Práce v oboru Logistika a doprava (1948) - strana 19

Logistika a doprava
Logistics - Junior planner
Praha
před 4 dny
Opportunity to join an International logistics team (based in Prague) responsible for planning and scheduling timely placement of trucks and vehicles... zobrazit nabídku»
Logistics planner - part time with engl+germ, 150-170 CZK/h.
Praha
před 4 dny
DO YOU WANT TO GET GREAT EXPERIENCE FROM INTERNATIONAL COMPANY? WOULD YOU LIKE TO USE FOREIGN LANGUAGES EVERY DAY? Opportunity to join an... zobrazit nabídku»
Logistics specialist - part time (weekends and night shifts)
Praha
před 4 dny
DO YOU WANT TO GET GREAT EXPERIENCE FROM INTERNATIONAL COMPANY? WOULD YOU LIKE TO USE ENGLISH EVERY DAY? Opportunity to join an International... zobrazit nabídku»
Skladník s VZV
Olomouc
před 4 dny
Pro našeho významného klienta, výrobní společnost v Lutíně, hledáme vhodné kandidáty na pozici Skladník. Náplň práce: - manipulace s... zobrazit nabídku»
Sortař - brigáda na nočních směnách
Brno
před 4 dny
Pro našeho významného klienta se sídlem v centru Brna hledáme šikovné brigádníky na výpomoc ve skladu na noční směně. Jedná se o... zobrazit nabídku»
Skladník s VZV – Ostrava – až 23 000 Kč
Ostrava
před 4 dny
Pro logistickou společnost zabývající se skladováním a distribucí zboží hledáme šikovné zaměstnance s ochotou pracovat na odpolední... zobrazit nabídku»
Junior Procurement Specialist
Praha
před 4 dny
Introduction of our client For our client, international company located near metro in Prague 4, we are looking for candidates for the position JUNIOR... zobrazit nabídku»
Skladník/ce, řidič/ka VZV – od 22.000,-
Kutná Hora
před 4 dny
500,- navýšení po zaučení Smlouvu na dobu neurčitou po půl roce 3.000,- ročně na benefity z široké nabídky dle vlastní volby min.... zobrazit nabídku»
Disponent MKD s aj/nj Praha západ
Praha
před 4 dny
Pro našeho klienta, dopravní společnost, hledáme vhodné kandidáty/tky na pozici disponent mezinárodní přepravy. Pro zasílání... zobrazit nabídku»
Skladový manipulant s VZV - mzda 24 000 Kč
Kutná Hora
před 4 dny
Pro sklad PST CLC v areálu Philip Morris v Kutné Hoře přijmeme SKLADOVÉHO MANIPULANTA S VZV Požadujeme: - průkaz na VZV i propadlý... zobrazit nabídku»
Referent zákaznického servisu, obor dopravy - Brno
Brno
před 4 dny
Pro našeho klienta, nadnárodní společnost se silným postavením na trhu, hledáme vhodné kandidáty či kandidátky na pozici: Referent... zobrazit nabídku»
Customer Service Specialist (námořní přepravy) – Praha 5
Praha
před 4 dny
Pro našeho klienta silnou mezinárodní spediční a logistickou společnost hledáme pro divizi námořních přeprav na Praze 5... zobrazit nabídku»
Skladník xxxlutz Brno
Brno
před 4 dny
- stabilní zaměstnání na HPP - zajímavé platové ohodnocení + osobní prémie - kompletní zaškolení a zajištění kurzu na VZV -... zobrazit nabídku»
Skladník (řidič VZV, montážník)
Praha
před 4 dny
- stabilní zaměstnání na HPP - zajímavé platové ohodnocení + osobní prémie - kompletní zaškolení a zajištění kurzu na VZV -... zobrazit nabídku»
Řidič CE na vnitrostátní dopravu 33 tis.čistého
Brno
před 4 dny
plat 33 000 Kč čistého fixní mzda garantovaný výplatní termín moderní vozový park DAF XF 106 příspěvek na pohonné hmoty a... zobrazit nabídku»
Skladník noční směny
Krásné Údolí
před 4 dny
Pracovní poměr na HPP Příspěvek na dopravu Stravenky Wellnes poukázky Kulturní akce Nástup možný ihned zobrazit nabídku»
Teamleader ve výrobě - potravinářství
Praha, Středočeský
před 4 dny
Baví Vás práce s lidmi?  Umíte řídit podřízené a motivovat je?   Chcete pracovat pro mezinárodní společnost, která ocení Váš... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Pardubice
před 4 dny
Proč u nás budete pracovat rádi? Finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností + každoroční navyšování mzdy Budete mít přístup k... zobrazit nabídku»
Vedoucí střediska řízení a provozu MHD (Z19804)
Pardubický kraj
před 4 dny
Dopravní podnik města Pardubic vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici: VEDOUCÍ STŘEDISKA ŘÍZENÍ A PROVOZU MHD Popis... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality 110 - 120 čistého Brandýs nad Labem
Brandýs nad Labem
před 4 dny
Dlouhodobá spolupráce 110,–/hod. čistého Po zaučení až 120,–/hod. Noční směny +10% Víkend +10% Svátek 100% Možnost týdenních... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace