Práce v oboru Logistika a doprava (1954) - strana 32

Logistika a doprava
Disponent námořních a leteckých přeprav, Praha centrum
Praha
před týdnem
Pro našeho významného klienta, českou stabilní a dynamickou spediční společnost aktuálně hledáme zkušené disponenty na pozici výše... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - Air&Sea přepravy, 50.000 - 60.000,-
Olomoucký
před týdnem
Naším klientem je významná nadnárodní stabilní logistická společnost s centrálou v Praze. Pro rozvoj jejich obchodních aktivit hledáme... zobrazit nabídku»
Skladník Brno xxxlutz
Brno
před týdnem
- zázemí stabilní společnosti - pracovní úvazek 40 hodin týdně - firemní benefity – stravenky a slevy na prodávaný sortiment - práci... zobrazit nabídku»
Key Account Manager - spedice a logistika
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta významnou mezinárodní logistickou společnost se širokým portfoliem spedičních a logistických služeb hledáme vhodného... zobrazit nabídku»
Dispečer/Disponent pozemních přeprav - Olomoucko
Olomoucký
před týdnem
Pro úspěšnou mezinárodní společnost se stabilním postavením na trhu hledáme vhodné kandidáty na výše uvedenou pozici. Jedná se o... zobrazit nabídku»
Customer service representative, seafreight
Praha
před týdnem
Your qualifications: - Secondary School or University - Experience or special education in the logistics and/or shipping industry is welcome - High... zobrazit nabídku»
Vedoucí skladu
Praha-východ
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, největšího světového výrobce dieselových motorů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Vedoucího skladu.... zobrazit nabídku»
Práce ve skladu – denní výdělek až 1500 Kč
Praha
před týdnem
V případě zájmu se dostavte na pohovor do kanceláře Way to work, Argentinská 286/38, Praha 7 kdykoliv od pondělí do čtvrtka mezi 10-16... zobrazit nabídku»
Staň se kmenovým zaměstnancem Amazonu na dobu neurčitou!
Dobrovíz
před týdnem
Mzda až 27 900 Kč/měs.! Smlouvu na dobu neurčitou přímo se společností Amazon BONUS ZA DOPORUČENÉHO KAMARÁDA – za každého 4.600... zobrazit nabídku»
Rreferent prodejního oddělení
Praha
před týdnem
Co Vám nabízíme my? - práci na HPP ve stabilní společnosti - příjemné pracovní prostředí - interní a externí školení - 13. plat   zobrazit nabídku»
Supervizor skladu a interní logistiky, až 45 000 CZK
Rychnov nad Kněžnou
před týdnem
Je Vaše kariéra spjata s logistikou a máte zkušenosti s vedením lidí? Nevadí Vám pracovat na směny? Posílejte nám Vaše životopisy a... zobrazit nabídku»
Supervizor expedice, až 45 000 CZK
Rychnov nad Kněžnou
před týdnem
Pokud jste člověk se zkušenostmi z oblasti logistiky, dovedete řídit tým a jste zvyklý komunikovat se zákazníky, pak jste ve správný čas... zobrazit nabídku»
Logistik - specialista
Mladá Boleslav
před týdnem
Baví Vás plánování a komunikace? Chcete pracovat v úspěšné společnosti navázané na automobilový průmysl? Pak hledáme právě... zobrazit nabídku»
Divizní vedoucí logistiky | 70 000 Kč | Mladá Boleslav
Mladá Boleslav
před týdnem
Baví Vás plánování a logistika? Pracujete v projektové logistice v automotive a hledáte možnost profesního růstu? Pak hledáme právě... zobrazit nabídku»
Senior SAP Konzultant - Sales/Distribution (40.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Máte již zkušenosti jako konzultant systému SAP a pohybujete se v oblastech obchodu nebo logistice? Milujete práci v IT a zároveň každodenní... zobrazit nabídku»
Skladník VZV - ubytování - 13. plat + další benefity
Valašské Meziříčí
před týdnem
- motivující mzda od 17 tis. čistého - 13. plat - dotované závodní stravování - příspěvek na ubytování - firemní společenské a... zobrazit nabídku»
Specialista podpory obchodu
Jičín okr.
před týdnem
práce na HPP na dobu neurčitou mzda 17 - 25tis. Kč řada zaměstnaneckých benefitů: Christmas days (dle počtu pracovních dní mezi... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu logistiky
Nymburk okr.
před týdnem
Zázemí a jistotu úspěšné a trvale se rozvíjející společnosti, možnost dalšího vzdělávání (interní a externí), ohodnocení... zobrazit nabídku»
Operations Manager
Nýřany
před týdnem
- Výborné finanční ohodnocení - Automobil i pro soukromé využití - Manažerské bonusy 2x ročně - Obědy zdarma - Příspěvek na... zobrazit nabídku»
Skladník - Třeboňsko
Třeboňsko
před týdnem
* Práce na HPP - nástup ihned * Nadstandartní finanční ohodnocení * Motivační prémiový systém * Zákonné i ostatní příplatky,... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace