Práce v oboru Kvalita a kontrola jakosti (1000) - strana 16

Kvalita a kontrola jakosti
Inženýr kvality Plzeň- jih
Plzeň jih
před 14 dny
- stabilní zaměstnání u mezinárodní společnosti, nové moderní pracovní prostředí, nadstandardní mzdové ohodnocení odpovídající... zobrazit nabídku»
Manuální práce v čistém prostředí- Hodonín, Pánov - až 18 000 Kč
Hodonín
před 14 dny
Nabízíme DLOUHODOBÉ A STABILNÍ zaměstnání na HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR fixní mzda až 18 000 BONUSY a PŘÍPLATKY PŘESČAS nástup... zobrazit nabídku»
Odlévač - Brno - až 23 000,-
Brno
před 14 dny
Nabízíme práci na HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR přímo do KMENE společnosti MOTIVUJÍCÍ finanční ohodnocení nejrůznější BONUSY PŘÍSPĚVEK... zobrazit nabídku»
Specialista QS
Rokycansko
před 14 dny
- práce ve stabilní společnosti - odpovídající platové ohodnocení - stabilní zaměstnání - možnost rozvoje - rozmanité firemní... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality
Plzeň
před 14 dny
- zázemí významné a stabilní strojírenské společnosti působící na českém i zahraničním trhu - osobní a profesní rozvoj... zobrazit nabídku»
Polepy IT výrobků
Brno
před 14 dny
-Práci v perspektivní mezinárodní společnosti s možností kariérního postupu -Práci v moderním čistém prostředí s klimatizací... zobrazit nabídku»
Strojní konstruktér s praxí i absolvent (28.000 - 38.000 Kč)
Jihomoravský, Olomoucký
před 14 dny
Mezinárodní perspektivní společnost zabývající se vývojem strojů do celého světa hleda do svého týmu zralých a přátelských... zobrazit nabídku»
Staň se kmenovým zaměstnancem Amazonu na dobu neurčitou!
Dobrovíz
před 14 dny
Mzda až 27 900 Kč/měs.! Smlouvu na dobu neurčitou přímo se společností Amazon Svozové autobusy do práce ZDARMA 4 dny práce, 3... zobrazit nabídku»
Kontrolor/ka kvality v automobilovém průmyslu, Žatec, Havraň
Havraň
před 14 dny
-atraktivní mzdové ohodnocení -měsíční bonus ve výši 3 tisíce -navýšení mzdy po odpracovaném půlroce -24 dní dovolené (za každý... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality
Plzeň
před 14 dny
- Dynamické prostředí nadnárodní průmyslové společnosti - Odpovídající mzdové ohodnocení dle zkušeností - Zaměstnanecké výhody -... zobrazit nabídku»
Specialista kontroly kvality
Plzeň
před 14 dny
- Zázemí zahraniční výrobní společnosti - Práce v čistém moderním pracovním prostředí - Odpovídající platové odhodnocení -... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality s angličtinou/němčinou
okres Trutnov
před 14 dny
Máte dokončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického zaměření? Domluvíte se anglicky nebo německy? Vyznáte se v... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality – Královéhradecký kraj
okres Trutnov
před 14 dny
Máte praxi v oblasti kontroly kvality a chcete zkusit něco nového, co Vám vlije čerstvou krev do žil? Kamarádíte s angličtinou natolik, že... zobrazit nabídku»
Specialista kvality s angličtinou
Hradec Králové
před 14 dny
Mluvíte anglicky na pokročilé úrovni? Jste absolventem střední školy v technickém oboru? Chcete pracovat v zázemí prosperující firmy? Pak... zobrazit nabídku»
Specialista kvality s angličtinou
okres Trutnov
před 14 dny
Máte SŠ vzdělání ideálně technického směru? Umíte anglicky na komunikativní úrovni? Jste časově flexibilní, schopni pracovat ve... zobrazit nabídku»
Operátor/ka kvality C.S.CARGO a.s.
Jihlava, Golčův Jeníkov
před 14 dny
- zajímavé finanční ohodnocení - odměna od 100 Kč/hod - zaškolení a odborná pomoc - možnost kariérního růstu - možnost... zobrazit nabídku»
Manažer kvality - strojírenská výroba
Praha Východ
před 14 dny
Jste zkušený/á v oblasti výrobní kvality a people managementu? Hledáte práci, která zahrnuje cestování? Hovoříte plynule anglickým... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality senior
Praha
před 14 dny
Máte zkušenosti z oblasti kvality? Orientujete se v nástrojích kvality a standardech z oblasti automotive? Rádi komunikujete s lidmi a domluvíte... zobrazit nabídku»
Operátor výroby baterek - muži/ženy
Ústí nad Labem
před 14 dny
- práce na hlavní pracovní poměr - možnost převzetí do kmenového stavu - práce 3 směnný provoz R/ON - 15 000 Kč/měsíc + příplatky... zobrazit nabídku»
Zkusebni technik (NDT kontrola)
Praha, Jihočeský, Středočeský, Vysočina
před 14 dny
Náplň práce: samostatně provádí NDT kontrolu dílů, MT a PT podle požadavků zákazníka a NADCAP samostatně tvoří pracovní návodky... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace