Práce v oboru Logistika a doprava (2016) - strana 19

Logistika a doprava
Disponent mezinárodní kamionové dopravy – Brno
Brno
před 4 dny
Zázemí prosperující společnosti Možnost kariérního postupu Odpovídající platové ohodnocení a benefity Příjemný kolektiv * ... zobrazit nabídku»
Mezinárodní poradce pro intralogistické systémy
Praha 10
před 4 dny
Co nabízíme: - Stabilní zaměstnání u zahraniční společnosti - Motivující finanční ohodnocení - Zajímavé firemní benefity -... zobrazit nabídku»
Montér a dopravce nábytku a kuchyní
Plzeň
před 4 dny
stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr zajímavé platové ohodnocení + osobní prémie paušál na diety zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Řidič sk. C
Černá Hora, Okres Blansko
před 4 dny
Nabízíme Zázemí stabilní společnosti Motivační finanční ohodnocení Účast na letních akcích pivovarů ze skupiny PLG Týden... zobrazit nabídku»
Skladník/ řidič VZV ve skladu piva
Černá Hora, okres Blansko
před 4 dny
Nabízíme pracovní poměr na dobu určitou a po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou práce v příjemném kolektivu ... zobrazit nabídku»
Skladník Nový Jičín nebo Kopřivnice
Nový Jičín
před 4 dny
- stabilní zaměstnání na HPP - příplatek za případné přesčasy 25 - 50 % - za noční směnu 15% z průměrného výdělku, - 100% za... zobrazit nabídku»
Skladník
Brno
před 4 dny
nové, čisté, teplé prostory příjemný kolektiv kafeterie zázemí české stabilní firmy zobrazit nabídku»
Řidič CE na vnitrostátní dopravu 33 tis.čistého
Brno
před 4 dny
plat 33 000 Kč čistého fixní mzda garantovaný výplatní termín moderní vozový park DAF XF 106 příspěvek na pohonné hmoty a... zobrazit nabídku»
Skladový referent - Praha 10 (Bohdalec)
Praha 10
před 4 dny
- zaměstnání v logistickém skladu uvnitř Prahy v lokalitě s dobrou dopravní obslužností - nástup možný ihned - vyplácení... zobrazit nabídku»
Řidič dodávky do 3,5 t sk. B, E/ Vestec u Prahy/ stravenky
Vestec u Prahy
před 4 dny
férový a individuální přístup ke každému zaměstnanci rodinná atmosféra příjemné a čisté pracoviště mzda vždy a včas ... zobrazit nabídku»
Dělníka - kabeláře - Praha 10
Praha
před 4 dny
Pracovní doba: Nepřetržitý provoz – denní směna 6:00 – 18:00, noční směna 18:00 – 6:00 Přestávka na jídlo a oddech 1 hodina –... zobrazit nabídku»
Administrativa pro sklad - Praha- zapad
Rudna
před 4 dny
-Hruba mzda 24 tis. - mzda je vždy k dalšímu jednání - na pozicích je možné dostat 2x ročně pololetní bonusy (je to 2x 1/2 mzdy), -... zobrazit nabídku»
Logistik/Logistička, možnost pro absolventy!
Pardubice
před 4 dny
Perspektivní a stabilní zaměstnání 5 týdnů dovolené Odpovídající finanční ohodnocení Perspektivu profesního a kariérového růstu... zobrazit nabídku»
Řidič C, C+E
Štěnovice
před 4 dny
Odpovídající platové ohodnocení Individuální výplatní termín Nástupní prémie Možnost výběru: vnitro/mezinárodní doprava -... zobrazit nabídku»
Technolog pro oblast Morava
Brno nebo Ostrava
před 4 dny
Ředitelství silnic a dálnic ČR je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem její činnosti je výkon... zobrazit nabídku»
Řidič MKD
Praha
před 4 dny
Za poctivou práci Vám nabízíme: - solidní odměny + diety - stálou práci na HPP - spolehlivé vozy Volvo (automat) - zázemí a přístup... zobrazit nabídku»
Retrakář - mzda 130 až 160 Kč / hod. čistého
Praha a okolí
před 4 dny
Do skladů v okolí Prahy přijmeme zkušené RETRAKÁŘE. Pracovní doba se liší dle jednotlivých provozů. Jsou možné ranní, odpolední... zobrazit nabídku»
Skladový operátor
Praha
před 4 dny
Do našeho firemního skladu aktuálně hledáme nového kolegu na pozici „Operátor skladu“. Máte předchozí praxi ze skladů, ale chcete mít... zobrazit nabídku»
Skladový/á administrátor/ka - od 22.000,-
Pardubice
před 4 dny
500,- navýšení po zaučení Smlouvu na dobu neurčitou po roce 3.000,- ročně na benefity z široké nabídky dle vlastní volby min. 3.000,-... zobrazit nabídku»
Práce ve skladu – denní výdělek až 1500 Kč
Praha
před 4 dny
V případě zájmu se dostavte na pohovor do kanceláře Way to work, Argentinská 286/38, Praha 7 kdykoliv od pondělí do čtvrtka mezi 10-16... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace