Práce v oboru Logistika a doprava (1982) - strana 18

Logistika a doprava
Operátor sirupárny na metru Kolbenova - až 22 000 Kč
Praha - Kolbenova
včera
* Zajímavé finanční ohodnocení závislé od zkušeností * Dotované závodní stravování (oběd za 33 korun) * Týden dovolené navíc *... zobrazit nabídku»
Air Cargo dispečer (pozemní a letecká doprava)
Praha
včera
Pro našeho klienta, mezinárodní logistickou společnost, hledáme vhodné kandidáty/ky dle uvedených požadavků pro pobočku na Letiště... zobrazit nabídku»
Řidič C+E
Pohořelice, Moravský Krumlov
včera
práce ve stabilní tuzemské společnosti dobré finanční ohodnocení stravenky zajištění průkazu na ovládání hydraulické ruky zobrazit nabídku»
Skladník s platným průkazem na VZV
Teplice - Řetenice
včera
- práce na hlavní pracovní poměr - 3 směnný provoz - možnost přesčasů - příplatky dle zákona - další nadstandardní firemní... zobrazit nabídku»
Dispatcher with Hungarian proficiency
Praha
včera
For our client, one of the best company in the field of shiping, we are looking for the candidates with knowlage of English and Hungarian for a... zobrazit nabídku»
Dispečer/Disponent MKD s AJ nebo NJ - Praha - východ
Praha
včera
Pro našeho klienta, mezinárodní společnost zabývající se komplexními logistickými službami, nabízející dále logistická řešení pro... zobrazit nabídku»
Disponent MKD – Jičín, HK
Královéhradecký
včera
Naším klientem je stabilní česká úspěšná spediční a dopravní společnost; dodavatel transportních a logistických služeb. Pro pobočky v... zobrazit nabídku»
Logistik se znalostí aj+frj nebo aj+nj nebo aj+nizozemštiny
Praha
včera
Naším klientem je mezinárodní, dynamická, stabilní logistická společnost se sídlem v Praze. V současnosti hledáme vhodného kandidáta/tku... zobrazit nabídku»
Celní deklarant Senior - Praha 6
Praha
včera
Naším klientem je úspěšná a stabilní mezinárodní společnost, zabývající se expresní distribucí a přepravou. Pro jejich pobočku na... zobrazit nabídku»
Zasilatel pozemní přepravy, Praha-západ
Praha
včera
Naším klientem je významná nadnárodní logistická společnost se stabilním postavením na trhu v ČR i ve světě. Na výše uvedenou pozici... zobrazit nabídku»
Skladový manipulant, Přelouč
Pardubický
včera
Pro našeho významného klienta, který má možnost pyšnit se dlouholetou tradicí výroby nákladních automobilů, hledáme kandidáty s chutí... zobrazit nabídku»
Vedoucí skladu v automotive, Přelouč
Pardubický
včera
Pro našeho významného klienta, který má možnost pyšnit se dlouholetou tradicí výroby nákladních automobilů, hledáme kandidáty s chutí... zobrazit nabídku»
Vedoucí dispečer s AJ nebo NJ, až 35.000,- Kč
Pardubický
včera
Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti dopravy a logistiky, hledáme vhodné uchazeče/čky s relevantní praxí na uvedenou pracovní... zobrazit nabídku»
Disponent leteckých přeprav
Praha
včera
Pro našeho klienta, mezinárodní společnost zabývající se komplexními logistickými službami, nabízející dále logistická řešení šitá... zobrazit nabídku»
Skladník s VZV i bez vzv–odpolední směny (21.000,-)
Středočeský
včera
Pro našeho klienta, mezinárodní distribuční společnost hledáme do Hostivice do moderního, vytápěného a čistého skladu vhodné... zobrazit nabídku»
Disponent/Dispečer MKD s NJ nebo AJ, Rokycansko
Plzeňský
včera
Pro našeho klienta, zahraniční dopravně-spediční společnost, hledáme několik vhodných kandidátů/tek s praxí na výše uvedenou pracovní... zobrazit nabídku»
Asistentka v logistice s AJ, Jažlovice až 26.000,-
Praha
včera
Pro našeho mezinárodního partnera v oblasti skladování a distribuce elektroniky hledáme aktuálně novou pracovní posilu do týmu na pozici... zobrazit nabídku»
Senior Planner mezinárodní dopravy s AJ
Praha
včera
Naším klientem je úspěšná zahraniční dopravní společnost. Společnost provozuje silniční a nákladní dopravu v Evropě především pro... zobrazit nabídku»
Disponent mezinárodní sběrné služby – Praha západ
Praha
včera
Pro našeho klienta, mezinárodní spediční firmu, který má dlouholetou tradici v ČR, hledáme vhodného kandidáta/tku na výše uvedenou... zobrazit nabídku»
Disponent pozemních přeprav se znalostí jazyků
Praha
včera
Pro našeho klienta, stabilní dopravně/spediční společnost se sídlem v Praze, hledáme vhodné kandidáty či kandidátky s praxí na výše... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace