Práce v oboru Informační technologie (2232) - strana 55

Informační technologie
Java programátor
Brno
před 6 měsíci
Máš zkušenosti v programování v Java a k tomu tě baví grafické nástroje? Chceš pracovat pro stabilní společnost s atmosférou start-upu,... zobrazit nabídku»
Webový vývojář
Brno
před 6 měsíci
Máš komerční zkušenost s vývojem v JavaScriptu? Programování v HTML5 ovládáš na pokročilé úrovni? Chceš pracovat v moderních a... zobrazit nabídku»
Junior programátor
Plzeň město
před rokem
Máte zkušenosti s OOP? Baví Vás komunikovat v angličtině? Chcete pracovat na zajímavých projektech v mezinárodní společnosti? Pak zašli... zobrazit nabídku»
Programátor / software developer
Zlín
před rokem
Chcete se stát součástí tradiční české firmy s přesahem na světové trhy a využít své znalosti s programováním? Máte komunikativní... zobrazit nabídku»
Vývojář HTML5
Brno
před rokem
Ovládáte na pokročilé úrovni webové technologie jako je HTML5, CSS nebo Javascript? Chcete pracovat na zajímavých projektech? Staňte se... zobrazit nabídku»
Devops programátor
Praha
před rokem
Chceš se stát programátorským profíkem a zapadnout do prima týmu fungujícího na principu DevOps? Jestli ano, pošli mi své CV ještě... zobrazit nabídku»
Vývojář SAP ABAP
Praha
před rokem
Chceš být součástí mezinárodní společnosti, kde budeš využívat anglický jazyk? Máš zkušenosti ABAP vývojem a chceš se v tomto směru... zobrazit nabídku»
Specialista sítí
Praha
před rokem
Hledáte novou pracovní příležitost v oblasti sítí? Je pro Vás důležitá stabilita a příjemné pracovní prostředí se zázemím... zobrazit nabídku»
Specialista sítí
Praha
před rokem
Máte zkušenost se správou sítí a routery, switche a firewally Vám říkají pane? Chcete pracovat pro mezinárodní prosperující společnost a... zobrazit nabídku»
JavaScript developer
Brno
před rokem
Baví Tě programování v Javascriptu a zajímají Tě cloudová řešení? Chceš najít práci, kde můžeš uplatnit své nápady a a kde budeš... zobrazit nabídku»
Programátor .NET
Brno
před rokem
Orientuje se v IT jako doma? Baví Vás práce v multikulturním prostředí? Rádi by jste využili anglický jazyk? Chtěli byste pracovat na pozici... zobrazit nabídku»
Programátor C++
Brno
před rokem
Máš zkušenosti v programování C++ a k tomu tě baví grafika? Chceš pracovat pro stabilní společnost s atmosférou start-upu, která ti... zobrazit nabídku»
DWH developer – Olomouc
Olomouc
před rokem
Do you have great experience in SQL and Oracle database? Do you want to work in a modern environment for an international company? Are you willing to... zobrazit nabídku»
Solution architekt
Brno
před rokem
Jste zkušeným analytikem? Rozumíte software architektuře a máte praxi v integraci informačních systémů? Hledáte velkou výzvu a možnost... zobrazit nabídku»
Tester
Ústí nad Orlicí
před rokem
Máte zkušenosti s testováním softwaru a baví vás zkoušet nové postupy a nástroje? Máte alespoň základní zkušenosti automatickým... zobrazit nabídku»
Vedoucí programátor
Brno
před rokem
Máte zkušenosti s programováním v jazyku C#? Zajímá Vás vývoj aplikací a webové technologie Vám nejsou cizí? Máte zkušenost s vedením... zobrazit nabídku»
ASP.NET programátor
Brno
před rokem
Máte zkušenosti s programováním v jazyce C#? Zajímá Vás vývoj aplikací a webové technologie Vám nejsou cizí? Máte týmového ducha? Tak... zobrazit nabídku»
QA šerif
Plzeň
před rokem
Na dalekém západě divokého testování je potřeba šerif, který vezme zákon do svých rukou, místo koltu klávesnici a myš a vyrazí potírat... zobrazit nabídku»
Delphi developer
Praha
před rokem
Ovládáte programovací jazyk Delphi? Chtěl/a byste se věnovat vývoji úspěšných informačních systémů a nadále se rozvíjet? Pokud ano,... zobrazit nabídku»
Vývojář C++ windows API
Praha
před rokem
Ovládáte jazyk C++ a zajímá Vás oblast aplikačního vývoje? Jste v této oblasti junior nebo jste ostřílený profesionál? Obojí hledáme... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace