Práce v oboru Informační technologie (2188) - strana 52

Informační technologie
.NET developer - vhodné i pro absolventy
ZLÍN
před 2 měsíci
Jsi absolvent, lehký praktik, nebo už ostřílený "DOTNETÁŘ"- Nebojíš se ukázat svou orientaci ve světě s "TEČKOU" a hledáš kde uplatnit... zobrazit nabídku»
Developer – team leader
Olomoucký
před 2 měsíci
Máte zkušenosti s vývojem SW? Měl/a jste již někdy možnost vést vlastní tým? Denní využití anglického jazyka Vám nečiní... zobrazit nabídku»
FPGA vývojář
Jihomoravský
před 2 měsíci
Chcete se podílet na dlouhodobých projektech pro největšího výrobce procesorů na světě? Máte zkušenost s technologií FPGA obvodů?... zobrazit nabídku»
Front-end vývojář
Zlínský
před 2 měsíci
Zajímáte se o front-end vývoj a máte znalost JavaScriptu? Láká Vás vývoj webových aplikací v AngularJS? Jste schopný číst anglicky psanou... zobrazit nabídku»
Network support engineer
Jihomoravský
před 2 měsíci
Máte zkušenosti se správou sítí? Rád/a byste pracoval/a pro mezinárodní společnost? Komunikace v anglickém jazyce Vám nedělá... zobrazit nabídku»
Junior C#
Praha
před 2 měsíci
Máš zkušenosti s programováním v C#? Chceš se neustále rozvíjet? Tak jsi to právě TY koho hledáme! Super šance, jak se stát členem... zobrazit nabídku»
JavaScript vývojář
Moravskoslezský
před 2 měsíci
Hledáte práci, ve které uplatníte svůj potenciál? Máte zkušenosti s programováním v JavaScriptu? Disponujete znalostí HTML? Pokud ano, je... zobrazit nabídku»
Vývojář webových aplikací
Moravskoslezský
před 2 měsíci
Máte zkušenost s vývojem webových nebo mobilních aplikací? Hledáte práci, kde budete mít možnost růstu v mezinárodním prostředí?... zobrazit nabídku»
Junior vývojář aplikací
Královéhradecký
před 2 měsíci
Chceš být součástí vývoje nového softwaru? Ovládáš C# nebo Javu? Výborně, na co čekáš? :-) Zašli nám svůj životopis ještě... zobrazit nabídku»
Junior vývojář C++
Středočeský
před 2 měsíci
Chceš odstartovat svoji kariéru ve společnosti, co se zabývá vývojem inteligence automobilů? Pokud ano, pošli mi své CV ještě dnes! *... zobrazit nabídku»
IT Specialista SW
okres Rokycany
před 2 měsíci
- Zázemí silné a stabilní společnosti - Příspěvky na dopravu - Příspěvky na stravování - Přítomnostní bonus - Dovolená navíc zobrazit nabídku»
ECM konzultant
Jihomoravský
před 2 měsíci
Baví Vás komunikace se zákazníky a rádi navrhujete softwarové řešení? Angličtina pro Vás není žádný problém? Zašlete nám životopis... zobrazit nabídku»
JavaScript developer v oblasti farmacie
Jihomoravský
před 2 měsíci
Baví tě programovat v Javascriptu? Chceš se stát součástí dynamicky se rozvíjející společnosti v oblasti farmacie? Hledáš nová výzvy a... zobrazit nabídku»
Specialista technické podpory
Jihomoravský
před 2 měsíci
Láká Vás prostředí mezinárodní společnosti? Anglický jazyk pro Vás není překážkou? Nové technologie jsou pro Vás výzvou a rádi se... zobrazit nabídku»
Tester aplikací
Zlínský
před 2 měsíci
Rád bys nastartoval svoji testerskou kariéru? Jsi absolventem, který má povědomí o Linuxu i SQL? Chceš pracovat pro lídra inovací na... zobrazit nabídku»
Specialista IT podpory
Zlínský
před 2 měsíci
Máte přehled v oblasti informačních technologií a domluvíte se anglicky? Chcete pracovat v přátelském prostředí s nejnovějšími... zobrazit nabídku»
IT system administrátor
Zlínský
před 2 měsíci
Máte administrátorskou znalost operačních systémů? Dokážete řešit nastalé problémy? Máte přehled v oblasti sítí a databázových... zobrazit nabídku»
Administrátor windows serverů
Jihomoravský
před 2 měsíci
Máte zkušenosti s technickou podporou a správou serverů? Mluvíte plynně anglicky? Chcete pracovat v mezinárodní společnosti, kde se můžete... zobrazit nabídku»
Konzultant IS pro manažerské systémy
Praha
před 2 měsíci
Jsi profík v Excelu a ovládáš SQL alespoň na mírně pokročilé úrovni? To je ta správná kombinace, kterou hledám, a proto neváhej a pošli... zobrazit nabídku»
Software developer
Plzeňský
před 2 měsíci
Jste zkušený ve vývoji v C či C++ a máte zájem o oblast automotive? Dorozumíte se v anglickém nebo německém jazyce? Programoval jste někdy... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace