Práce v oboru Informační technologie (2232) - strana 52

Informační technologie
Specialista realizací IT systémů
Brno - město
před 3 měsíci
Pozice je vhodná pro kandidáty se SŠ, VŠ vzděláním, se znalostmi a praxí z oblasti IT se zájmem o přímou komunikaci se zákazníky a... zobrazit nabídku»
Senior C# developer
Brno
před 3 měsíci
Chcete být součástí nově vznikajícího týmu, který bude vyvíjet inovativní a revoluční produkt? Umíte programovat v jazyku C# a chcete se... zobrazit nabídku»
HW vývojář
Praha
před 3 měsíci
Máte zkušenosti s návrhem digitálních nebo analogových komponent a domluvíte se anglicky? Chcete-li být součástí týmu, který pracuje na... zobrazit nabídku»
Senior developer C#
Brno
před 3 měsíci
Zajímáte se o aktuální technologie a trendy v IT? Máte zájem podílet se na vývoji podnikového systému nové generace? Máte zkušenosti s... zobrazit nabídku»
Software Engineer Embedded Systems
okolí Ostravy
před 3 měsíci
záštitu německého vedení společnosti inovativní prostředí společnosti využívající moderní technologie atraktivní platové... zobrazit nabídku»
Správce SAP systému - modul MM, PP
Ostrava
před 3 měsíci
záštitu německého vedení společnosti inovativní prostředí společnosti využívající moderní technologie možnost vést projekt od jeho... zobrazit nabídku»
Programátor Promotic
Ostrava
před 4 měsíci
A co Vám nabízíme my? zajímavou a tvůrčí práci v příjemném kolektivu finanční ohodnocení dle prokázaných schopností a zkušeností... zobrazit nabídku»
Java developer - Keep up with latest updates//Prague
Praha
před 4 měsíci
YOU CAN EXPECT ✔5 weeks of holidays ✔Friendly and comfortable working environment ✔1-5 Free days for your own free time activities to spend with... zobrazit nabídku»
SAP BC specialista
Moravskoslezský
před 4 měsíci
perspektivní zaměstnání motivující platové ohodnocení zajištění dopravy do a ze zaměstnání denní výběr z české a korejské kuchyně... zobrazit nabídku»
QA Engineer
Brno
před 4 měsíci
* Budete zodpovídat za hladce fungující a perfektně vypadající aplikace ještě před tím, než jej spatří koneční uživatelé. * Práce... zobrazit nabídku»
Test Automation Engineer
Brno
před 4 měsíci
- Working in a team of QA´s as a automation guru - Writing Selenium test cases in JavaScript (Java) based on existing manual test cases for mobile... zobrazit nabídku»
SW packaging and deployment specialist
Brno
před 4 měsíci
*Definice a vytváření instalačních balíčků pro koncové uživatele (SW packaging) *Analýza a příprava specifických kombinací ... zobrazit nabídku»
DWH programátor Olomouc
Olomouc
před 4 měsíci
Máte zkušenost s programováním v PL/SQL a Oracle databázi? Rád byste pracoval v moderním prostředí mezinárodní společnosti? Lákají Vás... zobrazit nabídku»
Integrační tester
Praha
před 4 měsíci
Je Vám blízká oblast testování a rád byste se v této oblasti rozvíjel? Domluvíte se anglicky? Pokud odpovědi zněli ANO, tak neváhejte a... zobrazit nabídku»
BI specialista – senior
Brno
před 4 měsíci
Máte zkušenosti s BI systémem SAP? Ovládáte moduly BO či BW? Komunikace v anglickém jazyce Vám není cizí? Rád/a byste pracoval/a v... zobrazit nabídku»
Podpora helpdeskového systému
Brno
před 4 měsíci
Máte zkušenosti s helpdeskovým systémem? Láká Vás práce v mezinárodní společnosti? Anglický jazyk pro Vás není problém? Pak hledáme... zobrazit nabídku»
R&D programátor - Java
Brno
před 4 měsíci
Jste Java developer s praxí? Bavila by Vás práce s novými technologiemi a vytváření inovativních prototypů? Máte zkušenosti s relačními... zobrazit nabídku»
BI solution expert/konsultant
Olomouc
před 4 měsíci
Jste zkušený v oblasti Business Intelligence a datové analýzy? Rád byste pracoval v moderním mezinárodním prostředí? Máte rád nové... zobrazit nabídku»
BI solution expert
Olomouc
před 4 měsíci
Do you have experience in field of data analysis and Business Intelligence? Do you want to work in a modern environment for an international company?... zobrazit nabídku»
SW vývojář, České Budějovice
České Budějovice
před 4 měsíci
Máte znalost programovacích jazyků XML, C++, Java? Tvorba databází MySQL vám také není neznámá? Hovoříte anglicky? Orientujete se nejen... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace