Práce v oboru Informační technologie (2387) - strana 52

Informační technologie
Developer - Java, 50-80 000 CZK
Ostrava
minulý měsíc
Are you looking for an attractive job? Do you want to start your career in well-known international company? Do you like Java? Don't hesitate and... zobrazit nabídku»
Programátor Java, 40 - 70 000 Kč
Ostrava
minulý měsíc
Je programování v Javě Tvým koníčkem ? Láká Tě pracovat v přátelském kolektivu stejně založených nadšenců ? Těšíme se na Tvůj... zobrazit nabídku»
Java developer, až 80 000 Kč
Ostrava
minulý měsíc
Skvělá šance pro méně i více zkušenější programátory! Máte praxi s vývojem SW postaveném na programovacím jazyku JAVA a domluvíte se... zobrazit nabídku»
C# developer, až 60 000Kč
Ostrava
minulý měsíc
Chceš-li vsadit na jistotu, působit ve firmě na zajímavých projektech a mít zároveň v práci zázemí a příjemný kolektiv, máme... zobrazit nabídku»
Programátor/analytik
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máš- li za sebou již nějaký rok praxe, zajímá Tě pracovat pro světovou špičku ve svém oboru a chceš nám ukázat, že jsi právě Ty tím... zobrazit nabídku»
C#/ .NET developer, až 60 000Kč
Ostrava
minulý měsíc
Hledáme šikovného člověka, více či méně zkušeného, na pozici, kde využiješ své zkušenosti, znalosti a angličtinu, kde dokážeme... zobrazit nabídku»
Vývojář - Java - šance pro studenty/zkrácený úvazek
Ostrava
minulý měsíc
Jsi stále studentem nebo již absolventem a sháníš práci na částečný úvazek? Chceš dodělat školu, ale mít už stabilní... zobrazit nabídku»
SAP SD specialista - až 65 000 Kč,-
Frýdek - Místek
minulý měsíc
Pracovní náplň: * údržba a podpora SAP SD modulu * přímá podpora a školení klíčových uživatelů * vývoj a testování změn (ABAP) *... zobrazit nabídku»
Network engineer, až 60 000Kč
Moravskoslezský
minulý měsíc
Pokud je ti oblast IT známá a blízká, hovoříš anglicky a rád bys nám prokázal své zkušenosti, dej nám vědět! Máme pro Tebe jedinečnou... zobrazit nabídku»
Network engineer
Ostrava
minulý měsíc
Are you looking for attractive job? Do you want to progress your career in well-known international company? There is chance for you! In position... zobrazit nabídku»
Hledáme Delphistu
Praha
minulý měsíc
Vyvíjejte v Delphi! Hledáme vývojáře informačních systémů v Delphi. Podílejte se na vývoji nových systémů! Upravujte stávající... zobrazit nabídku»
Senior JavaScript programátor, 50 - 70 000 Kč
Praha
minulý měsíc
Už vás nebaví nudná práce v nevyhovují firmě? Nabízíme zajímavou příležitost - práci pro menší společnost, přátelský tým... zobrazit nabídku»
Verifikátor SW
Plzeň
minulý měsíc
- 5 týdnů dovolené - příspěvky na životní a penzijní pojištění - Flexipassy - dotované firemní stravování - jazykové... zobrazit nabídku»
IT programátor
Plzeň
minulý měsíc
- 5 týdnů dovolené - příspěvky na životní a penzijní pojištění - Flexipassy - dotované firemní stravování - jazykové... zobrazit nabídku»
S javou kolem světa
Plzeňský
minulý měsíc
Chceš nový impuls ve své kariéře? Nemusíš být motorkář - stačí, když budeš umět programovací jazyk JAVA a budeš mít chuť cestovat. ... zobrazit nabídku»
Senior developer C#
Jihomoravský
minulý měsíc
Zajímáte se o aktuální technologie a trendy v IT? Máte zájem podílet se na vývoji podnikového systému nové generace? Máte zkušenosti s... zobrazit nabídku»
C# Programátor, Německo
Zlín
minulý měsíc
Máte aktivní znalost C# v prostředí .NET a hledáte práci? Česká společnost orientující se na poskytování vysoce kvalifikovaných... zobrazit nabídku»
IT consultant
Plzeňský
minulý měsíc
* Podpora uživatelů podnikových informačních systémů * Prezentace funkčnosti systému interním uživatelům * Školení uživatelů *... zobrazit nabídku»
Pojistný matematik/čka- i absolventi, 20-35 000 Kč, Pardubice
Pardubice
minulý měsíc
Umíte pracovat v Excelu? Jste analytický typ? Máte smysl pro detail? V tom případě jste ideálním kandidátem na pozici POJISTNÝ... zobrazit nabídku»
Programátor C/C++|práce na home office|mezinárodní společnost|až 40 000 K...
Moravskoslezský
minulý měsíc
*** POZICE VHODNÁ PRO ABSOLVENTY *** Máš zkušenosti se skriptováním v jazyce C/C++, zajímá tě oblast mikropočítačů, embedded a chceš... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace