Práce v oboru Logistika a doprava (1776) - strana 31

Logistika a doprava
Manažer oddělení logistiky a řízení výroby
Plzeň
před 14 dny
- práci ve stabilní společnosti - pružná pracovní doba - možnost nástupu co nejdříve - pracovní poměr na dobu určitou s vyhlídkou na... zobrazit nabídku»
Logistics supervizor
Plzeňsko
před 14 dny
- Práci na novém projektu stabilní výrobní společnosti - Dobré platové ohodnocení - Měsíční bonusy - 5 týdnů dovolené... zobrazit nabídku»
Logistics planner
Plzeňsko
před 14 dny
- Práci ve stabilní mezinárodní společnosti - Dobré platové ohodnocení - Měsíční bonusy - 5 týdnů dovolené - Příspěvek na... zobrazit nabídku»
Referent nákupu
Stříbrsko
před 14 dny
- Práci v perspektivní rostoucí společnosti - Uplatnění na zajímavé zodpovědné pozici - Odpovídající platové ohodnocení... zobrazit nabídku»
Supply Chain Specialist
Plzeňský
před 14 dny
Možnost patřit k top značce – prestižní mezinárodní společnost Možnost práce na zajímavých projektech Využití jazyků, získání... zobrazit nabídku»
Umíte se čtečkou a skenerem? Hledáme právě vás Ostrava
Ostrava Vítkovice
před 14 dny
- mzda 16.000 Kč + 2.000 Kč/měsíc dle výkonu - stravenky 75 Kč/den - týden dovolené navíc (25 dní dovolené) - případné přesčasy možno... zobrazit nabídku»
Skladový manipulant
Bor
před 14 dny
Tuto pozici obsazujeme pro našeho klienta, společnost působící v podnikatelských oblastech spedice, přepravy, logistiky a IT Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Specialista logistiky
Štěnovice
před 14 dny
Hledáme Specialistu logistiky! Že jste to vy? Pošlete nám svůj životopis. Vaším úkolem bude: - Komunikace s dopravci a zákaznickým... zobrazit nabídku»
Vedoucí skladu
Plzeň - jih
před 14 dny
Jste zkušený vedoucí? Orientujete se ve skladovém hospodářství? Pojďte zkusit změnu s námi. Budete mít na starosti: - Provoz skladu a... zobrazit nabídku»
Inženýr Logistiky
Rokycany
před 14 dny
Náplň práce: - Zlepšování logistických procesů ve firmě - Připravovat funkční plány - Příprava akčního plánu - Bezpečnost... zobrazit nabídku»
Dispečer nákladní dopravy
Rokycany
před 14 dny
Máte zkušenosti z podobné pozice? Chcete získat stabilní místo v moderní zahraniční společnosti? Pak neváhejte poslat svůj... zobrazit nabídku»
Úklidové práce - Černá za Bory
Pardubice
před 14 dny
Pro našeho klienta v Černé za Bory hledáme pracovníka/ci na úklid skladu s nástupem IHNED. Pracovní úvazek 7,5 hod denně (možnost... zobrazit nabídku»
Sortař - brigáda na odpoledních směnách 120Kč/hod
Brno
před 14 dny
Pro našeho významného klienta se sídlem v centru Brna hledáme šikovné brigádníky na výpomoc ve skladu na odpolední směně. Jedná se o... zobrazit nabídku»
Operátor/ka skladu s VZV - Slatina- 19 000 Kč
Brno
před 14 dny
Zajímá vás práve ve skladu, vyhovuje vám práce v třísměnném provozu a lokalita Brno - Slatina (z centra dostupná za 12 minut)? Pokud jste... zobrazit nabídku»
Šance pro absolventy | optimalizace dopravy
Praha
před 14 dny
Zajímá tě oblast dopravy? Baví tě dělat věci efektivně a ušetřit tak zákazníkům náklady? Pro mladou společnost v oblasti optimalizace... zobrazit nabídku»
Vedoucí skladové logistiky
Liberecký
před 14 dny
Job Description Naším klientem je přední světový dodavatel brzdových systémů pro kolejová a užitková vozidla. Jako technologický... zobrazit nabídku»
Skladník s VZV
Plzeňský kraj
před 14 dny
práce ve 3 - směnném provozu na hlavní pracovní poměr každoroční navyšování mezd firemní autobusová doprava příspěvek na... zobrazit nabídku»
Skladník/manipulant - nadstandardní mzda!
Jažlovice
před 14 dny
*150Kč/hod FIX! *Bonusy *Zákonné příplatky víkendy/noční *Smlouva na DPČ na 1 rok, poté možnost HPP *Svoz z Opatova! zobrazit nabídku»
Skladník
Přelouč
před 14 dny
- práce ve fy Kiekert CS Přelouč - práce na HPP - po čase možnost převodu do kmenového stavu - jistita stabilního zaměstnání -... zobrazit nabídku»
Automechanik - nákladní vozidla
Praha, Praha-východ
před 14 dny
Velmi dobré platové ohodnocení, proplácení přesčasů, příplatky za efektivitu Zázemí stabilní, prosperující společnosti s... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace