Práce v oboru Logistika a doprava (1732) - strana 18

Logistika a doprava
Operativní nákupčí s AJ (výroba)
Praha-východ
před 2 dny
Tuto pozici obsazujeme pro renomovanou výrobní společnost, Praha – východ. Vaše náplň práce > operativní nákup jednotlivých... zobrazit nabídku»
Programový nákupčí s AJ (výroba, projektové řízení)
Praha - východ
před 2 dny
Tuto pozici obsazujeme pro renomovanou výrobní společnost, Praha – východ. Vaše náplň práce > zajištění potřeb stávajících a... zobrazit nabídku»
Skladník náhradních dílů osobních automobilů
Ostrava
před 2 dny
Autosalon Hyundai (RELY SERVIS s.r.o.) v Ostravě, hledá zaměstnance na pozici skladníka náhradních dílů pro osobní automobily. Požadavky:... zobrazit nabídku»
Řidič
Rýmařov
před 2 dny
Prádelna Šopík z Rýmařova, hledá schopného a zodpovědného zaměstnance na pozici řidiče. PRACOVNÍ NÁPLŇ: - Rozvoz a... zobrazit nabídku»
Analyticky administrativní pracovník logistiky s AJ, Praha 8
Praha
před 2 dny
Pro našeho významného klienta, agenta rejdaře, hledáme aktuálně vhodné kandidáty/ky do rozšiřujícího se týmu. Pozice je vhodná i pro... zobrazit nabídku»
Disponent námořních a leteckých přeprav
Praha
před 2 dny
Naším klientem je významná nadnárodní logistická společnost. Pro pracoviště v Praze hledáme vhodného uchazeče/uchazečku na výše... zobrazit nabídku»
Demand coordinator
Praha
před 2 dny
Dokážete snadno organizovat a prioritizovat velké množství činností?  Chcete se starat o zboží v rámci 17 trhů a komunikovat převážně... zobrazit nabídku»
Disponent námořních přeprav - Praha
Praha
před 2 dny
Naším klientem je významná stabilní logistická společnost. Pro pobočku na Praze-Zličín hledáme vhodné kandidáty/ky na výše uvedenou... zobrazit nabídku»
Skladník na HPP
Brno
před 2 dny
- zajímavou a různorodou práci se špičkovou technologií - firemní benefity - příjemné pracovní prostředí a motivující kolektiv -... zobrazit nabídku»
Brigáda - Pracovník poštovní přepravy - Praha 9
Praha 9
před 2 dny
- spolupráce na DPP / DPČ - práce ve směnném provozu (směny dle vzájemné dohody, cca 1-3x týdně) - pracoviště - Praha 9 zobrazit nabídku»
Kurýr pro doručování balíků - Jihlava
Jihlava
před 2 dny
* brigádu formou dohody o provedení práce nebo dohody o pracovní činnosti * zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí zobrazit nabídku»
Disponent námořních a leteckých přeprav
Praha
před 2 dny
Pro naše klienty, stabilní zahraniční logistické společnosti sídlící v Praze nebo v okolí Prahy - logistická centra Jažlovice, Rudná,... zobrazit nabídku»
Řidič VZV
Plzeňský
před 2 dny
Popis pozice Zaměstnanec v oddělení expedice Příprava zboží dle dodacího listu, dle kódu výrobku Nakládka kamionů, vagonů a námořních... zobrazit nabídku»
Technik skladu
Praha
před 2 dny
Pro našeho klienta, autorizovaný servis dodávkových a nákladních vozidel, hledáme vhodného kandidáta na pozici technika skladu. Náplň... zobrazit nabídku»
Obchodní referent/ka
Náchodsko
před 2 dny
- zajímavou a samostatnou práci v dynamicky se rozvíjejícím kolektivu - zajímavé finanční ohodnocení závislé na obchodních výsledcích... zobrazit nabídku»
Orderpickers to the Netherland
Nizozemí
před 2 dny
Peakperiods during Eastern and Xmas, no leave permitted Training for 4-5 weeks in picking process Good training and support, well organized... zobrazit nabídku»
Skladník
Brno; IVANČICE
před 2 dny
- zajímavou a zodpovědnou práci ve stabilní společnosti - motivující ohodnocení dle výsledků - příjemná pracovní atmosféra - další... zobrazit nabídku»
Manažer logistiky
Jihomoravský
před 2 dny
Job Description Do moderní strojírenské společnosti se sídlem ve Vyškově hledáme vhodného kandidáta na pozici MANAŽER LOGISTIKY Co bude... zobrazit nabídku»
Warehouse worker, Anglie
Newcastle
před 2 dny
práce na min. 3 měsíce, s možností prodloužení smlouvy, poskytnuta pracovní uniforma, školení ZDARMA, možnost stravování v závodní... zobrazit nabídku»
Manipulant ve skladu
Královéhradecký
před 2 dny
Job Description BRIGÁDA NEJEN PRO STUDENTY --------------------------------------------- Chcete si přivydělat? Hledáte "kačku" na... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace