Práce v oboru Informační technologie (2638) - strana 53

Informační technologie
Tester
Pardubický
minulý měsíc
Máte zkušenosti s testováním softwaru a baví vás zkoušet nové postupy a nástroje? Máte alespoň základní zkušenosti automatickým... zobrazit nabídku»
Tester
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s testováním embedded zařízení? Nechybí Vám znalost vývoje SW v operačním systému Linux? Je testování to, co Vás baví... zobrazit nabídku»
Vedoucí programátor
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s programováním v jazyku C#? Zajímá Vás vývoj aplikací a webové technologie Vám nejsou cizí? Máte zkušenost s vedením... zobrazit nabídku»
Asp.net programátor
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s programováním v jazyce C#? Zajímá Vás vývoj aplikací a webové technologie Vám nejsou cizí? Máte týmového ducha? Tak... zobrazit nabídku»
IT administrátor
Praha
minulý měsíc
Setkali jste se někdy se SAP –modul HR? Ovládáte Microsoft Excel a domluvíte se anglicky? Pokud splňujete tuto kombinaci, tak tato nabídka je... zobrazit nabídku»
Java programátor
Praha
minulý měsíc
Umíš programovat v jazyce JAVA? Chceš se stát členem menšího, energického a přátelského týmu? Pak hledám právě Tebe! Neváhej ani... zobrazit nabídku»
System specialist
Praha
minulý měsíc
Do you like international environment and have you already worked for a multiculture company ? Do you have experience from System Support specialist? ... zobrazit nabídku»
Systémová podpora
Praha
minulý měsíc
Láká tě prostředí mezinárodní společnosti a již jsi v některé pracoval/a? Máš zkušenost z pozice Systémové podpory a chtěl/a by ses v... zobrazit nabídku»
QA šerif
Plzeňský
minulý měsíc
Na dalekém západě divokého testování je potřeba šerif, který vezme zákon do svých rukou, místo koltu klávesnici a myš a vyrazí potírat... zobrazit nabídku»
Delphi developer
Praha
minulý měsíc
Ovládáte programovací jazyk Delphi? Chtěl/a byste se věnovat vývoji úspěšných informačních systémů a nadále se rozvíjet? Pokud ano,... zobrazit nabídku»
Embedded tester
Praha
minulý měsíc
Máte zkušenost s embedded programováním? Vyznáte se v síťových protokolech? Chcete v práci využívat anglický jazyk? Pokud ano, tak je tato... zobrazit nabídku»
Embedded tester
Praha
minulý měsíc
Do you have experience with embedded programming? Are you familiar with network protocols? Are you fluent in English? So, this job is for... zobrazit nabídku»
Junior tester systémů
Praha
minulý měsíc
Chtěl byste pracovat pro společnost, ve které vládne přátelská atmosféra, má příjemné pracovní prostředí a kde se často pořádají... zobrazit nabídku»
SW engineer
Plzeňský
minulý měsíc
Chceš být součástí špičkového vývojového týmu? Rád bys viděl kus světa? Pokud ovládáš jazyk JAVA nebo C/C++, pak hledám právě... zobrazit nabídku»
Team leader C/C++
Plzeňský
minulý měsíc
Chtěli byste vést menší tým SW vývojářů? Máte zkušenosti s modifikacemi BIOSu nebo vás tato oblast láká? Programujete v LOW LEVEL C/C++... zobrazit nabídku»
Vývojář C++ windows API
Praha
minulý měsíc
Ovládáte jazyk C++ a zajímá Vás oblast aplikačního vývoje? Jste v této oblasti junior nebo jste ostřílený profesionál? Obojí hledáme... zobrazit nabídku»
Vývojář - vhodné pro absolventy
Plzeňský
minulý měsíc
Jsi absolventem nebo máš pouze základní zkušenosti s programováním? Nevadí! Právě takové hledáme. Neváhej, zašli nám svoje CV a my ti... zobrazit nabídku»
Administrátor IT
Praha
minulý měsíc
Máte zkušenosti s administrací IT infrastruktury? Baví Vás práce se servery, sítěmi a navíc disponujete středně pokročilou... zobrazit nabídku»
Správce IT infrastruktury
Středočeský
minulý měsíc
Máte zkušenosti se správou Windows a Linux serverů? Setkal jsem se někdy s virtualizací a dohovoříte se anglicky? Pokud odpovědi znějí ANO,... zobrazit nabídku»
Java vývojář junior
Moravskoslezský
minulý měsíc
Chceš nastartovat svoji profesní kariéru jako programátor? Máš znalost programovacího jazyka JAVA? Chceš být součástí přátelského... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace