Práce v oboru Informační technologie (1929) - strana 38

Informační technologie
PHP programátor, možnost home office
Chrudim
minulý měsíc
Baví Tě pracovat na zajímavých a vytížených webech? Máš rád programování v PHP? Hledáme programátora, který ví, jak psát vysoce... zobrazit nabídku»
PHP programátor
Pardubice, možnost HO
minulý měsíc
Řešení individuálních úprav dle zákazníkových potřeb na webech a eshopech. Analýzy nových zakázek po programátorské stránce.... zobrazit nabídku»
Embedded developer
Jihomoravský
před 1 měsíci
* Permanent full- time employment * Work in multinational team and company. * Benefit package: 5 weeks of holiday, meal vouchers, pension insurance,... zobrazit nabídku»
PLC programátor výrobních linek
Plzeňský
před 1 měsíci
* 5týdnů dovolené * Finanční odměny * Příspěvky na stravu * Smlouvu na dobu neurčitou * Příspěvek na penzijní připojištění *... zobrazit nabídku»
PLC programátor junior
Plzeňský
před 1 měsíci
* Týden dovolené navíc * Jazykové kurzy * Stravenky * Možnost kariérního růstu * Komplexní zaškolení v zahraničí * Smlouvu na dobu... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr junior
Pardubicko
před 1 měsíci
- příspěvek na stravování, zajištění dovozu obědů na pracoviště - 5 týdnů dovolené - náborový příspěvek 10 000 kč - možnost... zobrazit nabídku»
Programátor výrobních linek
Jihočeský, Plzeňský, Karlovarský
před 1 měsíci
* Týden dovolené navíc * Jazykové kurzy * Příspěvky na stravování * 13. mzdu * Možnost práce v zahraničí * Místo výkonu... zobrazit nabídku»
Specialista pro mobilní a webové aplikace
Olomoucký
před 2 měsíci
* Práce na zahraničních projektech * 5 týdnů dovolené * Příspěvky na stravování * Mobilní telefon s příspěvkem na tarif * Možnost... zobrazit nabídku»
IT analytik/ IT analyst v rizikovém kapitálu
Praha
před 2 měsíci
* motivující mzdové ohodnocení * možnost cestovat (Malajsie, Bali, Mexiko, Austrálie, apod.) * flexibilní pracovní doba * další benefity... zobrazit nabídku»
.NET developer ERP řešení
ZLÍN
před 2 měsíci
Pro našeho klienta, českou pobočku mezinárodní společnosti, hledáme pracovníka na pozici .NET PROGRAMÁTOR. Vašim úkolem bude zapojit se... zobrazit nabídku»
Software engineer (C++)
ZLÍN
před 2 měsíci
V jazyce C++ je ukrytá budoucnost, souhlasíš? Potřebujeme posilu do týmu vývojářů, někoho kdo se nebojí v tomto jazyce myslet a tvořit.... zobrazit nabídku»
Tester guru
ZLÍN/VSETÍN
před 2 měsíci
Hledáme zapáleného TESTERA, který se nezalekne testování projektů v oblasti IT. Co na Tebe čeká: * tvorba metodologie a plánu testování... zobrazit nabídku»
Java
ZLÍN/VSETÍN
před 2 měsíci
111 10 101 111 0 0 0 10 1000 Zavolej a nenech si ujít výjimečnou šanci pro zkušené JAVA nadšence. Budeš se podílet na projektech... zobrazit nabídku»
Programátor C# .NET
Zlín
před 2 měsíci
Chcete pracovat pro moderní českou IT společnost, jenž patří mezi TOP zaměstnavatele? Máte praxi v oblasti vývoje se zaměřením na .NET C#?... zobrazit nabídku»
Oracle administrátor
Jihomoravský
před 2 měsíci
* Možnost pracovat s nejnovějšími technologiemi * Zajímavé finanční ohodnocení * Týden dovolené navíc * Možnost získání... zobrazit nabídku»
C# Developer for NPM
Brno
před 2 měsíci
Would you like to: Develop one of the core product of successful international company. Work on project of Network performance monitoring... zobrazit nabídku»
Senior .NET Developer
Zlín
před 2 měsíci
Vývojáři s otevřenou hlavou, hledáme Tě!!! U nás Tě čekají fakt zajímavé projekty. Budeš vyvíjet různé aplikace, ať už webové,... zobrazit nabídku»
Programátor C#/ C++ | pružná pracovní doba | až 40 000 Kč
Žďársko
před 2 měsíci
Nebereme žádný béčka! Zato céčko, to je naše krevní skupina. Ovládáš C#/C++, chceš zůstat s prací na Vysočině a pružná pracovní... zobrazit nabídku»
Full stack developer 1/2 úvazek
Brno
před 2 měsíci
Chceš se do práce dostat rychleji? Netrpět v přecpané šalině při 3. červené za sebou? Je tu šance, ale musíš tomu trochu pomoci! -... zobrazit nabídku»
Java developer 1/2 úvazek
Brno
před 2 měsíci
Chceš se do práce dostat rychleji? Netrpět v přecpané šalině při 3. červené za sebou? Je tu šance, ale musíš tomu trochu pomoci! -... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Platy šly v Česku nahoru, alespoň to tvrdí statistici

Průměrná mzda v Česku jde nahoru. Ve třetím čtvrtletí meziročně vzrostla o 1 170 korun na...

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace