Práce v oboru Informační technologie (2200) - strana 32

Informační technologie
SW Architect/ SW Engineer – vývoj algoritmů
Praha
před 14 dny
Máte vzdělání a zkušenosti v robotice, kybernetice, embedded vývoji, RTOS, vývoji bezpečnostních SW, apod.??? Zajímá vás oblast SW... zobrazit nabídku»
SW Project Manager - laserové technologie/automotive
Praha
před 14 dny
Máte zkušenosti, nebo vás zajímají lasery a jejich využití v automobilovém průmyslu??? Umíte řídit SW projekty, ideálně ve vývoji... zobrazit nabídku»
SW developer - embedded development (autonomous vehicle development)
Prague
před 14 dny
Do you want to participate on the development of HiTech Electronic equipment for worldwide brands of cars? Interested in autonomous vehicle... zobrazit nabídku»
Junior Embedded developer (C programming) - autonomous vehicle development
Prague
před 14 dny
Finished recently your studies? Thinking about your future career? Are you interested in CAR development, especially Advanced systems for cars???... zobrazit nabídku»
Senior vývojář embedded systémů - vývoj autonomních automobilů
Praha
před 14 dny
Vývoj autonomního auta? Zatím ne, ale časem ANO!!! Pokud máte za sebou technické vzdělání a zkušenosti ve vývoji vestavěných systémů... zobrazit nabídku»
Junior vývojář - vývoj autonomních automobilů
Praha
před 14 dny
Vývoj autonomního auta? Zatím ne, ale časem ANO!!! Pokud máš za sebou VŠ se zaměřením na SW vývoj, ale třeba i elektroniku, mechatroniku,... zobrazit nabídku»
IT specialista - podpora SW a služeb (EDI)
Praha
před 14 dny
Hledáte vhodnou práci pro rozjezd své kariéry? Rádi komunikujete? Zajímá vás další profesní růst? Pokud ano, máme pro vás zajímavou... zobrazit nabídku»
Správce IS a aplikací ERP
Ústeckoorlicko
před 14 dny
- nabízíme dlouhodobé uplatnění v oblasti správy a rozvoje ERP systému výrobní společnosti  - odborný růst  a perspektivu - stabilní... zobrazit nabídku»
Programátor / Databázový specialista 35 000 - 45 000 Kč
Praha
před 14 dny
zajímavou práci v menším IT týmu stabilní zázemí významné české společnosti motivační finanční ohodnocení 5 týdnů dovolené,... zobrazit nabídku»
Projektový manažer (řízení projektů elektro nebo MaR)
Pardubicko
před 14 dny
Hledáme projektového manažera, který dokáže vést a řídit projekty a projektové týmy.Hledáme schopnost stanovit časový a finanční plán... zobrazit nabídku»
Koordinátor IT projektů
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, kterým je pražská luxusní taxi služba, hledáme vhodného kandidáta na pozici Koordinátor IT projektů. Náplň... zobrazit nabídku»
Síťový administrátor
Jihomoravský
před 14 dny
Máte zkušenosti v rámci správy sítí? Ovládáte některý z programovacích nebo skriptovacích jazyků? Rád byste se stal součástí... zobrazit nabídku»
Databázový specialista - oracle
Praha
před 14 dny
Jste mistrem v SQL nebo v PL/SQL ve spojení s Oracle databázemi? Je vývoj a správa databázových systémů součástí Vašeho JÁ? Pošlete mi... zobrazit nabídku»
Vývojář SW
Šumperk
před 14 dny
Náš klient Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti na pozici TECHNIK MĚŘENÍ A VÝVOJ SW. Náplň práce: - měření... zobrazit nabídku»
Junior SW Tester
Praha
před 14 dny
Zajímá Vás práce v oblasti testování ?Chcete se podílet na testování nejnovějších systémů, na jejichž kvalitě závisí lidské... zobrazit nabídku»
Big Data Specialista/Architekt - projekt v Asii
Praha
před 14 dny
Točí se Vaše kariéra kolem Big Data? Máte za sebou dlouholeté zkušenosti v této oblasti? Máte dostatek zkušeností na to, abyste rozvíjel a... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce v IT - senior (40.000 - 70.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Hledá se obchodník tělem i duší, který se dobře orientuje ve světě IT! Mladá česká společnost, která neustále roste a upevňuje své... zobrazit nabídku»
IT help desk
Praha
před 14 dny
Introduction of our client / job offer Do you enjoy IT and like to work with other people? If so, this is a dream job that you can not miss! Our... zobrazit nabídku»
System engineer - routing&switching
Praha
před 14 dny
Pro společnost, která je je celosvětově i v rámci České republiky největším implementátorem Cisco technologií hledáme člověka, který... zobrazit nabídku»
Aplikační inženýr výrobního systému – Brno
Jihomoravský
před 14 dny
Náplň práce * analýza potřeb zákazníků z hlediska sběru, zpracování a vizualizace výrobních dat * specifikace a návrhy technických... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace