Práce v oboru Informační technologie (2128) - strana 32

Informační technologie
Specialists for application support wanted
Praha 4
před 14 dny
Our client, an international company, is looking for a suitable candidate to fill the position of Specialist for application support. You will be... zobrazit nabídku»
Senior .NET Developer pro oblast investičního bankovnictví
Praha
před 14 dny
Jste zkušený .NET vývojář a máte zkušenosti s vývojem v oblasti investičního bankovnictví? - Hledáme zkušené specialisty pro vývoj... zobrazit nabídku»
Junior .NET Developer pro oblast investičního bankovnictví
Praha
před 14 dny
- Jsi absolvent nebo student posledního ročníku VŠ, umíš programovat v .NETu a zajímáš se o oblast investičního bankovnictví? - Máme pro... zobrazit nabídku»
Specialista implementace systémů
Praha
před 14 dny
Implementujte upgradovaný finanční systém v rámci celé společnosti! Měňte stávající procesy a zavádějte nové! Kontrolujte správnost... zobrazit nabídku»
Specialista podpory finančních aplikací
Praha
před 14 dny
Pro našeho významného klienta hledáme Specialistu podpory finančních aplikací. Vaším úkolem bude: - Podpora rozsáhlé finanční... zobrazit nabídku»
Vyznáte se v datech? Hledáme Datového specialistu
Praha
před 14 dny
Pohybujete se v oblasti BI a DWH? Zajímal by Vás: - Provoz a rozvoj řešení BI ve společnosti - Tvorba reportů - Jednání s vývojáři a... zobrazit nabídku»
Unix application support specialist
Praha
před 14 dny
Our client, an international IT company, is looking for suitable candidates to fill the position of Unix application support specialist! You will be... zobrazit nabídku»
Java Developer for financial SW
Praha
před 14 dny
Huge US company with offices all over the world is looking for Java developers for the development team in Prague. Became a part of the Java team and... zobrazit nabídku»
Java vývojář - finanční software
Praha
před 14 dny
Chcete vyvíjet aplikace v Javě pro americkou společnost působící po celém světě? Chcete se stát součástí týmu špičkových... zobrazit nabídku»
Java vývojář - příležitost pro absolventy
Praha
před 14 dny
Chceš vyvíjet aplikace v Javě pro americkou společnost působící po celém světě? Chceš se stát součástí týmu špičkových... zobrazit nabídku»
Tester/Tester/Tester/Tester (automatizované testování)
Praha
před 14 dny
Jsi tester? Chceš testovat nejen nově vyvinuté mobilní aplikace v novém projektu? Láká Tě mezinárodní prostředí? Chceš si na vlastní... zobrazit nabídku»
Systémový administrátor se znalostí Javy
Praha
před 14 dny
Zajímáte se o administraci systémů? Oblast bezpečnosti a Identity managementu je pro Vás lákavá? Baví Vás programování? Hledáme... zobrazit nabídku»
Aplikační inženýr se znalostí Unix/Linux
Praha
před 14 dny
Chcete pracovat v mezinárodní společnosti, která má pobočky po celém světě? Chcete využívat angličtinu každý den? Na této pozici... zobrazit nabídku»
BI Analytik / Konzultant
Praha
před 14 dny
Chcete se podílet na výstavbě nového DWH? DWH, který bude implementován v minimálně 10 zemích světa? Podílejte se na vzniku nového... zobrazit nabídku»
Business Analytik pro projekty z oblasti BI
Praha
před 14 dny
Hledáme zkušeného Business Analytika pro oblast BI pro rozjíždějící se mezinárodní projekt! Vaším úkolem bude: - Příprava prací na... zobrazit nabídku»
Vývojář relačních databází - Sybase
Praha
před 14 dny
Baví Vás vývoj relačních databází? Chcete pracovat se Sybase? Zajímá Vás svět finančních aplikací? Ovládáte PowerBuilder a... zobrazit nabídku»
Big Data Specialista/Architekt - projekt v Asii
Praha
před 14 dny
Točí se Vaše kariéra kolem Big Data? Máte za sebou dlouholeté zkušenosti v této oblasti? Máte dostatek zkušeností na to, abyste rozvíjel a... zobrazit nabídku»
JavaScript
Praha
před 14 dny
Jste Javascript vývojář a hledáte zajímavé projekty v mezinárodní společnosti? A co, kdybyste... - Jako jediný ve frontendovém týmu... zobrazit nabídku»
.NET Nadšenec
Praha
před 14 dny
Hledáme nadšence, kteří zapadnou mezi nadšence :) Budete: - Vyvíjet v .NETu. - Programovat interní aplikace pro našeho klienta, na kterých... zobrazit nabídku»
Java Programátor
Praha
před 14 dny
Javisté jsou vybíraví, protože na trhu je dost pozic. Abychom vám usnadnili výběr, nereagujte, pokud nemáte zájem o: - Zbrusu nový projekt... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace