Práce v oboru Informační technologie (2406) - strana 32

Informační technologie
Servisní pracovník elektronických zabezpečovacích zařízení
Ústí nad Labem
před 14 dny
- perspektivní práci v zavedené a prosperující společnosti - možnost aktivně ovlivnit svůj příjem - příjemné pracovní prostředí ... zobrazit nabídku»
HW designer/hw developer #6200507 (Praha, CZ)
Praha
před 14 dny
People Consulting s.r.o. Máte zájem být u zrodu nejnovějších technologií v oblasti automotive? Pro našeho významného klienta hledáme... zobrazit nabídku»
PHP pozice - sportovní weby
Praha
před 14 dny
? Dlouhodobou práci na vlastních projektech, kt. navštíví miliony lidí denně ? Příjemnou pracovní atmosféru v projektových týmech do 6... zobrazit nabídku»
Java Developer - Plzeň
Plzeň
před 14 dny
Benefits Full-time job stable company travelling zobrazit nabídku»
SW Tester - Java / SQL speciální aplikace (25.000 - 40.000 Kč)
Moravskoslezský, Jihomoravský
před 14 dny
Zkušení kolegové uvádí, že dokud nepracovali zde, mysleli si, že dělali vývoj na zajímavých projektech - dnes už vědí, že zajímavé... zobrazit nabídku»
Programátor C
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje na identifikační systémy, karty, přístupové, docházkové systémy; hledáme vhodné... zobrazit nabídku»
IT specialista - Vestec
Vestec
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnosti, která působí na trhu již více jak 13 let jako spolehlivý dodavatel moderních telekomunikačních... zobrazit nabídku»
DWH vývojář junior
Praha, Středočeský
před 14 dny
Jste čerstvým absolventem a svoji další budoucnost vidíte v oblasti datových skladů? Spočívá Vaše motivace v možnosti učit se od... zobrazit nabídku»
DWH vývojář senior
Praha, Středočeský
před 14 dny
Máte bohaté zkušenosti v oblasti DWH a rádi byste je zúročili na zajímavých projektech? Láká Vás komunikace v anglickém jazyce a možnost... zobrazit nabídku»
Java Developer/ SW Engineer #5453944 (Praha, CZ)
Praha, Středočeský
před 14 dny
People Consulting s.r.o. hledá pro svého významného klienta, špičkovou IT společnost nadnárodní skupiny zabývající se vývojem softwaru na... zobrazit nabídku»
Programátor
Celá ČR
před 14 dny
Práce na zajímavých projektech pro významné klienty Motivující finanční ohodnocení Podporu osobního i profesního růstu, podporu... zobrazit nabídku»
SW Test Engineer - man/auto testování (25.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Jsme parta, která hraje fair a děláme "hračky" pro velké. Ale abychom si byli jisti, že naše hračky správně fungují, potřebujeme nového... zobrazit nabídku»
Account Manager – IT služby
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající se poskytováním IT služeb v oblasti Cyber Security a vývoje software formou FixedTime/FixedPrice... zobrazit nabídku»
Datový génius
Praha
před 14 dny
Zbožňujete práci s daty? Baví Vás analyzovat, porovnávat, modelovat? Pojďte tvořit složité datové modely! Veďte tým, který... zobrazit nabídku»
Konzultant zákaznického centra - 16.000Kč
Příbram
před 14 dny
-Práce na hlavní pracovní poměr -Zázemí ryze české společnosti, která je na trhu již více než 20 let -4 týdny dovolené, 2 Sick Days... zobrazit nabídku»
Správce IS – Programátor SQL
Chotěboř
před 14 dny
Pro našeho klienta, významného výrobce zařízení pro potravinářský, farmaceutický a chemický průmysl, hledáme kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
Administrátor databáze řízené dokumentace - třebíč
Jihomoravský, Vysočina
před 14 dny
Pro našeho klienta, globální rodinnou společnost, hledáme vhodné kandidáty. Náplň práce: Správa globální firemní databáze ... zobrazit nabídku»
IOS programátor HER
Jihomoravský
před 14 dny
Hrajete rádi hry? Chtěli byste je i programovat? Jste zkušený iOS programátor? Anglický jazyk pro Vás není problém? Tak to hledáme právě... zobrazit nabídku»
Junior C# programátor
Jihomoravský
před 14 dny
Rádi programujete v jazyce C#? Chcete se pracovat s nejmodernějšími technologiemi? Rádi se učíte nové věci a anglický jazyk pro Vás není... zobrazit nabídku»
ERP Business Partner
Praha
před 14 dny
Co za to získáš? ✔ Příjemné pracovní prostředí ✔ Pracoviště v Praze, blízko metra Anděl ✔ Příležitost podílet se na rozvoji... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace