Práce v oboru Logistika a doprava (2022) - strana 31

Logistika a doprava
Práce ve výrobě pro muže i ženy
Praha
před týdnem
Pracovní náplň - Výroba polovodičových výrobků - Pískování, měření a čištění - Příprava výrobků ke zlacení a stříbření -... zobrazit nabídku»
Team Leader
Beroun
před týdnem
Informace o klientovi / pozici Společnost Randstad, jeden z největších poskytovatelů personálně-poradenských služeb na světě, hledá... zobrazit nabídku»
Pracovník skladu - Hostivice 150 Kč/hod
Hostivice
před týdnem
Informace o klientovi / pozici Pro našeho významného klienta, mezinárodní logistickou společnost se skladem v Hostivicích, hledáme kandidáty... zobrazit nabídku»
Řidič VZV - 21.000,- Kč
Praha
před týdnem
Informace o klientovi / pozici Nabízíme logistické služby pomocí letecké, námořní a silniční přepravy. Zajišťujeme skladovací,... zobrazit nabídku»
Junior Procurement Specialist
Praha
před týdnem
Introduction of our client For our client, international company located near metro in Prague 4, we are looking for candidates for the position JUNIOR... zobrazit nabídku»
Supply Chain Service Project Manager
Trutnov
před týdnem
Job Description Pro výrobní společnost, sídlící v Turnově hledáme nového kolegu na pozici Supply Chain Service Project Manager. Společnost... zobrazit nabídku»
Ocean Export Agent
Praha
před týdnem
Pracovní náplň - zadávání dat do systému - komunikace s tuzemskými i zahraničními dodavateli i pobočkami - průběžné vzdělávání se... zobrazit nabídku»
Skladový manipulant / Řidič VZV
Praha
před týdnem
Informace o klientovi / pozici Jsme výrobci dřevěných obalů a významný dodavatel pro automobilový průmysl. Naše německá mateřská... zobrazit nabídku»
Skladník
Brno
před týdnem
Job Description Pro společnost zabývající se prodejem nábytku a bytových doplňků hledáme posilu na pozici SKLADNÍKA bez nočních směn.... zobrazit nabídku»
Picker - 24.000,-
Praha
před týdnem
Pracovní náplň - kompletace objednávky dle požadavků zákazníků - příprava zboží k odvozu - konzultace se zákazníky (možnost náhrady... zobrazit nabídku»
Brigáda ve skladu (min. 110 Kč/hod)
Brno
před týdnem
Job Description Do skladu úspěšné společnosti prodávající nábytek a bytové vybavení hledáme šikovné brigádníky. Co bude náplní... zobrazit nabídku»
Řidič VZV/retrak - až 34 600 Kč měsíčně
Praha
před týdnem
Dobrá práce za ještě lepší peníze? Máte zkušenosti s řízením VZV nebo retraku? Ve výrobě nápojů společnosti PepsiCo si nyní... zobrazit nabídku»
Řidič VZV/retrak - až 34 600 Kč měsíčně
Praha
před týdnem
Máte zkušenosti s řízením VZV nebo retraku? Ve výrobě nápojů společnosti PepsiCo si nyní vyděláte až 34 600 Kč měsíčně a dostanete... zobrazit nabídku»
Sklad s kosmetikou Pohořelice u Brna
Brno - Pohořelice
před týdnem
Nabízíme: Mzda: 85,- čistého/hod. TÝDENNÍ ZÁLOHY Svozové autobusy z Brna a ze Znojma Příspěvek na dopravu... zobrazit nabídku»
Staň se pracovníkem Amazonu na dobu neurčitou, mzda až 27 900 Kč
Dobrovíz
před týdnem
Mzda až 27 900 Kč/měs. Smlouvu na dobu neurčitou přímo se společností Amazon 4 dny práce, 3 dny volna (HPP) Týden dovolené... zobrazit nabídku»
Vedoucí skladu a expedice
Přerov
před týdnem
Firma, která má co nabídnout, hledá VEDOUCÍHO SKLADU A EXPEDICE, Vaší pracovní náplní bude: - vedení týmu skladníků a expedientů -... zobrazit nabídku»
Specialista expedice
Štěnovice
před týdnem
Máte zkušenost s expedicí a pohybem materiálu? Chcete být součástí projektů, které pomohou Vám i Vašim kolegům zefektivnit práci?... zobrazit nabídku»
Specialista logistiky
Pilsen
před týdnem
Chcete patřit do top společnosti v supply chain managementu? Pokud Vás baví logistika a chcete pracovat jen s experty tohoto oboru, ozvěte... zobrazit nabídku»
Logistic Coordinator
Kadaň
před týdnem
- plánovaní a koordinace všech dovozů/vývozů dle požadavků zákazníka - zajištění dodacích termínů, komunikace s obchodními... zobrazit nabídku»
Skladník - 2 směny
Svitavy
před týdnem
Hledáme ZKUŠENÉ SKLADNÍKY S PRAXÍ. Nejedná se o agenturní zaměstnání, ale o smlouvu přímo s firmou! Máte za sebou již praxi na obdobné... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nejsou ve vašem oboru volná místa? Zkuste rekvalifikaci

Marně sháníte práci ve svém oboru? K tomu, abyste nestrávili na úřadu práce zbytek života,...

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace