Práce v oboru Logistika a doprava (1620) - strana 31

Logistika a doprava
Coordinator in FMCG company with English and Romanian
Praha
před 14 dny
Introduction of our client / job offer Our partner, one of the biggest FMCG international company, is searching for new coleagues, who will be... zobrazit nabídku»
Coordinator with English + German/French/Nordic
Praha
před 14 dny
Introduction of our client For our client, international company, we are looking for candidates with English and another European language - one of... zobrazit nabídku»
Projektový nákupčí
Plzeňsko
před 14 dny
- Stabilní a zajímavou práci v perspektivní rostoucí společnosti - Dobré platové ohodnocení odpovídající zkušenostem - Věrnostní... zobrazit nabídku»
Komoditní nákupčí
Plzeňsko
před 14 dny
- Perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti - Uplatnění na zajímavé zodpovědné pozici - Dobré platové ohodnocení – dle praxe... zobrazit nabídku»
Skladový technik s IT
Sadská
před 14 dny
*Zajímavou a zodpovědnou práci pro naše velké IT zákazníky *Fixní plat ve zkušební době a bonusový systém po zapracování ( Mzda od... zobrazit nabídku»
Skladník s VZV
Praha - Čestlice
před 14 dny
Mzda 19.000 Kč – 22.000 Kč Pracovní doba 8.30 – 17.00 hodin – POUZE PONDĚLÍ – PÁTEK, bez víkendů Místo výkonu práce:... zobrazit nabídku»
Vedoucí logistiky
Liberecký
před 14 dny
Hledáme zkušeného kandidáta do výrobní společnosti na pozici VEDOUCÍ LOGISTIKY Tvojí náplní práce bude: * zodpovědnost za efektivní... zobrazit nabídku»
Manipulační dělník/ce ve skladu - Mošnov (90 - 100 Kč/hod.)
Mošnov
před 14 dny
Hledáte brigádu pouze na denní směny? Nevadí Vám manuální práce? Případně už máte zkušenosti s prací ve skladu? Pak máme skvělou... zobrazit nabídku»
Mistr logistiky
Plzeň
před 14 dny
- práce s moderními technologiemi - zázemí stabilní mezinárodní společnosti - možnost karierního růstu v automotive průmyslu -... zobrazit nabídku»
Kontrola a balení oblečení, bot a bižuterie (Lovosice)
Lovosice
před 14 dny
Odměna ve výši 12.000,- Kč (fix) + 3.400,- (bonus za plnění normy a kvalitu práce) s možností přeplnění Stravenky v hodnotě 80,- Kč za... zobrazit nabídku»
Řidič/ka C+E
Hořovice
před 14 dny
A co za to? * možnost pravidelných linek, takže si můžete naplánovat také soukromý život * výjezdní místo v Hořovicích nebo v... zobrazit nabídku»
Skladník České Budějovice
České Budějovice
před 14 dny
* Dlouhodobou práci na HPP * Celková měsíčná mzda 19.-22.000,-Kč (dle zkušeností) * Základní mzda + bonusy * Příplatky za noční... zobrazit nabídku»
Skladník/Manipulant Klášterec nad Ohří
Klášterec nad Ohří
před 14 dny
- práci v mezinárodní společnosti - atraktivní mzdové ohodnocení - příplatky za směny - dovolená 5 týdnů - příspěvek na... zobrazit nabídku»
Vedoucí skladu
Plzeňský
před 14 dny
práce ve stabilní společnosti možnost seberealizace dotované závodní stravování Příspěvek na dojíždění Věrnostní program -... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Prachaticko, Českokrumlovsko
před 14 dny
Velmi zajímavou pozici ve stabilní mezinárodní společnosti Motivační finanční ohodnocení Možnosti dalšího vzdělávání (jazykové... zobrazit nabídku»
Disponent / ka logistiky NJ
Kaplicko
před 14 dny
* Zázemí silné a expandující mezinárodní společnosti  * Zodpovědnou práci s možností dalšího karierního růstu * Platové a osobní... zobrazit nabídku»
Vedoucí expedice s NJ
Jihočeský
před 14 dny
Výrobní společnost se sídlem na Táborsku hledá zkušeného vedoucího expedice. Pozice je pro Vás ideální v případě, že již máte... zobrazit nabídku»
Strojník - údržbář - řidič
Praha a okolí
před 14 dny
- Práce v Praze a okolí na hlavní pracovní poměr (nebo dle dohody) na realizacích a údržbách soukromých zahrad i veřejné zeleni - Práce... zobrazit nabídku»
Řidič VZV
Pardubice
před 14 dny
možnost karierního růstu stabilní a dlouhodobou práci na HPP ubytování zabezpečené firmou ZDARMA příspěvek na dopravu a bydlení v... zobrazit nabídku»
Operátor balení
Zlínský
před 14 dny
Práce s vůní kávy Nenáročná manuální práci v čistém prostředí. Možnost práce na hlavní pracovní poměr i jako brigáda. 12-ti... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace