Práce v oboru Informační technologie (2387) - strana 38

Informační technologie
R&D programátor - Java
Jihomoravský
tento měsíc
Jste Java developer s praxí? Bavila by Vás práce s novými technologiemi a vytváření inovativních prototypů? Máte zkušenosti s relačními... zobrazit nabídku»
BI solution expert/konsultant
Olomoucký
tento měsíc
Jste zkušený v oblasti Business Intelligence a datové analýzy? Rád byste pracoval v moderním mezinárodním prostředí? Máte rád nové... zobrazit nabídku»
BI solution expert
Olomoucký
tento měsíc
Do you have experience in field of data analysis and Business Intelligence? Do you want to work in a modern environment for an international company?... zobrazit nabídku»
Manager OF development team
Olomoucký
tento měsíc
Do you have great leadership skills? Do you want to work in a modern environment for an international company? Are you willing to take new... zobrazit nabídku»
Specialista pro mobilní a webové aplikace
Olomoucký
tento měsíc
Máte zkušenosti s mobilními či webovými aplikacemi, jejich podporou a správou? Máte zkušenost v rámci project managementu? Domluvit se... zobrazit nabídku»
Backoffice Operations Manager
Hlavní město Praha
tento měsíc
benefits (travel tickets, meal vouchers, salary in addition, contribution to the pension fund etc.) stable international company zobrazit nabídku»
Oracle Database administrator
Praha
tento měsíc
International reliable and successful company Friendly team, modern environment Mobile phone, notebook 5 weeks of holidays Meal vouchers ... zobrazit nabídku»
Java Developer - Plzeň
Plzeň
tento měsíc
Benefits Full-time job stable company travelling zobrazit nabídku»
Linux expert
Celá ČR, Jihomoravský
tento měsíc
Chcete se stát součástí projektu, který na trhu nemá konkurenta? Zajímají Vás nejnovější technologie a baví Vás práce s nimi? Nebojíte... zobrazit nabídku»
Linux administrátor
Zlínský
tento měsíc
Ovládáte administraci OS Linux? Máte alespoň základní znalost databází? Orientujete se v oblasti sítí? Pak hledáme právě Vás! *... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektů - investice
Jihočeský
tento měsíc
Zázemí dynamické, perspektivní mezinárodní výrobní společnosti Motivační finanční ohodnocení Příležitost k profesnímu i osobnímu... zobrazit nabídku»
Java programátor - Ostrava
Ostrava
tento měsíc
A co úspěšným kandidátům nabízíme? Snažíme se držet krok s dobou, tedy i náš benefitní systém neustále zlepšujeme. Mezi základní... zobrazit nabídku»
IT specialista pro bezpečnost DAT
Středočeský
tento měsíc
Nyní se Vám otevírá skvělá příležitost získat zajímavou práci v dynamickém a profesionálním prostředí úspěšné nadnárodní... zobrazit nabídku»
Java developer | až 60.000 Kč
Zlín
tento měsíc
Jste zkušeným javistou a hledáte novou výzvu, která Vám otevře bránu do světa platebních bran? Pak jste Javista, kterého hledáme! Vaším... zobrazit nabídku»
IT support specialist
Zlín
tento měsíc
Spíkuješ ingliš a máš technický background? Komunikace s klienty v češtině nebo angličtině Ti není cizí? Pak jsi to Ty, koho hledáme.... zobrazit nabídku»
Klíčový uživatel SAP
Jihočeský
tento měsíc
Rozšiřte tým specialistů a staňte se Klíčovým uživatelem SAP pro modul Finanční účetnictví a Controlling. Náplň práce: - spolupráce... zobrazit nabídku»
AIX Server Administrátor
Praha
tento měsíc
Žijete Unixem/Linuxem? Hledáme administrátora AIX serverů! Vaším úkolem bude: - Poskytování podpory 2. stupně - Řešení příchozích... zobrazit nabídku»
Administrátor Nginx/ podpora aplikací
Praha
tento měsíc
Máte zkušenosti s podporou webových serverů Nginx a operačních systémů? Hledáte práci v mezinárodním prostředí, kde se můžete... zobrazit nabídku»
PHP developer - Germany - Chemnitz area
Chemnitz
tento měsíc
- start immediately/ASAP - Only English language needed - Location -Chemnitz area - company with excellent working environment - bright offices,... zobrazit nabídku»
Java developer - Germany - Karlsruhe
Karlsruhe
tento měsíc
- Location: Karlsruhe - Start ASAP/by agreeement - interesting projects in very skilled team - English language... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace