými tarify... zobrazit nabídku»
Programátor oddělení
Plzeň - jih
před 14 dny
- moderní zázemí stabilní mezinárodní společnosti s významným postavením na trhu - možnost profesního a osobního rozvoje - samostatnou,... zobrazit nabídku»
Java EE developer – full stack
Jihomoravský
před 14 dny
Máte zkušenosti s vývojem v jazyce Java? Je Vám blízky jak frontend tak backend vývoj? Rádi byste pracovali na zajímavých zahraničních... zobrazit nabídku»
Support manager pro CRM řešení
Jihomoravský
před 14 dny
Máte zkušenosti s Microsoft Dynamics CRM systémem? Láká Vás mezinárodní pracovní prostředí a cestování do zahraničí? Máte dobré... zobrazit nabídku»
Programátor C#
Jihomoravský
před 14 dny
Máte velmi dobrou znalost C# a platformy .NET? Chcete pracovat na zajímavých projektech a využívat nejmodernější technologie? Mluvíte dobře... zobrazit nabídku»
C++ vývojář s grafikou
Jihomoravský
před 14 dny
Máš zkušenosti v programování C++ a k tomu tě baví grafika? Chceš pracovat pro stabilní společnost s atmosférou start-upu, která ti... zobrazit nabídku»
Testovací technik HW
Plzeň
před 14 dny
- zajímavou práci v perspektivní společnosti - možnost osobního a profesního rozvoje - velmi dobré platové ohodnocení - stravování v... zobrazit nabídku»
SAP key user, výrobní společnost
Písek
před 14 dny
Máte praxi v logistice automobilového průmyslu a zkušenost s programem SAP? Chcete mít prostor využít svůj anglický jazyk? Pak neváhejte a... zobrazit nabídku»
Software developer C++
Nový Jičín
před 14 dny
Baví Tě programovat? Chceš být za svou práci náležitě odměněn? Rád bys pracoval v mezinárodní výrobní společnosti, která je... zobrazit nabídku»
IT analytik / programátor
Nový Jičín
před 14 dny
Baví Tě oblast IT? Máš již zkušenosti v této oblasti a domluvíš se anglicky? Rád bys pracoval pro mezinárodní výrobní společnost,... zobrazit nabídku»
Java developer - vhodné pro absolventy
Ostrava
před 14 dny
Bavila Vás na škole Java? Chcete se nadále zdokonalovat? Rádi byste působili ve společnosti, která si svých zaměstnanců váží a nabízí... zobrazit nabídku»
IT User and Application Support
Plzeňský kraj
před 14 dny
- práci v centru města plzeň - zázemí velké mezinárodní společnosti - přátelský kolektiv - smlouvu na dobu neurčitou - ... zobrazit nabídku»
.NET Developer
Zlín
před 14 dny
Zázemí stabilní a prosperující společnosti Možnost dalšího odborného růstu Práci na plný úvazek v přátelském kolektivu zobrazit nabídku»
Systémový inženýr unix
Jihomoravský
před 14 dny
Máte zkušenosti s administrací unixových systémů? Hledáte uplatnění v prosperující společnosti s mezinárodní působností? Domluvíte se... zobrazit nabídku»
IT manager C#
Jihomoravský
před 14 dny
Chcete pracovat pro dynamickou a mezinárodní společnost v oblasti IT? Máte velmi dobrou znalost anglického jazyka? Umíte programovat v jazyku C#... zobrazit nabídku»
UI programátor senior
Jihomoravský
před 14 dny
Chcete využít svoji znalost webových technologií a pracovat v týmu opravdových odborníků ve svém oboru? Chcete využít svoji znalost... zobrazit nabídku»
Developer C#, .NET
Jihomoravský
před 14 dny
Do you have experience with developing in C#? You know well framework .NET and development environment Visual Studio? Would you like to join... zobrazit nabídku»
Senior developer C#
Jihomoravský
před 14 dny
Máte zkušenost s vývojem v jazyce C#? Znáte dobře framework .NET a vývojové prostředí Visual Studio? Chcete pracovat ve stabilní a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace