Práce v oboru Informační technologie (2194) - strana 55

Informační technologie
Java Vývojář
Brno
před 3 měsíci
Je JAVA tvoje doména? Znáš REST nebo JSON? Sítě a protokoly ti nejsou cizí? Máš zkušenost s konfigurací velký routerů a nastavením... zobrazit nabídku»
Produktový specialista s AJ (od 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 3 měsíci
Máte technické myšlení a pohybujete se v oboru informačních technologií? Jste ve své práci kreativní, samostatní a máte zkušenosti v... zobrazit nabídku»
PHP Developer / Analyst with native English
Jihomoravský, Praha
před 3 měsíci
We'd like to give an opportunity to a software developer, who is rather enthusiast about programming, to join our young and friendly crew. We are... zobrazit nabídku»
PHP programátor
okr. Olomouc
před 3 měsíci
* flexibilní pracovní doba * 25 dní dovolené * firemní benefity (příspěvek na stravování, měsíční a půlroční odměny, čtvrtletní... zobrazit nabídku»
Konzultant finance a mzdy - J24215
okr. Přerov
před 4 měsíci
* Práce v moderní, procesně orientované IT společnosti * Seberealizace a motivující finanční ohodnocení * Práce na zajímavých... zobrazit nabídku»
SW Architekt / Supersenior - SharePoint bez AJ (60.000 - 85.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 měsíci
Zavedená česká firma s dlouhou historií hledá do svého vývojového týmu architekta / superseniora SW řešení pro platfomu MS SharePoint / C#... zobrazit nabídku»
Solution Expert BI
okr. Olomouc
před 4 měsíci
* práci v moderní, prestižní, dynamicky se rozvíjející nadnárodní společnosti * příjemné a moderní pracovní prostředí *... zobrazit nabídku»
Programátor bezpečnostních systémů C#/ASP.NET
Brno - město
před 4 měsíci
Jste profík v C# a zároveň znáte i jazyky ASP.NET a T-SQL? Hledáme nového kolegu do týmu profesionálů největší české společnosti... zobrazit nabídku»
Junior & senior PHP developer | vhodné i pro absolventy
Zlín
před 4 měsíci
Jsi čerstvý absolvent nebo PHP developer na začátku své hvězdné kariéry? Tak pojď nasbírat zkušenosti do start-upu ve Zlíně, který se... zobrazit nabídku»
IOS developer | start-up | home-office
Zlín
před 4 měsíci
Jsi jablíčkář a platforma iOS je podle tebe jediná opravdová mobilní platforma, která stojí za to? Pak jsi iOS dev, kterého hledáme! V... zobrazit nabídku»
C# Programátor, Německo
Zlín
před 5 měsíci
Máte aktivní znalost C# v prostředí .NET a hledáte práci? Česká společnost orientující se na poskytování vysoce kvalifikovaných... zobrazit nabídku»
Senior .NET developer | Lufthansa, Cisco, Citibank | až 82.000 Kč
Zlín
před 5 měsíci
Lufthansa, Cisco, Swarowski, CitiBank, Procter & Gamble a spousta dalších nadnárodních společností jsou klienty společnosti, kde může... zobrazit nabídku»
Vývojář backend
Pardubice
před 5 měsíci
Jsou pro vás technologie jako Java SE 1.6 a OOP denním chlebem? Máte zkušenost se Spring DM, OSGi či OCJP6 a rádi by jste pracovali na... zobrazit nabídku»
Vývojář frontend
Pardubice
před 5 měsíci
Jsou pro vás technologie jako Javascript, HTML, CSS denním chlebem? Máte zkušenost s Bootstrapem a rádi by jste pracovali pro úspěšnou... zobrazit nabídku»
ERP programátor
Zlín
před 6 měsíci
Máte praxi s tvorbou a následnou implementací ERP systémů? Pokud ano, tak pozice ERP PROGRAMÁTOR je určena právě pro Vás. Co Vás... zobrazit nabídku»
Front-end developer
Zlín
před 6 měsíci
Budeš v prvních liniích a tvoje práce bude nejvíc vidět! Budeš front-end developer na těch nejzajímavějších projektech, které jdou vidět... zobrazit nabídku»
Programátor servisní podpory IS
okr. Přerov
před rokem
* práce v moderní, procesně orientované IT společnosti * seberealizace a motivující finanční ohodnocení * práce na zajímavých... zobrazit nabídku»
Programátor JavaScript
Pardubický
před rokem
Disponujete výbornou znalostí jazyka JavaScript? Hledáme práci v pohodovém neformálním prostředí, kde se dobrým nápadům meze... zobrazit nabídku»
Administrátor Linux
Pardubický
před rokem
Disponujete výbornou znalostí operačního systému Linux a umíte v něm spravovat různé typy serverů? Hledáte práci v pohodovém... zobrazit nabídku»
Programátor PHP
Pardubický
před rokem
Jste ambiciózní a spolehlivý programátor? Disponujete výbornou znalostí jazyka PHP? Hledáte práci v pohodovém neformálním prostředí,... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace