Práce v oboru Informační technologie (2437) - strana 55

Informační technologie
Senior C# developer
Jihomoravský
minulý měsíc
Chcete být součástí nově vznikajícího týmu, který bude vyvíjet inovativní a revoluční produkt? Umíte programovat v jazyku C# a chcete se... zobrazit nabídku»
Contributing scrum master - C#
Jihomoravský
minulý měsíc
Chcete být součástí nově vznikajícího týmu? Umíte programovat v jazyku C# a chcete se učit nejnovější technologie, vyvíjet inovativní a... zobrazit nabídku»
Programátor v Delphi
Náchodsko
minulý měsíc
- otevřená firemní kultura - možnost firemního růstu - zázemí exportně orientované firmy - práce v nově zrekonstruovaných prostorech v... zobrazit nabídku»
Senior .NET developer | lufthansa, cisco, citibank | až 82.000 Kč
Zlín
minulý měsíc
Lufthansa, Cisco, Swarowski, CitiBank, Procter & Gamble a spousta dalších nadnárodních společností jsou klienty společnosti, kde může... zobrazit nabídku»
SAP Key user - Tachov
Plzeňský
minulý měsíc
Znáte SAP jako své boty? Orientujete se v IT? Mluvíte dobře anglicky a nevadí Vám občasné cestování? Pak hledáme právě VÁS!!! -... zobrazit nabídku»
SW Tester | 30 000 - 60000 Kč
Plzeňský
minulý měsíc
Chcete rozjet kariéru v úspěšné, stabilní společnosti, která se zabývá návrhem softwarových řešení, systémovou integrací, verifikací... zobrazit nabídku»
C++ vývojář - příležitost i pro absolventy
Plzeňský
minulý měsíc
Hledáme Junior C++ programátora na zahraniční projekty. Tato společnost navrhuje, vyvíjí, prototypuje a nasazuje sofistikovaná softwarová... zobrazit nabídku»
Java developer | 40 000 - 70 000 Kč
Plzeňský
minulý měsíc
Skvělá příležitost rozvinout Vaše dosavadní zkušenosti na pozici Java Developer. Tato společnost nabízí možnost práce na velkých... zobrazit nabídku»
IT Manager (-kmb-)
okres Bruntál
minulý měsíc
- zázemí výrobní společnosti v oblasti hutního materiálu, obalových materiálů na bázi hliníku - odpovídající mzdové ohodnocení -... zobrazit nabídku»
C# vývojář/ka
Plzeň - město
minulý měsíc
Baví vás C# a máte už nějaké zkušenosti s vývojem? Zašlete nám životopis a zkuste to s námi. Vaší náplní práce bude: - Vývoj SW v... zobrazit nabídku»
Java Developer
Plzeň - město
minulý měsíc
Jste zkušeným Javistou nebo byste se chtěli více rozvíjet? Dejte o sobě vědět a ozvěte se nám. Budete mít na starosti: - Analyzování... zobrazit nabídku»
Programátor řídicích systémů PLC/scada
Louny
minulý měsíc
Chceš se podílet na úžasných projektech? Získat nové zkušenosti a rozšířit si obzory? Právě nabízíme skvělou příležitost pro... zobrazit nabídku»
Nepřímý nákupčí
okres Litoměřice
minulý měsíc
Vyhledat úspory a vyjednávat nejlepší cenu nejsou vždy jednoduché úkoly. Proto hledáme někoho, kdo se nezalekne vrhne se do práce po hlavě.... zobrazit nabídku»
Vývojář aplikací embedded, Českobudějovicko
České Budějovice
minulý měsíc
Hledáme kandidáta na pozici Vývojáře řídících systémů, se znalostí programování C, C++, aplikací RTOS v prostředí LINUX... zobrazit nabídku»
SW tester
Moravskoslezský
minulý měsíc
Pro našeho prestižního klienta, dodavavatele služeb a technologií pro průmyslové společnosti, hledáme kandidáty se zkušenostmi v oblasti... zobrazit nabídku»
Programátor
Plzeň - sever
minulý měsíc
- Uplatnění na pracovní pozici nabízící širokou škálu výzev v průmyslovém prostředí výrobní společnosti - Pracovní smlouva na dobu... zobrazit nabídku»
BI analytik/developer (Business Inteligence)
Ústeckoorlicko, Pardubicko
minulý měsíc
- zajímavá práce ve stabilní české prosperující společnosti - výdělek odpovídající pracovnímu výkonu a další benefity - možnost... zobrazit nabídku»
SAP FI Helpdesk
Jihomoravský, Vysočina
minulý měsíc
Job Offer: FI support for international Accounting shared service centre in CZ FI support for locations worldwide Support BPI process in FI... zobrazit nabídku»
Product Manager (CRM Systém) - až 50.000,- CZK
Praha
minulý měsíc
- Možnost spolupráce na mezin. projektech (Adriatický region) - Smlouva na dobu určitou na 1 rok, poté na dobu neurčitou - Zázemí... zobrazit nabídku»
.NET vývojář
Brno
minulý měsíc
Chceš navrhovat a vyvíjet nový finanční a informační systém, a to na platformě .NET a na MS SQL Server? :) * Budeš mít na starost design a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace