Práce v oboru Informační technologie (2186) - strana 55

Informační technologie
SW test engineer - embedded
Brno
před 4 měsíci
Hledáme šikovné kandidáty, kteří se chtějí věnovat vývoji embedded SW, chtějí se dále učit a použít svou znalost angličtiny! Náplň... zobrazit nabídku»
Front End a Back End Developer
okr. Olomouc
před 4 měsíci
* práce v moderní, prestižní, dynamicky se rozvíjející nadnárodní společnosti * příjemné a moderní pracovní prostředí *... zobrazit nabídku»
Data Warehouse Developer
okr. Olomouc
před 4 měsíci
* práce v moderní, prestižní, dynamicky se rozvíjející nadnárodní společnosti * příjemné a moderní pracovní prostředí *... zobrazit nabídku»
Konzultant ERP - odbyt/výroba - J7714
okr. Přerov
před 4 měsíci
* práce v moderní IT společnosti * seberealizace a motivující finanční ohodnocení * práce na zajímavých projektech pro významné klienty... zobrazit nabídku»
Programátor PLC se Simaticem - J25515
okr. Olomouc
před 4 měsíci
* zázemí významné a neustále se rozvíjející společnosti * odpovídající mzdové ohodnocení a motivační program * samostatnou a... zobrazit nabídku»
Tester - vhodné i pro absolventy - J22015
Olomouc
před 4 měsíci
* zajímavé zaměstnání v dynamicky se rozvíjející společnosti * získání nových zkušeností se špičkovými technologiemi * perspektivu... zobrazit nabídku»
PHP programátor
okr. Olomouc
před 5 měsíci
* flexibilní pracovní doba * 25 dní dovolené * firemní benefity (příspěvek na stravování, měsíční a půlroční odměny, čtvrtletní... zobrazit nabídku»
Konzultant finance a mzdy - J24215
okr. Přerov
před 5 měsíci
* Práce v moderní, procesně orientované IT společnosti * Seberealizace a motivující finanční ohodnocení * Práce na zajímavých... zobrazit nabídku»
Solution Expert BI
okr. Olomouc
před 5 měsíci
* práci v moderní, prestižní, dynamicky se rozvíjející nadnárodní společnosti * příjemné a moderní pracovní prostředí *... zobrazit nabídku»
IT analytik - vhodné i pro absolventy - J1313
okr. Olomouc
před 5 měsíci
- atraktivní práce v mladém dynamickém kolektivu ve vývoji s nejnovějšími informačními technologiemi a v moderním pracovním prostředí ... zobrazit nabídku»
Junior & senior PHP developer | vhodné i pro absolventy
Zlín
před 5 měsíci
Jsi čerstvý absolvent nebo PHP developer na začátku své hvězdné kariéry? Tak pojď nasbírat zkušenosti do start-upu ve Zlíně, který se... zobrazit nabídku»
IOS developer | start-up | home-office
Zlín
před 5 měsíci
Jsi jablíčkář a platforma iOS je podle tebe jediná opravdová mobilní platforma, která stojí za to? Pak jsi iOS dev, kterého hledáme! V... zobrazit nabídku»
C# Programátor, Německo
Zlín
před 6 měsíci
Máte aktivní znalost C# v prostředí .NET a hledáte práci? Česká společnost orientující se na poskytování vysoce kvalifikovaných... zobrazit nabídku»
Senior .NET developer | Lufthansa, Cisco, Citibank | až 82.000 Kč
Zlín
před 6 měsíci
Lufthansa, Cisco, Swarowski, CitiBank, Procter & Gamble a spousta dalších nadnárodních společností jsou klienty společnosti, kde může... zobrazit nabídku»
ERP programátor
Zlín
před rokem
Máte praxi s tvorbou a následnou implementací ERP systémů? Pokud ano, tak pozice ERP PROGRAMÁTOR je určena právě pro Vás. Co Vás... zobrazit nabídku»

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Specialista IT - nástup ihned
Ústecký
dnes
Máte zkušenosti jako IT specialista/IT administrátor? Tak to jste možná ten pravý. Aktuálně hledáme vhodnou osobu na pozici IT... zobrazit nabídku»
IT specialist
Ústecký
dnes
Do you have experience as an IT Specialist / IT Administrator? So you may be the right one. We are currently looking for a suitable person to become... zobrazit nabídku»
.NET/C # Developer in Liberec
Liberec
dnes
Ready to join the CODING folks? Appreciate in INTERNATIONAL collaboration and work with experienced team of developers? Attach your CV to the... zobrazit nabídku»
Konzultant služeb zákazníkům - business
Louny
dnes
Poohlížíte se po nové práci? Hledáme proaktivní a schopné pracovníky do call centra v Lounech na pozici Konzultant služeb zákazníkům -... zobrazit nabídku»
Reportingový analytik s SQL
Praha
dnes
Skvělá příležitost pro start v opravdu mezinárodní společnosti ! Máte již nějaké zkušenosti s tvorbou reportů? Rádi byste v tomto... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace