Práce v oboru Logistika a doprava (2050) - strana 31

Logistika a doprava
Referent/ka Logistiky
Mladá Boleslav
před týdnem
- Vřelé jednání a zázemí silné a stabilní společnosti - Práci ve stabilní společnosti na HPP - Práce vhodná i pro ženy - Motivační... zobrazit nabídku»
Řidič VZV
Mladá Boleslav
před týdnem
- Vřelé jednání a zázemí silné a stabilní společnosti - Práci ve stabilní společnosti na HPP - Zajištěné ubytování - Zajištěná... zobrazit nabídku»
Administrativní pracovník / koordinátor přeprav
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost zabývající se mezinárodní kamionovou přepravou zboží renomovaných leteckých společností hledáme do teamu... zobrazit nabídku»
Přijímací technik/dispečer servisu
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, stabilní a neustále expandující česká společnost, která se již od roku 1992 zaměřuje na prodej a servis stavební,... zobrazit nabídku»
Skladník - dvousměnný provoz
Kadaň
před týdnem
- základní mzda 18 500 Kč - variabilní složka mzdy - příspěvek na dopravu - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravné -... zobrazit nabídku»
Nákupčí/skladník - Třebíčsko
Třebíč
před týdnem
PO NÁSTUPU MŮŽETE POČÍTAT S: stravenkou ve výši 100 Kč férovým přístupem zaměstnavatele využitím firemních obědů docházkovým... zobrazit nabídku»
Skladník/ce - práce v Brně bez nočních směn Brno
Brno
před týdnem
- zázemí velké mezinárodní stabilní společnosti - práce na HPP s možností kariérního postupu - nástup IHNED - místo výkonu práce:... zobrazit nabídku»
Plánovač/-ka výroby
Ústí nad Labem
před týdnem
- zázemí stabilní výrobní společnosti - dobrou dopravní dostupnost z centra Ústí nad Labem - jazykové vzdělávání - týden dovolení... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr (zlepšování procesů)
Horní Počernice
před týdnem
Nabízíme: - motivující finanční ohodnocení - 5 týdnů dovolené - HPP na dobu neurčitou - propracovaný systém zaškolení - občerstvení... zobrazit nabídku»
Přijmeme šikovné pracovníky na pomocné práce do skladu!
Zlín
před týdnem
Nabízíme práci na HPP v moderní firmě s výrobky do domácnosti. Na věku ani pohlaví vůbec nezáleží, jedná se o jednoduchou manuální... zobrazit nabídku»
Divizní vedoucí logistiky | 70 000 Kč | Mladá Boleslav
Mladá Boleslav
před týdnem
Baví Vás plánování a logistika? Pracujete v projektové logistice v automotive a hledáte možnost profesního růstu? Pak hledáme právě... zobrazit nabídku»
Disponent logistiky
Bor
před týdnem
Chcete se podílet na nejrůznějších projektech, optimalizovat toky materiálu a rozvíjet vztahy s partnery? Pošlete nám svůj... zobrazit nabídku»
Inženýr logistiky
Žatec
před týdnem
Logistika + LEAN = ideální zaměstnání? Pokud máte zkušenosti s LEAN principy v oblasti logistiky a komunikativní znalost angličtiny, pak... zobrazit nabídku»
Supervizor skladu a interní logistiky, až 45 000 CZK
Rychnov nad Kněžnou
před týdnem
Je Vaše kariéra spjata s logistikou a máte zkušenosti s vedením lidí? Nevadí Vám pracovat na směny? Posílejte nám Vaše životopisy a... zobrazit nabídku»
Technik expedice (20.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Hledáte si zajímavou práci v logistice? Máte už alespoň nějakou praxi ve výrobní společnosti a rádi komunikujete s lidmi a zařizujete vše... zobrazit nabídku»
Skladník materiálu (24.000 - 27.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Do strojírenské firmy hledáme skladníka materiálu se znalostí práce s VZV nebo obládání jeřábu. Nabízíme přátelské pracovní... zobrazit nabídku»
Koordinátor projektů/launch project leader
Brno
před týdnem
Naším klientem je mezinárodní výrobní automotive společnost, s velmi silným postavením na světovém trhu. Z důvodu posílení firemních... zobrazit nabídku»
Skladník s VZV
Brno venkov – oblast Modřic (dobrá dostupnost MHD)
před týdnem
Hledáte práci v klidné a čistém prostředí s fajn kolektivem zaměstnanců? Pro rozvíjející se mezinárodní společnost s rodinnou... zobrazit nabídku»
Skladník – Praha
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost zabývající se prodejem hutních materiálů s nabídkou komplexních služeb, hledáme vhodného kandidáta na... zobrazit nabídku»
Disponent logistiky [příspěvek na dopravu] (sveff)
Louny
před týdnem
- dotovaná kantýna (47,- za oběd), - dodatková dovolená v délce jednoho týdne - rozvojový program, jazykové vzdělávání atd. -... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace