Práce v oboru Informační technologie (2437) - strana 32

Informační technologie
Rozpočtář
Ústecký
před 14 dny
Job Description Pro našeho klienta, který se podniká v instalaci topení, chlazení, či sanity, hledáme kandidáta na pozici Rozpočtáře tohoto... zobrazit nabídku»
Programátor SW
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, velkoobchod se stroji, strojním zařízením a vybavením, hledáme vhodného kandidáta na pozici Programátor SW. ... zobrazit nabídku»
.NET Developer - Praha
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost, která vyvíjí softwarová řešení pokrývající problematiku obchodování na kapitálových trzích, hledáme... zobrazit nabídku»
Vyhrazeno pro seniorní vývojáře HTML5/ JavaScript
Praha
před 14 dny
Baví Vás vyvíjet? S HTML5 a JavaScriptem si tykáte? Chcete pracovat pro stabilní a mezinárodně úspěšnou společnost a mít přístup k... zobrazit nabídku»
Emea Solution architect – komplexní systémová integrace
Praha
před 14 dny
Máte chuť pracovat pro přední světovou IT společnost a technologicky se podílet na unikátních projektech v regionu EMEA a severských zemí?... zobrazit nabídku»
Big data Architect/Manager - největší projekty v EU
Praha
před 14 dny
Chcete pracovat pro přední světovou IT společnost a vést mezinárodní Big data tým?  Chcete v Praze, která začíná být po Londýně 2.... zobrazit nabídku»
Projektový specialista - juniornější role se zápalem pro věc
Praha
před 14 dny
Máte zkušenost s bankovním prostředím a chcete se dále ubírat cestou projektového řízení? Chcete pracovat pro banku s velkým B v mladém... zobrazit nabídku»
.NET programátor - šance pro vycházející hvězdy
Praha
před 14 dny
Baví Vás vyvíjet?  Zajímáte se o .NET a práci s databázemi?  Máte chuť získat nové IT dovednosti?  Chcete pracovat na zajímavých... zobrazit nabídku»
Java developer (DWH): náročné aplikace, příjemný kolektiv Ostrava
Moravskoslezský
před 14 dny
Chcete vyvíjet SW na vysoké úrovni komplexity a algoritmizace?  Zajímají vás moderní technologie v oblasti DWH a datové... zobrazit nabídku»
IT Account Manager pro ERP řešení (80% retence)
Praha
před 14 dny
Vašimi úkoly bude: Nabízíme Vám možnost, podílet se na byznysu v jedné z nejžádanějších oblasti IT světa - ERP řešeních. Budete... zobrazit nabídku»
Konzultant ERP pro oblast výroby
Praha
před 14 dny
Hledáme fajn člověka do fajn party! Sídlíme v moderních kancelářích hned na metru s restauracemi přímo u nosu, a jedna židle je tu volná.... zobrazit nabídku»
Team leader - Level 2 Application Support
Jihomoravský
před 14 dny
Job Description Our client provides business consulting, technology, engineering and outsourcing services to help clients build tomorrow’s... zobrazit nabídku»
Programátor robotů a řídicích systémů
Turnov
před 14 dny
- Velmi dobré finanční ohodnocení - Zázemí stabilní společnosti - Propracovaný systém bonusů a prémií - Benefitní program Cafeterie... zobrazit nabídku»
IT specialista - Vestec
Vestec
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnosti, která působí na trhu již více jak 13 let jako spolehlivý dodavatel moderních telekomunikačních... zobrazit nabídku»
Správce IT infrastruktury
Praha, Středočeský
před 14 dny
Pro významnou logistickou společnost a její IT Shared Service Centrum hledáme kandidáty / kandidátky na pozici IT administrátor, který bude... zobrazit nabídku»
BI DWH Developer
Pardubice nebo Praha
před 14 dny
- pracovní poměr na HPP na dobu neurčitou - perspektivní zaměstnání u stabilní společnosti - 5 týdnů dovolené - stravenky v hodnotě 90... zobrazit nabídku»
Vývojář C++
Jihomoravský
před 14 dny
Máte zkušenosti s programováním v jazyce C++? Chtěli byste se stát součástí nového týmu softwarových inženýrů v mezinárodní... zobrazit nabídku»
Credit risk analytik
Praha
před 14 dny
Co Ti nabízíme? Různorodou a zodpovědnou práci Příležitost rozvinout své stávající znalosti a dovednosti a naučit se novým – po... zobrazit nabídku»
Programátor bezpečnostních systémů C#/ASP.NET
Brno - město
před 14 dny
Jste profík v C# a zároveň znáte i jazyky ASP.NET a T-SQL? Hledáme nového kolegu do týmu profesionálů největší české společnosti... zobrazit nabídku»
Programátor/specialista Java
České Budějovice
před 14 dny
Pro našeho významného klienta, nadnárodní výrobní společnost se sídlem v Českých Budějovicích, hledáme vhodhého kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace