Práce v oboru Logistika a doprava (1742) - strana 19

Logistika a doprava
Skladník v Modleticich u Prahy, až 24000Kč, HPP
Modletice u Prahy
před 5 dny
- Mzda až 24 000 Kč (příplatky za přesčasy, výkonnostní bonusy) - Práce na hlavní pracovní poměr do kmenového stavu firmy - Pracovní... zobrazit nabídku»
Logistic Solution Specialist
Pardubice
před 5 dny
Logistic Solution Specialist with a potential growth to a Manager position You have a broad experience in a freight forwarding / transportation... zobrazit nabídku»
Operátor elektromechanických výrobků + s ubytováním
Šternberk
před 5 dny
Stabilní a dlouhodobou práci 80 Kč/hodinu v čistém!! + Příplatky za práci přesčas + Prémie a bonusy pro šikovné zaměstnance + Zdarma... zobrazit nabídku»
Manažer logistického
centra
před 5 dny
Pro našeho klienta, úspěšnou zahraniční společnost s dlouholetou tradicí v oblasti logistiky, obsazujeme z důvodu posílení stávajícího... zobrazit nabídku»
Jeřábník/ Vazač od 115,-/hod. čistého; možnost ubytování
Plzeň
před 5 dny
Nabízíme: - smlouva na HPP - možnost přesčasů - možnost záloh Plat: 115,-/hod. – 125,-/hod. čistého Nástup dle dohody. zobrazit nabídku»
SAP konzultant/ka s AJ - Senior (75.000 - 95.000 Kč)
Středočeský
před 6 dny
Hledáte přátelský kolektiv a zajímavou různorodou práci na projektech v ČR i v zahraničí? Máte zkušenosti s produktem SAP ERP a k tomu se... zobrazit nabídku»
SAP konzultant/ka s AJ - Junior (50.000 - 65.000 Kč)
Praha
před 6 dny
Hledáte mladý, přátelský kolektiv a zajímavou různorodou práci na projektech v ČR i v zahraničí? Nejsou Vám úplně cizí finanční... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality - junior (25.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
před 6 dny
Kvalita, to je naše záruka. Hledáme šikovného absolventa, který nemusí všechno vědět, umět a bůh ví co, ale CHTÍT. Naše firma si na... zobrazit nabídku»
Koordinátor logistiky - analytik (33.000 - 43.000 Kč)
Olomoucký
před 6 dny
Orientujete se výborně v logistických procesech výrobní společnosti? Máte zkušenosti s řízením projektů, koordinací více činností... zobrazit nabídku»
Skladník - Brno (ul. Vídeňská) (1-2 směny)
Brno
před 6 dny
- 1-2 směnný provoz (6-14, 14-22) - místo výkonu práce Brno (dobrá dopravní dostupnost) + příspěvek na dopravu - mzda od 16 500- 23 000... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality OBJ950
Mladá Boleslav
před 6 dny
Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení pružnou pracovní dobu bonusy a zaměstnanecké benefity 25 dní dovolené místo práce... zobrazit nabídku»
Specialista logistiky ve výrobní firmě
Jihomoravský kraj
před 6 dny
Zajímavé motivující finanční ohodnocení Pozice v mezinárodní firmě, multikulturní prostředí Možnost dalšího vzdělávání,... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Staňkov
před 6 dny
Pro našeho klienta, dynamicky se rozvíjející německou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta / tku. Vaše náplň práce >... zobrazit nabídku»
Skladový manipulant - 172 Kč/hod
Jihlava
před 6 dny
vysoké platové ohodnocení - 172 Kč/hodinu + příplatky dle platné legislativy nástup IHNED na HPP odborné zaškolení   zobrazit nabídku»
Příležitost v Německu | logistika | nástup ihned
Hamburg
před 6 dny
Obchodní společnost zabývající se logistikou zemědělských komodit hledají nové kolegy na pobočku v Hamburgu. Jsi absolvent technické nebo... zobrazit nabídku»
Vedoucí skladu, výrobní společnost
Pelhřimovsko
před 6 dny
Výrobní společnost se sídlem na Pelhřimovsku hledá do svého týmu vedoucího skladu. Vaším úkolem bude: - organizace práce ve skladu -... zobrazit nabídku»
Příležitost v Německu | logistika | nástup ihned
Hamburg
před 6 dny
Obchodní společnost zabývající se logistikou zemědělských komodit hledají nové kolegy na pobočku v Hamburgu. Jsi absolvent technické nebo... zobrazit nabídku»
Logistic Manager - Farmacie
Praha
před 6 dny
Mezinárodní farmaceutická společnost hledá manažera logistiky! Máte zkušenost z obdobné pozice? V Excelu jste jako doma? Chcete používat... zobrazit nabídku»
Celní deklarant/ka
Praha
před 6 dny
Naším klientem je významná stabilní nadnárodní spedičně-logistická společnost. Pro centrálu na Praze - západ (Hostivice) hledáme... zobrazit nabídku»
Expedient
Liberec
před 6 dny
Nabízíme: Zázemí stabilní výrobní společnosti Motivující mzdové ohodnocení Možnost seberealizace v dynamickém týmu ... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace