Práce v oboru Informační technologie (2141) - strana 53

Informační technologie
SAP fi-co konzultant
Moravskoslezský
před 2 měsíci
Máte zkušenosti s údržbou a podporou sytému SAP? Rád/a byste pracoval/a v mezinárodní společnosti a dostal/a se tak k nejnovějším... zobrazit nabídku»
Design engineer (Třebíč)
Jihomoravský, Vysočina
před 2 měsíci
Může být práce zábava? Ano, může. Je-li k dispozici správné pracovní prostředí, kde Vaše povinnosti rostou současně s Vaším osobním... zobrazit nabídku»
Programátor aplikací
Ostrava
před 3 měsíci
- odpovídající platové ohodnocení dle Vašich profesních kvalit - pružnou pracovní dobu - možnost dalšího vzdělávání - příjemné... zobrazit nabídku»
Vývojář portálového řešení
Brno - město
před 3 měsíci
Chcete se zapojit do týmu vývojářů, kteří za využití unikátních technologií pracují na neustálém zdokonalování software pro menší i... zobrazit nabídku»
Back END developer
Olomouc
před 3 měsíci
- vývoj a úprava aplikací - vedení týmu externích developerů - oprava a revize chyb v aplikacích - prezentace aplikací firmením... zobrazit nabídku»
Programátor C/C++|práce na home office|mezinárodní společnost|až 80 000 K...
Rožnov pod Radhoštěm
před 3 měsíci
Máte zkušenosti s programovacím jazykem C/C++, zajímá Vás oblast mikropočítačů, embedded a chcete pracovat v přední světové společnosti... zobrazit nabídku»
Programátor C/C++|práce na home office|mezinárodní společnost|až 40 000 K...
Rožnov pod Radhoštěm
před 3 měsíci
*** POZICE VHODNÁ PRO ABSOLVENTY *** Máš zkušenosti s programováním v jazyce C/C++, zajímá tě oblast mikropočítačů, embedded a chceš... zobrazit nabídku»
IT - analytik kvality
Olomouc
před 3 měsíci
vedení testovacích činností doporučování vhodných testování pro automatizaci provádění ad-hoc regresivních testů reporting chyb vedení... zobrazit nabídku»
Vývojář SW
Šumperk
před 3 měsíci
Náš klient Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti na pozici TECHNIK MĚŘENÍ A VÝVOJ SW. Náplň práce: - měření... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce v IT - senior (40.000 - 70.000 Kč)
Jihomoravský
před 3 měsíci
Hledá se obchodník tělem i duší, který se dobře orientuje ve světě IT! Mladá česká společnost, která neustále roste a upevňuje své... zobrazit nabídku»
Matematik - statistik / vedoucí týmu matematiků
Praha
před 3 měsíci
Co Vám můžeme na oplátku nabídnout? · Zajímavou a kreativní práci na prestižním výzkumu ve stabilní a renomované společnosti ·... zobrazit nabídku»
Specialista realizací IT systémů
Brno - město
před 3 měsíci
Pozice je vhodná pro kandidáty se SŠ, VŠ vzděláním, se znalostmi a praxí z oblasti IT se zájmem o přímou komunikaci se zákazníky a... zobrazit nabídku»
SAP konzultant/ka s AJ - Senior (75.000 - 95.000 Kč)
Středočeský
před 3 měsíci
Hledáte přátelský kolektiv a zajímavou různorodou práci na projektech v ČR i v zahraničí? Máte zkušenosti s produktem SAP ERP a k tomu se... zobrazit nabídku»
IT / obchodní konzultant - systémy pro SCM (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 3 měsíci
Hledá se odborník na implementaci specifických informačních systémů. Velmi uvítáme orientaci v SCM a zkušenost s nasazováním obdobných... zobrazit nabídku»
Software Engineer Embedded Systems
okolí Ostravy
před 3 měsíci
záštitu německého vedení společnosti inovativní prostředí společnosti využívající moderní technologie atraktivní platové... zobrazit nabídku»
.NET developer
Olomouc
před 3 měsíci
Popis práce: Backend projektů je C# .NET s použitím Command Query Responsibility Segregation principu, změnových eventů a objektové databáze... zobrazit nabídku»
Správce SAP systému - modul MM, PP
Ostrava
před 3 měsíci
záštitu německého vedení společnosti inovativní prostředí společnosti využívající moderní technologie možnost vést projekt od jeho... zobrazit nabídku»
Programátor Promotic
Ostrava
před 3 měsíci
A co Vám nabízíme my? zajímavou a tvůrčí práci v příjemném kolektivu finanční ohodnocení dle prokázaných schopností a zkušeností... zobrazit nabídku»
Java developer - Keep up with latest updates//Prague
Praha
před 3 měsíci
YOU CAN EXPECT ✔5 weeks of holidays ✔Friendly and comfortable working environment ✔1-5 Free days for your own free time activities to spend with... zobrazit nabídku»
SAP BC specialista
Moravskoslezský
před 3 měsíci
perspektivní zaměstnání motivující platové ohodnocení zajištění dopravy do a ze zaměstnání denní výběr z české a korejské kuchyně... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace