Práce v oboru Logistika a doprava (2006) - strana 26

Logistika a doprava
Manager logistiky
Plzeň
před týdnem
Máte zkušenosti jako manažer logistiky? Chcete pracovat jako manažer logistiky u jednoho z předních hráčů na trhu? Umíte anglicky? Pak jste... zobrazit nabídku»
Skladník - Masarykovo nádraží
Praha
před týdnem
DOBRÁ PRÁCE ZAČÍNÁ U KVALITNÍHO ZAMĚSTNAVATELE V DELMART NABÍZÍME: Práci s kvalitními potravinami, které budete chtít mít i doma... zobrazit nabídku»
Kovodělník/ce pracovnice 100% kontroly dílu (Z19735)
Břeclav
před týdnem
Zahraniční firma hledá z důvodu rozšíření výroby pro svoji pobočku v Břeclavi tyto pracovní pozice: Předák pracoviště ... zobrazit nabídku»
Brigáda - Skladník s VZV
Plzeň
před týdnem
Tuto brigádu obsazujeme pro jednu z nejvýznamnějších společností působící v oblasti poskytování expresní přepravy zásilek a... zobrazit nabídku»
Brigáda - Skladník s VZV
Plzeň
před týdnem
Tuto brigádu obsazujeme pro jednu z nejvýznamnějších společností působící v oblasti poskytování expresní přepravy zásilek a... zobrazit nabídku»
Grafik (Z19722)
Jihomoravský kraj
před týdnem
European Data Project s.r.o. Komorany 146, 683 01 Rousínov Výroba elektronických zarízení Je-li vaším cílem získat stabilní a dobre... zobrazit nabídku»
Disponent/ka námořních přeprav s AJ
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, silnou mezinárodní spediční a logistickou společnost, hledáme šikovného kandidáta/tku na uvedenou samostatnou pozici v... zobrazit nabídku»
Referent zákaznického servisu, obor dopravy - Brno
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, nadnárodní společnost se silným postavením na trhu, hledáme vhodné kandidáty či kandidátky na pozici: Referent... zobrazit nabídku»
Dispečer/Disponent pozemních přeprav - Olomoucko
Olomoucký
před týdnem
Pro úspěšnou mezinárodní společnost se stabilním postavením na trhu hledáme vhodné kandidáty na výše uvedenou pozici. Jedná se o... zobrazit nabídku»
Customer service representative, seafreight
Praha
před týdnem
Your qualifications: - Secondary School or University - Experience or special education in the logistics and/or shipping industry is welcome - High... zobrazit nabídku»
Skladník - prodavač Praha Anděl
Praha 5 - Anděl
před týdnem
Nabízíme: - každého pracovníka zaučíme - práci v malých týmech, kde se na sebe kolegové mohou spolehnout - příjemné pracovní... zobrazit nabídku»
Skladník Möbelix Pardubice
Pardubice
před týdnem
- zázemí stabilní společnosti - pracovní úvazek 40 hodin týdně - firemní benefity - stravenky a slevy na prodávaný sortiment - práci v... zobrazit nabídku»
Customer Service Specialist (námořní přepravy) – Praha 5
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta silnou mezinárodní spediční a logistickou společnost hledáme pro divizi námořních přeprav na Praze 5... zobrazit nabídku»
Manažer logistiky [Automotive]
Louny
před týdnem
- Odpovídající platové ohodnocení - Možnost osobního rozvoje - Práci v renomované zahraniční výrobní firmě - Bohaté benefity... zobrazit nabídku»
Montér a dopravce nábytku a kuchyní
Ústí nad Labem
před týdnem
stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr zajímavé platové ohodnocení + osobní prémie paušál na diety zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Skladník xxxlutz Brno
Brno
před týdnem
- stabilní zaměstnání na HPP - zajímavé platové ohodnocení + osobní prémie - kompletní zaškolení a zajištění kurzu na VZV -... zobrazit nabídku»
Skladník (řidič VZV, montážník)
Ústí nad Labem
před týdnem
- stabilní zaměstnání na HPP - zajímavé platové ohodnocení + osobní prémie + sleva na firemní zboží - kompletní zaškolení a... zobrazit nabídku»
Řidič sk. C
Černá Hora, Okres Blansko
před týdnem
Nabízíme Zázemí stabilní společnosti Motivační finanční ohodnocení Účast na letních akcích pivovarů ze skupiny PLG Týden... zobrazit nabídku»
Skladník/ řidič VZV ve skladu piva
Černá Hora, okres Blansko
před týdnem
Nabízíme pracovní poměr na dobu určitou a po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou práce v příjemném kolektivu ... zobrazit nabídku»
Řidič VZV a manipulant - Liberec
Liberec
před týdnem
– Stabilní a dlouhodobé zaměstnání – Práci na HPP na dobu neurčitou – Nástupní plat 88,-Kč - Příplatky za odpolední 8,-Kč, za... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace