Práce v oboru Informační technologie (2166) - strana 38

Informační technologie
Windows server specialist (30-40.000,- Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti se správou serverů? Chcete pracovat v úspěšné mezinárodní společnosti, kde se můžete dále odborně vzdělávat? Denní... zobrazit nabídku»
.NET developer- team leader (80 – 120 000 Kč)
Praha
minulý měsíc
Jsi seniorním C# .NET vývojářem a máš zkušenosti s vedením menšího týmu vývojářů? Chceš se podílet na vývoji netradičního softwaru... zobrazit nabídku»
Administrátor databázového serveru (40 – 65 000 Kč)
Praha
minulý měsíc
Jsi zkušený administrátor MS SQL serverů? Pro náš páteřní ERP systém, bez kterého nedokážeme fungovat, hledáme databázového... zobrazit nabídku»
Test Engineer - zaměřeno na paměť
Brno
minulý měsíc
Máš vzdělání v IT? Baví Tě testování? Zajímá tě oblast paměti procesorů? Na této pozici budeš: * vypracovávat testovací nástroje *... zobrazit nabídku»
Test Engineer - Intellectual Property project
Brno
minulý měsíc
* design scriptů potřebných pro vývoj a verifikaci * spolupracovat s analytiky, vývojáři * vývoj a testování digitálních bloků... zobrazit nabídku»
SW Engineer - zaměřeno na paměť
Brno
minulý měsíc
Máš vzdělání v IT? Baví Tě testování? Zajímá tě oblast procesorů a paměť? Na této pozici budeš: * vývoj SRAM a NVM (Non-Volatile... zobrazit nabídku»
Programátor C#, .NET
Olomouc
minulý měsíc
Chcete pracovat pro moderní českou IT společnost, která patří mezi TOP zaměstnavatele? Máte praxi v oblasti vývoje se zaměřením na .NET... zobrazit nabídku»
Programátor webových aplikací (ASP.NET /C#)
Olomouc
minulý měsíc
Hledám šikovného programátora webových aplikací ASP.NET/C#. Pracovní náplň: - vývoj aplikací: - aplikaci pro správu - aplikaci pro... zobrazit nabídku»
IT technik | Humpolecko
Humpolec
minulý měsíc
Chceš práci v IT, ale velkoměsto tě netáhne? Zakotvi na Vysočině! Do našeho malého týmu hledáme novou posilu - technika IT pro podporu... zobrazit nabídku»
IT Compliance Manager
Praha 9
minulý měsíc
We're looking for IT Compliance Manager with pharmaceutical background for brand NEW Support Center in Prague. Become a part of NEW center, NEW... zobrazit nabídku»
Business Systems Analyst - New Team
Praha 9
minulý měsíc
We’re looking for skilled Business System Analyst for new support center covering all EMEA region. As part of the IT team, the Systems Analyst role... zobrazit nabídku»
Embedded C Developer bez AJ (35.000 - 55.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
!!! Exkluzivní nabídka - Česká společnost s více než 10ti letou historií zabývající se vývojem zákaznických řešení v oblasti HW / SW,... zobrazit nabídku»
Senior Linux SW Tester (až 65.000 Kč)
Pardubický, Jihomoravský
minulý měsíc
!!! Skvělá pozice stát se členem vývojového R&D týmu v oblasti průmyslových telekomunikačních zařízení. Dnes již mezinárodní... zobrazit nabídku»
Sr. Linux SW Developer - R&D, Telco (až 65.000 Kč)
Pardubický, Jihomoravský
minulý měsíc
!!! Skvělá pozice stát se členem vývojového R&D týmu v oblasti průmyslových telekomunikačních zařízení. Dnes již mezinárodní... zobrazit nabídku»
Frontend Developer (PHP/JavaScript)
Praha
minulý měsíc
● Dlouhodobou práci na vlastních projektech, kt. navštíví miliony lidí denně ● Příjemnou pracovní atmosféru v projektových týmech do... zobrazit nabídku»
Specialista IT - nástup ihned
Ústecký
minulý měsíc
Máte zkušenosti jako IT specialista/IT administrátor? Tak to jste možná ten pravý. Výrobní společnost hledá nového kolegu na pracovní... zobrazit nabídku»
Specialista IT
Ústecký
minulý měsíc
Výrobní společnost hledá do svého týmu zkušeného kandidáta na pracovní pozici IT Specialista. * Hlavní pracovní poměr * Odpovídající... zobrazit nabídku»
Konzultant služeb zákazníkům - business
Louny
minulý měsíc
Poohlížíte se po nové práci? Hledáme proaktivní a schopné pracovníky do call centra v Lounech na pozici Konzultant služeb zákazníkům -... zobrazit nabídku»
Konzultant systémů pro správu dat v DMS
Praha
minulý měsíc
Zajímáš se o správu dat, dokumentů a informací? Bavilo by Tě navrhovat architekturu těchto řešení? Instalovat a konfigurovat tyto... zobrazit nabídku»
Konzultant aplikací pro správu dat
Praha
minulý měsíc
Zajímáš se o správu dat, dokumentů a informací? Bavilo by Tě implementovat řešení těchto systémů? Analyzovat požadavky zákazníka a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace