Práce v oboru Logistika a doprava (2018) - strana 40

Logistika a doprava
Obsluha kolového bagru
Velké Meziříčí
minulý měsíc
Solidní společnost s dlouholetou tradicí v oblasti vodohospodářských prací, staveb a rekultivací skládek hledá kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
Supervisor logistiky
Liberec
minulý měsíc
Máte bohaté zkušenosti v logistice ve výrobní společnosti? V SAPu umíte pracovat i se zavřenýma očima, angličtina je váš koníček a... zobrazit nabídku»
Skladník na ranní směnu Olomouc 109,-Kč/h
Olomouc
minulý měsíc
MÁŠ SELSKÝ ROZUM A UMÍŠ TO S VZV? O CO SE JEDNÁ: - náš skladník příjmá a vydává stavební materiál ve skladu pod dozorem zkušeného... zobrazit nabídku»
Skladník litovel
Olomouc
minulý měsíc
Do Litovle hledáme skladíky s VZV do firmy produkující potraviny. Co bude Skladník dělat: - převážet suroviny nebo hotové výrobky v rámci... zobrazit nabídku»
Skladník - 204 Kč/hod. - odpolední směna
Olomouc
minulý měsíc
Baví Vás práce ve skladu? Nevadí Vám odpolední směna? Pak jste náš člověk! Náplň práce: - nakládání a manipulace se zbožím -... zobrazit nabídku»
Skladník s VZV
Olomouc
minulý měsíc
Pro našeho významného klienta, výrobní společnost v Lutíně, hledáme vhodné kandidáty na pozici Skladník. Náplň práce: - manipulace s... zobrazit nabídku»
Skladník ve výrobě cukrovinek až 20000 Kč
Olomouc
minulý měsíc
Do Olomouce hledáme skladíky do firmy produkující cukrovinky. Co bude Skladník dělat: - převážet suroviny nebo hotové výrobky v rámci... zobrazit nabídku»
Logistik
Český Dub
minulý měsíc
Hledáte práci v oblasti logistiky? Angličtina Vám nečiní potíže v ústním ani písemném projevu? Nabízíme Vám zajímavou práci na... zobrazit nabídku»
Koordinátor logistiky
Liberec
minulý měsíc
Je logistika Vaším oborem? Máte zkušenosti z automotive? Domluvíte se anglicky a hledáte novou práci? Tak nám napište! Hledáme... zobrazit nabídku»
Disponent logistiky - předsériová výroba
Liberec
minulý měsíc
Logistika je Vaše srdcová záležitost? Umíte dobře anglicky nebo německy, znáte prostředí automotive a máte zkušenosti s plánováním... zobrazit nabídku»
Manažer plánování a logistiky
Zlín
minulý měsíc
Jste prokazatelným leaderem v oblasti výrobní logistiky? Vedl/a jste plánování ve výrobní společnosti? Jste připraveni mít zodpovědnost za... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Tachov
minulý měsíc
Máte zkušenosti v oblasti plánování z výrobní společnosti? Jste motivovaný se prosadit, jste technicky zdatný a komunikativní člověk?... zobrazit nabídku»
Skladník, vhodné i pro absolventy
Litoměřice
minulý měsíc
Pokud hledáte stabilní zaměstnání ve výrobní společnosti, přidejte se k nám! Do našeho kolektivu přijmeme skladníky! Co by bylo Vaší... zobrazit nabídku»
Celní deklarant/ka až 40 000 Kč
Chomutov
minulý měsíc
Máte chuť se stát součástí týmu, v nově otevřené výrobní společnosti s dlouholetou tradicí v zahraničí? Znáte intrastat, máte... zobrazit nabídku»
Vedoucí logistiky,volyně
Volyně
minulý měsíc
Máte zkušenosti s logistikou ve výrobní společnosti? Pokud ano, otevírá se Vám skvělá příležitost! Pro našeho významného partnera,... zobrazit nabídku»
Vedoucí skladu, výrobní společnost
Písek
minulý měsíc
Přidejte se do týmu úspěšné společnosti, leadera ve svém oboru! Hledáme kandidáty se zkušenostmi s prací ve skladu ve výrobní... zobrazit nabídku»
Dispečer kamionové dopravy s NJ | Jihlavsko
Jihlava
minulý měsíc
Zajímáte se o práci v oblasti logistiky, která je akční a kde se hodinové ručičky točí rychlostí blesku? Pak čtete ty správné řádky -... zobrazit nabídku»
Team leader logistiky
Rychnov nad Kněžnou
minulý měsíc
Pokud jste člověk se zkušenostmi z oblasti logistiky, dovedete řídit tým, pak jste ve správný čas na správném místě! Hledáme... zobrazit nabídku»
Pohodová práce ve skladu - Pardubice
Pardubice
minulý měsíc
Láká Tě práce ve skladu? Nevadí Ti 2-směnný provoz? Chceš mít volné víkendy a svátky? 3krát ANO? Pak hledáme právě Tebe! Co Tě na... zobrazit nabídku»
Skladník - nástup ihned
Kolín
minulý měsíc
Hledáte stabilní zaměstnání? Máte zkušenosti z prací ve skladu a manipulací s materiálem? Právě pro Vás máme tuto zajímavou... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace