Práce v oboru Informační technologie (2542) - strana 52

Informační technologie
Vývojář iOS
Jihomoravský
minulý měsíc
Chcete se podílet na vývoji mobilních aplikací? Disponujete zkušeností s vývojem pro mobilní platformu iOS? Pak je tato nabídka určena... zobrazit nabídku»
Senior business consultant
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte praxi na konzultantské pozici v IT oboru? Obchodní jednání se zákazníky i v anglickém jazyce pro Vás nejsou problém? Pak je tato... zobrazit nabídku»
Junior business consultant
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte obecný IT přehled a obchodní jednání a komunikace se zákazníky pro Vás není problémem? Jste zvyklý komunikovat v anglickém... zobrazit nabídku»
IT konzultant se znalostí výrobních procesů
Jihomoravský
minulý měsíc
Zajímáte se o informační systémy a máte zkušenost s procesy ve výrobních společnostech? Chcete pracovat v příjemném prostředí... zobrazit nabídku»
Development support junior
Jihomoravský
minulý měsíc
Máš zkušenosti s programováním v jazyce Java? Ovládáš framework Spring? Nevadí Ti každodenní komunikace v angličtině? Rád/a by ses... zobrazit nabídku»
Java programátor
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máš zkušenosti s programováním v jazyce Java? Rád/a bys pracoval/a na vývoji zajímavých projektů? Zašli svůj životopis ještě... zobrazit nabídku»
Frontend vývojář
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s Frontend vývojem? Pracujete s Javascriptem a Angularem? Chcete pracovat na zajímavém mezinárodním projektu? Pak je tato... zobrazit nabídku»
Android programátor
Praha
minulý měsíc
Máte zkušenosti s vývojem pro Android a setkali jste se někdy i s C/C++? Chcete být součástí úspěšné mezinárodní společnosti a láká... zobrazit nabídku»
Javascript developer junior/senior
Praha
minulý měsíc
Máte zkušenost s frontend vývojem v Javascript? Chcete se podílet na vývoji úspěšných retailových projektů a být součástí stabilní... zobrazit nabídku»
Excel VBA vývojář
Praha
minulý měsíc
Jsi pokročilým uživatelem Excelu a ovládáš programování ve VBA? Dorozumíš se anglicky? Pokud nemáš pracovní zkušenosti – nevadí!... zobrazit nabídku»
Integrační tester
Praha
minulý měsíc
Je Vám blízká oblast testování a rád byste se v této oblasti rozvíjel? Domluvíte se anglicky? Pokud odpovědi zněli ANO, tak neváhejte a... zobrazit nabídku»
WEB APP system engineer
Olomoucký
minulý měsíc
Can you offer experience in web app operation and automation development? Would you like to play major role in project infrastructure development? If... zobrazit nabídku»
CRM solution expert
Olomoucký
minulý měsíc
Do you have experience in field of CRM analysis and consultancy? Do you want to work in a modern environment for an international company? Are you... zobrazit nabídku»
Support engineer – linux
Jihomoravský
minulý měsíc
Do you want to work for international company? Do you have experience with Linux? Send me you CV as soon as possible! SUPPORT ENGINEER – LINUX *... zobrazit nabídku»
C++ developer
Jihomoravský
minulý měsíc
Rád bys pracoval/a v nadnárodní firmě? Chceš se podílet na mezinárodních projektech? Máš zkušenosti s programováním C++? Zašli mi svůj... zobrazit nabídku»
DWH developer – Olomouc
Olomoucký
minulý měsíc
Do you have great experience in SQL and Oracle database? Do you want to work in a modern environment for an international company? Are you willing to... zobrazit nabídku»
Business Consultant
Jihomoravský
minulý měsíc
Konica Minolta hledá do svého týmu posily na pozice: Business Consultant Navision Business Consultant CRM Business Consultant Remedy *... zobrazit nabídku»
Microsoft dynamics CRM - konzultant
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s implementací Microsoft CRM systému? Zajímají Vás vnitrofiremní procesy? Láká Vás mezinárodní pracovní prostředí a... zobrazit nabídku»
R&D programátor - Java
Jihomoravský
minulý měsíc
Jste Java developer s praxí? Bavila by Vás práce s novými technologiemi a vytváření inovativních prototypů? Máte zkušenosti s relačními... zobrazit nabídku»
BI solution expert/konsultant
Olomoucký
minulý měsíc
Jste zkušený v oblasti Business Intelligence a datové analýzy? Rád byste pracoval v moderním mezinárodním prostředí? Máte rád nové... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace