Práce v oboru Logistika a doprava (1944) - strana 47

Logistika a doprava
Vedoucí týmu logistiky a zákaznického servisu
okres Pradubice
před 2 měsíci
Co získáte nebo zde najdete: - další cenné zkušenosti, rozvoj a možnosti v mezinárodním prostředí - zajímavý plat a bonusy - benefity,... zobrazit nabídku»
Obsluha manipulační techniky Za 4 akce až 56 000 Kč.
Praha
před 2 měsíci
  Zajímavou práci na festivalech v Praze a okolí Stravování a ubytování zdarma, příspěvek na dopravu. Za jednu akci (středa-neděle) mzda... zobrazit nabídku»
Picker - Praha - Vysočany - slevy na produkty firmy
Praha 9 - Vysočany
před 2 měsíci
- zajímavá a stabilní práce v přátelském kolektivu - možnost práce na pracovní smlouvu a na dohodu - pitný režim v pracovní době... zobrazit nabídku»
Řidič VZV
Prostějov
před 2 měsíci
* stabilní a motivující zaměstnání u největšího zaměstnavatele na Prostějovsku - v mezinárodní výrobní společnosti působící v... zobrazit nabídku»
Logistik/čka s AJ nebo NJ
Plzeňský
před 2 měsíci
Máte možnost získat následující: * prémie * zajímavé platové ohodnocení * uplatnění cizích jazyků * profesní růst * týden dovolené... zobrazit nabídku»
Vedoucí logistik pro skladové hospodářtví
Vysočina
před 2 měsíci
Máte zkušenosti z logistiky ve výrobě či skladového hospodářství? Jste vůdčí typ?Máme tu novou příležitost pro Vás! - vedení... zobrazit nabídku»
Mistr výrobní logistiky
Třebíčsko
před 2 měsíci
Hledáme zkušeného člověka z oblasti logistiky, ideálně v automotive, který by byl na pozici vedoucího/mistra ve výrobní společnosti. Pokud... zobrazit nabídku»
Specialista prodeje
Jihomoravský
před 2 měsíci
Co Vám společnost nabízí? – podrobné zaškolení do problematiky spojovacích materiálů a logistických systémů, – možnost profesního... zobrazit nabídku»
Nákupčí junior (25.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Máte technické vzdělání a láká Vás práce v nákupu? Zahraniční společnost zaměřená na hi-tech výrobu hledá do oddělení logistiky... zobrazit nabídku»
Brigáda - zkušební řidič Praha
Praha
před 2 měsíci
- velmi zajímavou, příjemnou a nenáročnou práci - jízdy v nových luxusních zahraničních vozech - kurz bezpečné jízdy na polygonu -... zobrazit nabídku»
Brigáda - zkušební řidič Plzeň
Plzeň
před 2 měsíci
- velmi zajímavou, příjemnou a nenáročnou práci - jízdy v nových luxusních zahraničních vozech - kurz bezpečné jízdy na polygonu... zobrazit nabídku»
Řidič VZV – náborový příspěvek 10.000 Kč!
Mělník
před 2 měsíci
Mzda od 23 000 Kč Prémie, bonusy, odměny… Náborový příspěvek 10 000 Kč (po skončení zkušební doby) Příspěvky na dopravu ... zobrazit nabídku»
Řidič střídač MKD 45.000-53.000 Kč/měs.
Teplice
před 2 měsíci
Nabízíme: * měsíční příjem dle výkonu 45.000 - 53 000 Kč * nadstandardní základní plat/lze upravit * práci na plný pracovní... zobrazit nabídku»
Vedoucí provozu
Stříbro
před 2 měsíci
- stravenky - 5 týdnů dovolené - příplatek za docházku - příplatek na masáže - pružná pracovní doba - notebook, mobil zobrazit nabídku»
Logistik / dispečer
Praha - Východ
před 2 měsíci
Co Vám za to nabízíme? - Práci pro přední nadnárodní společnost - Odpovídající platové ohodnocení - Služební mobilní telefon a... zobrazit nabídku»
Řidič VZV - mzda od 25 000 Kč
Jablonec nad Nisou
před 2 měsíci
- průměrná mzda od 25 000 Kč, - odměny dle přístupu k práci, - zvýhodněné příplatky při přesčasové práci o víkendech (75 %) -... zobrazit nabídku»
Řidič MKD - 42000 Kč/měsíčně
Celá ČR
před 2 měsíci
základní mzda 18.000-20.000 Kč/měsíčně v závislosti na praxi paušální diety 830 euro/měsíčně, v případě víkendu 60 euro za každý... zobrazit nabídku»
Vedoucí vozové parku č. 58
CTP Bor Nová Hospoda
před 2 měsíci
Možnost týdenních záloh zobrazit nabídku»
Skladník jednosměnný provoz
Mnichovo Hradiště
před 2 měsíci
100 Kč/hod + 30 % prémie Práci na jednu směnu 6:00 – 14:30 Možnost výplaty každý týden Osobní a profesní růst Stravování v... zobrazit nabídku»
Řidič - stavební dělník
Olomouc
před 2 měsíci
Co Vám společnost nabídne? - Stravenky - Týden dovolené navíc - Smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace