Práce v oboru Informační technologie (2163) - strana 53

Informační technologie
JavaScript Developer
Olomouc
před 2 měsíci
Hledám vývojáře, nikoliv kodéry a nadšence do nových technologií. Co by vás na této pozici čekalo: - vývoj frontend webových aplikací... zobrazit nabídku»
Senior software engineer
Teplice
před 2 měsíci
Chcete se stát součástí jedné z největších společností na Ústecku? IT, SW, Oracle pro Vás nejsou neznámá slova? Hledáme SENIOR SOFTWARE... zobrazit nabídku»
Specialista IT podpory
Nučice U Prahy
před 2 měsíci
* Podporu při vašem vzdělávání a profesním růstu (nadstandardní možnost vzdělání v IT oboru) * Propracovaný plán zaškolení, který... zobrazit nabídku»
Configuration specialist
Pohořelice
před 2 měsíci
* Konfigurace multifunkčních tiskových zařízení a jejich kontrola * Odstraňování závady detekované přístrojem * Provádění technické... zobrazit nabídku»
Customer Support Specialist IT
Brno
před 2 měsíci
Zázemí stabilní a prosperující mezinárodní společnosti Práci v moderním prostředí Možnost seberealizace Motivující pracovní... zobrazit nabídku»
PLC programátor
Plzeň
před 2 měsíci
- zajímavou práci v mladém týmu - flexibilní pracovní dobu - možnost profesního růstu - 25 dnů dovolené a jazykové kurzy na pracovišti... zobrazit nabídku»
Software Engineer
Brno
před 2 měsíci
Job description: This position is opened for CBM (Condition Based Maintenance) team in Brno and includes software development of CBM based... zobrazit nabídku»
SW vývojář, České Budějovice
České Budějovice
před 2 měsíci
Máte znalost programovacích jazyků XML, C++, Java? Tvorba databází MySQL vám také není neznámá? Hovoříte anglicky? Orientujete se nejen... zobrazit nabídku»
Senior programátor - SharePoint bez AJ (45.000 - 60.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
!!! Skvělá nabídka pro vývojáře nezelenáče do nevšední oblasti => MS SharePoint. Neděláme zakázkový vývoj, ale máme portofolio... zobrazit nabídku»
Senior Java Programátor bez AJ (40.000 - 60.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Chcete mít přístup k nejnovějším technologiím? Pracovat na vývoji zařízení nedostupných veřejnému sektoru? Hledáte práci, která má... zobrazit nabídku»
Junior C# bez AJ - mobilní platformy (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Pro náš komplexní B2B produkt skládající se z back-endu, front-endu i mobilních klientů všech 3 platforem (Android, iOS, Window Phone)... zobrazit nabídku»
Junior C# programátor - bez AJ (20.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Jsme mezinárodní zavedená společnost a hledáme nadšence do programování rozsáhlého podnikového informačního systému pro desktopovou... zobrazit nabídku»
Senior C# programátor - bez AJ (35.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Jsme mezinárodní zavedená společnost a chceme rozšířit náš tým o zkušeného matadora C# seniora, kterému dáme prostor pro uplatnění... zobrazit nabídku»
Senior PHP Vývojář / Analytik bez AJ (40.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Hledáme nového kolegu, seniorního vývojáře, který již má zkušenosti s řešením algoritmů nevšedních úloh a umí je samostatně... zobrazit nabídku»
C# Developer (i pro absolventy) (od 35.000 Kč)
Olomoucký, Zlínský, Jihomoravský, Zahraničí
před 2 měsíci
Záleží Vám na prostředí a kolektivu, ve kterém pracujete a jste třeba i čerstvým absolventem? Perspektivní společnost nabízí pracovní... zobrazit nabídku»
PHP / PHP7 programátor - Network Tools (25.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
!!! Skvelá ponuka i pre absolventov! Česká spoločnosť, ktorá pôsobí na celom svete hľadá posilu do tímu backend developerov. Pracovať... zobrazit nabídku»
FPGA SoC V&V Engineer - Intel, Brno (až 65.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
A world leader in the field of digital systems Intel is seeking a candidate with experience and enthusiasm about FPGA designs and system validation.... zobrazit nabídku»
FPGA / Embedded C/C++ Designer - Intel, Brno (až 85.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
A world leader in the field of digital systems Intel is seeking a candidate with experience and enthusiasm about FPGA / Embedded C/C++ designs.... zobrazit nabídku»
.NET/C# vývojář
Brno
před 2 měsíci
Pracovní náplň: Vývoj nového produktu společnosti. * vývoj nových modulů informačního systému * programování aplikací * spolupráce s... zobrazit nabídku»
Kreslič CAD - vhodné i pro absolventy (19.000 - 25.000 Kč)
Olomoucký
před 2 měsíci
Hledáme kresliče pro tvorbu technické dokumentace, kteří znají program CAD a chtějí pracovat pro úspěšnou mezinárodní strojírenskou... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace