Práce v oboru Logistika a doprava (1942) - strana 21

Logistika a doprava
Dispečer vlastní vozové kolony
Karlovarský
před 3 dny
Pro významnou společnost oblasti logistiky hledáme vhodné kandidáty na výše uvedenou pozici. Společnost působí v Rychnovském regionu,... zobrazit nabídku»
Corridor Designer, Prague
Praha
před 3 dny
For our client, one of the best company in the field of shiping, we are looking for the candidates for a position of Corridor Design Manager. Holder... zobrazit nabídku»
Manažer divize logistiky a skladování
Praha
před 3 dny
Pro zahraniční společnost působící v oblasti logistiky, skladování a spedice, pro pracoviště v regionu Prahy (severní část), hledáme... zobrazit nabídku»
Dispečer/disponent mezinárodní cisternové dopravy - Dobrovíz
Praha
před 3 dny
Pro našeho významného klienta, dopravní firmu zabývající se přepravou tekutých potravinářských substrátů v isocisternách, hledáme... zobrazit nabídku»
Site manager/Internal Logistic Lead
Středočeský
před 3 dny
Pro zahraniční společnost působící v oblasti logistiky, skladování a spedice, pro pracoviště v regionu východně od Prahy (Střední... zobrazit nabídku»
Site manager/Internal Logistic Lead
Praha
před 3 dny
Pro zahraniční společnost působící v oblasti logistiky, skladování a spedice, pro pracoviště v regionu východně od Prahy (Střední... zobrazit nabídku»
Skladový kontrolor/kontrolorka
Královéhradecký
před 3 dny
Job Description Rádi byste nastartovali Vaší kariéru nebo využili dvé dosavadní zkušenosti v úspěšné automotive společnosti? Jste... zobrazit nabídku»
Junior či senior disponent námořní přepravy, Jeneč
Středočeský
před 3 dny
Naším klientem je společnost s mezinárodní působností na spedičním trhu. V současné době hledáme vhodného kandidáta/tku na výše... zobrazit nabídku»
Technolog do odd. oprav dálnic
Praha
před 3 dny
Ředitelství silnic a dálnic ČR je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem její činnosti je výkon... zobrazit nabídku»
Vedoucí skladu výroby
Královéhradecko
před 3 dny
- odborný růst v moderní, prosperující společnosti - odpovídající mzdové ohodnocení - možnost průběžného vzdělávání - stravenky -... zobrazit nabídku»
Vedoucí logistiky a zásobování
Trutnovsko
před 3 dny
- stabilní pozice v profesionálním a inovačním prostředí - atraktivní mzdové ohodnocení - extra týden dovolené - flexibilní pracovní... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce – spedice (Západní Čechy + částečně Praha)
Středočeský
před 3 dny
Pro našeho klienta, významnou společnost působící v mezinárodních přeprav, hledáme silnou osobnost s obchodním duchem pro region Prahy a... zobrazit nabídku»
Junior disponent mezinárodních přeprav s AJ
Praha
před 3 dny
Pro našeho klienta, spediční společnost se sídlem v Praze, hledáme nové pracovníky na výše uvedenou pracovní pozici. Klient... zobrazit nabídku»
Passionate HR in logistics
Praha
před 3 dny
Our client is a large international transport company. For their branch in Prague we are looking for suitable candidates who match to the following... zobrazit nabídku»
Senior obchodník – námořní a letecké přepravy
Praha
před 3 dny
Pro našeho klienta, mezinárodní logistickou firmu, hledáme vhodného kandidáta či kandidátku na výše uvedenou pracovní pozici. Místo... zobrazit nabídku»
Dispečer MKD, Zlínsko
Zlínský
před 3 dny
Pro našeho klienta, významnou dopravní a spediční společnost, hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici dispečera mezinárodní přepravy. Pro... zobrazit nabídku»
Celní deklarant
Praha
před 3 dny
Pro našeho klienta, úspěšnou mezinárodní logistickou společnost hledáme pro jejich pobočku v Praze vhodné uchazeče na výše uvedenou... zobrazit nabídku»
Skladový operátor
Brno
před 3 dny
- zajímavou práci ve stabilní prosperující firmě - zajímavé finanční ohodnocení - zaměstnanecký benefity zobrazit nabídku»
Skladový manipulant (s VZV i bez) - Plzeň
Plzeň - Skvrňany
před 3 dny
- zázemí stabilní a prosperující společnosti - možnost týdenních záloh ve výši 50% z odpracovaného - možnost absolvování školení... zobrazit nabídku»
Skladník VZV - Frýdek místek
Chlebovice
před 3 dny
práci v příjemném prostředí zahraniční společnosti, zabývající se výrobou plastových dílů pro automobilový průmysl motivující... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace